Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 12:43
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Derētu kādu konkursiņu? - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Derētu kādu konkursiņu? (liekam iekšā idejas)
Derētu kādu konkursiņu?
sancho76Datums: Piektdiena, 29.Oktobrī.2010, 22:33 | Komentāri # 1
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Man prasās pēc kāda konkursiņa, kā ir ar Jums? Varbūt sametam šeit savas idejas par konkursa tēmu, lai pēc iespējas drīzāk varētu kādu saorganizēt prieks Konkursa tēmas ideja kas vislabāk patiks personīgi man tiks uztaisīta forumā kā konkurss un tās autors apbalvots ar šo Krievijas viduslaiku sudraba monētu.


2010. gada 5 novembrī, tas ir precīzi pēc nedēļas savilksim galus, vēlu veiksmi! ja


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
otomarsDatums: Sestdiena, 30.Oktobrī.2010, 00:17 | Komentāri # 2
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
a kodienu nevajadzētu kādu saorganizēt ausis ? a ko?
piedodiet par spamu ! lugt

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
007Datums: Svētdiena, 31.Oktobrī.2010, 10:30 | Komentāri # 3
 
Balvu ielāde ...




nu tad kaa Otomar k-gs saka,tad konkursiņu par kodienu smej smej
 
AigarsDatums: Svētdiena, 31.Oktobrī.2010, 14:36 | Komentāri # 4
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Konkurss par ātrāko atlūšanu smej

Bet, ja nopietni, tad nekas tāds nenāk prātā uz sitienu! doma


Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
tarzanboysDatums: Svētdiena, 31.Oktobrī.2010, 15:39 | Komentāri # 5
Observators
Komentāri: 53
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Varbūt var par interesantāko atradumu, vai vecāko atradumu , bet tad vajag kādu vērtēšanas sistēmu un jānorunā vai pēdējās nedēļas, mēneša vai pusgada laikā. Un tur atliek paļauties uz dalībnieku godīgumu, lai tas izstādītais nebūtu sen izraktais, bet izrakts konkursa laikā. Varbūt var konkursiņu par kādu interesantāku faktu monētu tīrīšanā, vai citu noderīgu informāciju, ko var izmantot šī foruma dalībnieki.
tarzanboys jauks cilvēciņš
 
modrisabikisDatums: Svētdiena, 31.Oktobrī.2010, 16:38 | Komentāri # 6
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Konkurs - kas? kur? kad? kas? - kas tā par mantu? kur?- kur tikusi izmantota? kad? - kad tikusi izmantota?

Konkursam dalībnieki iesūta gada laikā atrasto priekšmetu fotoattēlus un to aprakstus. Administrators attiecīgi attēlus apstrādā.

Piemērs

Kurā mūsu foruma sadaļā var redzēt šādu attēlu? vai arī Kas tas ir? Kur ticis izmantots? Kā attīrīt šādu priekšmetu? Kur gada monēta? Kāda tai tirāža? untt untt untt ( Variantus var papētīt krustvārdu mīklu vai populārzinātniskajos žurnālos)

Kurā foruma sadaļā var redzēt šo priekšmetu?

Ar kādiem līdzekļiem var attīrīt šo priekšmetu? VAI Ka tas par priekšmetu?

Nu aptuveni tā ideja šāda.


Mo
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 31.Oktobrī.2010, 17:56 | Komentāri # 7
 
Balvu ielāde ...




Es uzskatu, ka konkurss buutu vairaak jaatendee uz veestures izzinaashanu un redzeslauka paplashinaashanu... tas domaats gan mums kuriem ir jau ap 40, un iipashi jaunai paaudzei... konkurss vareetu buut ar jautaajumu un vairaakiem atbilzju variantiem- daudzizveelju tests... es domaaju, ka vajadzeetu apspeeleet Latvijas veesturi - piemeeram no 12gs. liidz 21gs. ... kaa nekaa mees esam Latvijas veestures klubs, kaa rakstiits muusu formuma nosaukumaa...
 
spridzeklis27Datums: Svētdiena, 31.Oktobrī.2010, 18:27 | Komentāri # 8
Berluskoni

Komentāri: 121
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
var ari uzrīkot par vērtīgāko šis sezonas atrdumu! mūsu foruma lietotāju ievieto Foto,tur nevarēs neko jaunu ne pielikt ne atņemt!
esmu tāds kāds esmu
 
chankersDatums: Svētdiena, 31.Oktobrī.2010, 21:05 | Komentāri # 9
Kluba kredītu speciālists

Komentāri: 74
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Es esmu par tesu. Tas priekš manis būtu interesanti un varētu kaut ko jaunu uzzināt.
Man nebūs ko atrādīt atradumos, jo ar to nenodarbojos... hi

Iesācējs - nesist...
 
bykovaDatums: Svētdiena, 31.Oktobrī.2010, 21:30 | Komentāri # 10
Latgales rakaris

Komentāri: 700
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Varētu uztaisīt konkursu par kluba gada balvas pasniegšanu. Nu piem par nominācija gada labākais racējs, gada vērtīgākais atradums, lielākāis neveiksminieks, pacietīgākais, ekstrēmākais utt..
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 31.Oktobrī.2010, 21:54 | Komentāri # 11
 
Balvu ielāde ...




