Piektdiena, 29.Martā.2024, 07:37
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Žirinovskis - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Žirinovskis (Suņa murgi)
Žirinovskis
SpikyDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 00:02 | Komentāri # 26
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
āāā es arī kaut kad aizdomājos par šo visu. Es arī esmu visu mūžu bijis liels Latvijas patriots un domājis ja nu kas tad sievu bērnus(ja ir) tad lidmašīnā un pats cik var tik jaizstāv sava valsts. Bet tagad pēc šitiem kaimiņvalsts ģēniju izteicieniem aizdomājos. Kas tad man te īsti ir? Nekā pa lielam. Un ko tad man te aizstāvēt? Ja tā padomā vienam vienīgam Norvēģu pensijas fondam pieder ~ 140 000 ha Latvijas meži.(Varbūt mazliet kļūdos, bet kāds var palabot) Protams arī zemes, kas pieder cittautiešiem nav mazāk. Un nerunāšu par citiem kustamiem un nekustamiem īpašumiem. Jo ļoti liela daļa pieder cita tautiešu bankām ko nēsam izpirkuši. Un liela daļa no visām greznībām, kas tagad ir Latviešiem ir iegūtas pārdodot daļu no mūsu valsts. (Protams varat teikt, ka nebija apstrādāta utt. Bet tā man liekas)
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 07:48 | Komentāri # 27
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu gan jūs te brīnumu lietas runājat! Varbūt esmu savādāk audzināts, bet šī ir MANA valsts! Un esmu pilnīgi pārliecināts, ka arī manas meitas un mana dēla valsts, jo arī viņi tā ir audzināti! Skaidrs, ka tālu no ideāla, bet nedod dievs, ja tā iedzīvotāju morāles ziņā tuvosies Zviedrijai vai Norvēģijai!
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
AmigoDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 08:30 | Komentāri # 28
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Tottenkopf)
Tas nebij tas Abolins, kurš dienēja nevis muitā, bet robežsargos

Varētu būt , ka tas pats , kas pasniedza stundas UCAK , viņ š gan vairāk tur nav , jo mainija darbvietu , pļāpa jau bija liels , bet respekts arī .
Par rakšanos gan nezinu vai rok vai nē , vārdu ātrumā aizmirsu. nosarkst
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 08:44 | Komentāri # 29
 
Balvu ielāde ...




Amigo, par viņu parunāsim tad, kad atkal mums sanāks sarunas par jūru un tālām zemēm ;)
 
SpikyDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 11:44 | Komentāri # 30
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Valduha)
Varbūt esmu savādāk audzināts, bet šī ir MANA valsts! Un esmu pilnīgi pārliecināts, ka arī manas meitas un mana dēla valsts, jo arī viņi tā ir audzināti!


Protams Valduha tas nav attiecināms uz visiem. Un cepuri noņemt tavā priekšā,ka esi patriots un galvenais, ka par tādiem esi izaudzinājis savus bērnus. Es arī esmu patriots, bet vienkārši uzmetot skatu,kas notiek apkārt ir mazliet "Auzas". Ļoti daudzi [protams ne visi un es tajā skaitā] pārdod savus īpašumus, kurus pa lielam ir mantojuši. Un kādēļ pārdod? -- Lai iegādātos sev richuks .

