Piektdiena, 26.Aprīlī.2024, 23:26
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Medības - Page 3 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Medības (Pavasaris dabā)
Medības
paligsDatums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 17:16 | Komentāri # 51
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Tāda atieksme nav rādītājs/ palīgs ir VVD pilnvarota persona...

Pievienots (02.Aprīlis.2013, 16:16)
---------------------------------------------
Es šodien negribu diskuset! admins var atrastt\ starpibu / milestiba un naids



Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
007Datums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 17:30 | Komentāri # 52
 
Balvu ielāde ...




Quote (paligs)
Es šodien negribu diskuset! admins var atrastt\ starpibu / milestiba un naids

...ko es tēju dzerot atkal esmu palaidis garām???? hmmm kodiens
 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 18:21 | Komentāri # 53
 
Balvu ielāde ...




paligs, ko nozīmē tavi pēdējie komentāri ???
 
ruketsDatums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 19:33 | Komentāri # 54
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Neveiksmīga dzeja...? doma
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
otomarsDatums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 21:14 | Komentāri # 55
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote
palīgs

Tāda atieksme nav rādītājs/ palīgs ir VVD pilnvarota persona...
Pievienots (02.Aprīlis.2013, 16:16)
---------------------------------------------
Es šodien negribu diskuset! admins var atrastt\ starpibu / milestiba un naids
doma orators

Nu tu nodiskusēji- VISĀDI GROZĪJU TAVAS VĀRSMAS. Nu nekādīgi neiebraucu doma1 . Kādas markas zālīti tu velc? Ja Usūrijas, tad tas ir piedodams- tāpēc labāk pārej uz Pakistāniešu vai Birmas zāli [tās kā stāsta ir ar mierīgāku efektu :D

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
MednieksDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2013, 09:11 | Komentāri # 56
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
vakar un sestdien biju bebru tūrē....
pirmie 8 nocelti no trases...., bet ja ņem vērā ka manos 500 ha ir 15 "ligzdas", kur katrā dzimst ap 4 bebri, tad vēl jāstrādā melnu muti
pašlaik šamējie ļoti aktīvi....
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2013, 12:48 | Komentāri # 57
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Mednieks)
vakar un sestdien biju bebru tūrē....

Laikam jau mednieku vidū bebri nav sevišķi iecienīti? Interesanti kāpēc? Gaļa, šķiet, ēdama, vismaz man garšo, kažoks labs, ja vēl izdodas iestāstīt kaimiņam, ka regulāri lietojot bebru dziedzeru preperātu, potence pacelsies nebijušos augstumos uraa2 , var arī nopelnīt. Kur slēpjas problēma?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!

Komentāru rediģēja Valduha - Otrdiena, 16.Aprīlī.2013, 12:50













 
ruketsDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2013, 19:59 | Komentāri # 58
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Valduha)
Laikam jau mednieku vidū bebri nav sevišķi iecienīti


Nevarēšu piekrist, ka bebri nebūtu iecienīti, jo pavasarī tas viens no retajiem medījumiem ko var medīt, ir pat vietas tagad kur bebru jau sāk manāmi mazāk palikt, ka tik nedabū sarkanajā grāmatā atkal rakstīt.
Reku biedrs Mednieks jau deva mazu ieskatu kā vajag bebru armiju retināt, cepuri nost un desas var sataisīt labu labās ja prot. Kopš leiši sāka par ādiņām kaut ko maksāt, daudzi kas uz bebru rauca degunus tagad piepelnās, lai nu kā, bet vismaz izbraukātajam benzīnam sanāk.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2013, 20:10 | Komentāri # 59
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rukets)
Nevarēšu piekrist, ka bebri nebūtu iecienīti,

Tāda sajūta man radusies pļāpājot ar vienu otru mednieku, bet iespējams, ka esmu alojies nezinu

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2013, 20:26 | Komentāri # 60
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nē nu medībās jau arī ir dažādas intereses, tāpat kā racējiem, citam interesē monētas citam kara lietas, nu medībās jau tas pats, pavasaris jau bija kādreiz šnepju un medņu medību laiks, bet kopš eiropas likumi tos priekus izbeidza nācās meklēt alternatīvas lai rores nesarūsētu. Pašam man putni īpaši neinteresē, pāris reizes sporta pēc esmu bijis pīlēs, bet kad jāsāk plūkt tad aptīte pāriet un īsti paēdis ar no tā putniņa nebūsi.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2013, 20:35 | Komentāri # 61
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rukets)
Nē nu medībās jau arī ir dažādas intereses, tāpat kā racējiem

