Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 23:32
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Pirmās sezonas atradumi! - Page 3 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Pirmās sezonas atradumi! (Ko gan nevar atrast netālu no majām!)
Pirmās sezonas atradumi!
zedDatums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 08:23 | Komentāri # 51
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Jā, tas tā varētu būt, būs jāmēģina krustu, šķērsu (jo tas priekšmets zrmē guļ dažādos veidos). Vienīgais, medīgākajās vietās jāgaida, kad novāks ražu!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 12:43 | Komentāri # 52
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es varu ieteikt, ka ļoti efektīvi ir pāriet laukam kas devis daudz smuku lietiņu ar uzgrieztu max jūtību un spoli glaudot cik nu iespējams tuvāk zemei... 100 reizes esmu gājis pāri savai ''cirvju pļavai'' un tāpat katru reizi vēl pa cirvim un šķēpa galam izlien.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
zedDatums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 18:05 | Komentāri # 53
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Šodien, kautkas ļoti maziņš! Izskatās ka varētu būt 1854 gada poluška. Žēl ka pašvaka tā kapeiciņa!

 
zedDatums: Pirmdiena, 18.Jūnijā.2012, 18:52 | Komentāri # 54
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Šodien paveicās vairāk nekā citreiz!! Izrakās divgrasis 1707 gada, gandrīz labā kvalitātē, ja tik nebūtu nodilis divpadsmitniekam vieninieks!



No kā varētu būt šīs paliekas? (vai nav kautkas no zirglietām?)



Un no kā varētu būt šis??

 
MeilisDatums: Pirmdiena, 18.Jūnijā.2012, 19:54 | Komentāri # 55
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Manuprāt tā sudraba monēta ir prūsijas 12 daļdālders. 1 ir nodilis gan.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
zedDatums: Pirmdiena, 18.Jūnijā.2012, 20:05 | Komentāri # 56
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Meilis,
Polijas 12daļa no tālera(divgrasis).
Pieejams tikai lietotājiem


Komentāru rediģēja zed - Pirmdiena, 18.Jūnijā.2012, 20:19













 
Ritvars02Datums: Pirmdiena, 18.Jūnijā.2012, 20:09 | Komentāri # 57
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
100% procenti taas ir zirglietas,man arii kautkas lidzigs ir bijis!
....EJAM RAKT...
 
m77Datums: Pirmdiena, 18.Jūnijā.2012, 20:29 | Komentāri # 58
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Labs raciens sanācis, ar kādu MD vispār darbojies?
 
zedDatums: Pirmdiena, 18.Jūnijā.2012, 20:44 | Komentāri # 59
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
m77,
Ar X Terra 705. Bet mana terka kādu laiku jau gļuko nedaudz (augsnes balans pats slēdzas iekšā un negrib slegties ārā (tikai ieslēdzot nenju un izslēdzot, balans atslēdzas)). Bet tas dikti jau netraucē, ar to darboties. Terka jauna, februara beigās iegādāta "Rimcimcī".
Vai kādam ir kautkas līdīgs atgadījies??????
 
m77Datums: Pirmdiena, 18.Jūnijā.2012, 20:55 | Komentāri # 60
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
mm, es ar taka esmu sasapņojies par tādu... Domāju ka nenocietīšos un paņemšu kaut uz līzingu... :D Trakums ar mani...
 
zedDatums: Pirmdiena, 18.Jūnijā.2012, 21:06 | Komentāri # 61
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
m77,
Aparāts, tiešām ir labais!! (neskatoties arī uz tiem gļukiem, domāju ka tas baigais retums)


Komentāru rediģēja zed - Pirmdiena, 18.Jūnijā.2012, 21:08













 
MeilisDatums: Pirmdiena, 18.Jūnijā.2012, 22:55 | Komentāri # 62
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Paldies Zed par info, man pagājšgad bij tāds pats 12daļtālers gadījies, bet man viens gudrinieks teica ka tā esot Prūsijas monēta. Tagad man skaidrs ka poļu Augusta II.

Pievienots (18.Jūnijs.2012, 22:55)
---------------------------------------------
Man arī xterra 750 ar lielo 7,5kHz spoli, tādu gļuku nav bet skaņa gan reizēm pati nosevis pārslēdzas uz austiņu režīmu, pakustinot austiņas ligzdu viss atkal kārtībā, tā teikt katram aprātam laikam sava sīkķibele...


Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MednieksDatums: Trešdiena, 20.Jūnijā.2012, 10:08 | Komentāri # 63
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (zed)
Aparāts, tiešām ir labais!! (neskatoties arī uz tiem gļukiem, domāju ka tas baigais retums)

manai terrai mēdz skaņa pazust (ausi ar naglu tai brīdī nekasīju). Aiznesu uz servisu, viss darbojas, meistari plāta rokas un saka, terras vispār nemēdzot lūst. Bet tā skaņa joprojām dažreiz pazūd. Tad es tā niknāk paspaidu paneli un tad "atlaiž"

p.s. Varbūt pēc lieliem panākumiem ražotāji, sākuši haltūrēt...
 
