Sestdiena, 04.Maijā.2024, 01:46
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem.... - Page 117 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 22:24 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




Te rakstām par laiku apstāļiem, par cenu kāpumiem, par negulētām naktīm un smaidošiem meitiešiem īsos bruncīšos... te pat varam rakstīt par politiku, lamāt valdību un ttd. ( tā pat tiks izdzēsts nemanot) ... te būs tēma, kurā čatojam ... čatojam par visu... kas nu kuram ienāk prātā....
P.S. Tikai neaizmirstām elementāru pieklājību, toleranci vienam pret otru un .... un tas arī viss....

Tikai nepaliekam par šadiem.....

 
ValduhaDatums: Piektdiena, 15.Februārī.2019, 11:04 | Komentāri # 2901
Stāstnieks

Komentāri: 11635
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Apmēram no 44.gada krievu armijā arī bija ik rīta kafija ierakumos, bet tā gan nāca no sabiedrotajiem amerikāņiem.


surprise Vot par šo faktu krievu kara veterāni nebija informēti. Par badu, kas valdīja parasto kājnieku vidū (artilēristi un citi apmācītie speciālisti neskaitās) mums skolas laikā stāstīja kaučkāda veterāne (sieviete). Runa bija par 1944. - 1945. gadu. Soļojuši jau pa ienaidnieka zemi. Pirmie rudens sali. Blakus norakts kartupeļu lauks, uz kura mētājušies sasaluši puvušie tupeņi. Ierindu pamest nedrīkstēja. Skatoties uz sasalušajiem sapuveņiem, siekalas tecējušas. Kāda vēl kafija...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 15.Februārī.2019, 12:31 | Komentāri # 2902
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pieļauju domu ka kafija tika tikai tām armijas daļām, kas bija ''īpaši drosmīgi'' un bez iebildumiem devās uz priekšu pretī ienaidniekam. Reāls piemērs tam ko iepriekš minēju par kafiju - Cirstu pusē, kur neskaitāmas reizes esam jau pabijuši. Krievu ierakumos un ap tiem diezgan daudz kafijas iepakojumus atradu, spīdīgas plastikāta paciņas zeltītā krāsā.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
nēģisDatums: Piektdiena, 15.Februārī.2019, 12:37 | Komentāri # 2903
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Laba diskusija izvērtusies,,Vai padomju karavīram bij rīta kafija 1944.-45.gadā,,!? :D
 
MeilisDatums: Piektdiena, 15.Februārī.2019, 12:41 | Komentāri # 2904
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Te sameklēju ko 2012.gada rudenī biju jau ielicis http://www.vesturesklubs.lv/forum/58-2492-1
'' tā arī pie to saknēm bij palikušas kaudzītes ar neizšautām patronām un neizmestām granātām...
Vēl tāds interesants sīkumiņš ko krievu pozīcijās izraku bija iepakojumi no amerikāņu šķīstošās kafijas... gan jau dzēra un slavēja ''
Žēl ka nevienu foto neatradu. Gan jau pavasarī būs iemesls uz to vietu aizbraukt. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 15.Februārī.2019, 18:41 | Komentāri # 2905
Stāstnieks

Komentāri: 11635
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Pieļauju domu ka kafija tika tikai tām armijas daļām, kas bija ''īpaši drosmīgi'' un bez iebildumiem devās uz priekšu pretī ienaidniekam.

Bez iebildumiem uz priekšu devās tā sauktie "aktīvie durkļi" - lielgabalu gaļa. Tiem pat ne katram bija šautene iedota, vārds kafija viņu leksikā neietilpa. Ja kaut kas no amīšiem atnāca, tad tālāk par štāba oficieriem netika. Nebūsim naivi...
Kad krievs ieņēma Madonu, blakus manai mājai bija kara lidlauks. Mūsu mājā apmetās lidlauka šefs ar savu kundzi (arī lidotāja) un nepilngadīgo meitu. Vienā dienā lidotāja kundze ( biedrene) pasauca manu omīti, un rādīja amerikāņu piegādātos kviešu miltus. Baltos miltus viņa savā mūžā redzēja pirmo reizi, un nezināja, ko ar tiem iesākt.
Mājas otrajā stāvā dzīvoja krievu armijas daktere. Lai arī pirmajā stāvā atradās tualete, viņa dirsa pažobelē (bēniņos). Un Tu vēl runā par amerikāņu kafiju krievu ierakumos... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 15.Februārī.2019, 19:02 | Komentāri # 2906
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
viņa dirsa pažobelē (bēniņos). Un Tu vēl runā par amerikāņu kafiju krievu ierakumos...

