Otrdiena, 14.Maijā.2024, 10:11
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem.... - Page 100 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 22:24 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




Te rakstām par laiku apstāļiem, par cenu kāpumiem, par negulētām naktīm un smaidošiem meitiešiem īsos bruncīšos... te pat varam rakstīt par politiku, lamāt valdību un ttd. ( tā pat tiks izdzēsts nemanot) ... te būs tēma, kurā čatojam ... čatojam par visu... kas nu kuram ienāk prātā....
P.S. Tikai neaizmirstām elementāru pieklājību, toleranci vienam pret otru un .... un tas arī viss....

Tikai nepaliekam par šadiem.....

 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 14:05 | Komentāri # 2476
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 14:32 | Komentāri # 2477
Zemgales rakaris

Komentāri: 2834
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Piekrītu 007,cakaree mums visos galos,a mēs tik noplātam rokas.Tas latviešiem asinīs.Esam kalpu tauta jau daudzus gadsimtus,tur visa vaina ja Uztaisi Kalvītim,Šleseram,Lembergam liņča tiesu un tas citiem būs par piemēru ;) :D
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 14:37 | Komentāri # 2478
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Uztaisi Kalvītim,Šleseram,Lembergam liņča tiesu un tas citiem būs par piemēru

..štruments vēl nav atrasts :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
KašātajsDatums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 17:31 | Komentāri # 2479
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..štruments vēl nav atrasts

Ar šito verķi būs pārāk ātri. Šitos vajag lēnām mušīt. Kā viņi mūs tā mēs viņus. Varu pakonsutēt kā to darīt no medicīniskā viedokļa.
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 17:34 | Komentāri # 2480
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Varu pakonsutēt kā to darīt no medicīniskā viedokļa.


..tur nu nevajadzēs..man pašam konsultants ,kas visu mūžu tajā sistēmā trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
KašātajsDatums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 17:37 | Komentāri # 2481
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
tur nu nevajadzēs..man pašam konsultants

Nu jā. Esmu dzirdējis cik sieviešu dzimtas parstavji ir nežēlīgi. Paiešu malā kad tavēja ķersies klāt. :D
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 18:00 | Komentāri # 2482
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
trakais :D nirga nirga nirga nirga
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 18:01 | Komentāri # 2483
Stāstnieks

Komentāri: 11656
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..kā jums patīk jaunā elektroenerģijas maksa???
..es ir uz pakaļas..man ir īpašums,kur patēriņa nav jau gadus sešus,,visu laiku viss bij ok..tad izdomāja kaut kādu abonēšanu..menesī jāmaksā 4,8,,eu..kaut kā tā..slinkums rēķinus mekl'et..tagad 8,58eu..zašibis..redz kā vajag naudu taisīt..

Nezinu kur tas suns aprakts, bet man ar šo gadu iznāk mazāka. Jo samazinās OIK daļa.
Par abonēšanas maksu 007 gadījumā, tas ir tikai loģiski. Līnija ir jākopj, un jāuztur. Par velti to darījām vienīgi mēs - boļšaviki... :D

P.S. Vainot visā Lembergu, Šleseru un Šķēli ir lēts, bat tautā iemīļots variants. Līdzīgi kā Krievijā, visā vainot amerikāņus. Lai jau veicas...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 18:47 | Komentāri # 2484
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
et man ar šo gadu iznāk mazāka

..protams veciem komjāteņiem un boļsevikiem viss ir ok,,
..es Tevi pie tikšanās piekaušu, par šādiem vārdiem.. trakais trakais

Pievienots (15.Februārī.2018, 18:47)
---------------------------------------------
..ja nopietni..pār manu īpašumu iet pāri 110KW līnija 0,1 ha..apgrūtinājums,kur ir kapeiku atlaide zemes nodoklim..
..drāžu es tos tīklus..aizvāciet savus stabus,un vadus no mana īpašuma..bet redz..viss iet pretrunā ar civilkodeksu,,..nolā'deta valsts likumdošana..


..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 18:44













 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 19:55 | Komentāri # 2485
Zemgales rakaris

Komentāri: 2834
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, ko tu aizstāvi viņus???Tie ir cilvēki kuriem noteikti nevajadzeetu buut uz brīvām kājām,bet ne tikai viņiem protams.Tad lūdzu izskaidro savu tautā iemīļoto variantu!!!.Kalvīts ir mēsls-viens no vairākiem ,kuriem mums jāmaksā par OIK un valdība neko nedara lietas labā.Burtiski mēs to šņukuru barojam vel lielāku.
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 22:10 | Komentāri # 2486
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
nēģis,
..liecies mierā..var jau pasmiet..bet nupat redzu ,ka Valdis ir laikam patiesi apstulbis..,,cerams,ka atjēgsies...