Viiri es neticu, ka te kaads ieliks savu vertiigaako atradumu... pashi ziniet, ka taadus forumus konrolee gan droshiibu struktuuras, gan valsts iestaades, kuras nodarbojaas ar veesturisko vietu un lietu aizsardziibu... un peec kadiem kriteerijiem Juus noveertesit, ka taa lieta ir veertiigaakaa... kaa noteiksit lielaako veiksminieku vai neveiksminieku? arii peec kaadiem kriteerijiem- citiem taa neveiksme vai veiksme ir ikdieniskja, citiem taa pirmo reizi...
Es par daudzizveelju testu... tikai tad vajag novaakties vairaaku cilveeku grupai, kuri meklees jautaajumus, veesturiskus faktus, liks netaa... pashi pats par sevi nevarees piedaliities konkursaa... vajag padomaat par sponsoru/-iem, balvu/-aam.... varbuut var izveidot pie nika atseviskju balvu- kausu, lauru vainagu vai ko tamliidziigu, lai buutu redzams, ka konkusa uzvareetajs, vai godalgoto vietu laureaats- tekoshajaa nedeljaa, meenesii, gadaa...
Apmeeraam kaut kaa taa... te taa brainstormings bez paardomaataam, konkretaam idejaam... ja kaads atbalstiis manu ideju varbuut noderees mani domu graudi, varbuut varees papildinaat ar kadu ideju...
 
007Datums: Pirmdiena, 01.Novembrī.2010, 00:38 | Komentāri # 12
 
Balvu ielāde ...




Quote (bykova)
Varētu uztaisīt konkursu par kluba gada balvas pasniegšanu. Nu piem par nominācija gada labākais racējs, gada vērtīgākais atradums,

neder,draugs,,,redz,kas sanaak...citi rok moneetas,citi karu..man piemeeram,kaa kara raceejam nekad nebuus saprotams,ka moneetu racēejs izvilcis kauko taadu,,,superiigu...un arii monetcikam nesaprast muus kara raceejus../
 
GollumsDatums: Otrdiena, 02.Novembrī.2010, 09:39 | Komentāri # 13
 
Balvu ielāde ...




Cik cilvēku tik vēlmju.Un būtībā ,mums te maz cilvēku.lai iztaisītu konkursu par kādu konkrētu atradumu tēmu un nebūs arī pilnīgi neitrālas žūrijas,kas ļoti svarīgi un pareizi arī tas,ka neliks te iekšā savus vērtīgākos atradumus.Mums vajag kaut ko neitrālu,kaut ko tādu,ko visi dara,kas visus saista.Nu,piemēram,fotografēšana.Visi,vairāk vai mazāk,fotografē.Varētu varbūt uzrīkot kādu foto konkursiņu - par vairākām tēmām - daba,mirklis,dzīvnieki, vai kācittādi,vienoties par termiņu - teiksim mēnesis vai divi.Un vērtēšanu taisīt pēc 10 baļļu sistēmas - katrs apskata visas fotogrāfijas,katrai bildei liek savu vērtējumu un beigās atliek tikai saskaitīt savāktos punktus.Un izpaliek kāds viens subjektīvs vērtējums.Bet tās ir tikai mans viens variants doma
 
modrisabikisDatums: Otrdiena, 02.Novembrī.2010, 12:15 | Komentāri # 14
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Gollums)
Cik cilvēku tik vēlmju.Un būtībā ,mums te maz cilvēku.lai iztaisītu konkursu par kādu konkrētu atradumu tēmu un nebūs arī pilnīgi neitrālas žūrijas,kas ļoti svarīgi un pareizi arī tas,ka neliks te iekšā savus vērtīgākos atradumus.Mums vajag kaut ko neitrālu,kaut ko tādu,ko visi dara,kas visus saista.Nu,piemēram,fotografēšana.Visi,vairāk vai mazāk,fotografē.Varētu varbūt uzrīkot kādu foto konkursiņu - par vairākām tēmām - daba,mirklis,dzīvnieki, vai kācittādi,vienoties par termiņu - teiksim mēnesis vai divi.Un vērtēšanu taisīt pēc 10 baļļu sistēmas - katrs apskata visas fotogrāfijas,katrai bildei liek savu vērtējumu un beigās atliek tikai saskaitīt savāktos punktus.Un izpaliek kāds viens subjektīvs vērtējums.Bet tās ir tikai mans viens variants doma

cool2 Piekrītu! Šī ir laba ideja!


