Pirmdiena, 20.Maijā.2024, 11:05
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Varbūt kāds var palīdzēt? - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Varbūt kāds var palīdzēt? (dīķī iekritis priekšmets)
Varbūt kāds var palīdzēt?
rusij77Datums: Otrdiena, 31.Jūlijā.2012, 09:38 | Komentāri # 1
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pazīstamam vīram (jau gados) paklūpot šajās karstajās dienās pie dīķa, ūdenī iekrita dzirdes pastiprinātājs. Bez šīs lietas viņš nedzird, krenķīgs loģiski ka ļoti. Dziļums tajā vietā ap 1.5m., dubļi dīķa dibenā kādi 15cm. Vajag aparātu, kurš darbojas zem ūdens, ja kādam zināms kāds zemūdens meklētājs Liepājas pusē, būšu pateicīgs par infu.
 
SpikyDatums: Otrdiena, 31.Jūlijā.2012, 09:45 | Komentāri # 2
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Man pazīstams ir viens džekiņš no kuldīgas kam ir MD un akvalangs, kas ar to nodarbojas.
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
MeilisDatums: Otrdiena, 31.Jūlijā.2012, 09:55 | Komentāri # 3
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja ūdens pietiekami dzidrs tad var nirt bez MD... ir pašam gadījies mobilo tel no 3metru dziļuma vilkt...

Pievienots (31.Jūlijs.2012, 09:55)
---------------------------------------------
Ja aparāts satur melno metālu tad magnēts būs labākais variants...


Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Otrdiena, 31.Jūlijā.2012, 10:18 | Komentāri # 4
 
Balvu ielāde ...




Quote (Meilis)
Ja aparāts satur melno metālu tad magnēts būs labākais variants..

...tikai ne magnētu...mnuprāt tad tas dzirdes aparātiņš bus kirdik..
 
rusij77Datums: Otrdiena, 31.Jūlijā.2012, 12:55 | Komentāri # 5
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Spiky, varbūt vari savam paziņam uzjautāt,varbūt uzņemas?
 
SpikyDatums: Otrdiena, 31.Jūlijā.2012, 14:13 | Komentāri # 6
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Jā protams varu uzjautāt. Bet viņam tas aparātiņš dārgs ļoti? Un vel man talsos arī viens akvalangists zināms, kas man lasīja mantas ko pirms janiem noslīcināju :D maku, makšķeres alomataru, vizuļus veselu jūru, telefonu, u.c Bet šim nav MD. un vins man pa nirshanu 25lvl paprasija. maku ar tiesībam un kartēm un 3ijiem tehniskiem tā arī neatrada :D Tiesības vel tagad nav, jo nezināju ja pazaudētas tiesības un beigusies medicīniska tad jaslēpo pa jaunam pie visiem ārstiem. OKi sazvanīšu tad padošu ziņu.
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
henrijsDatums: Otrdiena, 31.Jūlijā.2012, 20:18 | Komentāri # 7
Zintnieks
Komentāri: 338
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
rusij es kā reiz nopirku at pro var maukt 3 metrus zem ūdens ja kas dod ziņu
 
