Otrdiena, 19.Martā.2024, 06:11
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Iepazīsimies! - Page 6 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Noteikumi » Jautājumi-atbildes (FAQ) » Iepazīsimies! (pastāsti par sevi ;))
Iepazīsimies!
JodoDatums: Trešdiena, 01.Februārī.2017, 20:36 | Komentāri # 126
Garāmgājējs
Komentāri: 4
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Sveicināti!
Esmu pa vidu Kuldīgas-Aizputes šosejai.Vēsturiski sīkumi tīk no bērnības.Strādāju senu koku pārstrādē.
Hobiji-velo un sad tad makšķerēšana.Metālmeklēsanu ar detektoru sāku nesen ar 250garrettu un atradumi ir...
 
AndrisMDatums: Ceturtdiena, 02.Februārī.2017, 10:54 | Komentāri # 127
Garāmgājējs
Komentāri: 3
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
 
elbondosDatums: Pirmdiena, 13.Februārī.2017, 12:45 | Komentāri # 128
Garāmgājējs
Komentāri: 1
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Sveicināti!
Sauc mani vārdā Gints un esmu no Cēsu puses. Strādāju pārtikas rūpniecībā.
Līdz šim mans hobijs bija cope bet kopš pagājušās vasaras tas ir metālmeklēšana.
Staigāju ar Garret 250 bet nu jau štukoju ka vajadzētu nopirkt X-Terra 705
 
RimantsDatums: Piektdiena, 24.Februārī.2017, 19:44 | Komentāri # 129
Garāmgājējs
Komentāri: 1
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Sveiki!
Mani sauc Rimants , dzivoju saldus puse . Savu brivo laiku pavadu vainu makšķerejot vai ari rokot monetas un kara relikvijas.
Ar metaldetektoru saku staigat tikai pagaiš gad.
 
dainis91Datums: Pirmdiena, 06.Martā.2017, 09:51 | Komentāri # 130
Garāmgājējs
Komentāri: 3
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Sveiki,mani sauc Dainis ,esmu no Līvānu novada,roku jau vairāk kā 4 gadus,aparāts ir xp deus,rokos pa monētām un senlietām.
Kas meklē tas atrod!
Kas nemeklē tas neatrod..
Izdari savu izvēli!
 
MariushDatums: Pirmdiena, 13.Martā.2017, 19:09 | Komentāri # 131
Garāmgājējs
Komentāri: 19
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
vasali vīri. Esmu no Gulbenes novada, esmu tāds svētdienas racējs. Ineteresējos par Latviešu Leģiona tēmu.
 
nabagsDatums: Piektdiena, 31.Martā.2017, 13:36 | Komentāri # 132
Garāmgājējs
Komentāri: 11
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveicināti. Mani sauc Renārs esmu no Auces novada. Pašam detektors nav, labi ka kaimiņam ir divi. Esmu atradus 100 gadus vecu bībeli, par 2 pasaules kara lādiņiem nav vērts lielīties vai ne?:) Dažādas monētas, kad pabeigšu galeriju padalīšos ar vietnes adresi. Interesē vis kas zemē mētājas, katram priekšmetam savs stāsts.
Nav gudru vai muļķu, ir tikai tādi kam ir zināms vairāk vai mazāk!
 
KrapaalizDatums: Sestdiena, 22.Aprīlī.2017, 14:28 | Komentāri # 133
Garāmgājējs
Komentāri: 2
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Sveiki vīri, interesējos par visu kas nav no šī gadsimta.
 
SkabīcDatums: Piektdiena, 28.Aprīlī.2017, 19:17 | Komentāri # 134
Garāmgājējs
Komentāri: 1
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Sveiki! esmu Jānis. Varakļāni. Garret
Patīk rakt un meklēt, daudz dažādu monētu usmu pielasījis, laika gaitā parādīšu.

Skabīc
 
kasteDatums: Trešdiena, 03.Maijā.2017, 21:16 | Komentāri # 135
Garāmgājējs
Komentāri: 7
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Sveiki! Esmu iesācējs ar Garret 250, no Kurzemes katla, bet dzīvo Rīgā.
 
arturs6930Datums: Ceturtdiena, 04.Maijā.2017, 22:21 | Komentāri # 136
Garāmgājējs
Komentāri: 1
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Arturs.
Esmu no Valmieras,bet nākas apgrozīties arī Valkas pusē . Mācos 10.klasē un ar MD staigāju jau nepilnu gadu.
Ir atrastas šādas tādas lietiņas,bet pārsvarā zelta meklējumos izeju reti.Esmu ļoti tehnisks cilvēks.Tagad ,kad esmu atradis dažas interesantas lietas ,rodas vēlme uzzināt kā tās visas līdz manīm ir nonākušas.
 
MetalistsDatums: Sestdiena, 01.Jūlijā.2017, 21:31 | Komentāri # 137
Garāmgājējs
Komentāri: 2
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Cau visiem ar detektoru ta nopietni saku darboties sopavasar pirmai detektors bija Pirats bet netskir metalu bet bija intresanti. Sobrid Fisher f22 tiesam labs man patik meklejumos dodos uz Madonas un Jekabpils pusi. Nu kautka ta lai labi rokas visiem un nekoz odi.
 
