Pirmdiena, 06.Maijā.2024, 03:38
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem.... - Page 8 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 22:24 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




Te rakstām par laiku apstāļiem, par cenu kāpumiem, par negulētām naktīm un smaidošiem meitiešiem īsos bruncīšos... te pat varam rakstīt par politiku, lamāt valdību un ttd. ( tā pat tiks izdzēsts nemanot) ... te būs tēma, kurā čatojam ... čatojam par visu... kas nu kuram ienāk prātā....
P.S. Tikai neaizmirstām elementāru pieklājību, toleranci vienam pret otru un .... un tas arī viss....

Tikai nepaliekam par šadiem.....

 
ruketsDatums: Piektdiena, 17.Janvārī.2014, 19:47 | Komentāri # 176
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Kaimiņš ir Kaimiņš... tāds viņa stils... man sākumā arī viņš likās kā tāds ''puņķis uz drāts'', pārāk rupjš un nesakarīgs...
Daudziem viņš kā suņa nagla pakaļā un arī pamatoti...
Ar ''3% saeimas


Nu šis raidījums ir kā diena pret nakti, tos pašapmierinātos murmuļus viņam labi sanāk iztirināt, bet tajā iepriekšējā raidījumā man gribējās, lai mazliet vairāk cieņas viņš parāda cilvēkam un ļauj izteikt vismaz kādu domu līdz galam.
Raidījumā ar Rīgas laiku gan bišk nolika viņu pie vietas, un viņš teica KAD nevis ka.

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Piektdiena, 17.Janvārī.2014, 20:33













 
zedDatums: Sestdiena, 18.Janvārī.2014, 08:04 | Komentāri # 177
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Nu arī es uz sava nekādas plombes neredzu.

Par tām plombēm! Vai tev vadības blokam no otras puses ir saskatāmas visas čegras skrūves, vai kādai nav ksa priekšā???
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 18.Janvārī.2014, 09:49 | Komentāri # 178
Stāstnieks

Komentāri: 11639
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote zed ()
Par tām plombēm! Vai tev vadības blokam no otras puses ir saskatāmas visas čegras skrūves, vai kādai nav ksa priekšā???

Visas četras redzamas.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 18.Janvārī.2014, 16:22 | Komentāri # 179
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
tajā iepriekšējā raidījumā man gribējās, lai mazliet vairāk cieņas viņš parāda cilvēkam un ļauj izteikt vismaz kādu domu līdz galam

Es domāju ka visiem kas sktījās bija līdzīgas domas, arī man... Bet kā teiktu Rūdis - ''jāatdala mušas no kotletēm'' un paņem no tā visa to kas pašam ir pieņemams un interesants. Te nu es savā prātā par to fašismu iedziļinājos... tādas pamatdefinīcijas fašismam nemaz nav, to vārdu sabiedrībā sāka lietot tikai pēc 1.pasaules kara un visvieglāk saprotamais izskaidrojums laikam ir te http://spoki.tvnet.lv/vesture/Kas-ir-fasisms/348343
Es sapratu ka es neesmu fašists... vismaz pagaidām :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Pirmdiena, 20.Janvārī.2014, 12:44













 
rudisDatums: Svētdiena, 19.Janvārī.2014, 13:23 | Komentāri # 180
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Manuprāt jēdziens fašisms ir kā tāds ērts ietinamais papīrītis, kurā varēja ietīt gandrīz jebkuru pusmilitāru valsti ap WWII periodu - Antonesku rumāņi, Karaļa Mihaja bulgāri, pat itenos saukāja par fašistiem tie, kam tas tobrīd šķita ērti un galvenie šai korī bija PSRS ideologi, kas savai neizglītotajai auditorijai zīmēja ienaidnieka fašista tēlu, kamēr nesagāja kautiņā , līdz tam brīdim vācus sauca par nacionālsociālistiem. Principā fašisms, pie kam - oficiāli pašpasludināts bija tikai Itālijā, tur rīkšu saišķis fascio bija pat karogā.

"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 19.Janvārī.2014, 17:17 | Komentāri # 181
Stāstnieks

Komentāri: 11639
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Un Francijai joprojām tas ir ģērbonī

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KetuDatums: Svētdiena, 19.Janvārī.2014, 19:33 | Komentāri # 182
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
lūk kam es uzdūros iekš ss.lv http://www.ss.lv/msg....cd.html
Būtu jau skaisti ja tas štoks spētu izdarīt kā stāsta. Lūk mājaslapa: http://www.okmmetaldetectors.com/products/rover-uc.php

...
 
MeilisDatums: Svētdiena, 19.Janvārī.2014, 19:55 | Komentāri # 183
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Afigec!!! MD telefonā... Vairs tikai atliek telefonā ielikt lāpstu... trakais

Pievienots (19.Janvāris.2014, 19:55)
---------------------------------------------
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.okm.mobyle3d


Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Svētdiena, 19.Janvārī.2014, 22:53 | Komentāri # 184
 
Balvu ielāde ...




Ketu,
..paklau...nevajag muļķībām ticēt...tas ir tas pats,kā ar klūdziņu āderes meklēt...nopietni...zinu,ko runāju..
 