rusij77Datums: Piektdiena, 03.Augustā.2012, 09:46 | Komentāri # 8
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Aparātu vakar kopā ar Henriju izmakšķerējām :) , tagad visu no sākuma...
Par cilvēku, kurš to bija pazaudējis: Vīrs nav vājdzirdīgs, bet kļuvis nedzirdīgs, tādēļ, lai viņš varētu dzirdēt, nācās viņa galvaskausā "izurbt" caurumu un ievietot čipu(un magnētu) kas savienots ar smadzeņu nervu galiem. Aparāts kurš pārveido skaņu signālu vibrācijās tiek ar magnēta palīdzību pielipināts galvaskausam no ārpuses, vienkārši sakot tas nav aparāts, bet mikrodators. Lai šo operāciju veiktu, neskatoties uz labdarības fonda palīdzību, līdzfinansējums sastādīja 20 000EUR, ko visa šā cilvēka dzimta arī kopīgi savāca, lai viņu senjors varētu dzirdēt. Pēc šī negadījuma, vīrs pirmās dienas vispār bija kā transā un caurām dienām sēdēja dīķī un gramstījās uz aklo pa dūņām, tā meitas domāja jau, ka viņam sašķobījusies psihe, jo runāt viņš nerunāja, jo neko atkal nevarēja dzirdēt. Šo skatu man nācās pašam redzēt, kad pirmo reizi aizbraucu uz vietas, lai saprastu, kā iespējams palīdzēt.
Par meklēšanu: Rakāmies pa dūņām ar Henriju divus vakarus, lai varētu aptuveni saprast, kur un ko meklēt, mums iedeva noskanēt rezerves bateriju no šā aparāta(Henrijs vienu brīdi uzjautāja varbūt vajadzētu noskanēt vīra galvu, lai saprastu uz kādu ciparu strādā magnēts, bet ētisku apsvērumu dēļ to nedarījām, lai vīru papildus netraumētu). Kā jau minēju, meklēšanu apgrūtināja dūņu slānis 10-15cm, dīķi iebrienot tas momentāli saduļķojās - redzamība nulle. Dziļums tajā vietā ap 1.6 - 1.8metri. Meklējām divatā, Henrijs pēc testētās baterijas signāla ar detektoru noteica iespējamā priekšmeta vietu, tad es zem spoles pabāzu kāju, pēc tam uz savas kājas pirkstiem liku virsū milzīgu "lāpstu- sietu" un ... kārtībā. Līdz tam gan vajadzēja izrakt divu vakaru garumā ne vienu vien kubikmetru mēslu :)
Mana atbilde praktiskajiem racējiem: atlīdzība par meklēšanu netika pat pieminēta, jo mans uzskats ir, ka uz otra nelaimi bagāts nepaliksi, arī Henrijs man šo jautājumu neuzdeva, tādēļ Henrij - no manis Tev respekt i uvažuha!
Vislielākais gandarījums bija redzēt un skatīties uz vecā vīra reakciju, uz viņa sievas reakciju, viņi vienkārši lidoja, Henrijam laikam pusstundas laikā salēja pudeli "štengrā", pa pudelei mums tika arī katram līdz :)
Lūk arī bildes, aparāta cena 4000-6000EUR, mans līdz šim dārgākais visādā ziņā atradums :)
 
MuitnieksDatums: Piektdiena, 03.Augustā.2012, 13:05 | Komentāri # 9
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Tas Jums abaiem uvažuha, jo faktiski uzdevums noteikti nebija no vieglajiem, kā tagad apraksti? Cerams dzirdes aparāts pēc dūņu vannas darbosies, kā pirms peldes?
 
rusij77Datums: Piektdiena, 03.Augustā.2012, 14:14 | Komentāri # 10
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pat ja nedarbosies, aparātam vēl garantija, salabos ražotājs bez maksas, bet liekas, ka nebūs cietis, austiņā gaisma jau vakar spīdēja kad ielika citu bateriju.
 
GaraisDatums: Piektdiena, 03.Augustā.2012, 14:45 | Komentāri # 11
 
Balvu ielāde ...




Respekt vīriem. okk

Es domāju, ka tam aparātiņam vajadzētu būt udensdrošam. Cilvēks pierod/aizmirst, ka tāds viņam ir, ieiet mazgāties un pļurkts, aparātiņš beigts. Diez vai.
 
AmigoDatums: Piektdiena, 03.Augustā.2012, 16:00 | Komentāri # 12
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu vīri jūs esat malači un visu cieņu jums , šādi labi darbi tiek atalgoti 100 kārtīgi un jums tas nāks atpakaļ ar labiem darbiem. paldies aplausi
 
007Datums: Piektdiena, 03.Augustā.2012, 20:23 | Komentāri # 13
 
Balvu ielāde ...