LeldeDatums: Piektdiena, 08.Septembrī.2017, 07:55 | Komentāri # 138
Garāmgājējs
Komentāri: 1
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Labdien, mani sauce Lelde. Nodarbojas ar savu senču dzīves pētījumiem un zinoši cilvēki saistībā ar vēstures jautājumiem mani ir atveduši uz šo forumu.
 
sālītisDatums: Piektdiena, 15.Septembrī.2017, 13:14 | Komentāri # 139
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2113
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Labdien! Esmu dzimis un audzis cēsinieks. Pēc izglītības inženieris, tomēr dzīvē esmu darījis daudz un dažādas citas lietas. Esmu strādājis gan būvlaukumos, gan birojos. Ar MD esmu saistīts jau vairākus gadus. Esmu staigājis ar ACE250, tagad ar AT PRO turpinu lasīt korķu un čaulīšu tūkstošus. Priecājos par korozijai atņemtajām monētām un citiem dažādiem negaidītiem atradumiem tos vēlāk max izzinot. Esmu sapratis, ka hobija lielākais pluss ir pamatīga izstaigāšanās pa svaigu gaisu. Otrs mans hobijs, kas laikam nav šeit liels pārsteigums, ir saistīts ar ūdeņiem un plēsīgajām zivīm. Attiecībā uz šmigu sevi drīzāk skaitītu pie atturībniekiem, jo Līgo svētkos 1 aliņš man ir par maz, bet 2 jau ir par daudz...
 
shlapkinsDatums: Ceturtdiena, 26.Oktobrī.2017, 20:51 | Komentāri # 140
Tematiķis
Komentāri: 169
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiki visiem racējiem ,vēsturniekiem ,meklētājiem . Mani sauc Artūrs,dzīvoju Madonā.Meklēju (roku) jau diezgan sen.
Detektorus pat īsti netirgoja.Sāku ar krievijā ražotu AKA detektoru,Raku pārsvarā melnos metālus,taisiju tonāžu.Bija ilgstoš pārtraukums ,jo biju aizbraucis apciemot Elizabeti.Atgriezos Latvia atsāku atkal rakt ar Garet AT pro,meži purvi pļavas ,sāku cilāt bērnibas atmiņas šahot kur bija mētājušies kara atbalsis.Sāku rakties pa kara laukiem,vazāties un rakņāties pa mežiem.Tagad esu pārgājis uz monētām meklēju vecas ,aizmirstas mājvietas ,muižas.Patīk arī citas nodarbes ķert zivis ,tad nožāvēt,esu arī mednieks.Nu jā kaut kā tā :-)

Labāk vienreiz redzēt ,kā simts reiz dzirdēt
 
MurīteDatums: Ceturtdiena, 14.Decembrī.2017, 12:53 | Komentāri # 141
Censonis
Komentāri: 80
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiki visiem! Mani sauc Dace, esmu no Tukuma puses un man ļoti interesē vēsture. Neskatoties uz to, ka esmu sieviete, man trakoti patīk nodarbr, ko sauc par meklēšanu ar detektoru. Patiesībā mēs tadi esam visa ģimene - mans vīrs, es un divi bērni (tik pat ķerti kā vecāki). Pie visa "vainīgs" mūsu puika, kuram jau 15, bet jau no mazotnes izrāda īpašu interesi par ģeoloģiju, arheoloģiju, vēsturi utt. Puika grib visu izzināt, uzzināt, apskatīt, meklēt, atrast, tādēļ mēs, kopš mazā māsa sāka staigāt, vandamies visur apkārt. Daudz lasam, meklējam info par sev interesējošām vietām, vēstures, arheoloģijas objektiem un braucam lūkot pilskalnus, pilsdrupas, kalnus, lejas, iežus, alas utt. Vasarās taisam laivu braucienus pa Latvijas gleznainajām upēm. Esam laivojuši pa Abavu, Ventu, Gauju, Braslu, Salacu, nākamgad plānā Kurzemes upes Tebra un Rinda...mājās ir savākti visādi akmeņi, fosīlijas, senās bruņuzivs fragmenti u.c. MD mums ir jau gadu, nopirkām pagājušo gadu uz Ziemassvētkiem. Pirmās monētas tika atrastas pašu mājas pagalmā un dārzā , palielam cara un vācu laika naudiņas. Esam vel pavisam zaļi, jo meklējam tikai gadu, un rezumē ir, ka meži, lauki pilni ar drazu, tad nāk 2.pas. kara slānis un tikai tad, ja palaimējas pa retam var atrast ko senāku, jo mums vairāk interesē hercogistes laiks un puikam īpaši templieši, vācu ordenis, krustneši. Cenšamies vismaz uz pāris stundām katru sestdienu izrauties un pastaigāt ar MD, ja nekas netiek atrasts, vismaz svaigs gaiss un fizo un kā ģimenei kopā būt. Vēstures klubā iegriežos bieži, bet kā viesim daudz kas liegts, tādēļ piereģistrējos.
Leģendu vācēja