Kad satiksimies tad varbūt, kaut kā labāk varēšu savu doma izklāstīt. kikina

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
rusij77Datums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 12:58 | Komentāri # 31
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Varu piekrist Spiky par to. ka daudzi latvieši ir notirgojuši savus mantotos īpašumus skandināviem, no mana vectēva pieciem bērniem, trīs mantojumā atgūto zemi pārdeva, kad savlaik ieminējos, ka vectēvs to droši vien nesaprastu, atbilde bija aptuveni - tev laikam naudas pietiek, ka to nedari.
Spiky, kā lielākoties šeit savos komentāros mēģināšu skatīties uz šo jautājumu no vēstures viedokļa. Mans vectēvs zemi šo savā laikā tika iegādājis no valsts, kura to savukārt bija atsavinājusi(ar kompensāciju) pirmās brīvvalsts laikā no amerikāņu zemes uzpircēja. Vēsturiski varam atcerēties, kā tika 1939g. kompensēti baltvācu īpašumi u.t.t.
Šie ir valsts lēmumi,un ja tai liekas, ka zemei ir jāpieder šīs valsts pilsoņiem, tad caur kompensācijām ārzemniekiem tas ir vienkārši kārtojams un labojams.
Būt vai nebūt savas valsts patriotam, tas protams ir katra paša izvēle un sajušana. Par sevi zinu, ka man citas Dzimtenes nav un visur citur es esmu "otrās šķiras" cilvēks.
To ko oponēju Valduham - uzskatu, ka runājot līdzībās: ir darbs, no kā mēs gūstam iztikas līdzekļus savai ģimenei un ir ģimene, kurā mēs gūstam pārējās izjūtas un dvēselisko harmoniju. Vadoties no šīs līdzības, darbs tā ir ekonomiskā valsts, tās pilsoņu pārticība un māksla gūt peļņu no sadarbības ar citu valsti, pat ja šī valsts nav pieņemama mums pēc savas mentalitātes vai kādām citām īpašībām.
Bet pēc manām domām, mēs vēl joprojām ejam šo "mazo meitenīšu" ceļu, kad praktiskais un dvēseliskais mums vienā čupā, nu un tad arī "kovbojs" aukstasinīgi mūs izmanto par pliku velti - paglāsta galviņu un mēs arī priecīgi maucam uz visiem karstajiem punktiem, pretī neprasot neko.
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 13:07 | Komentāri # 32
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rusij77)
o ko oponēju Valduham - uzskatu, ka runājot līdzībās: ir darbs, no kā mēs gūstam iztikas līdzekļus savai ģimenei un ir ģimene, kurā mēs gūstam pārējās izjūtas un dvēselisko harmoniju. Vadoties no šīs līdzības, darbs tā ir ekonomiskā valsts, tās pilsoņu pārticība un māksla gūt peļņu no sadarbības ar citu valsti, pat ja šī valsts nav pieņemama mums pēc savas mentalitātes vai kādām citām īpašībām.
Bet pēc manām domām, mēs vēl joprojām ejam šo "mazo meitenīšu" ceļu, kad praktiskais un dvēseliskais mums vienā čupā, nu un tad arī "kovbojs" aukstasinīgi mūs izmanto par pliku velti - paglāsta galviņu un mēs arī priecīgi maucam uz visiem karstajiem punktiem, pretī neprasot neko.

Ja godīgi, tad domu nesapratu!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
rusij77Datums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 13:21 | Komentāri # 33
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, doma - ja esam aliansē, kādēļ mēs neko netaisam priekš tās, gūstot caur pasūtījumiem peļņu un iztikšanu saviem cilvēkiem? Nu nevar mums uzticēt kara noslēpumus, labi - saadīsim vilcienu sastāvu ar karavīru zeķēm, saštempelēsim formām pogas, bļin tušonku sakonservēsim un piegādāsim zoļļukiem, Spiky varēs rauties dien un nakt :) . Mūsu puiši ļurkā demokrātijas karogu dienvidzemēs austrumos - nu lai iegriežas arī pie mums kaut vai viens tankeris ar haļavo naftu, kādēļ mūsu čaļi tur atrodas, bet tankeris peld citā virzienā. Kur ir ekonomiskais guvums no visām šīm lietām? Nav, un pat neviens netaisās mūs celt saulītē, mums galviņu paglāsta un paslavē kā bebļakus bērnudārzā.

Komentāru rediģēja rusij77 - Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 13:22













 
MeilisDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 13:36 | Komentāri # 34
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Spiky)
Norvēģu pensijas fondam pieder ~ 140 000 ha Latvijas meži

Laikam te arī būs raksts par to... http://www.tvnet.lv/zala_ze....niekiem
Skandināvi malači! Prot rēķināt ilgtermiņā un domāt par savas valsts pensionāriem.
Kā jums biedri patīk mūsu pensiju sistēma? Tikai lūdzu bez rupjībām... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 13:42













