Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 18:44
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | pavasaris - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » pavasaris
pavasaris
otomarsDatums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 22:26 | Komentāri # 26
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šo verķi sauc cērtne-tautas valodā kirka. Neliela izmēra, priekš mūsu štelles ir praktiska, cietas zemes gadījumā un citās apgrūtinātās vietas. Noder arī nevēlamu subjektu atvairīšanai-ar to es domāju četrkājainos, zvērveidīgos radījumus[lūdzu nejaukt ar dzērājiem kuri rāpo]. Pats arī domāju līdzīgu, nelielu iegādāties.Mājās pāris atradu, bet pārāk lielas.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AmigoDatums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 22:35 | Komentāri # 27
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Man tādi rūķīša cērtņi ir vesela kaste panks
 
otomarsDatums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 22:40 | Komentāri # 28
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tas ka sniegs nokusis vēl nenozīmē ka zeme būs vaļā.Kurzemes pusē pēc atkušņa bija paliels sals. Mālainā augsnēs vēl ilgi būs jāgaida-mūsu pusē, paldies dievam pārsvarā ir smilšaina augsne. Amigo ne jau visur ir līdz ceļiem-tas pārsvarā kur saputināts bijis. Sniegs pa dienu plok labi.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AlexandrsDatums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 22:51 | Komentāri # 29
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Noder arī nevēlamu subjektu atvairīšanai-ar to es domāju četrkājainos, zvērveidīgos radījumus

Pieejams tikai lietotājiem
 
AmigoDatums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 23:00 | Komentāri # 30
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Šodien izbraucu līdz Valmierai un vietāms apstājos interesantās vietās a sniegs otiņ līdz puscelim , jā un vietāms ir mazāk.
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 00:13 | Komentāri # 31
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Alexandrs,šeit es domāju par maza izmēra cērtni[līdzīgu alpinista cērtnei], jo bieži vien gadās akmeņu sablīvējumi un citas šaizes. Un ne tikai pa laukiem staigāju-bieži vien, viens pats, esmu veicis pat vairākus km pa tādām vietām ,kur normāls cilvēks nekad nelīdīs-parasti iznākot no šādiem džungļiem nospļaujos un saku""vairāk nekad""", bet nākošajā reizē daru to pašu. Tas ir kas līdzīgs ekstrēmiem sporta veidiem, kad maršuts ir veikts, sajūta ir super.
Jā, vēl kas, šāds cirtnis noder lieliski senās mājvietās-tur bieži ar lāpstu neko nevar padarīt.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AlexandrsDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 00:53 | Komentāri # 32
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Un ne tikai pa laukiem staigāju-bieži vien, viens pats, esmu veicis pat vairākus km pa tādām vietām ,kur normāls cilvēks nekad nelīdīs