Komentāru rediģēja Murīte - Ceturtdiena, 14.Decembrī.2017, 12:57













 
PinusDatums: Pirmdiena, 18.Decembrī.2017, 12:24 | Komentāri # 142
Observators
Komentāri: 54
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiki! Ārpus interneta esmu Jānis. Mācījies mežinieks, bet šobrīd vairāk ar celtniecību, metālu un koku saistīts.
Šobrīd dzīvoju uz līnijas Talsi-Sabile. Ja reiz esmu šeit, tad minēt, ka interesē vēsture, drošvien lieki. Nez kāpēc, daudzi šeit piemin attiecības ar alkoholu (tā kāda tradīcija?). Man attiecības draudzīgas, bez problēmām.. :)
Ā, un vēl- MD man ir Garrett AT Pro.
 
NorDatums: Otrdiena, 20.Martā.2018, 19:41 | Komentāri # 143
Vietējais guru
Komentāri: 110
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiciens no Saldus novada. Esmu te iegātņos, laikam, jau trešo gadu. Normunds no Latgales ,pēc videnes devos laimi meklēt uz Rīgu,padsmit gadus tur pļēguroju, pēc tam 3gadi UK fabrikā, viss tā zb, ka sāku meklēt garīgo, bet takš velk vislaik atpakaļ tas grēcīgais dzīvesveids. Ikdienā esmu īgns un nerunīgs. Patīkami iepazīties! :D

Komentāru rediģēja Nor - Otrdiena, 20.Martā.2018, 19:52













 
CadburysDatums: Piektdiena, 11.Maijā.2018, 09:25 | Komentāri # 144
Laipotājs
Komentāri: 37
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveicināti! Vilnis no Madonas nov.
Patiesība ir tur laukā
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 11.Maijā.2018, 20:09 | Komentāri # 145
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Cadburys ()
Sveicināti! Vilnis no Madonas nov.

Atļaušos papildināt Cadburys rakstīto. Cilvēks kautrīgs, līdzīgi kā Meiļa k-gam, ir problēmas ar roku, tikai nopietnākas. Patīk rakt, bet besī citu atstātās bedrītes! Pozitīvi noskaņots, forumā cer atrast sarunu biedrus! aplausi
Būs jau labi! okk

P.S. Tas no privātās vēstules.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
JanisKDatums: Svētdiena, 15.Jūlijā.2018, 14:56 | Komentāri # 146
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiki! Kă jau noprotat, sauc Jānis. Bāzējos Madonas novadā, Ozolos. Pa dzīvi esmu mehāniķis, rokas vienmēr dzelžos, taisu vāğus, močus un visu citu, kas mēdz salūzt. Šis hobijs sākās šopavasar, kad ar lìgavu izdomājăm doties pa Partizānu taku Gulbenes pusē. Tā nu aizņēmos Garrett 400i, ko testēju vēl šodien un aiziet. Tā kā zinu, ka uz paša zemes ir plūkušies vācieši ar krieviem, tad grēks nemeklēt. Vēsture laikam vienmēr ir patikusi, bet pavisam forši ir kaut ko atrast un saprast, kāds aparăts to ir lietojis un kas ar to varētu būt noticis. Īsumā tā.
Veiksmi visiem vēstures pētniekiem! :)
 
Kurlanderis89Datums: Svētdiena, 24.Martā.2019, 20:02 | Komentāri # 147
Observators
Komentāri: 46
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiki esmu Lauris no Ventspils.
Esmu tā sauktais racējs un interesē 2 pasaules kara vēsture kurzemē.
Staigāju jau 7 gadus ar AT-pro.
Man patīk jūsu forums,bet es gribēju pievienot bildi sadaļā (žetons),man nekā neizdevās


Komentāru rediģēja Kurlanderis89 - Svētdiena, 24.Martā.2019, 20:04













 
KalnietisDatums: Ceturtdiena, 03.Oktobrī.2019, 23:44 | Komentāri # 148
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveicināti, Vēsturnieki! Esmu Aigars no Madonas. Esmu 1977.gada izstrādājums. Mana pamatnodarbošanās ir zobi (aizvietoju iztrūkstošos). Esmu tehniskas dabas indivīds, visu kaut ko skrūvēju, meistaroju, lodēju, arī makšķerkātiem noputēt neļauju. Pēdējo gadu laikā manu hobiju klāstu ir papildinājis mocītis un MD. Staigāju ar Nokta anfibio multi. Atradumi ir. Vairāk interesē monētas un visādi interesanti sīkumi, bet arī kara lietas nepatiku neraisa.

Komentāru rediģēja Kalnietis - Ceturtdiena, 03.Oktobrī.2019, 23:58













 
Forums » Noteikumi » Jautājumi-atbildes (FAQ) » Iepazīsimies! (pastāsti par sevi ;))
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Martā.2024, 02:01 rukets 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Martā.2024, 08:44 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 07.Martā.2024, 11:34 rukets Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: rukets


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024