Trešdiena, 24.Aprīlī.2024, 01:23
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem.... - Page 141 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 22:24 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




Te rakstām par laiku apstāļiem, par cenu kāpumiem, par negulētām naktīm un smaidošiem meitiešiem īsos bruncīšos... te pat varam rakstīt par politiku, lamāt valdību un ttd. ( tā pat tiks izdzēsts nemanot) ... te būs tēma, kurā čatojam ... čatojam par visu... kas nu kuram ienāk prātā....
P.S. Tikai neaizmirstām elementāru pieklājību, toleranci vienam pret otru un .... un tas arī viss....

Tikai nepaliekam par šadiem.....

 
ValduhaDatums: Svētdiena, 24.Maijā.2020, 07:15 | Komentāri # 3501
Stāstnieks

Komentāri: 11618
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šajā berzsaules svētdienas rītā visiem cerību pilns muzikāls sveiciens no Madonas saule

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 26.Maijā.2020, 05:49 | Komentāri # 3502
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
izbrins
..kas tik tai Madonas pusē nenotiek..
https://www.apollo.lv/6981224....licistu

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Otrdiena, 26.Maijā.2020, 06:07 | Komentāri # 3503
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2132
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
kas tik tai Madonas pusē nenotiek..

Karstgalvji tur. Drīz jau Tevi kopā ar Ērgļiem tur pievienos. ;)
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 26.Maijā.2020, 06:29 | Komentāri # 3504
Stāstnieks

Komentāri: 11618
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..kas tik tai Madonas pusē nenotiek..

Tā tie Ērgļu gasterbaiteri Madonā uzvedas. mele2

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 26.Maijā.2020, 17:44 | Komentāri # 3505
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..paklau..nevajag pa fikso..pa lēti naudi baltu Golf Variantt...bļin iesstūmies man te pagalmā atpakaļgaitā....... :D
..itkā esot iz Meiļa vārda..

Pievienots (26.Maijā.2020, 18:52)
---------------------------------------------
..nu gan reiz ir ēllē ratā..fuu,,,bet gan jau bus labi,,

Pievienots (26.Maijā.2020, 22:32)
---------------------------------------------
..par Madonu runājot...tur jau ir ellē -ratā///pat i runāt negribas....Meilis atbrauca........sastāstija...''ņu traki nu,,,...tas nav saprotams... trakais

Pievienots (26.Maijā.2020, 22:34)
---------------------------------------------
...es nemuldu///bez diršanas...........................................................................


..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Otrdiena, 26.Maijā.2020, 17:46













 
AldisDatums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 03:17 | Komentāri # 3506
Garāmgājējs
Komentāri: 12
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Labrīt kungi! Vēlējos painteresēties, vai nebūtu ieinteresēti uztaisīt salidojumu pie manis, uz salas? Man sala atrodās Jēkabpils novadā, Dunavas pagastā. Nēesmu pazīstams ar lielāko daļu, no Jums, bet būtu baigi interesanti. Esmu Aldis Avotiņš, nav ko slēpt, un šeit ir 1. kara krievu pozīcijas. Ja ir kaut mazākā interese, lūdzu padodied ziņu!
 
007Datums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 07:50 | Komentāri # 3507
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
,,Aldi..Tu neesi tas pats Aldis,kuru ez zinu??Pilnīga vārda un uzvārda sakritība..un dzīvo J-pils pusē?
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 08:24 | Komentāri # 3508
Stāstnieks

Komentāri: 11618
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Aldis ()
Labrīt kungi! Vēlējos painteresēties, vai nebūtu ieinteresēti uztaisīt salidojumu pie manis, uz salas? Man sala atrodās Jēkabpils novadā, Dunavas pagastā. Nēesmu pazīstams ar lielāko daļu, no Jums, bet būtu baigi interesanti. Esmu Aldis Avotiņš, nav ko slēpt, un šeit ir 1. kara krievu pozīcijas. Ja ir kaut mazākā interese, lūdzu padodied ziņu!

Paldies par piedāvājumu! Rudens salidojums jau ir izlemts, bet nākamā gada pavasarī būtu priecīgi viesoties pie Tevis. Tas varētu būt maija mēnesis.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 08:28 | Komentāri # 3509
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
.pavasar pie Surikāta jāmin..kā citādi pie ķiplokiem tiks..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
nēģisDatums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 11:44 | Komentāri # 3510
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
pavasar pie Surikāta jāmin

Pag pag Ikar,neskrien notikumiem pa priekšu.Rudenī visi pie Tevis,bet pa pavasari nekas vel nav izlemts,savādāk sākas vecā dziesma.
Cilvēks izteica reālu piedāvājumu,to vajadzētu respektēt.
 
007Datums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 12:15 | Komentāri # 3511
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
nēģis,
..Ingar..visu cieņu..ir ok..bet lūgums..lai datumi nepārklājas...jo gribu pie Sandra aizlaist..
..un arī jūs razbainiekus satikt..

