Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 12:27
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Terrorakti Francijā - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Terrorakti Francijā (Kādi viedokļi?)
Terrorakti Francijā
KašātajsDatums: Ceturtdiena, 19.Novembrī.2015, 09:27 | Komentāri # 26
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Labāk parunāsim par kaut ko skaistu...

Piemēram cik tie nelieši iznīcināti??
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 19.Novembrī.2015, 10:45 | Komentāri # 27
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ņemot vērā cik viņi strauji vairojas, viņi ir neiznīcināmi... mūsu mazbērni mums vecīšiem skaidros korāna būtību..
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sancho76Datums: Piektdiena, 20.Novembrī.2015, 00:38 | Komentāri # 28
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
ne visi musulmaņi ir teroristi.... bet gandriz visi teroristi ir musulmaņi doma
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
AigarsDatums: Piektdiena, 20.Novembrī.2015, 11:55 | Komentāri # 29
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sancho76 ()
ne visi musulmaņi ir teroristi.... bet gandriz visi teroristi ir musulmaņi

Piekrītu!

Reku jau kārtējais miermīlīgās ticības varoņdarbs...

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
007Datums: Piektdiena, 27.Novembrī.2015, 22:54 | Komentāri # 30
 
Balvu ielāde ...




Quote Tottenkopf ()
nu jau galīgi paliek šķērsām.... ka tik pa daudz Krievu kanālus neesi sācis skatīties? Nebūs te NATO, būs Russia... pēc rakstītā tev tāda lieta labāk patiktu???

..nu ko..parunāsim par EU..
..es saprotu tā..ja esam EU,,tad esam vienādi..
..iesākumam piemērs..kāpēc piemēram vācijā ir labāka pārtikas kvalitāte,kā Latvijā>>???esam tak EU..
..VIENKĀRŠS piemērs,,es dzeru vienas firmas kafiju...aizbraucu uz LV,,nopērku to pat...bett,,galīgas samazgas..apģērbi arī..apavi...
..pasaki man..vai Tu vari nopirkt Latvijā autosalonā BMW,kas ražots Ba'vārijāa??..Nevari..,,,..tad nu sakiet,,kur ir taisnība,,ja esam EU,,tad visiem vienādu kvalitāti..
 
TottenkopfDatums: Piektdiena, 27.Novembrī.2015, 23:03 | Komentāri # 31
 
Balvu ielāde ...




Pieejams tikai lietotājiem
 
007Datums: Piektdiena, 27.Novembrī.2015, 23:10 | Komentāri # 32
 
Balvu ielāde ...




..pilns ledusskapis man neinteresē,,interesā lai visi esam līdzīgi..
//par cukurfabrikām..vai tad eiropas stabulē pūšot Latvija to neiznīcināja??
..paklau,,,man sirds pilna..Tu neredzi to,kas būs vēlāl LV..
..nekašķējamies??? alus
 
TottenkopfDatums: Piektdiena, 27.Novembrī.2015, 23:14 | Komentāri # 33
 
Balvu ielāde ...




007, nu nedomā, ka piemēram es nekā nezinu, kas notiek Eiropā... pietiek politikas... bet tie, kuri noniecina Latviju un savu tautu... ar tiem nekāda saruna var arī nesanākt...
 
007Datums: Piektdiena, 27.Novembrī.2015, 23:22 | Komentāri # 34
 
Balvu ielāde ...




Quote Tottenkopf ()
tie, kuri noniecina Latviju un savu tautu

..kur es esmu to darījis???
..lūdzu vienu piemēru...
 
007Datums: Piektdiena, 27.Novembrī.2015, 23:30 | Komentāri # 35
 
Balvu ielāde ...




Quote Tottenkopf ()
tā jau domāju..... pils ledusskapis un mani nekas vairs neinteresē

..starp citu...labs teksts,,tauta vienmēr grib,lai vēders pilns,,un,tas ir bijis visos laikos :D
..uz mani tas neattiecās..jo vienmēr eju kalnā augšup....
 
TottenkopfDatums: Piektdiena, 27.Novembrī.2015, 23:36 | Komentāri # 36
 
Balvu ielāde ...




Pieejams tikai lietotājiem
 
007Datums: Piektdiena, 27.Novembrī.2015, 23:46 | Komentāri # 37
 
Balvu ielāde ...




Quote Tottenkopf ()
007, tu taču mani zini... gan ko es domāju, gan ko es daru

..par mani nešaubies,,vienā bunkurā būsim..
..tikai redz,,,man patīk savas domas izteikt,,un,,,tās domas,,ir manas domas...vēlos vienmēr,lai būtu visiem labi..
,,bet,,vienmēr esmu teicis...
..par Latrviju..
 
007Datums: Piektdiena, 27.Novembrī.2015, 23:49 | Komentāri # 38
 
Balvu ielāde ...




Tottenkopf,
...starp citu,,vislielākais mūsu tautas pakļāvējs....ir vācieši.....cik gadus mēs viņu jūgā pavadījām??
 
