Piektdiena, 29.Martā.2024, 01:14
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Mūsu foruma saturīgie komentāri - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Noteikumi » Jautājumi-atbildes (FAQ) » Mūsu foruma saturīgie komentāri
Mūsu foruma saturīgie komentāri
rusij77Datums: Piektdiena, 23.Decembrī.2011, 22:31 | Komentāri # 26
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Jādomā,ka katrs ir izlasījis saita nosaukumu - "Latvijas Vēstures pētnieku klubs", man arī tas saistās ar Dzimtenes pagātnes izzināšanu, bet var arī piekrist viedoklim, ka ne vienmēr vajadzētu gari komentēt. Īpaši jaunos racējus iedvesmo pat pāris uzmundrinoši vārdi. Runājot par mūsu Dzimtenes vēsturi - tieši ķildas un nesaskaņas savā starpā, latviešus ir savā laikā pazudinājušas dažādu iekarotāju priekšā. Bet kopība ļāvusi nodibināt savu valsti. Skan patētiski, bet tā ir mana pārliecība. Mūsu ir tik maz,vai mēs varam atļauties savā starpā ķildoties?
 
otomarsDatums: Piektdiena, 23.Decembrī.2011, 23:31 | Komentāri # 27
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Komentārus var šķepselēt arī garus ,bet viss atkarīgs kā tiek pasniegta dotā tēma.Ir te daži vecmaistari, kas pārzin šo jomu un māk runāt arī specializētājā smalkas pieklājibas leksikonā.Kaut kur vecajās tēmas ir lieliski , revolucionāri neatkārtojami šo garadarbu paraugi.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
sancho76Datums: Otrdiena, 27.Decembrī.2011, 00:01 | Komentāri # 28
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Šodien tika bloķēti ap 30 neaktīvu lietotāju. Līdz 1. janvārim gaidu paskaidrojumu kāpēc tika pārkāpts foruma noteikumu 8.punkts. Pirmajā janvārī lietotāji kas nevar vai negrib skaidrot situāciju tiek dzēsti un viņu ip adreses iekļautas melnajā sarakstā.
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
otomarsDatums: Otrdiena, 27.Decembrī.2011, 00:29 | Komentāri # 29
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Opanāā!
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 27.Decembrī.2011, 11:46 | Komentāri # 30
 
Balvu ielāde ...




sancho76, taa vajag... citaadi te pieregjistreejaas,lai tikai novilktu nepiecieshamu informaaciju, bet paliidzeet uzlabot forumu ar informaaciju - nekaa... pareizi
 
TottenkopfDatums: Piektdiena, 13.Septembrī.2013, 20:03 | Komentāri # 31
 
Balvu ielāde ...




Sen nēesmu rakstījis šajā tēmā, bet nu palasot forumu pēdējā laikā, radies ir secinājums- mūsu forums sāk pārvērsties par bilžu spama kolekciju. Skatos tā ir paikusi kā sērgu. Ir jau labi, ka ir tēmas, kurās ir apkopotas kādas konkrētas tēmas informācija, bet nu jau sāk palikt pa traku- iesāk par vienu, pa vidu par ko galīgi citu un beigās vēl pieķer politiku un tēmu slēdz. Vai mūusu ģimeniskajā forumā ir nepieciešama tāda "informācija"? Vai tādas temas padara mūsu ģimenisko forumu kvalitatīvāku, interesantāku, noderīgāku? Var jau vienkārši ielikt linku un ja kam interesē, tad tas arī netā var apskatīties.
Es uzskatu, ka ir jābeidz bezjēdzīgās temas forumā.
 
007Datums: Sestdiena, 14.Septembrī.2013, 06:42 | Komentāri # 32
 
Balvu ielāde ...