Nu vells, tātad būšu uzracis ģenerālštābu kur viesojies Georgijs Žukovs vai... huh

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 15.Februārī.2019, 19:09 | Komentāri # 2907
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2135
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Noskatījos materiālu par Gulaga "mirušo ceļu". Tur izskaņēja fakts, ka padomju ģenštāba oficieris lēģerī tika tikai pateicoties tam, ka atzinīgi izteicās un paslavēja Studbekera kvalitāti. Interesantas attiecības starp sabiedrotajiem jaut tad ir bijušas.
https://www.youtube.com/watch?v=QtXFTZsGql4 (29:55 minūtē)
 
MeilisDatums: Piektdiena, 15.Februārī.2019, 20:45 | Komentāri # 2908
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Skarba filmiņa...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KetuDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2019, 11:17 | Komentāri # 2909
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Labdien.
Varbūt kādam kam patīk ķimerēties interesē 2 beigtas XP GMP spoles, 1. Detech SEF 12x10. Vispār bez vada, savienojuma vieta izfrēzēta, varbūt kādam noder vismaz aizsargs . Otra oriģinālā 9" ar neveiksmīgi remontētu vadu (Gļuko tāpat.) Itkā bojāto vietu izgriezu, bet iespējams, ka ir vēl. Pašam vairs nav motivācijas remontēt.
Tātad, ja kādam ir interese ielikšu/aizsūtīšu bildes - Messenger, watsapp. Samaksu prasīšu simbolisku pēc vienošanās. Atrodas Valmierā, bet varu nosūtīt arī uz pakomātiem.

...

Komentāru rediģēja Ketu - Sestdiena, 16.Februārī.2019, 11:18













 
KetuDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 08:58 | Komentāri # 2910
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Zināmā mērā piekrītu Ikaram. Aktivitāte maza, bet par mirušu vēl gluži saukt nevar. Paši jau arī vainīgi, ka te nerakstam un neliekam bildes. Domāju, ka daļēji vainojams arī ja nemaldos 2014.g. likuma izmaiņas par senlietām kas vecākas par 18.gs. Respektīvi baidās te likt jo varasiestādes var sākt interesēties. Tajā pašā laikā kaimiņforumā visi krāmē tik bildes ar senlietām, monētām un pie ļipas.
Domāju ja mēs te liktu vairāk atskaites no racieniem, tad vietne būtu daudz dzīvāka. Neticu arī, ka kāds piesiesies ja te ieliks bildi ar brīvpilsētas šiliņu vai nodilušu tāleri.

...
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 09:07 | Komentāri # 2911
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Šiliñus un tālerus nebaidos likt,domājams ne tapec šī vietne pusmirusi.Esmu ar daudz par to domājis kapec tā.Vienkārši visam reiz pienāk gals,citam ātrāk citam vëlāk ja

Pievienots (18.Februārī.2019, 09:09)
---------------------------------------------
007 tak zināji,ka šī vietne ir pusmirusi,kapec tad skrëji atpakaļ un tagad atkal prom..? :D

 
sālītisDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 09:22 | Komentāri # 2912
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2135
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Manuprāt, rakšana kā tāda arī pa lielam tomēr iet mazumā, jo nepētītas un nestaigātas vietas paliek arvien mazāk un mazāk. Līdz ar to arī likumsakarīga ir aktivitātes samazināšanās virtuālajā vidē.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 10:24 | Komentāri # 2913
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Normāla parādība, kā arī viss pārējais dabas procesos un cilvēku dzīvēs - t.i. vienkārši ''ziemas atslābums'' :) Nokusīs sniegs un atgriezīsies aktivitāte. Ikars kā jau zināms tips, kurš nevar dzīvot bez sociālajiem tīkliem arī atgriezīsies tikai tā, kā narkomāns pēc nākamās devas... trakais
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KetuDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 11:02 | Komentāri # 2914
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote
Šiliñus un tālerus nebaidos likt,domājams ne tapec šī vietne pusmirusi.Esmu ar daudz par to domājis kapec tā.Vienkārši visam reiz pienāk gals,citam ātrāk citam vëlāk

Man vietu kur meklēt ir daudz, bet laika rakšanai ir tik cik ir. Vēl jau arī visur nevar tikt klāt kur gribētos. Ceļi slikti vai to nav vairs vispār. Jabrien kājām.