Mo

Komentāru rediģēja modrisabikis - Otrdiena, 02.Novembrī.2010, 12:16













 
sancho76Datums: Otrdiena, 02.Novembrī.2010, 23:19 | Komentāri # 15
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Kolēģi, liekat lūdzu konkrētas idejas, man grūti izlobīt no vispaptveroša prātojuma konkrētu ideju, Modra un Dižkungaiša ideja man ir saprotama, Spridzekļa un Bykova grūti realizējama, laiks spiež, lai veicas wink
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
otomarsDatums: Trešdiena, 03.Novembrī.2010, 11:37 | Komentāri # 16
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
fotto konkurs būtu labākais-un neitrālākais. ar atradumu konkursu,būtu tā pagrūtāk,jo nejau visi rok. piekrītuGollumam. varētu tā:
1.fotto tēma ar aprakstu par kādu vēsturisku[jaunatklātu,maz izzinātu ]objektu.
2.vienas ekspedīcijas[raciena ausis ]fotostāsts-ar aprakstu protams.
3. ķeram mirkli[moment fotto]
4. daba ap mums,dzīvnieki[protams ne no zoodārza].
tādas ir manas domas
ja

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.


Komentāru rediģēja otomars - Trešdiena, 03.Novembrī.2010, 11:37













 
007Datums: Trešdiena, 03.Novembrī.2010, 12:08 | Komentāri # 17
 
Balvu ielāde ...




nuss,ja uz foto,ta mans ar meegina piedaliities trakais
 
chankersDatums: Trešdiena, 03.Novembrī.2010, 12:19 | Komentāri # 18
Kluba kredītu speciālists

Komentāri: 74
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Tieši vakar domāju par foto un es par cool

Nedēļas nogalē biju Igaunijā. Pabijām dažādās pilīs (drīzāk pilsdrupās - tikai Igaunijā viņiem daudz labāk saglabātas). Tā kā ir jau foto un šādi tādi stāstiņi par pilīm, ko gide mums pastāstīja (cik nu es reibumā pareizi atcerēšos dance ).


Iesācējs - nesist...
 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 03.Novembrī.2010, 18:51 | Komentāri # 19
 
Balvu ielāde ...




Pr konkursu- viens no piemeriem. Veido kaadi 2-3 foruma lietotaaji. Var arii uznjemties kaads viens veidot sho konkursu - noteiktaa laika posmaa. Teema piemeeram Latvijas pilsētu vēsture - kaadas pilseetas vēsture, galvenie notikumi, gadu skaitlji, kaujas un ttd. ... katru dienu savs jautaajums, piedaavaatas 4 atbildes, no kuraam viena pareiza. Uzskaite var notikt menesha, pusgada vai gada garumaa... kursh atbildeejis uz jautaajumu pareizi +1 punkts, kursh nav atbildeejis - kopskaitaa nekas nemainaas... par uzvaru piemeeram pienaakaas medalja vai kauss pie profila vai arii( ja atradiisies sponsors un nauda) kaada interesanta, taustaama lieta... tas taa iisumaa...
 
GollumsDatums: Ceturtdiena, 04.Novembrī.2010, 07:52 | Komentāri # 20
 
Balvu ielāde ...




Tottenkopf izteiktais variants jau būtībā nav slikts,taču ir liels bet - kurš vai kuri nu tagad sēdēs,raksies pa literatūru,lai sameklētu tik daudz jautājumu,visu klasificētu - diezin vai atradīsies.Un manā skatījumā tas būs diezgan sauss un garlaicīgs pasākums - tad vajadzētu uzreiz vismaz kaudzīti ar jautājumiem,lai būtu interese meklēt,nevis pa vienam jautājumam.
Domāju,ka foto konkurss tomēr būtu daudz interesantāks un dinamiskāks,neatkarīgs un brīvs katra izpausmēs.
Vienīgais jautājums par norises laiku - ja tādu rīkosim - jo rakšanas sezona jau ir cauri praktiski un vajdzēt sadaļu arī par tieši rakšanu - kā nekā galvenais mūsu darbības virziens - tātad vai nu mēnesi-divus īsu ekspres konkursu vai līdz nākam rudenim.
Un - noteikti jāieliek noteikums,ka bez jebkādiem fotšopiem,tikai dabīgas fotogrāfijas,bet tas jau katra paša godīguma skalā.
Bet varbūt kādam ir labākas idejas doma1
 
sancho76Datums: Piektdiena, 05.Novembrī.2010, 17:09 | Komentāri # 21
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Tā......savelku galus, vislabāk man patika Dižkungaiša variants, kurš pirmais minēja ideju par fotokonkursu, ko arī drīzumā uztaisīsim, apsveicu uzvarētāju un pārējiem kas piedalījās saku paldies , ka nepagājāt garām šai tēmai un dalījāties ar savām idejām cool Bet tēma netiek slēgta un ja nu kaut kāda interesanta un realizējama ideja rodas, tad laipni lūgti to ievietot šeit wink
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
GollumsDatums: Piektdiena, 05.Novembrī.2010, 21:54 | Komentāri # 22
 
Balvu ielāde ...




cool3 cool3 dance chempion
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Derētu kādu konkursiņu? (liekam iekšā idejas)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 12:31 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 25.Aprīlī.2024, 08:26 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, rukets, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024