KetuDatums: Pirmdiena, 20.Janvārī.2014, 19:57 | Komentāri # 185
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es jau arī neticu. Nav jābūt īpaši apdāvinātam lai saprastu, ka tas štoks ir fufels. Es tikai brīnos kā tiem ražotājiem to izdodas pārdot un vēl par 4ciparu skaitli.
...
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 20.Janvārī.2014, 22:02 | Komentāri # 186
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
OKM, NOKTA- Reklāmai naudu nežēlo, bet neko revolucionāru arī nepiedāvā. Ir tikai vizuālais iespaids un visādi prikolīgi nieciņi.It sevišķi iespaidīgas ir reklāmas kur babaji ,vai turki tos reklamē-nāk prātā tās turku džinsas, kuras bija visos pakšos.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 21.Janvārī.2014, 10:02 | Komentāri # 187
Stāstnieks

Komentāri: 11639
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu veči man bija piedzīvojums - lausks gandrīz ar cirvi pa pauri iegāza! :D Eju no rīta ārā, un tanī brīdī viņš man blakām paksī iesper. Man aš auss aizkrita! Nebiju domājis, ka tas ir tik skaļi, bet, nu, pirmo reiz tik tuvu dzirdēju... ciest
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 21.Janvārī.2014, 10:47 | Komentāri # 188
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
bija piedzīvojums - lausks gandrīz ar cirvi pa pauri iegāza

Vai tad tev mamma neteica, nelien Lauskam klāt... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
TiiFsDatums: Otrdiena, 21.Janvārī.2014, 21:37 | Komentāri # 189
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Nu veči man bija piedzīvojums - lausks gandrīz ar cirvi pa pauri iegāza!


Varbūt man vakar arī tas bija lausks kas ieblieza pa pakausi, nevis ledus uz kura slidojot uz muguras nojāju :D Nodžinkstēja vien paurītis pret ledu :D

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 24.Janvārī.2014, 10:09 | Komentāri # 190
Stāstnieks

Komentāri: 11639
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pa radio dzirdēju interesantu faktu - absolūti lielākā daļa nelaimes gadījumu celtniecībā notiek nokrītot no sastatnēm! Es savā praksē šo faktoru esmu izslēdzis pilnībā - sastatnes nelietoju! trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
zedDatums: Piektdiena, 24.Janvārī.2014, 10:21 | Komentāri # 191
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, Jā, tā vienkārši no tām nevar nokrist! Un ar pliku pēdu saķere arī pati labākā, kas arī paaugstina drošības līmeni!!

Komentāru rediģēja zed - Piektdiena, 24.Janvārī.2014, 10:21













 
otomarsDatums: Piektdiena, 24.Janvārī.2014, 11:32 | Komentāri # 192
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tarzāns fans .
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
TiiFsDatums: Piektdiena, 24.Janvārī.2014, 12:14 | Komentāri # 193
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Tie kas atbildīgi par darba drošību redzot šīs bildes raud :D Vislabāk šiem varētu patikt salikums, motorzāģis + basas kājas :)
Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
AmigoDatums: Sestdiena, 25.Janvārī.2014, 10:27 | Komentāri # 194
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Valduha , vai taisi pirtiņu nākamam salidojumam ? ? ? aplausi foto kodiens
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 25.Janvārī.2014, 20:50 | Komentāri # 195
Stāstnieks

Komentāri: 11639
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Amigo ()
Valduha , vai taisi pirtiņu nākamam salidojumam ? ? ?

Ja jau zinātu, ka nākamais salidojums būs Vidzemē, tad varētu iespringt, bet tam pēc visiem priekšrakstiem jānotiek Zemgalē. Kazi, līdz Vidzemes salidojumam paspēšu uzcirst... doma

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
TottenkopfDatums: Sestdiena, 25.Janvārī.2014, 21:08 | Komentāri # 196
 
Balvu ielāde ...




Nez vai Tukuma pusi varētu saukt par Zemgali, bet nu lai jau būtu :)
 
007Datums: Sestdiena, 25.Janvārī.2014, 21:41 | Komentāri # 197
 
Balvu ielāde ...




...jopčiki...vīri...kas par runām...ja nākamais slidojums nav Zemgalā...tad naher,,pietiek,,,visur ir bijis,,,tikai zemgales rakari ir kūtri...
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 26.Janvārī.2014, 12:06 | Komentāri # 198
Stāstnieks

Komentāri: 11639
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
...jopčiki...vīri...kas par runām...ja nākamais slidojums nav Zemgalā...tad naher,,pietiek,,,visur ir bijis,,,tikai zemgales rakari ir kūtri...

Viņiem vienkārši bail, ka sabrauks reāli rakari no Daugavas otras puses, un visu noraks... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 26.Janvārī.2014, 17:24 | Komentāri # 199
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Viņiem vienkārši bail, ka sabrauks reāli rakari no Daugavas otras puses, un visu noraks.

Nu ja... :D Atbrauks ar MD traktoriem, rūpnieciski noskenēs pāris hektārus zemes un ar plato 5rindu kartupeļu (artefaktu) kratītāju izkāsīs visas zemes bagātības... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 27.Janvārī.2014, 18:38 | Komentāri # 200
Stāstnieks

Komentāri: 11639
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Areče, kāds "prakvasts" man šorīt gribēja logu izsist!

Labi, ka man visur bruņustikli salikti mele2 , jo ikdienā no meža ne tādi vien mūdži lien laukā. ja Papētīju, pēc krāsas spriežot, sarkanais komisārs. pioneer Ienesu ķēķī, sak, vēlāk vakarā noskaidrošu, kurš sūtīja un kāpēc. velns Vakarpusē pārnāku - a šis, maita, jau tiktāl atžirdzis, ka lidinās apkārt. Labi, ka ledusskapi nebija spējis atvērt, citādi manu alu būtu izdzēris... shmiga Tad nu, piedraudot ar nagu nomaukšanu, savervēju viņu par savu aģentu, un palaidu mežā. Tagad vismaz zināšu kas un kur notiek...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 05.Maijā.2024, 21:07 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Sveiciens ... 05.Maijā.2024, 09:17 Kalnietis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 04.Maijā.2024, 06:05 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
4. maijs 04.Maijā.2024, 05:54 Valduha Patrioti
Lasīt
Video 29.Aprīlī.2024, 05:11 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024