Tottenkopf,
...Tev pilnīga taisnība.....man arī sāk apnikt...bet...ko nu???
 
rudisDatums: Sestdiena, 14.Septembrī.2013, 11:08 | Komentāri # 33
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (007)
bet...ko nu???
Protams, lai izlemj vietnes administrators un moderatori, bet man sķiet, ka fotogrāfija ir ļoti precīzs vēstures atainojums. Būdams viens no "bilžu spameriem", gribu pievērst uzmanību divām lietām: 1. Pirms sākt likt bildes (Ziemas kara tēmā laikam) -es pajautāju foruma biedriem, vai ir interese. Sekoja tikai pozitīvas atbildes. Otrkārt - paskatamies skatījumu skaitu šajās tēmās. Jā šāda prakse nav pieņemama, tad to protams var izbeigt. Ir variants - foruma sadaļas ar nosaukumu nu piemēram WWII fotogrāfijās , vai kā tīk. Lai nu tauta izsakās. Vox populi - vox dei

"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
MeilisDatums: Sestdiena, 14.Septembrī.2013, 11:31 | Komentāri # 34
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu jā te laikam Tottenkopf arī uz mani tēmējis. Piekrītu ka tēmā ''sadzīviskās kara ainas'' ir salikts šis tas arī kas neiederās īsti sadzīves bildēs, bet man nav iebildumu ja moderatori padzēsīs arā lieko.
Gadās arī momenti kad doma papildināt kādu bilžu galeriju, bet kāds no kolēģiem jau iestarpinājis ko citu un tad sanāk tāda sabārstīta galerija no visa pa druskām. Tas ir labi ka citi arī piedalās tēmas pilnveidošanā, bet pietrūkst te mums iestarpināšanas funkcijas. Tādas priekšrocības laikam ir tikai moderatoriem, bet būtu tēmas sakarīgāk izveidot ja arī mēs pārējie varētu.
Un pareizi rudis te izteicās ka bildes precīzāk ataino vēsturiskos momentus. Sausus tekstus lasīt liela prieka nav.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Septembrī.2013, 15:26 | Komentāri # 35
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es, kā kluba pirmziemnieks, esmu gatavs pakļauties moderatoru viedoklim bez iebildumiem, bet ir man arī savs redzējums. Manuprāt, tā šobrīd ir kā tāda pusaudžu slimība, kura ir jāizslimo, lai izstrādātos imunitāte. Pašam gribētos izsvērtākus aprakstus katrai bildei, bet citādi varētu ļauties, lai laiks visu nostāda savās vietās. Ja runājam par politiku, tad man rodas loģisks jautājums - kas nav politika. Ja jau kluba nosaukums ir "Latvijas vēstures pētnieku klubs", tad apiet politiskus jautājumus ir neiespējami. Ja WW2 aprobežojas tikai ar - kas tas ir, ko es atradu, tad viss ir "štokos", bet, ja sākam apspriest kara vēsturi, tad saskarsme ar politiski jūtīgiem jautājumiem ir neizbēgama.
Domāju, ka moderatori līdz šim ir itin veiksmīgi noslēguši tēmas, kuras draudēja ievirzīties nepareizā gultnē (ar to domāju situāciju, kad apspriesta tiek nevis tēma, bet personiskie viedokļi.) Pieaugot foruma lietotāju skaitam, neizbēgami mainīsies pats forums, bet tāpēc jau ir moderatori, kuriem jāspēj laikus nobremzēt nevēlamos virzienus. Kā teica kāds sabiedrībā pazīstams cilvēks: "Tāpēc jau mēs jūs tā mīlam..." aplausi

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Sestdiena, 14.Septembrī.2013, 19:36 | Komentāri # 36
 
Balvu ielāde ...




Quote (Meilis)
bet man nav iebildumu ja moderatori padzēsīs arā lieko.

...zini,,teikšu godīgi,,,,trakoti daudz pie kompja jāsēž,lai visu spētu salabot...tici man,,nav moderiem sveistmaize ar ikriem..
Quote (rudis)
es pajautāju foruma biedriem, vai ir interese

..interese protams ir,,,man arī patīk,,bet..ja tas viss paliek kā bezjēga,,tad apnīk....Totennkopf pareizi saka....iemet linku,kas grib,lai skatās..nesaku,ka nevajag foto ielikt,,,bet tas jādara ar jēgu....un komenti arī jāraksta,lai nav nevienam aizvainojums..
Quote (Valduha)
man rodas loģisks jautājums - kas nav politika. Ja jau kluba nosaukums ir "Latvijas vēstures pētnieku klubs", tad apiet politiskus jautājumus ir neiespējami.

