Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 13:34
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Laika apstākļi Latvijas novados - Page 55 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Laika apstākļi Latvijas novados
Laika apstākļi Latvijas novados
KalnietisDatums: Piektdiena, 03.Decembrī.2021, 22:04 | Komentāri # 1351
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Laikapstākļi visu ir aprakuši zem sniega! Mažā gan zeme nav sasalusi. Nevar saprast, braukt uz mežu vai pa lēto aizlidot kaut kur uz Itāliju (biļetes cena tik pat cik ar autiņu no Madonas izbraukāt Ventspili), parakt Romiešu zeltu. Kādam ir informācija cik stingri tur noteikumi? Ir domudiedri?

Komentāru rediģēja Kalnietis - Piektdiena, 03.Decembrī.2021, 22:11













 
sālītisDatums: Piektdiena, 03.Decembrī.2021, 22:34 | Komentāri # 1352
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Dzirdēju, ka uz Ziemassvētkiem viss sniegs mums būšot nokusis. Tad jau varēs tepat rakt.
Par Itāliju paguglē, ir atrodama šāda tāda informācija, piemēram, https://detectingschool.com/metal-detecting-in-italy/
Protams, nezinu, cik ticama ir tā informācija. Bet man ir maza aizdoma, ka Romas Kolizejā Tevi ar lāpstu rokā neviens seviški laipni negaidīs gan. nene
 
KalnietisDatums: Piektdiena, 03.Decembrī.2021, 23:24 | Komentāri # 1353
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Izskatās ka jāmeklē gali pie Itāļu mafioziem. Varbūt kādam ir kontakti? Vai varbūt cita valsts, kur nav jākonkurē ar mafiju? Tam ka Ērgļos uz ziemassvētkiem nebūs sniega es neticu.
 
007Datums: Svētdiena, 05.Decembrī.2021, 19:53 | Komentāri # 1354
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..vo ibio rāmīt..šodien krietni raku pagalmu..zeme nav salusi,riktīgs čakars,lāpsta lien zemē,un ar dubļiem apsalst..sniega krietni..savi 30 cm. būs..visu dienu noturējās sals ap -9..ar vējeli..patreiz -15..rīt laikam siltākas drēbes jāmeklē mirdz
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 06.Decembrī.2021, 13:32 | Komentāri # 1355
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man šorīt -16*C. Kvēlsveces sildīju divas reizes pēc kārtas, lai pelēķītis pielektu.
Bija jāiet tehniskā apskate. Tur mašīna jāiebrauc ar, atvērtiem, logiem. Man tikai šofera logs veras. Aizmugures durvis arī iesalušas. Iebraucu servisā pie pazīstama čoma, un kādu pusstundu gaidīju, kamēr atkūst. Nu jau aizmugures logi atkal iesaluši. :D Bet durvis virinās. happy

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Pirmdiena, 06.Decembrī.2021, 13:39 | Komentāri # 1356
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..man šorīt rādija -18..ir divi termometri dažādās vietās..abi vienādi..patreiz pulkstenis 13-38...ārā -14..šonakt būs drusku...uz nākamo pirmdienu jau +1 sola..
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 06.Decembrī.2021, 13:43 | Komentāri # 1357
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man jau ap 9:00 rādīja -14*C, un tik pat rāda arī šobrīd.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 06.Decembrī.2021, 14:17 | Komentāri # 1358
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Man vakarā pie loga -19, šorīt -15. Cerams, ērcēm rindas tuč paretosies. Labi i, ka bišķi uzkniebj, cerams, arī migranti uz robežas arī vairāk sāk ilgoties pēc savām saulainajām dzimtenēm.
 
007Datums: Otrdiena, 07.Decembrī.2021, 08:25 | Komentāri # 1359
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
...nu ko..man nupat rāda-25
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Otrdiena, 07.Decembrī.2021, 09:28 | Komentāri # 1360
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
man šorīt -22,4, kur tā globālā sasilšana pazudusi?
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 07.Decembrī.2021, 09:49 | Komentāri # 1361
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man Madonas pievārtē -22*C, bet pelēķītis, pēc divreizējas kvēlsveču uzsildīšanas, pieleca uzreiz. happy
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 07.Decembrī.2021, 10:01 | Komentāri # 1362
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
man šorīt -22,4, kur tā globālā sasilšana pazudusi?

Tur jau tā lieta, ka globālās sasilšanas rezultātā pamazām mainās okeāna straumes. Latvijas klimatu nosaka Golfa (pareizāk gan būtu teikt, Ziemeļatlantijas, jo Golfa straume pāriet Ziemeļatlantijas straumē) straume. Tad nu globālās sasilšanas rezultātā, šī straume pamazām mainās, kas nozīmē, ka Latvijā veidosies kontinentāls klimats - vasaras karstas, bet ziemas aukstas.
Atceroties 80.to gadu beigu, un 90.to gadu sākuma bezsniega ziemas, šāda ziema mani pilnībā apmierina. Galvenais, lai ūdens neaizsalst!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Otrdiena, 07.Decembrī.2021, 18:31 | Komentāri # 1363
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Galvenais, lai ūdens neaizsalst!

Ārā nikns sals, un te kāds grib, lai ūdens neaizsalst. Sniega kārta ir bieza, bet tādā salā jau nu vajadzētu gan lēnām aizsalt ūdenim arī zem baltās segas.
 
KalnietisDatums: Otrdiena, 07.Decembrī.2021, 21:38 | Komentāri # 1364
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Zemledus makšķernieki jau velk pilnā sparā.