Pievienots (18.Februārī.2019, 11:58)
---------------------------------------------
Es te vēl aizdomājos par šo tēmu un secināju, ka ja varētu šeit ievietot bildes pa taisno no laizāmajiem telefoniem, tad arī aktivitāte būtu lielāka. Cilvēki mūsdienās ir par slinku lai uz racienu ņemtu līdz vel fotoaprātu, pēctam bildes ielādētu datorā un pēctam vel šeit forumā. Tagad visi sazinās ar watsapp, messengeriem, fēčbukiem utt. kur bildes var ielādēt pāris sekunžu laikā. Ja mēs šeit varētu tā pa taisno no meža/pļavas iepostēt, tad būtu super.


...
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 12:48 | Komentāri # 2915
Stāstnieks

Komentāri: 11635
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ikar, beidz vienreiz mētāties un provocēt!
Kad atdalījās jaunais forums, Tu dzēsi savas tēmas, tiki bloķēts. Pēc tam sagribēji atpakaļ. Pērnruden atkal rakstīji, ka viss ir miris, un visus mūs nafig! Tad apvainojies uz savu niku jaunajā forumā, un atkal te pat šiverēji. Kārtējā krīze?
Šis forums, kā jau minēju, ir vieta omulīgām sarunām. Kamēr ir kas sarunājas - forums ir dzīvs. Dalībnieku skaits nav pašmērķis. Kam patīk, tas raksta, kam nepatīk, tas neraksta. Forumus neizvēlās pēc to dalībnieku skaita, bet pēc cilvēkiem, kas tajā apgrozās. Atšķirībā no Tevis, man šie cilvēki šķiet interesanti... alus

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 12:51 | Komentāri # 2916
Stāstnieks

Komentāri: 11635
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Ketu ()
Es te vēl aizdomājos par šo tēmu un secināju, ka ja varētu šeit ievietot bildes pa taisno no laizāmajiem telefoniem, tad arī aktivitāte būtu lielāka. Cilvēki mūsdienās ir par slinku lai uz racienu ņemtu līdz vel fotoaprātu, pēctam bildes ielādētu datorā un pēctam vel šeit forumā. Tagad visi sazinās ar watsapp, messengeriem, fēčbukiem utt. kur bildes var ielādēt pāris sekunžu laikā. Ja mēs šeit varētu tā pa taisno no meža/pļavas iepostēt, tad būtu super.


Man, vecam boļševikam, tāda "pribambasa" nav, bet piekrītu, ka tas atvieglotu dzīvi. Jāparunā ar Sancho, ko tur var darīt.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KetuDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 13:18 | Komentāri # 2917
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote
Man, vecam boļševikam, tāda "pribambasa" nav, bet piekrītu, ka tas atvieglotu dzīvi. Jāparunā ar Sancho, ko tur var darīt.
Tie pribambasi ir ērti un lietošanā vienkāršāki kā sākuma varētu domāt. Tagad par sakarīgam naudām var dabūt tīri labu trubu.

...
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 14:13 | Komentāri # 2918
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Ketu ()
Es te vēl aizdomājos par šo tēmu un secināju, ka ja varētu šeit ievietot bildes pa taisno no laizāmajiem telefoniem,