...neiespējami ir bikses pār galvu pārvilkt...
..nu nebūs te politika..par tādām tēmām var delfos,vai tvnet diskutēt,kamēr miegs uznāk.
..kur sāk politiku bīdīt,,,nu ticat man,,,ātri viens ar otru naidā saiet...reāls fakts,ir antik-war...esmu tur jau no 2006 gada...un redzu,ka deļ tās pašas politikas,un strīdiem,pamazām viss iet uz grunti.
 
piratsDatums: Svētdiena, 15.Septembrī.2013, 18:51 | Komentāri # 37
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Meilis)
Sausus tekstus lasīt liela prieka nav.

Drīzak gribetos piekrist šadam viedoklim un cienij. Valduha rakstitajam.Jā varbut šis tas ir par daudz, šis tas ir pateikts par lieku, bet uzturet šeit dzivibu sausiem komentiem un plikām linku iemešanām.........Ja ir kads interesants foto un ir kadam ko teikt, kapec ne ? Nevajadzētu but grēkam dalities un apspriest ko interesantu redzētu( kaut arī itkā visiem zinamu ).Nav jau jēga ka te sēž ar drūmiem purniem, ar piepūli izdveš dažus ņurdienus komentāros ( iespejams dēl uzskata ka visi ir tikpat zinoši, profesionali un informeti , a varbūt tieši preteji ..... ) Brīžiem saliktas formas teikumi šeit ir retums :(
Piemēram man ir interesanti palasit šadu informaciju un es nekaunos atzities ka daudz ko nezinu un priecājos izglītoties šeit :)Galu galā šis ir forums ( tiem kas nezina ši vārda nozimi un izcelsmi iesaku paņemt rokā kaut vai svešvārdu vardnicu) un viedoķlu dažadibai, pat ja ari neprofesionālai ir jabut pieņemamai normai. Protams ja šis ir profesionālu vēsturnieku saits, nevis vienkāršu vēstures entuziastu klubs, tad ...............Un lai vai cik politkorekti censtos but mūsu valsts vēsture nekādi nav atdalama no politiskajiem jautājumiem.Protams necelsim nacionālo naidu, nemetāsimies ar apvainojumiem uut( kā to veiksmigi nedarām lidz šim ), bet saistibā ar pasaules karu, okupācijas režimu utt. pat patriotismam var piešut politisku pieskaņu.
Ceru nevienu neaizvainoju un kadam būs viela pārdomām. Gribētos ierosinat izveidot šeit tādu kā čatu ar pagaru vēsturi kurā varetu apmainities ar viedokļiem, uzzinat atbildes uz mazak svarigiem jautajumiem , varbut vienkarši papļāpāt utt( lai veidotu tiešam ģimenisku forumu ) nepiedrazojot foruma tēmas. Var būt ir vērts pameģinat, ja vien tas ir iespejams ?? :)


Komentāru rediģēja pirats - Svētdiena, 15.Septembrī.2013, 21:54













 
zedDatums: Svētdiena, 15.Septembrī.2013, 19:11 | Komentāri # 38
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
pirats,
Quote (pirats)
Protams necelsim nacionālo naidu, nemetāsimies ar apvainojumiem uut( kā to veiksmigi darat lidz šim ),

Šo tekstu ne pārāk saprotu, bet visumā varu piekrist abām pusēk!!?? Nu ko tad lai dara, kaut kā jadala forums , vai ko??!!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 15.Septembrī.2013, 20:43 | Komentāri # 39
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (pirats)
Gribētos ierosinat izveidot šeit tādu kā čatu ar pagaru vēsturi kurā varetu apmainities ar viedokļiem, uzzinat atbildes uz mazak svarigiem jautajumiem , varbut vienkarši papļāpāt utt

čatiņš būtu super doma, nevajadzētu piedomāt pie katras pieturzīmes, jo gramatiku neciešu no skolas laikiem, kas gribēs domu sapratīs arī bez paplašinātiem teikumiem u.t.t. papļāpāt varētu tāpat aiz neko darīt par jebkuru tēmu nevis domāt vai cept jaunu tēmu aukšā vai necept par ikdienišķam lietām, personīgi arī neesmu nekāds gurū par vēsture jautājumiem vienkārši interesē vēsture un viss un gan ar laiku būs arī zināšanas, bet tagad sanāk būt vairāk vērotājam, jo ja nekāds mega atradums nav gadījies un kādā tēmā nejūtos pietiekami liels specs tad labāk turu muti un gan jau neesmu viens tāds, bet vai tāds ir mērķis ka runā tikai speci vai vecie buki?

