Piektdiena, 29.Martā.2024, 02:07
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Senkapu izlaupītāji Latgalē - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Senkapu izlaupītāji Latgalē (Brēka jau liela)
Senkapu izlaupītāji Latgalē
SpikyDatums: Svētdiena, 22.Martā.2015, 12:25 | Komentāri # 26
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Garais ()
Laba kamera ir 100 eur, ne 300. Sūta arī bildes kur vajag. Uzkar tā augstāk, lai pirms nosperšanas ģīmi tā labi sabildē.


Super. Iemet lūdzu linku. Mums saimniecība liela, visu laiku notiek nesmukas lietas, gribas kādu pārīti iegādāties.

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 22.Martā.2015, 12:46 | Komentāri # 27
 
Balvu ielāde ...




Spiky, paskaties te - meža fotokameras
 
otomarsDatums: Svētdiena, 22.Martā.2015, 16:34 | Komentāri # 28
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Visu aizliegumu rezultāts-tauta raks agresīvāk ,slēpsies un tad jau būs vēl grūtāk kontrolēt.It sevišķi kapiņu laupītāji -domāju ka tas viss notiek labi organizēti un ir kāds pasūtījums. Tas viss jau notiek rūpnieciskos apmēros, galvenais ka neviens neko nav redzējis. Ir taču mežu dienesti, un citas zirniskas organizācijas, bet nekā -tiho kak v tanke. Kad šepte pabeigta ,tad nu sāk taurēt. Man pašam pa meža ceļu un tā apkārtni staigājot ir piebraucis mežsargs un es viņam pastāstīju kas un kā.Uzdāvināju pāris atradumus -it sevišķi viņam iepatikās dažāda kalibra čaulītes[viena bija Lefoše sistēmas [vesela ]patrona par kuru viņš īpaši ieinteresējās].Nekādu problēmu ,ja dari visu civilizēti un vari pastāstītpar atradumiem un apkārtnes vēsturi, turklāt sarunas gaitā vari uzzināt jaunu infu.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
SpikyDatums: Svētdiena, 22.Martā.2015, 18:24 | Komentāri # 29
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Tottenkopf ()
Spiky, paskaties te - meža fotokameras


Paldies Tottenkopf

No šejienes un salidzini.lv es arī ņēmu, ka 300 maksā laba kamera. Kuras ir mazāk manāmas. LAi neaizstiepj.

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.

Komentāru rediģēja Spiky - Svētdiena, 22.Martā.2015, 18:25













 
nēģisDatums: Svētdiena, 22.Martā.2015, 19:52 | Komentāri # 30
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Man jau labu laiku doma pa šaada tipa kameraam,bet lai faili saglabatos citur ,nevis pašaa kameraa.Šis tas ik pa briidim laukos pazuud kameer esu Riigaa.
 
GaraisDatums: Trešdiena, 25.Martā.2015, 00:57 | Komentāri # 31
 
Balvu ielāde ...




Sūtiju medniekiem, kādu laiku atpakaļ - apmierināti.

Vienam bez sim kartes. Šo modeli.

Otram ar. Šo modeli.




Komentāru rediģēja Garais - Trešdiena, 25.Martā.2015, 03:20













 
ValduhaDatums: Trešdiena, 25.Martā.2015, 09:53 | Komentāri # 32
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Šis tas ik pa briidim laukos pazuud kameer esu Riigaa.

Es tas nebiju... nosarkst

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Trešdiena, 25.Martā.2015, 10:13 | Komentāri # 33
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es tas nebiju...

Dīvaini,tieši uz Tevis krita aizdomas
:D
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 25.Martā.2015, 10:19 | Komentāri # 34
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Dīvaini,tieši uz Tevis krita aizdomas

bimbat Es biju tikai kā šoferis, zaga viņi... bimbat :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!

Komentāru rediģēja Valduha - Trešdiena, 25.Martā.2015, 10:20













 
KašātajsDatums: Piektdiena, 27.Martā.2015, 08:28 | Komentāri # 35
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Es zinu no 100% informācijas piegādātāja kurš racies Latgalē. Izrakts esot neskaitāma daudzuma rotas, seni cirvji (izrotāti) Vikingu zobens. Pats inf. piegādātājs ar savām acīm redzējis un pirmo reizi turējis rokās to zobenu. Saka ka esot iespaidīgs verķis.
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 27.Martā.2015, 10:14 | Komentāri # 36
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Es zinu no 100% informācijas piegādātāja kurš racies Latgalē. Izrakts esot neskaitāma daudzuma rotas, seni cirvji (izrotāti) Vikingu zobens. Pats inf. piegādātājs ar savām acīm redzējis un pirmo reizi turējis rokās to zobenu. Saka ka esot iespaidīgs verķis.

Vai tad par tādu p-mpi nevajadzētu ziņot? Šajā gadījuma, es neklusētu, bet tas jāizlemj katram pašam. doma

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 27.Martā.2015, 10:41 | Komentāri # 37
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Vai tad par tādu p-mpi nevajadzētu ziņot?


Es arī īsti nesapratu, šis cilvēks ir viens no tiem kas raka kapus vai arī pazīst tos kas raka? doma

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
KašātajsDatums: Piektdiena, 27.Martā.2015, 10:54 | Komentāri # 38
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tas cilvēks pazīst tos racējus. Aizvakar vinš bija pie viņiem ciemos latgalē. Nu un tad sākās mantu izrādīšana. Protams arī pateica no kurienes labumi nākuši.
Es jau ziņoju pazīstamajam Rīgas kriminālpolicistam. Solija nodot tā necilvēka vārdu saviem kolēģiem kas ar to lietu nodarbojās.
Tagad jāgaida rezultāts.
Drošības apsvērumu dēļ neminēšu tā p-mpja vārdu, kaut gan esmu pārliecināts, ka daudzi zina viņu. Mūsu starpā viņa nav. Kaimiņu forumā tusējas.
 