TottenkopfDatums: Piektdiena, 27.Novembrī.2015, 23:57 | Komentāri # 39
 
Balvu ielāde ...




Quote 007 ()
starp citu,,vislielākais mūsu tautas pakļāvējs....ir vācieši.....cik gadus mēs viņu jūgā pavadījām??


Pieejams tikai lietotājiem
 
007Datums: Sestdiena, 28.Novembrī.2015, 00:08 | Komentāri # 40
 
Balvu ielāde ...




Quote Tottenkopf ()
tās šausmas un nežēlība, kas tika pārciests krievu gados nenovēlu nevienam, pat ļaunākam ienaidniekam...

..piekrītu pilnīgi..mana vecmamma teica to pašu.
 
007Datums: Sestdiena, 28.Novembrī.2015, 00:11 | Komentāri # 41
 
Balvu ielāde ...




..man gan stulbi sanāk..vectēvs sarkanarmijā....tēva brālis 19tajā SS...
vectēva stāstus vecmamma atstāstija...
..tēva brālis pats visas lietas vēra saules gaismā...
 
MeilisDatums: Sestdiena, 28.Novembrī.2015, 10:13 | Komentāri # 42
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
pilns ledusskapis man neinteresē,,interesā lai visi esam līdzīgi..

Panākt lai visi būtu līdzīgi, tā vecīt ir pilnīga utopija... Ļeņins arī gribēja...
Pilnīgi piekrītu Tottenkopfa viedoklim. Nav jēga salīdzināt kas kurā valstī labāks, bet ko mēs labu varam piedāvāt citiem?

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
AigarsDatums: Sestdiena, 28.Novembrī.2015, 11:24 | Komentāri # 43
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
tās šausmas un nežēlība, kas tika pārciests krievu gados nenovēlu nevienam, pat ļaunākam ienaidniekam...

..piekrītu pilnīgi..mana vecmamma teica to pašu.


Man vecmamma stāstīja, ka kad ciemam tuvojošies vācieši, vai krievi - liela starpība nav bijusi. Postaža un bēdas palika ciemā aiz abiem, ar to vien atšķirību, ka vācieši bijuši maķenīt pieklājīgāki un bieži vien ejot prom ir atstājuši kādu naudu cieminiekiem.....

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
007Datums: Svētdiena, 29.Novembrī.2015, 00:37 | Komentāri # 44
 
Balvu ielāde ...




Quote Aigars ()
Postaža un bēdas

..eiropas savienības mīļiem...šitais viss būs,,,sabrauks melnīgsnējas ādas pārstāvju banda..
///paklau EU mīli..nesaukšu Tevi vārdā,,,bet.cik lielu baru savā dzīvesvietā uzņemsi???
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 29.Novembrī.2015, 22:35 | Komentāri # 45
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu gan aizrunājāties. Tad jau par Dahavu bija krietni miermīlīgāka saruna... :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
SpikyDatums: Pirmdiena, 30.Novembrī.2015, 09:28 | Komentāri # 46
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
'Par piedāvāšanu citām EU ir tā kā ir. Jo lielā mērā esam izveidoti par patērētājiem. Ja nemaldos tad parāds 9 miliardi tas ir kkur 360 milj. gadā ir ar mīnusu. Man vairāk liekas, ka ir kautkā tā mēs jums aizdosim naudu, bet Jums būs jadara tas un tas. Jāpardod tas un tas pa tik un tik jauzņem tas un tas un tādā garā. Soross te bija forši izteicies. Eu jauzņem 1milions bēgļu gadā un par to viņi saņems naudiņu un aizdevumus no visādiem fondiem. Gribētu piekrist Garajam par tām dažam ģimenēm uz planētas. Jo ja tā paskatās tad gandr''iz visām valstīm ir ārējaios parāds. Tai skaitā Asv, Vācija, Beļgija. Tad kam tad visi ir paradā. Runājotpar notikumiem pasaulē nav forši man tas arī nepatīk kas notiek. Bēgļu plūsma ir nedabīgi liela dabīgi tā nebūtu tik liela. Kur viņi ir naudu sadabujuši biļetēm ja apmeram 10 000 maksā biļete uz eu. ceru ka nav tā brauciet te kādi 10 vai 50, bet vienam no jūsu kompanijas ir jaklausa mūs. :D Jo kautkā liekās, ka piemēram sieviete vai bērni kas no kara beg nekāps vienā laivā ar 30 gadīgiem dzekiniem. TAd šķiet vajadzēja organizēt to visu savādāk. Braukt tur un skatīties ko uzņemt un ko nē. Domājams uz ārējām robežām bija jāptur tā plūsma. Krievijas lidmašīna uz cik sekundēm šķērsoja robežu un viņus notrieca. Bet bēgļi brauc un brauc. :D Kādēļ tad tik strikti neskatamies uz robežpārkāpēju.
Bet nu sabiedrība jau kopumā ir interesanta. Nav tā ka aizstāvu kādu īpaši un gribētu te konfliktēt ar citiem biedriem, bet nu smuki jau nav, ka notiek terorakts Francījā un visiem ir sēras pat prezidents saka ka ir sēru diena un karogs pusmastā janolaiž. Bet, kad notiek terorakts un nogāž kaimiņa lidmašīnu ar 224 cilvēkiem tad sēras nav? Protams būs stāsts pa Ukrainu utt. Bet esam taču cilvēki. Jo ja gribās skatīties kas kuram un cik daudz tad tas stāsts ir jaskatās arī bēgļu jautājumā no paša sākuma. Kas un kur sāka un cik daudz gāja bojā. Jo ja neliksim pagātni mierā tad izskatās, ka nekas nebeigsies jo vienmēr visi alkst atriebības. Protams tās ir tikai manas domas. Strīdēties negribu ;)