...nu tiešām malači...es saprotu,kā tas ir,,ja kautkas ar veselību nav kā vajag...
...visu cieņu vīri...
 
henrijsDatums: Piektdiena, 03.Augustā.2012, 22:06 | Komentāri # 14
Zintnieks
Komentāri: 338
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
paldies par labajiem vardiem
uzdevums tiešām nebija viegls jo no sākuma ķēmējām pavisam citu rajonu...
bet labs darbs kas padarīts
 
SpikyDatums: Piektdiena, 03.Augustā.2012, 22:48 | Komentāri # 15
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tiešām malači. Prieks, par to ka ir cilvēki, kas palīdz citiem nelaimē.
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
Ritvars02Datums: Sestdiena, 04.Augustā.2012, 22:22 | Komentāri # 16
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
malaci!vienkarsi nav vardu!
....EJAM RAKT...
 
MeilisDatums: Sestdiena, 04.Augustā.2012, 22:23 | Komentāri # 17
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Dikti vērtīgs aparātiņš gan... ja pazūd dzirde tad tikai var saprast cik tas maņu orgāns ir vērtīgs... katrā ziņā prieks ka izdevās izpalīdzēt sirmajam vīram, arī pašiem kādreiz vecumdienās palīdzība būs vajadzīga, bez dzirdes pat detektoru vairs nevarēs kustināt... vechuks
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
otomarsDatums: Svētdiena, 05.Augustā.2012, 10:52 | Komentāri # 18
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā ,tas vērtīgs darbs-it sevišķi ,kad vari redzēt ka esi iepriecinājis nelaimē nonākušus cilvēkus. Super.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AigarsDatums: Svētdiena, 05.Augustā.2012, 12:36 | Komentāri # 19
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Cepuri nost jums abiem labi
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
rusij77Datums: Svētdiena, 05.Augustā.2012, 14:57 | Komentāri # 20
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Paldies par atzinīgiem vārdiem, par padomiem, par Spiky atsūtīto telefonu ! Viss tas liecina, ka mūsu foruma dalībniekiem, man par lielu gandarījumu nav svešas tās pamatvērtības, uz kurām turas katra sevi un pārējos cienoša cilvēka dzīve. Tik detalizēti aprakstīju šo gadījumu arī tādēļ, ka pieļauju iespēju, ka mūsu pieredze šā dzirdes aparāta meklēšanā var kādam noderēt arī nākotnē pie līdzīgas apstākļu sakritības meklējot ūdenī nozaudētus priekšmetus. Protams, ka mani arī pašu šis notikums emocionāli iespaidoja, domāju, ka varu kaut nedaudz vairāk izprast to cilvēku izjūtas, kuri ar savu rīcību ir atgriezuši ticību līdzcilvēkos labajam, gaišajam...
Šo tēmu uzskatu ka var tagad arī noslēgt, šorīt sazinājos ar vecā vīra meitu, lai uzzinātu, kā darbojas aparāts. Aparāts diemžēl nav izturējis piecu diennakšu gulēšanu dīķa dūņās, tas ieslēdzas, bet signālu nepārveido. Labā ziņa šajā lietā ir tā, ka ir atrasts pats aparāts, to var salabot, tas nav jāpērk no jauna, tas ja arī ko īpašniekam papildus maksās, tad tikai braukšanas izdevumus uz klīniku, kas sastāda neizmērojami mazākas izmaksas nekā aparātu nopirkt no jauna.
Noslēgumā varbūt pārcitēšu Amigo teikto: arī es pieļauju, ka kaut kur uz katru no mums ir ieviesta personiskā kladīte, kur kladītes labajā pusē tiek ieķeksēti mūsu labie darbi, kreisajā pusē pārējie. Novēlu visiem mums, lai labajā pusē katram būtu pēc iespējas vairāk ierakstu!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Varbūt kāds var palīdzēt? (dīķī iekritis priekšmets)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Maijā.2024, 18:09 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Maijā.2024, 21:28 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 14.Maijā.2024, 06:30 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 11.Maijā.2024, 08:31 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Sveiciens ... 05.Maijā.2024, 09:17 Kalnietis Pļāpātuve
Lasīt
4. maijs 04.Maijā.2024, 05:54 Valduha Patrioti
Lasīt
Video 29.Aprīlī.2024, 05:11 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024