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
piratsDatums: Svētdiena, 15.Septembrī.2013, 21:56 | Komentāri # 40
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (zed)
pirats,
Quote (pirats)
Protams necelsim nacionālo naidu, nemetāsimies ar apvainojumiem uut( kā to veiksmigi darat lidz šim ),

Šo tekstu ne pārāk saprotu


Es ļoti atvainojos par par savu drukas kļūdu un neprecīzu formulējumu .Kā redzat tas var novest pie milziga pārpratuma. :( . Ceru nevienam netika nodarīts kaitējums.
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 00:27 | Komentāri # 41
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Code
čatiņš būtu super doma
. Agrāk mēs skaipā čatojām -bija mums tur klubiņš. Parasti konkrētā laikā vienreiz nedēļā pļāpājam caur saraksti.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
rusij77Datums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 12:56 | Komentāri # 42
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Man ir vienmēr interesanti lasīt Rudis , Valduhas, Meiļa veidotās tēmas, esmu uzzinājis daudz ko jaunu, priekš sevīm interesantu.
Par politiskām diskusijām - tā diemžēl un par laimi ir viena no demokrātijas pamatvērtībām, kad var būt un sadzīvot līdzās dažādi viedokļi - strīdos rodas taisnība, pat ja pretējās puses viedoklis tai brīdī nav pieņemams, mēs par šo viedokli vismaz aizdomājamies.
Vairāk gan vērts katram pievērst uzmanību, lai atšķirīgs viedoklis nekalpotu par pamatu personīgiem apvainojumiem, nu bet tas jau ir katra foruma dalībnieka tā brīža temperimenta vai sarunas vešanas kultūras jautājums :)
Par sevi varu teikt, ka nekad nejaucu kopā indivīda cilvēcīgās īpašības ar atšķirīgiem uzskatiem politikas vai citos uzskatos. Ja visi domātu vienādi, mēs nebūtu tikuši ārā no akmens laikmeta, kad rungā bij spēks :)
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 21:49 | Komentāri # 43
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vienam patīk māte , otram meita doma .Ir kam ir laiks, pa saitēm rakāties un bildes meklēt un komentēt, a citam nav laika un ķēriena to darīt. Domāju ka izpausties šādā veidā nav nemaz tik slikti.Es jau arī neesmu specs pa kara tēmām, bet skatoties bildes un lasot komentārus arī sāku ieinteresēties par to.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 21:51 | Komentāri # 44
 
Balvu ielāde ...




otomars, buus laikam jaadzeesh taas bilzju teemas, savaadaak mums ar Ikaru te konkurenti veel paraadiisies... visus muusu MG izraks... mums nekaa nepaliks trakais mele2
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 21:55 | Komentāri # 45
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Laikam jau būs pa laikam kariņš arī jāparok, jo man pēdējā laikā, kautkā visādi spridzekļveidīgi priekšmeti lien laukā.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 22:00 | Komentāri # 46
 
Balvu ielāde ...




otomars, tad jau esi pa frontes līnījām staigājies....
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 22:09 | Komentāri # 47
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Da her viņu zin doma -mums te tā mierīgi viss notikās.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
RestauratorsDatums: Trešdiena, 18.Septembrī.2013, 10:06 | Komentāri # 48
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es te ar ielīdīšu ar savu komentāru.Nu nav jau tik traki Tottenkopf, Es arī piekrītu rusij77, teiktajam,ka ir interesanti paskatīt un palasīt tās lietas par tēmām,kas ikdienā nav pieejamas.Ir cilvēki,kam laiks rakāties netā,un to pasniedz mūsu forumā,es piemēram nevaru atļauties ņemties stundām meklēt infu,kura interesē,tad nu labāk laiku pavadu vietnē,kura man tuva-domāju mūsu vietni,un gūstu zināšanas.Protams ceru,ka arī dodu,ko pretī no savas jomas.
 
Forums » Noteikumi » Jautājumi-atbildes (FAQ) » Mūsu foruma saturīgie komentāri
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024