Pievienots (15.Februārī.2018, 22:05)
---------------------------------------------
..Voldiņam viss ir citādi,kā pārējiem valsts pilsoņiem..
http://focus.vesti.lv/news....s?18541

Pievienots (15.Februārī.2018, 22:10)
---------------------------------------------
..es jau ar neko nesaku,,ir jāmaksā,,lai viss tas pastāvētu..bet to jādara ar jēgu..
..ja nemaldos gadus dažus senāk šitam kantorim peļņa bija ap 35 miljoni LATU..tagad..nezinu,,bet vai mazāk??>tak jau ka nē..var pelnīt,nav man skaudība,,bet nu nevajag čakarēt tos,kuri par to maksā..


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 23:04 | Komentāri # 2487
Stāstnieks

Komentāri: 11656
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Valduha, ko tu aizstāvi viņus?

Es jau neaizstāvu. Es vienkārši vainu problēmās, kuras rodas manā dzīvē, nemeklēju Šleserā, bet pats savā darbībā (bezdarbībā). Vainot kādu no malas ir pats vienkāršākais.

Quote nēģis ()
Tie ir cilvēki kuriem noteikti nevajadzeetu buut uz brīvām kājām

Neņemos spriest, jo man nav pierādījumu. Ja laikraksts "Diena", vai žurnāls "IR", raksta, ka Šķēle un Lembergs ir blēži, es to pieņemu, kā šo preses izdevumu viedokli. Ja tiesa lems, ka viņi ir blēži, tad tas jau būs pierādījums. Saprotu, ka skan nepopulāri, bet tā es domāju. nosarkst

Quote nēģis ()
Kalvīts ir mēsls-viens no vairākiem ,kuriem mums jāmaksā par OIK un valdība neko nedara lietas labā


Mums par OIK jāmaksā arī tiem zemniekiem, kuri par Eiropas naudu uzcēluši "kooģenerācijas stacijas" (sūdu un zaļās masas pārstrāde) dziļos laukos. Projektu ideja uz papīra ir skaista - ražo lētu siltumu + elektrību. Diemžē, viņu saražotaisl siltums, dziļos laukos nevienam nav vajadzīgs. Šo zemnieku mērķis ir nopelnīt ar elektrības ražošanu, par kuru mēs arī maksājam. Tā teikt, koks ar diviem galiem.

Quote 007 ()
..Voldiņam viss ir citādi,kā pārējiem valsts pilsoņiem..

Nezinu, bet pērnā gada nogalē man atnāca vēstule ar šo izmaiņu skaidrojumu. Tajā bija norādīts, ka mans rēķins, tā rezultātā, samazināsies par tik un tik eiriķiem. Pirms pāris dienām saņēmu rēķinu par janvāri - tiešām mazāks. Laikam jau vecajiem boļševikiem ir atlaides... :)

Quote 007 ()
..liecies mierā..var jau pasmiet..bet nupat redzu ,ka Valdis ir laikam patiesi apstulbis..,,cerams,ka atjēgsies...

Cerams! ja

007, savā laikā Tu stingri iestājies pret politikas cilāšanu forumā. Kas pēkšņi mainījies?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 23:48 | Komentāri # 2488
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
JAAAAAAAAA Voldi
..esmu pret politiku forumā..bet nupat sirds pilna,,kāpēc tāda netaisnība..pateicu savu viedokli..piedod..
MG nav vēl atrasts..bet...nupat ir tā..nav jēgas meklēt...jākrāj nauda lai varētu nopirkt...nav jau ko vairs zaudēt.. 50 gadi..bērni izaudzināti..tagad jādomā kā cīnīties lai mazbērniem būtu labi..un pašreiz ir tā..nav bail mirt..

Pievienots (15.Februārī.2018, 23:48)
---------------------------------------------
..par Šleseru runājot..Voldiņ..atbrauksi pie manis ciemos vasarā..abi iziesim pagalmā..un lēnām kafiju dzersim,un vērosim peizāžu pāri Ogres upei..esTev parādīšu kur viņš smilškastē kūkas cepa..,,vienīgi..tagad alkšņi--kārkli saauguši...nevarēs redzēt to māju ..man viņš īpaši tuvs..klases audzinātājas...bļin..kā lai pasaka???karoč klases audzinātājas meitas brālēns..