 
rusij77Datums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 14:01 | Komentāri # 35
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Meilis, nepatīk, kaut vai tikai tāpēc, ka tiek šobrīd klaji pateikts, ka pensijas pēc desmit gadiem nebūs no kā maksāt, tā kā sociālo nodokli maksāju kopš pagājušā gadsimta 80-to beigām, nevaru sev iestāstīt, kādēļ to esmu darījis un kādēļ. Varu tikai vēlreiz piebilst - mēs "plivināmies" meitenīšu sapņainām acīm, nevis domājam kur nopelnīt sev, saviem vecākiem un bērniem.
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 14:02 | Komentāri # 36
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rusij77)
Valduha, doma - ja esam aliansē, kādēļ mēs neko netaisam priekš tās, gūstot caur pasūtījumiem peļņu un iztikšanu saviem cilvēkiem? Nu nevar mums uzticēt kara noslēpumus, labi - saadīsim vilcienu sastāvu ar karavīru zeķēm, saštempelēsim formām pogas, bļin tušonku sakonservēsim un piegādāsim zoļļukiem, Spiky varēs rauties dien un nakt . Mūsu puiši ļurkā demokrātijas karogu dienvidzemēs austrumos - nu lai iegriežas arī pie mums kaut vai viens tankeris ar haļavo naftu, kādēļ mūsu čaļi tur atrodas, bet tankeris peld citā virzienā. Kur ir ekonomiskais guvums no visām šīm lietām? Nav, un pat neviens netaisās mūs celt saulītē, mums galviņu paglāsta un paslavē kā bebļakus bērnudārzā.

Vēlreiz jautāju: "Kāds tam visam sakars ar Latvijas valstiskumu?" Kāpēc visiem ir tik dziļi iesēdusies padomiskā domāšana - ko valsts man dos, nevis KO ES DOŠU SAVAI VALSTJ!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
SpikyDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 14:30 | Komentāri # 37
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (rusij77)
Par sevi zinu, ka man citas Dzimtenes nav un visur citur es esmu "otrās šķiras" cilvēks.


Rusij77 Labi vārdi, pats labāk nepateiktu.
Dzimtene mums tiešām cita nav un nebūs, bet ja tas tā turpināsies tad cerams, ka arī šajā zemē nepaliksim kā "otrās šķiras" cilvēks.

Es to redzu tā : atliek vienam ierēdnim(tas nav nekas personisks un nav pa visiem 100%) vienalga kur vai domē vai kādā citā struktūrā pārdot īpašumu nopirkt mašīnu un/vai māju un tur viņš arī ir aplausi Pārējo pa lielam paveic daba(lai neteiktu savādāk) . Kolēģim vai kaimiņam ir un viss man arī vajag un tā tas aiziet.

Quote (Meilis)
Kā jums biedri patīk mūsu pensiju sistēma?


Meilis Paldies par rakstu. Kko līdzīgu biju lasījis.

Mūsu pensiju sistēma varētu saukties : strādā vai čubinies nirga "Čubinies līdz kastei"

Protams labākais variants ir depozit .

Pievienots (09.Septembris.2013, 14:30)
---------------------------------------------

Quote (rusij77)
mēs "plivināmies" meitenīšu sapņainām acīm, nevis domājam kur nopelnīt sev, saviem vecākiem un bērniem.


Lai cik tas skarbi nebūtu, bet Zelta vārdi Rusij77 , jo tā tas ari ir.

Varbūt jaslēdz šitā diskusija??? Laikam jau nav prātīgi sākt diskutēt par politiku vai reliģiju.
labi

