Piektdiena, 26.Aprīlī.2024, 23:39
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | ...ziemas rīts.... - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ...ziemas rīts.... (..šorīt iefočēju...)
...ziemas rīts....
rusij77Datums: Otrdiena, 04.Decembrī.2012, 21:50 | Komentāri # 26
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kamēr lielais sniegs, jāsāk uzkrāt "ziemas rezerves" :)
 
MuitnieksDatums: Trešdiena, 05.Decembrī.2012, 10:32 | Komentāri # 27
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Rusij77 man draugs, tādā meliorācijas akā iekrita, netika ārā un nosala, lai viņam vieglas smiltis.
 
AmigoDatums: Trešdiena, 05.Decembrī.2012, 10:36 | Komentāri # 28
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
rusij77 , tu arī uz saldumiem esi laikam kāris. :D :D :D
 
rusij77Datums: Trešdiena, 05.Decembrī.2012, 12:15 | Komentāri # 29
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Amigo, ja godīgi šito "sviestu" vispār nelietoju, es labāk kā pantiņā "alus, šņabis, lētie vīni - tie ir mūsu vitamīni, bet no rīta skābais kefīrs, liekas saldāks mums kā zefīrs :)"
Šo burku rodņa no Šveices - bebikiem atšlefēja, es tā, prikola pēc nobildēju, nebiju tādu "spaini" līdz šim redzējis.
 
AmigoDatums: Trešdiena, 05.Decembrī.2012, 14:22 | Komentāri # 30
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tad nu mazajiem bija svētki. uraa2
 
MuitnieksDatums: Svētdiena, 09.Decembrī.2012, 07:15 | Komentāri # 31
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Vakar pirms tumsas iebraucu tuvējā mežiņā, zeme sasalusi tikai pa virsu, nedaudz sniega centimeri pieci, signali cik bija ļoti skaidri, laikam mitrums vairs neietekmē, izraku kaut kādus ww1 krāsainā metāla štruntus. Ja temperatūra nenokritīsies zemāk mierīgi var rakt, varētu teikt pat labi var rakt, jo sniegs piespiedis vaivariņus, mellenājus u.t.t. un kļušku vicināt nav problēmu.
 
MeilisDatums: Svētdiena, 09.Decembrī.2012, 15:16 | Komentāri # 32
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Muitnieks)
Labdien! Rusij77 man draugs, tādā meliorācijas akā iekrita, netika ārā un nosala, lai viņam vieglas smiltis

Tas gan ir baigi traki! Tad jau droši vien nestandarta diametra meliorācijas aka... ja var ar muguru un kājām atspiestsies pret iekšējām sienām tad jau vajadzētu tomēr tikt pašam laukā...
Jābrauc būs laikam Muitniek pie tevīm palīgā rakt... pie mums jau dziļa ziema, MD jau dziļākajā skapī nobāzts... :(

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
AmigoDatums: Svētdiena, 09.Decembrī.2012, 17:24 | Komentāri # 33
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Meilis , bet to jau nevar zināt kāds bija kritiena rezultāts , varbūt kāja pamežģīta tā ka nevaar pat pieskarties no sāpēm . doma
 
MuitnieksDatums: Svētdiena, 09.Decembrī.2012, 19:41 | Komentāri # 34
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Mana drauga bojāejas nianses nezinu, bet meklēja viņu veselu nedēļu līdz atrada tajā akā, pie tam lai gan neliela auguma, viņš bija sprigans džeks, Mērsraga kanālu ostā varēja zem ūdens pārpeldēt un 32 kg bumbas cilāja sporta svētkos. Meili, tas gan būtu feini, kopā parakņāties, citādi klīstu viens pats, viens kompanjons bija, bet kopš sākās racēju apkarošana visu aparatūru pārdeva un rakt vairs nebrauc, man tika pinpointers.
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 09.Decembrī.2012, 21:47 | Komentāri # 35
 
Balvu ielāde ...




Muitnieks, no kurienes biji?
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 10.Decembrī.2012, 14:36 | Komentāri # 36
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Tottenkopf vienreiz pieminēji Karlo es gan viņu nepazīstu, bet esmu gandrīz no tās pašas puses.
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 10.Decembrī.2012, 22:59 | Komentāri # 37
 
Balvu ielāde ...




Muitnieks, skaidr bild... tu no pashas pilseetas vai rajona?
 
MuitnieksDatums: Otrdiena, 11.Decembrī.2012, 13:13 | Komentāri # 38
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Rajona.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ...ziemas rīts.... (..šorīt iefočēju...)
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 26.Aprīlī.2024, 20:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, combrio, sālītis, Kalnietis, Girts


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024