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Ceturtdiena, 15.Februārī.2018, 23:50













 
ValduhaDatums: Piektdiena, 16.Februārī.2018, 04:59 | Komentāri # 2489
Stāstnieks

Komentāri: 11656
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tad pie tā arī paliekam.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 16.Februārī.2018, 20:18 | Komentāri # 2490
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..laiks iet paliekam vecāki..
..man jau sen nav bijis miera,kā var uzpotēt ābeli,vai bumbietri...daudzas reizes esmu mēģinājis,nav sanācis pēc senču metodēm..
..nejauši uzdūros mazo šauracaino saitā uz šitāda aparātiņa..pasūtīju..šodien saņēmu..gaidīšu kad varēs darīt..
..aprīli būšu vectēvs..tā gribās sapotēt lai ir gardi āboļi mazdēlam..
..ielieku video,kur tiek stāstīts par tieši 'tādu pat aparātiņu,ko šodien saņēmu..

Pievienots (16.Februārī.2018, 20:18)
---------------------------------------------
..jaaa...skarbs čalītis...paklau,,vai nav no Madonas???? trakais trakais trakais
http://www.tvnet.lv/zinas....s_arena


..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Piektdiena, 16.Februārī.2018, 19:07













 
ValduhaDatums: Piektdiena, 16.Februārī.2018, 22:05 | Komentāri # 2491
Stāstnieks

Komentāri: 11656
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..jaaa...skarbs čalītis...paklau,,vai nav no Madonas????

Nē, cik dzirdēju, tad no Ērgļiem... mele1

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 16.Februārī.2018, 22:33 | Komentāri # 2492
Stāstnieks

Komentāri: 11656
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Iepriekšējā dziesma (O-piss, Skaitāmpantiņš) izraisīja diskusiju par oligarhiem. Nez kādas batālijas un strīdus uzjundīs šī dziesmiņa?
Nav tik skarba un nopietna, kā iepriekšējā, bet man patīk. happy


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 16.Februārī.2018, 22:49 | Komentāri # 2493
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Nav tik skarba un nopietna, kā iepriekšējā, bet man patīk.

Nu re, Voldiņš jau sāk pievērsties rastamanu brāļu un māsu kustībai un viņu stila mūzikai. Vairs tikai Tev vajag Etopijas karoga krāsas cepuri un Boba Mārlija frizūru... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Piektdiena, 16.Februārī.2018, 23:24 | Komentāri # 2494
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
:D
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 19.Februārī.2018, 07:44 | Komentāri # 2495
Stāstnieks

Komentāri: 11656
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Re kā mums iet ar tiem Latvijas Bankas prezidentiem...
Repše vismaz palūdza saziedot viņam 1 milj. latu, tā teikt, lai nebūtu jāzog. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 21.Februārī.2018, 05:58 | Komentāri # 2496
Stāstnieks

Komentāri: 11656
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Un ko jūs teiktu par šādu dziesmu? Latviski būtu: "Vientulība - kuce" :D
Sirsnīga, jeb kā krievi teiktu - душевная! okk



Te tas pats no Comedy club...


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KašātajsDatums: Trešdiena, 21.Februārī.2018, 08:55 | Komentāri # 2497
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Man patīk kā KRIEVI lielās ar savu kultūru. Čmošņiku bars.
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 21.Februārī.2018, 10:00 | Komentāri # 2498
Stāstnieks

Komentāri: 11656
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nav jau tik traki. Tāda pati lielummānija, kā visām nācijām ar impēriskām ambīcijām. Citādi, ļoti sirsnīgi un viesmīlīgi cilvēki. okk
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Svētdiena, 25.Februārī.2018, 13:14 | Komentāri # 2499
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..svētais padre lugt šodien gan daudz jubilāru trakais uraa trakais


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 26.Februārī.2018, 10:25 | Komentāri # 2500
Stāstnieks

Komentāri: 11656
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..svētais padre šodien gan daudz jubilāru

Lai jau viņiem veicas! coolio

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 14.Maijā.2024, 06:30 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 13.Maijā.2024, 21:03 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 13.Maijā.2024, 18:24 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 11.Maijā.2024, 08:31 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Sveiciens ... 05.Maijā.2024, 09:17 Kalnietis Pļāpātuve
Lasīt
4. maijs 04.Maijā.2024, 05:54 Valduha Patrioti
Lasīt
Video 29.Aprīlī.2024, 05:11 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024