MeilisDatums: Piektdiena, 27.Martā.2015, 13:05 | Komentāri # 39
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Drošības apsvērumu dēļ neminēšu tā p-mpja vārdu, kaut gan esmu pārliecināts, ka daudzi zina viņu. Mūsu starpā viņa nav. Kaimiņu forumā tusējas.

Nojausma jau ir. Jo cilvēks ir tāds radījums, kurš ja vienreiz par nelietību izsprucis no soda, sajūt tādu ''salduma garšu'' ka viņš var vēl un vēl tāpat darīt. Protams, ir skaidrs arī pēc izrakto senkapu apjoma, ka kaut kas īpašs ir atrasts. Un tad jau ''apetīte rodas''.
Es ļoti ceru ka tiem racējiem un pasūtītājiem nav pietiekošas ''aizmugures'' lai šoreiz izspruktu cauri.
Paldies Kašātajs, !

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Sestdiena, 28.Martā.2015, 16:50 | Komentāri # 40
 
Balvu ielāde ...




Quote Kašātajs ()
Es zinu no 100% informācijas piegādātāja kurš racies Latgalē. Izrakts esot neskaitāma daudzuma rotas, seni cirvji (izrotāti) Vikingu zobens. Pats inf. piegādātājs ar savām acīm redzējis un pirmo reizi turējis rokās to zobenu. Saka ka esot iespaidīgs verķis.

..ļoti lūdzu....varoņu vārdus..tur nav ko slēpt,ir jāzin...man aizdomas ir..bet ,nekad neapvainošu cilvēku,ja nezināšu par visi 100////
ja nebūs pretspara,,,būs pilnīgs aizliegums rakt..to gan zinu par 90%.. ciest
 
007Datums: Sestdiena, 28.Martā.2015, 17:12 | Komentāri # 41
 
Balvu ielāde ...




...piebilde...vēl logitec minēja,ka zinot..nu tad ļoti laipni lūdzu..šis nav tas gadījums,kad ,ja pastāsta,tad esi stukačš...ši lieta ir mums visiem racējiem svarīga...neliešus jāsoda..
..un vēl..ir viens GAILIS,kas lasa tās tēmas,kas nereģistrētrajiem lietotājiem ir pieejamas...tad ...saku...būs Tev sods...MAITA..
 
emils92Datums: Svētdiena, 29.Martā.2015, 05:02 | Komentāri # 42
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Tagad jāgaida rezultāts.


Ļoti ceru ka tas rezultāts arī būs.
It kā aizdomājos, no izskanējuša viedokļa," ka visas negācijas par mums nāk tikai pavasarī", un nodomāju, ka šī arī ir kāda "pasūtīta" spekulācija spriedzes dziļākai eskalācijai. Protams tikai kā pieņēmumu skatoties no visām pusēm!
Bet ja šāda info jau nāk gaismā tad saprotu, ja Latvija ir maza, tad, piem. Rīga ir vēl mazāka, respektīvi saprotot ar to, ka agrāk vai vēlāk, vismaz mūsu informācijas apritē, atradīsies kas zina to cilvēku vārdus. Kā saka, cilvēks vairs nezin robežas(alkatība, nekāda morāle un tad nāk arī vēlme dižoties), un tad jau visa patiesība līst ārā kā no pārpilnības raga.
Es piekrītu Ikaram Mūsu "varoņu" vārdus piespraust pie sienas. Lai zin' kuram salauzt rokas, ja reiz, kad tiekas krustcelēs...
 
ruketsDatums: Svētdiena, 29.Martā.2015, 09:12 | Komentāri # 43
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote emils92 ()
Es piekrītu Ikaram Mūsu "varoņu" vārdus piespraust pie sienas


Nevaru piekrist, ar vārdiem publiski nevajag mētāties, lai šo lietu risina policija, kad būs rezultāti tad arī apspriedīsim publiski ja

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Svētdiena, 29.Martā.2015, 09:23 | Komentāri # 44
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Nevaru piekrist, ar vārdiem publiski nevajag mētāties, lai šo lietu risina policija

Tieši tā. Nozākāt visi prot. Vainīgie agri vai vēlu saņems pēc saviem ''nopelniem''. Par lielākiem grēkiem - sodīs policija, par mazākiem - sirdsapziņa.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 29.Martā.2015, 09:23 | Komentāri # 45
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Nevaru piekrist, ar vārdiem publiski nevajag mētāties, lai šo lietu risina policija, kad būs rezultāti tad arī apspriedīsim publiski

Nu nezinu, pierādīt juridiski ir grūti, bet iedot pa purnu vainīgajam, vai salauzt lāpstu pret viņa muguru būtu krietni vieglāk. Ja apkārtējie no viņa novērsīsies, kā no kapu izlaupītāja, tad tas būs efektīvāk, nekā pāris gadi nosacītā.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 29.Martā.2015, 09:28 | Komentāri # 46
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
iedot pa purnu vainīgajam, vai salauzt lāpstu pret viņa muguru būtu krietni vieglāk


Kādi mēs agresīvi jau no paša rīta :D labāk Valduha, saplūc pūpolus un ej sievu noper, ja galīgi bez vardarbības nevari iztikt nunchak

Quote Valduha ()
Ja apkārtējie no viņa novērsīsies, kā no kapu izlaupītāja, tad tas būs efektīvāk, nekā pāris gadi nosacītā.


Nu tas jau nāks komplektā.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Senkapu izlaupītāji Latgalē (Brēka jau liela)
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024