Kā naglai uz galvas ja ,saprotams tas krietni atvieglotu dzīvi.Mūsdienās parasti bildes mazāk pa 1,5 mb vairs nav,protams var uzlikt mazāko kvalitāti un fočēt,bet...
Man ir tā,ka jau 3 gadus lieku šeit bildes no telefona,to esmu piešāvies diez gan labi,bet tas ir arī piņķerīgi un laikietilpīgi jo to bieži daru kā sacīt no ,,notikuma vietas,,un tad kamēr bildes pārveidoju,iekopēju...
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 15:49 | Komentāri # 2919
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2135
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Man atkal ir tā, ka notikuma vietā ne katreiz ir laiks vienkārši bildēt, kur nu vēl domāt par bilžu apdarināšanu un postošanu. Es parasti ar telefonu bildēju, tad pats sev pārsūtu uz epastu, uz datora pastu atveru un PaintNetā apdarinu. It kā gara padarīšana, tomēr tas nekas, nekādas problēmas, daru to ar prieku! happy
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 16:02 | Komentāri # 2920
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nu re,katram savs stāsts un katram sava tehnika izstrādāta ja ,bet jāatzīst,tā vai tā tas prasa laiku un ir piņķerīgi.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 18:57 | Komentāri # 2921
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es bildes no fotoaparāta pārvietoju datorā, tad vajadzīgās samazinu līdz tiem 500kb un lieku te iekšā. Ja esmu bildējis ar darba Getac aparātu tad drusku garāka padarīšana, pārsūtu bildes uz savu e-pastu, tad uz savu bilžu ''krātuvi'' datorā, tad samazinu un lieku iekšā. Čakars ir, bet nu jau esmu piešāvies to visu īsā laika posmā dabūt gatavu, tā ka slinkums ir apejama lieta, vajag tikai gribēt. :)
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
JanisKDatums: Pirmdiena, 18.Februārī.2019, 19:39 | Komentāri # 2922
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Ja varētu ievietot bildes bez samazināšanas, tas jau būtu pa skaisto, lai gan ļoti daudz laika tas neaizņem. Es izmantoju to easy-resize, nu sanāk jau dažas liekas darbības veikt, bet nav tā ka tas liktos šausmīgi. Es piemēram, tagad gaidu, kad pie mums tas sniegs sakritīsies, jo zeme jau apakšā rokama, turklāt, ja man būtu labas vietas iekritušas, tad arī atskaites ar atrasto būtu vairāk.

Pievienots (18.Februārī.2019, 19:49)
---------------------------------------------
Tā kā neesmu nekāds pro šajās lietās un šī sezona būs tikai otrā, tad tīri praktiski, man pat ir nepieciešamība dalīties ar foruma biedriem, lai identificētu atradumus. :)

Pievienots (18.Februārī.2019, 21:17)
---------------------------------------------
Forums kā tāds ir patīkams. Varētu gribēt nedaudz vairāk aktīvu biedru, bet nekāda vaina arī tagad. Šeit ir lāga vīri, ar ko arī labprāt varu kaut ko apspriest un aizbraukt parakties. Man pat laikam labāk patīk neliela grupa, kur es vismaz daļu pazīstu, nekā bezpersonisks bars.

 
ValduhaDatums: Otrdiena, 19.Februārī.2019, 18:01 | Komentāri # 2923
Stāstnieks

Komentāri: 11635
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šodien Madonas Maxsimā novēroju zolīdu attieksmi pret pircēju. Vienam vīram, ejot prom no kases, pārplīsa maisiņš, un saplīsa vīna pudele. Cietējam atļāva paņemt citu pudeli, neprasot papildus samaksu.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Otrdiena, 19.Februārī.2019, 18:47 | Komentāri # 2924
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Tas ir feini,patīkami dzirdēt.Pagajušovasar man saplīsa aliņš Rimčikā,rëķinu nepiestādija.Esmu dzirdëjis saplēšot pudeli rēķinu nepiestāda,bet kā būtu,ja saplēstu kādu dārgo dzērienu? doma
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 19.Februārī.2019, 18:56 | Komentāri # 2925
Stāstnieks

Komentāri: 11635
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pirms kases, par novietotām pudelēm, atbild veikals. Man sieva pirms gada RIMI ar somu aizķēra dārgu konjaku. Nekas... Bet šajā gadījumā saplīsa pudele, par kuru jau bija samaksāts. Bet kasiere bija toleranta. Apkopējai tikai piekodināja, lai lausku ar svītru kodu neizmet.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 03.Maijā.2024, 06:48 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 02.Maijā.2024, 17:58 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Video 29.Aprīlī.2024, 05:11 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024