Tas gan. Ietekmē, manuprāt, arī dzīvesvieta, un finansiālās iespējas, kā arī medību platībās pieejamie zvēri. Bet kā pašam šķiet, pēdējos 20 gados medību tradīcijas ir ievērojami mainījušās?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2013, 20:56 | Komentāri # 62
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Valduha)
pēdējos 20 gados medību tradīcijas ir ievērojami mainījušās


Nu es vēl par zaļu lai spriestu par šādu periodu, tikai 10 gadu mednieka stāžs, zinu tikai ka pēdējā laikā tiek aktīvi veidotas dažādas medniekus pārstāvošas organizācijas un pamazām šī nozare sakārtojas.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MednieksDatums: Trešdiena, 17.Aprīlī.2013, 16:32 | Komentāri # 63
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Valduha)
Bet kā pašam šķiet, pēdējos 20 gados medību tradīcijas ir ievērojami mainījušās?

kā teica Rainis: Pastāvēs, kas mainīsies.
man jau šķiet ka tās izmaiņas iet dažādos virzienos: 1) negausīga gaļas iegūšana; 2) komercializācija; 3) aktīvs brīvā laika pavadīšanas veids; 4) dzīšanās pēc trofejām; 5) medības kā kultūras tradīcija utt. dažādiem medniekiem, dažādiem kolektīviem dažādi virzieni...
Visvairāk būtu žēl, ja medības komercializētos, vislabāk ja paliktu kā kultūras tradīcija un aktīva brīvā laika pavadīšana...

p.s. vakar vēl vienu melno sarunāju braukt līdzi
 
007Datums: Trešdiena, 17.Aprīlī.2013, 16:45 | Komentāri # 64
 
Balvu ielāde ...




..nu jau nemedīju gadus 10..savulaik atstaigāju 15 gadus..
..ko lai saka,,buju savulaik čekas kolektīvā,,tie kas ir lietas kursā..bija tāda mednieku biedrība ,,DINAMO,,
..bija arī tolaik Republikāņi...vai kā,tur sauca to biedrību...sākās juku laiki,,tad nu Dinamo biedriem visiem bij jāparliek mednieku eksāmeni..Republikaņiem,atjaunoja kartes tāpat..nu nekas,,nokārtoju..bet,,,pamedīju,,un redzēju,ka lielākā daļa ir tā saucamie ,,Gaļenieki,,...nu tas man nav peņemams..protams,ir patīkami,ka soma pilna,,bett...
..patika man uz gaidi luktā tupēt,,vot tas ir forši..un šnepes..un pīles...bet,kautkā,tas viss aizgāja..jo nebija normāla kolektīva,kur normāli var saprasties.....pametu visu...stroķi atdevu policijā,uz iznīcināšanu,,esmu mednieks,bes plintes :)
..bett,,laiki mainās..laikam bus jaiet uz komisiju...blaaaa,,,vai iziešu??var'tu tagad uz bebriem,,p'il'em,,un uz bukiem...p'arejais man 'ipa'si nesaista...nu,,ja nu vien'igi,ja kaimi'nam c'ukas kartpe'lus posta..
 
MeilisDatums: Trešdiena, 17.Aprīlī.2013, 19:05 | Komentāri # 65
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Mednieks)
p.s. vakar vēl vienu melno sarunāju braukt līdzi

Pierunāji melno stārķi vai? :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 17.Aprīlī.2013, 19:31 | Komentāri # 66
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (007)
...bet,kautkā,tas viss aizgāja..jo nebija normāla kolektīva,kur normāli var saprasties....

Nu jā! Kolektīvam ir liele nozīme visās dzīves jomās. Ja nav domu biedru grupas, tad ir švaki. Pats esmu piedalījies vienās malu medībās nosarkst 90.to gadu sākumā, vienreiz par dzinēju okk , un viena vilka dīrāšanā . tada Vēl 95. - 96. gada dziļajā ziemā nokāvu vienu stirnu, kura pati ienāca kūtī, un pret vakaru taisījās atstiept kājas. trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Medības (Pavasaris dabā)
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 26.Aprīlī.2024, 20:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, combrio, sālītis, Kalnietis, Girts


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024