Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 18:05
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Par mūžīgo! - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Par mūžīgo!
Par mūžīgo!
modrisabikisDatums: Trešdiena, 17.Novembrī.2010, 22:50 | Komentāri # 1
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Vai tiešām, kad cilvēkam tuvojas trīsdesmitais var teikt ka viņš ir nobriedis? Ka viņš visas savas darbības saskaņo ar prātu, bet sirdij un jūtām atstājot mazumu? Kā tāds, kaut kas nodrāzts un sabalējis, bet cilvēki joprojām šo normu pieņem - man tūlīt trīsdesmit! Tātad jāsaražo bērni, jāprecas, ( VAR ARĪ CITĀ KĀRTĪBĀ) visam jābūt piezemētam un saprātīgam kā klints, jāmeklē atskaites punkts paveiktajam. Kā īsti ir ?
Mo

Komentāru rediģēja modrisabikis - Trešdiena, 17.Novembrī.2010, 22:51













 
AigarsDatums: Trešdiena, 17.Novembrī.2010, 23:08 | Komentāri # 2
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
A vot hvz, es 30nosvinēju vasarā un manuprāt ar katru gadu palieku arvien glupāks :D
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
dzidziDatums: Trešdiena, 17.Novembrī.2010, 23:11 | Komentāri # 3
Observators
Komentāri: 66
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Man jau liekas, ka vienotas receptes šiem jautājumiem nav ....un ceru arī nekad nebūs...

Turies ! ;)


Tēvu Tēvi laipas meta.....
 
otomarsDatums: Trešdiena, 17.Novembrī.2010, 23:59 | Komentāri # 4
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
es vēl tagad nejūtos nobriedis ja -itkā 46 godiņi,bet kurbulējos uz priekšu un atpakaļ.miera nav nebija un nebūs-tā ir labāk.te nevar būt runa par secību kā viss jādara, ja gribas dzīvot mierīgi, tad jāiet uz klosteri lugt .Modri! tev laikam ir nepieciešamas zāles ko sauc par Otomara štengro :D .
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
modrisabikisDatums: Ceturtdiena, 18.Novembrī.2010, 00:26 | Komentāri # 5
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Otomara štengro :D

Tas tiesa, šis Rīgas plauktos atrodamais neder. :D

Mo
 
sgardDatums: Ceturtdiena, 18.Novembrī.2010, 09:54 | Komentāri # 6
Pedagogs

Komentāri: 289
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Cits pieaudzis jau padsmit gados, cits, vecumdienu bērna prātā nonākdams, vēl no bērnības nav izaudzis.
 
TottenkopfDatums: Ceturtdiena, 18.Novembrī.2010, 10:00 | Komentāri # 7
 
Balvu ielāde ...




Nu nezinu... es jau ap 18 gadiem biju iztrakojies un 22 gados nopreceejos, uz reiz sarazoju 2 pecnaaceejus... tagad tuvojaas 40 un ar katru gadu juutos labaak un labaak.... kad naaca 30 arii visaadas domas galvaa liida... saliku visu pa plauktiem, paluureju, kas izdariits un paplaanoju, kas vel buutu jaadara, bet tagad paskatoties uz to laiku smiekli naak... laikam vel nebija pareizais funktieris ;) ar katru gadu interesantaak un jautraak ... kaa saka vecums nenaak viens nirga
 
GollumsDatums: Ceturtdiena, 18.Novembrī.2010, 17:55 | Komentāri # 8
 
Balvu ielāde ...




doma1 Ir tāds teiciens - katrs ir tik vecs vai jauns,cik viņš tāds jūtas.Protams saprāta robežās.Bet tas saprāts jau arī ir dažādās pakāpēs.Galvenais,lai pats justos labi gan sevī,gan apkārtnē.Savos 55 (pusaudža :D gados) esmu izbaudījis visu ko - kaudzēm prieka,kaudzēm muļķību,esmu skatījies nāvei acīs un cīnījies ar viņu,stāvējis bezdibeņa malā un lēcis no prieka debesīs,maldījies maldu mežā un vēl un vēl ......
Protams,tagad varbūt gribētos daudz ko savādāk izdarīt,bet ....vai tāpēc noskumt.Pulvera vēl pietiekoši,lai priecātos un ņemtu no dzīvītes paņemamo.Protams,mūsdienu laikmets ienes savas korekcijas un savus likumus ar kuriem jārēķinās.Bet tikai no katra paša atkarīgs ,cik lielā mērā viņš pakļausies masai vai tomēr ies savu,sev pieņemamo un tīkamo ceļu. ja
 
pooollDatums: Sestdiena, 20.Novembrī.2010, 11:21 | Komentāri # 9
Censonis
Komentāri: 80
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Ibio. Nebeidzu brinities, ka laiks skrien. Kad pasham bija 18 skatijos uz 30 un 40 gadiigajiem un dom''aju, kaa tas ir. Bet kad pasham ar iet uz 30 atbildi kaa tas ir nerodu. liekas ka nekas nav mainijies, tik bishi ilgaks laiks paiet atveselojoties pec slimibam, bardaa paraadaas jau sirmuma paziimes, nevar vair gar juuras krastu 10 km noskriet... Visjociigam palika, kad pagaajusso gad it iipassi daudzi radinieki aizgaaja tai saule - saakaas domas ka dz''ive pamazaam saak virziities uz citu pusi. Arii kops berna, kriizes ir sajuuta ka laiks lido, un viss laiks ir pavadiits darbaa - taapeec arii mekleeju kaadu hobiju kur var aizmirsties, izstaipiit lociitavas un iespeejams kaut ko atrast...
P.S. Sorry par gramatiku, latviskotaajs nojuudzaas :)
P.S. Ja kaadam ir doma parak sho sveetdien vai citu briivdien, mosh var mani pakert liidz papraktizeeties? email: poooll@inbox.lv

Latvijā nav bezdarbs, Latvijā vienkārši viss jau ir izdarīts!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Par mūžīgo!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024