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 14:32 | Komentāri # 38
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Lai sabojātu jums rožaino sapni par Valsts pensiju ieejiet šajā lapā https://www.latvija.lv/LV....61-v1-0
un pārbaudiet kādu pensiju jums sarēķinās. Tur autorizējoties apakšā būs nepieciešams uzrādīt i-bankas kartes datus, bet par to nav jāutraucas.
Un laikam pareizi saka Valduha - nav jācer uz valsti, ko man viņa dos, bet gan otrādi. Pašam jābūt kungam un savas pensijas fonda lēmējam nevis uzticēt to kaut kādiem valsts ierēdņiem.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
rusij77Datums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 18:11 | Komentāri # 39
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, tajā mirklī kad tev no ar smagu darbu nopelnītā desmitnieka ir jāpārskaita četri lati valsts kasē nodokļos, tu loģiski aizdomājies, bet ko es saņemu no valsts pretī. Ja tu esi darba ņēmējs un visu savu izcīnīto algu no darba devēja(nu tipa tādiem kā es) saņem un iestūķē maķelī, loģiski, ka tev ne vienmēr ir laika aizdomāties, ka vēl arī uz kasi bija kādam jāaizskaita branga summa. Jā, tu palamā sūda darba devēju un mēģini izdinģēt, izšantažēt, izkombinēt... sev lielāku algu, lai paceltu savu labklājību un par valsti sāksi domāt kad pienāks pensija, bet visdrīzāk jau gānīsi savu maizes tēvu, ka tas tev algu mazu samaksājis, tāpēc maza pensija.
Zini rukāju privātā biznesā jau 20 gadus, un pilnībā atbildu mantiskā ziņā par visām savām kļūdām, ja tādas gadās(bļin arī labprāt 2009 gadā būtu uzņēmies politisko atbildību, bet nekā, nācās ar savu naudu ļurkāties), tādēļ teikt, ka kaut ko kā sovjets gaidu no valsts... tajā mirklī kad mums uzņēmējiem piegriezīsies kruķities kā vilciņiem, nebūs ko budžetā pārdalīt un simt un vienā komisijā lemt. Ieķīlā visu savu mantu, nodibini uzņēmumu, pirmo nopelnīto algu izmaksā saviem arbaiteriem, kuri tevi pa kluso varbūt apzog, varbūt vienkārši paslinko uz slimības lapas u.t.t., tu sapratīsi, ka runāju taisnību. Paprasi Spiky, vēl kādam, kas pats par savu naudu dejo šīs dejas, domāju ka visi līdzīgi pastāstīsim ka ja tu kaut ko dod, tu loģiski arī sagaidi kaut ko jēdzīgu pretī.
Bet to ko es rakstīju pirms tam, tā nav gaidīšana no valsts, bet tā ir norāde, ka valsts funkcija nav tikai nodokļu iekasēšana, bet vispirmāmkārtām tai jāveic racionāli un efektīvi tās funkcijas, kuras tai ir deleģētas.
Ja atgriežas pie tēmas, tad uzskatu, ka lēmums atbalstīt iebrukumu Sīrijā ir nepareizs, šis lēmums tikai radījis saspīlējumu attiecībās ar kaimiņu, kurš ekonomiski mums ir tuvāks un izdevīgāks, nekā kāds tur tālumā, kurš ekonomiski mums nedod gandrīz neko.
Vēl maza viela pārdomām, kad 1991 gadā sāka atzīt pasaule mūsu neatkarību, kurš to izdarīja ātrāk?, mūsu kaimiņš, vai "kovbojs"?
Un vai vispār būtu atzinis, ja nebūtu pirmā atzīšana. Vēsturi ir vienmēr bijusi vēlme pārrakstīt, bet patiesība ir viena.
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 10.Septembrī.2013, 08:05 | Komentāri # 40
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rusij77)
Ja atgriežas pie tēmas, tad uzskatu, ka lēmums atbalstīt iebrukumu Sīrijā ir nepareizs, šis lēmums tikai radījis saspīlējumu attiecībās ar kaimiņu, kurš ekonomiski mums ir tuvāks un izdevīgāks,

Nu jā, arī 16. marts rada saspīlējumu ar kaimiņu, kurš ekonomiski mums ir tuvāks un izdevīgāks, bet nekas, 9. maijā mēs visi kopā šo saspīlējumu varētu censties mazināt. Šķiet, ka kaut kad agrāk no kāda valstsvīra mutes jau izskanēja līdzīgi vārdi par lēmumiem, lai mazinātu saspīlējumu attiecībās ar kaimiņu, kurš ekonomiski mums ir tuvāks un izdevīgāks , vai tik tas nebija 1940. gadā? doma

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
otomarsDatums: Otrdiena, 10.Septembrī.2013, 14:49 | Komentāri # 41
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kopsavilkumistisks secinājums šīm latviski karstajām debatēm- Mācies dzīvē krāpt un zagt, lai nav jāiet grāvjus rakt aplausi
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
SpikyDatums: Otrdiena, 10.Septembrī.2013, 16:34 | Komentāri # 42
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (rusij77)
Vēsturi ir vienmēr bijusi vēlme pārrakstīt, bet patiesība ir viena


Tā ir, bet jasaprot, ka ir dažādi skatpunkti. Gan vēsturē gan visur citur. Patiesība viena, bet no dažādiem skatpunktiem.
Tas arī ļoti labi parādījās šajā diskusījā. [Es ar Rusij77 no Kurzemes skatamies, bet no Vidzemes ir savādāks skats kikina ]

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.

Komentāru rediģēja Spiky - Otrdiena, 10.Septembrī.2013, 16:35













 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Žirinovskis (Suņa murgi)
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024