Komentāru rediģēja Kalnietis - Otrdiena, 07.Decembrī.2021, 21:38













 
ValduhaDatums: Trešdiena, 08.Decembrī.2021, 18:12 | Komentāri # 1365
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Ārā nikns sals, un te kāds grib, lai ūdens neaizsalst. Sniega kārta ir bieza, bet tādā salā jau nu vajadzētu gan lēnām aizsalt ūdenim arī zem baltās segas.

:D Es tak runāju par ūdeni, kas man mājā pa krānu tek.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 10.Decembrī.2021, 19:44 | Komentāri # 1366
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Galvenais, lai ūdens neaizsalst!

..nu riktīgs ŠĻEKSTERS..nevar krietnā dziļumā ūdens trubu ierakt.. :D trakais
..es savu vasaras sākumā pārraku,,pagaidām viss ok..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Piektdiena, 10.Decembrī.2021, 20:52 | Komentāri # 1367
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
lielus plusus nākamnedēļ sola, runāja pat par +8.
 
007Datums: Piektdiena, 10.Decembrī.2021, 21:16 | Komentāri # 1368
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..Mums patreiz -0,3..smidzina lietus..sniegam bus pipec,jo sola visu ned.ap +3..un pa laikam lietu..lab vien ir..vēlāk varbut piesals..citādi sniegs bez sasalušas zemes..tas nav labi..
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 17.Decembrī.2021, 10:57 | Komentāri # 1369
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es jums teikšu, tas fakts, ka zeme zem biezās sniega kārtas nesasala, izvērtās pozitīvi. Mana grants čupa, ar ko kaisīt ledaino ceļu, arī nav sasalusi! Kā saka - katram mākonim zelta maliņa, katrai nelaimei laimīte galā. uraa2
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 17.Decembrī.2021, 11:50 | Komentāri # 1370
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Vakar laika prognozē dzirdēju, ka nākamnedēļ dažviet gaidāms nikns (ap-20) kailsals. Tad kramā būs ne tikai grants čupas vien! Valdiņ, kamēr vēl ir laiks, piesedz un nopako savu ūdensvada trasi!
 
007Datums: Piektdiena, 17.Decembrī.2021, 12:34 | Komentāri # 1371
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, ..nu riktīgs boļševiks...man ja grants sasalusi,,ar pelniem kaisu..aa..nu ja..Tev jau laikam pečkas nav..kur nu vēl pelni :D

Pievienots (17.Decembrī.2021, 12:36)
---------------------------------------------
sālītis, ..japp..nakamned.sola ap -15..bus ģela..vismaz melnie arheologi varēs tupēt mājā,.nefig tautas bagātības rakņāt...zeme kramā trakais


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Piektdiena, 17.Decembrī.2021, 13:03 | Komentāri # 1372
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
vismaz melnie arheologi varēs tupēt mājā,.nefig tautas bagātības rakņāt...zeme kramā

melnie arheologi šajā laikā būs stingri aizņemti kamerālajos darbos pie karšu pētīšanas, leģendu apzināšanas un maršrutu izstrādes, lai nākamajā sezonā nav daudz jātērē laiku prātojot to, uz kurieni un ko braukt meklēt. idea ja
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 18.Decembrī.2021, 16:11 | Komentāri # 1373
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Vakar laika prognozē dzirdēju, ka nākamnedēļ dažviet gaidāms nikns (ap-20) kailsals. Tad kramā būs ne tikai grants čupas vien! Valdiņ, kamēr vēl ir laiks, piesedz un nopako savu ūdensvada trasi!

Ūdensvada vārīgā vieta ir koridorā zem iebetonētās grīdas. Tur viņu šad tad aizrauj ciet, jo koridors netiek apsildīts. Vienīgā laime ir tajā apstāklī, ka 90.to gadu beigās, stiepjot ūdensvadu man caurule nejauši pārliecās - tas ir praktiski pārlūza (šļeksteris kas šļeksteris). Tad nu savienojuma vietā, betonējot grīdu, atstāju tādu kā šahtu. Ja aizsalst, tad tajā šahtā gāžu iekšā verdošu ūdeni, un viss ir kārtībā. ja

Quote 007 ()
Valduha, ..nu riktīgs boļševiks...man ja grants sasalusi,,ar pelniem kaisu..aa..nu ja..Tev jau laikam pečkas nav..kur nu vēl pelni

Ui, pelnus gan nekaisu. Tad ar tiem būtu pilns koridors. Grants smalkumus vismaz ar putekļusūcēju var savākt.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 18.Decembrī.2021, 16:13 | Komentāri # 1374
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Izskatās, ka no sniega nekas prātīgs pāri nepaliks. Jaunaudzes biezais sniegs gan krietni papostīja. :(
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Sestdiena, 18.Decembrī.2021, 16:28 | Komentāri # 1375
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Ui, pelnus gan nekaisu. Tad ar tiem būtu pilns koridors

..kājas tak var pagalmā noaut :D trakais

Pievienots (26.Decembrī.2021, 11:56)
---------------------------------------------
..nu gan jāsaka tā..ja tas ieipriekš uzsnigušais nebūtu nokusis....tad būtu kā sibirijā..nezinu kā jums tur ..citur..bet Ērgļos ir krietni piesnidzis..un mīnusi ar turās..pustdienlaiks..termombīlis rāda -11


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Laika apstākļi Latvijas novados
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 05:44 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024