Šeit es Tevi Otomar labi saprotu... :) Pašam patīk brist pa džungļiem un visādām interesantām vietām, kur cilvēks sen nav kāju spēris... Un arī tādās expedīcijās esmu viens, jo kolēģis un neviens cits racējs, kuru pazīstu nemaz neparakstītos uz tādām lietām, kam no ērcēm bail, kam nepatīk dabas šķēršli, bet man patīk, tās tiktiešām ir ne ar ko nesalīdzināmas sajūtas. Es arī esmu bridis tur, kur pat ar detektoru nevar normāli pastrādāt, bet tikuntā kautkas vilina paložņāt pa tādām vietām.. laikam mans žurkas dzimšanas gads dara zināmu savu žurkas dabas saucienu. parasti man visādas saknes traucējušas bij, bet kad gar upi ložņā tad akmeņi un grants... jā tādās vietās tiešām kalnkāpēju cērtne derētu labi, mazais cirvītis, nazis un uzasināta sapierene lielās lāpstas vietā.. manā inventārā nav cirtņa, pagaidām gan... bet "sapierene", kuru pirku Depo veikalā jau ieplīsa vietā, kur piekniedēta kātam... šogad jāpērk jauna kvalitatīvāka sapierene un es jau zinu kur tādas pārdodas.
Ja kādam ir lieka maza cērtnīte.... varat man varbūt piedāvāt par saprātīgu cenu, es apsvēršu piedāvājumus, jo doma ir kautko tādu iegādāties savam arsenālam.
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 02:20 | Komentāri # 33
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Alpīnistu ledus cirtnis neder, tam būtu pārāk īss mūžs un tam nsv tāds profils kādu vajag. Bet nupat atcerējos, ka kaut kur mājās ir jābūt akmeņkaļa āmuram, tas būtu īstais.Viens gals viņam ir kā kirkai-plakans, otrs mazliet būs jāpārtaisa. Tērauds šiem āmuriem ir superīgs, kā jau akmeņu apstrādei.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 08:35 | Komentāri # 34
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Izmantoju šitādu sapiereni, zviedru armijas, kalpo ļoti labi.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 09:41 | Komentāri # 35
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
kur normāls cilvēks nekad nelīdīs-parasti iznākot no šādiem džungļiem nospļaujos un saku""vairāk nekad""", bet nākošajā reizē daru to pašu

Vot vot, pazīstamas sajūtas... laikam katram tādas bijušas. :D
Tas tāpat kā lācim kas lien pie bitēm...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MuitnieksDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 10:07 | Komentāri # 36
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Rukets šī lāpstiņa ir pareizā, es izmēģinājos dažādas sapierenes pat gatavoju pats kātus un liku klāt plastmasas rokturi, bet tad apstājos uz zviedru armijas sapieru lāpstiņu, pirmkārt to var ievietot mugursomā un pārvietojoties mēģinu maskēties par tūristu, otrkārt tā ir ļoti izturīga un to var labi uzasināt un labi tur zobu, tomēr ir viens trūkums lāstiņai ir salīdzinoši mazs rokturis, cietā gruntī ir grūti strādāt, esmu uztinis labu kārtu izolācijas lentas uz roktura, bet līdz galam tas situāciju neatrisina, grūti ir darboties vietās, kur trāpās daudz sakņu, tāpēc augstāk izskanējušie risinājumi par cirtņiem būs jāapsver tuvāk un jāpameklē kaut kas portatīvs un piemērots?
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 10:44 | Komentāri # 37
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Muitnieks)
bet līdz galam tas situāciju neatrisina


Tā jau gan ir, bet visu nekad līdzi nepastiepsi, tad jāņem kāds palīgā par ieroču nesēju. Vispār jau māksla ir iztikt ar to kas tev ir, man pat ir gadījies ka tā gribas uz mežu, ka steigā lāpstu aizmirstu paņemt, bet tas jau nav iemesls lai brauktu mājās, paņēmu asu zaru un raku ar to racejs

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
TottenkopfDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 11:24 | Komentāri # 38
 
Balvu ielāde ...




rukets,
Quote (rukets)
paņēmu asu zaru un raku ar to

Mazohists :D
 
AigarsDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 14:32 | Komentāri # 39
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rukets)
ka steigā lāpstu aizmirstu paņemt, bet tas jau nav iemesls lai brauktu mājās, paņēmu asu zaru un raku ar to

Vot to es saprotu! Ne jau lāpstas neesamība var apturēt no rakšanas! okk

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
SurikātsDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 15:48 | Komentāri # 40
Vietējais guru
Komentāri: 116
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Muitnieks)
pirmkārt to var ievietot mugursomā un pārvietojoties mēģinu maskēties par tūristu,

Patiktu man tāds tūrists ar dekoderu rokā. happy

Kad tu celies, draugi uzzina, kas tu esi. Kad krīti,- tu uzzini, kas ir tavi draugi.
 
MuitnieksDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 17:40 | Komentāri # 41
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Surikāts detektoru salieku, kad esmu sasniedzis mērķi, pa lauku ceļiem viss ir mugursomā, mašīnu gandrīz vienmēr atstāju kilometru vai vairāk no objekta, man nekad nav bijusi vēlēšanās tuvāk iepazīties ar varas pārstāvjiem, ja objektā iespējami ciemiņi izkalkulēju laiku, kad tie tur nevarētu parādīties, bet visādi gadās. Zinu, ka neko nelikumīgu nedaru, bet vienalga mēģinu izvairīties no konflikta, varbūt tas ir nosacījuma refleks no padomju laikiem, kad neko nedrīkstēja, bet tāpat darīja, tagad protams brīvība par neizšautu patronu cietumā neieliks, bet mēslus ja vajadzēs savārīs.
 
bykovaDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 18:02 | Komentāri # 42
Latgales rakaris

Komentāri: 700
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Kāds te velna pavasaris, kaut kur dzirdēju viens laika vecis teica ka sals turēsies 40 dienas doma

Pievienots (28.Marts.2013, 17:02)
---------------------------------------------
rukets, A tā sapierene nemaz tik izturīga nav, tiko parādās kāda plaisa tā uz pusēm ir. Pārbaudīts, vienīgais pluss kompakts izmērs var mugursomā iebāzt.

 
AmigoDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 20:44 | Komentāri # 43
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Surikāts)
Patiktu man tāds tūrists ar dekoderu rokā.


Bet otrā rokā antena un mazais TV. aplausi
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 22:37 | Komentāri # 44
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rukets)
bet tas jau nav iemesls lai brauktu mājās, paņēmu asu zaru un raku ar to

Oi, atceros arī gadījumu kad pirms fiskarenes parasto lāpstu nolauzu akmeņainā zemē pirmajā racienā... un tad turpināju ar pašu lāpstas asmeni, mazohisms pilnīgs. ciest

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 22:43 | Komentāri # 45
 
Balvu ielāde ...




...priecājamies mīlīši...priecājamies..
..sniegs vidzemē,un latgalē saglabāsies pietiekamā vairumā,līdz aprīļa pēdejai dekādei..un salu ar sola...
..meijjas toč,līdz jāņiem neuzplauks,kā Tottenkopf teica......
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 22:51 | Komentāri # 46
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (007)
...priecājamies mīlīši...priecājamies..
..sniegs vidzemē,un latgalē saglabāsies pietiekamā vairumā, līdz aprīļa pēdejai dekādei..un salu ar sola...

Pilnīga ņaucība... mož nošauties?

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
coffeeDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 22:59 | Komentāri # 47
Bibliotekārs

Komentāri: 205
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Kautko pa ausu galam TV vēl dzirdēju par puteni un sniegu vairumā vidzemē uz nākamnedēļu..
Kamēr septiņas reizes mērīsi, cits nogriezīs..
 
AmigoDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 23:03 | Komentāri # 48
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Meilis)
mož nošauties?


klausies a kas lučus brauks copēt ?
 
henrijsDatums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 23:05 | Komentāri # 49
Zintnieks
Komentāri: 338
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
lomkas
kirka nolauzta
lapsta nolauzta

ko var to sametināju ko nevar to nomainiju.... sals mani nebaida

bet tas ir strunts vēl ir baloni un kostīms ta ka doma šajās brīvdienās ienirt ir leģēnda par tanku.... vismaz jāpārbauda no pagaidām 43 leģendām neviena nav bijusi īsta ....
 
rusij77Datums: Ceturtdiena, 28.Martā.2013, 23:20 | Komentāri # 50
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Henrij, kur Tu taisies šajās brīvdienās ienirt, ledu zāģēsi? Nu Tevi pazīstot, vari arī izzāģēt un ienirt :) Tad pēc tam lūdzu bildes studijā, tautai savi varoņi ir jāzin! :)
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » pavasaris
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024