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Trešdiena, 27.Maijā.2020, 12:16













 
nēģisDatums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 12:22 | Komentāri # 3512
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Kā es vienmēr saku,lidz tam vel jānodzīvo.Tas ir vesels gads,vel pat rudens nav :)
 
007Datums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 12:28 | Komentāri # 3513
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
nēģis,
..es vēl sprāgt netaisos...ja nu vienīgi pakārties trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 12:32 | Komentāri # 3514
Stāstnieks

Komentāri: 11618
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
.pavasar pie Surikāta jāmin..kā citādi pie ķiplokiem tiks..

Quote nēģis ()
Pag pag Ikar,neskrien notikumiem pa priekšu.Rudenī visi pie Tevis,bet pa pavasari nekas vel nav izlemts,savādāk sākas vecā dziesma.
Cilvēks izteica reālu piedāvājumu,to vajadzētu respektēt.

Pilnībā piekrītu Nēģim.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 13:11 | Komentāri # 3515
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..viss kārtībniekā...

Pievienots (27.Maijā.2020, 13:12)
---------------------------------------------
,,ja pa nopietno..es ar gribētu J-pils pusē..tur vēl pa šiem gadiem nav tusēts..


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 18:23 | Komentāri # 3516
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..paklau..nevajag pa fikso..pa lēti naudi baltu Golf Variantt...bļin iesstūmies man te pagalmā atpakaļgaitā.......
..itkā esot iz Meiļa vārda..

Nu gan! Izrādās Ikars vēl trakāks par žīdu!
Pietiek tik uz dažām stundām pagriezt muguru un jau mans auto izpārdošanā... doma1

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 19:32 | Komentāri # 3517
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis,
///Tu mani pa žīdu lamās..i gan draņķis..tas ka deguns man tāds lielāks ....nu labi...es visu atcerēšos... shaut

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
shlapkinsDatums: Trešdiena, 27.Maijā.2020, 20:48 | Komentāri # 3518
Tematiķis
Komentāri: 169
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
kā vienmēr jautrība ,un labu vārdu apmaiņa ha ha
Labāk vienreiz redzēt ,kā simts reiz dzirdēt
 
AldisDatums: Ceturtdiena, 28.Maijā.2020, 08:10 | Komentāri # 3519
Garāmgājējs
Komentāri: 12
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
,,Aldi..Tu neesi tas pats Aldis,kuru ez zinu??Pilnīga vārda un uzvārda sakritība..un dzīvo J-pils pusē?

It kā neesam tikušies, ja vienīgi, "'esot kosmosā'' , bet būtu interesanti uzzināt, kuru Aldi Tu domā. Jā, dzīvoju Dunavas pagastā, vectēva mājās
 
007Datums: Ceturtdiena, 28.Maijā.2020, 08:40 | Komentāri # 3520
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Aldis,
..atvainojos..paskatiju Tavu profilu 37 gadi..tas Aldis Avotiņš..54.g..un dzīvo J-pilī..sen sen vienā miestā dzīvojām,ko sauc par Katrīnu..un arī vienā skolā mācījāmies.

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
AldisDatums: Ceturtdiena, 28.Maijā.2020, 10:27 | Komentāri # 3521
Garāmgājējs
Komentāri: 12
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Viss ok! Es mācījos Kokneses videnē. Būtu interesanti satikt vārdabrāli

Pievienots (28.Maijā.2020, 10:32)
---------------------------------------------
Veči, vai kolēģi, es vienkārši nerakstu banālas huiiņas dēļ statusa. baigi cienu Valduhu, 007, un Meili

Pievienots (28.Maijā.2020, 17:20)
---------------------------------------------
Valduha, Sveiks Valduha! Cik noprotu, tad Tu ar Meili būtu tie braucēji uz salu. Uzraksti savu nr jo neesmu uz vietas diendienā. Arī Tev būtu vesels lērums ko parādīt

 
007Datums: Piektdiena, 29.Maijā.2020, 04:17 | Komentāri # 3522
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Aldis,
..es jau ar no tās salas neateikšos..ka tik bus iespēja aizlaist..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
nēģisDatums: Piektdiena, 29.Maijā.2020, 08:23 | Komentāri # 3523
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
https://www.la.lv/vestures-parrakstitaji

Pievienots (29.Maijā.2020, 08:24)
---------------------------------------------
Jo tālāk,jo jautrāk :)

Pievienots (29.Maijā.2020, 08:27)
---------------------------------------------
Tik nesaprotu rakstā minēts,staļina laikā nedrīkstēja nēsāt georga lentītes.

Pievienots (29.Maijā.2020, 08:32)
---------------------------------------------
Skatoties uz to visu no malas,sajūta,ka blakus dzīvoklī mums dzīvo garīgi nelīdzsvaroti kaimiņi,kuru uzvedība rīt vai parīt nav prognozējama. :D

 
ValduhaDatums: Piektdiena, 29.Maijā.2020, 11:46 | Komentāri # 3524
Stāstnieks

Komentāri: 11618
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 29.Maijā.2020, 11:53 | Komentāri # 3525
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..man tāds dīvains jautājums Meilim,,un Valduham,,kā jau tādiem vairāk vai mazāk dabas pētniekiem..Kā ir ar āpšu populāciju LV?Sen nevienu neesmu saticis..gadus atpakaļ reizes divas vismaz gadā tika satikts...
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 23.Aprīlī.2024, 13:04 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 23.Aprīlī.2024, 05:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024