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 30.Novembrī.2015, 10:50 | Komentāri # 47
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kad es intervijās klausos, kā "kara bēglis" stāsta par dzimtenē pārdoto veikalu, vai māju, lai iegūtu naudu bēgšanai, man rodas jautājums: "Kas, kara plosītā zemē, viņu pirka?" doma Nez kāpēc mūsu tautiešiem 1944. - 45. gadā neienāca prātā, pirms bēgšanas, notirgot savus īpašumus... :D
Quote Spiky ()
Jo lielā mērā esam izveidoti par patērētājiem. Ja nemaldos tad parāds 9 miliardi tas ir kkur 360 milj. gadā ir ar mīnusu.

Nu līdz krīzei, kurā paši vien esam vainojami, Latvijai, ja nemaldos, bija vismazākais ārējais parāds ES (vai tuvu tam). ja Tā, ka nevajag visu novelt uz Eiropu. Arī cukura ražotni paši nolikvidējām, zemi ārzemniekiem iztirgojām, un Repšem pus "citrona" saziedojām. Daudzās ES prasības, kuras mums pasniedz, kā obligāti izpildāmas, īstenībā ir tikai ieteikumi. Pārāk lokanas muguras ir mūsu dambrovskiem un straujumām.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
SpikyDatums: Pirmdiena, 30.Novembrī.2015, 11:15 | Komentāri # 48
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tā, ka nevajag visu novelt uz Eiropu

Nē nē es tiešām visu nenoveļu uz eiropu. Bet ja tā skatās bēglimvajadzētu priecāties pa jabkuru ES valsti. Bet viņi grib uz Vāciju Zviedriju. Jo nav šeit Eiropā vienlīdzības. Varbūt varējām ES kopīgi uztutēt vienlīdzīgu un tad skatīties kam varam palīdzēt. Bet ka Meilis saka tā ir utopija. Bet jā mūsu Straujajai būtu mugurkauls tad man ir risinājums bēgļu jautājumā. Sakam EU ka uzņemam visus cilkk liek, bet mums ir noteiukums, ka visiem jamācās 3 gadi skolā kur māca valodu kultūru kā izaudzēt kko kā sienu zārdā kraut utt. Vienā vardā sakam ka ņemam lai neseko sankcijas, bet uzliekam pienākumus tādus, ka maz kas gribēs šeit dzivoties un ja kāds gribēs tad viņam būs normāli nodomi.
PAr to naudu runājot ISIS laikam ir normāli piķis. Salaupija bankās un tgd tirgo naftu. Nauda nāk. Cerams, ka tā nauda nav tā pa kuru pērk biļetes uz ES.
Pa lokanām mugurām varbūt tādēļ, ka vis ripulis ar lielo ierēdņu skaitu. Un rūpnīcas likvidēšanu ir savēlies tik liels ka nevaram uzturēt sevi. Un lai dabūtu aizņēmumu dabūn locīties.
Nē es domāju ka pa veiksmes stāstu viņš nemelo. Tik veiksmīgi pildījis uzdotos uzdevumus, ka labā darbā tika.Veiksmesstāsts

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 30.Novembrī.2015, 11:27 | Komentāri # 49
 
Balvu ielāde ...




Quote Spiky ()
janolaiž. Bet, kad notiek terorakts un nogāž kaimiņa lidmašīnu ar 224 cilvēkiem tad sēras nav?


Krievs jau līdz pēdējam liedzās, ka tas terorakts. Kad jau putns bija lejā, vēl krievu ziņās stāstīja, ka šos jau Turcija uztvēruši uz radariem. Nav jau garants, ka paši arī nenorāva lejā, tā pat kā pirms Čečenijas kampaņas rāva gaisā daudzstāvu mājas ar saviem iedzīvotājiem
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 30.Novembrī.2015, 11:33 | Komentāri # 50
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Redzi, cilvēku ar mugurkaulu, kurš kaut ko dara, uzreiz noknābā. A, kāpēc viņš tā? Laikam savu labumu vairo! Nez kas viņam no tā atlec? Tā mēs tos darītājus arī atšujam, bet "sabraukto ezīti", kurš pakalpīgi visu priekšā klanās - mīlam un žēlojam...
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Terrorakti Francijā (Kādi viedokļi?)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024