GollumsDatums: Trešdiena, 20.Jūnijā.2012, 16:41 | Komentāri # 64
 
Balvu ielāde ...




Quote (zed)
zrakās divgrasis 1707 gada, gandrīz labā kvalitātē, ja tik nebūtu nodilis divpadsmitniekam vieninieks!


Varbūt tirgosi 12daļu tāleri - ir interese coolio
 
zedDatums: Trešdiena, 20.Jūnijā.2012, 20:11 | Komentāri # 65
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Gollums,
Tirgot tākā negribētos. A cik tāds aptuveni varētu maksāt??
 
zedDatums: Pirmdiena, 02.Jūlijā.2012, 21:12 | Komentāri # 66
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Vakardien,nedaudz bij laiks pameklēt! Divkapeika 1818 gada, tīrīšu vēlāk, izskatās daudz maz normāla.


Komentāru rediģēja zed - Pirmdiena, 02.Jūlijā.2012, 21:16













 
foxterjerDatums: Pirmdiena, 02.Jūlijā.2012, 22:20 | Komentāri # 67
Ostaps Benders

Komentāri: 124
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es laikam rūdīts militārists, jo man no visiem izrādītajiem atradumiem, tieši LA poga patīk vislabāk. panks
Nav miera vairs mūsu zemē,
kopš Viestards ir aizgājis veļos.
Bet krusta priekšā NEKAD,
Zemgaļi nekritīs ceļos.
 
SpikyDatums: Pirmdiena, 02.Jūlijā.2012, 23:11 | Komentāri # 68
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Priekš pirmās sezonās RESPECT. Veiksmi arī turpmāk.
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
zedDatums: Otrdiena, 03.Jūlijā.2012, 07:22 | Komentāri # 69
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
foxterjer, Katram kautkas vairāk interesē, tas jau labi! Mani dikti pavelk uz monētām, bet pārējie atradumi, arī interesē!
Spiky, Paldies par novēlējumu! Ceru, ka tas tā arī turpināsies!
 
zedDatums: Ceturtdiena, 12.Jūlijā.2012, 19:22 | Komentāri # 70
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Protams, nekā sevišķa! Raku kas bij un bija interesanti, uzreiz teikšu, ka tas nebija ne dīķī ne raī jūrmalā, bet Gaujas malā gan!!


Komentāru rediģēja zed - Ceturtdiena, 12.Jūlijā.2012, 19:22













 
AmigoDatums: Ceturtdiena, 12.Jūlijā.2012, 21:51 | Komentāri # 71
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
es pat biju aizmirsis kā izskatās 50 kapeika.
 
rusij77Datums: Piektdiena, 13.Jūlijā.2012, 10:43 | Komentāri # 72
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Meilis, uz Tavas monētas taču tas virsū uzrakstīts -AUGUST:REX.POL - augusts, polijas karalis(bilde kur zemainā rokā turi monētu), otrajā bildē(monētas otra puse) rakstīts , ka šis vīrelis amatu apvienošanas kārtībā ir Saksijas kūrfirsts - DUX.SAX.
 
nēģisDatums: Piektdiena, 13.Jūlijā.2012, 10:46 | Komentāri # 73
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote (Mednieks)
manai terrai mēdz skaņa pazust (ausi ar naglu tai brīdī nekasīju). Aiznesu uz servisu, viss darbojas, meistari plāta rokas un saka, terras vispār nemēdzot lūst. Bet tā skaņa joprojām dažreiz pazūd. Tad es tā niknāk paspaidu paneli un tad "atlaiž"

p.s. Varbūt pēc lieliem panākumiem ražotāji, sākuši haltūrēt...

Man bij tas pats.Kontakti austinju ligdaa drosivien vainiigi...
 
zedDatums: Pirmdiena, 16.Jūlijā.2012, 14:33 | Komentāri # 74
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Biju nedēļas nogalē Igaunijas pusē uz Hīumā salas, ar ģimeni nedaudz paceļot,pāris dienas. Divās vietās pie jūras apmetāmies un neko tādu labu nevarēju atrast (var būt tāpēc, ka vienmēr meklēju tādas apmešanās vietas (ar telti), kur mazāk cilvēku, vai to nav nemaz tuvumā).
Jautājums zinātājiem, kas tās par tādām jaudīgām lodēm, kuras izskatās kā pistolei, bet diametrs apmēram vienpadsmit milimetri??
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 16.Jūlijā.2012, 19:03 | Komentāri # 75
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! zed domāju tās var būt tikai kolta patronu lodes, kolta kalibrs 11,51 mm.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Pirmās sezonas atradumi! (Ko gan nevar atrast netālu no majām!)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 25.Aprīlī.2024, 17:43 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 25.Aprīlī.2024, 08:26 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024