Piektdiena, 26.Aprīlī.2024, 11:58
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 17 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11627
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 12.Jūlijā.2020, 13:20 | Komentāri # 401
Stāstnieks

Komentāri: 11627
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..vēl maskām..Rīgas lidostā pie ieejas automātā nopirku 2eur..lieku virsū,notrūkst gumija..izbakstu caurumu,ieveru..sasienu..lieku..notrūkst otra..sasienu..nu itkā ok..izeju kontroli..pēc brīža atkal notrūkst..sasienu,bet nu jau ausis lauž nost,jo ir par mazu..nah.ieliku kabatā i viss.

Nu uz Tava nestandarta ģīmja neviena maska nederēs... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 12.Jūlijā.2020, 15:32 | Komentāri # 402
Stāstnieks

Komentāri: 11627
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
007, jūs abi ar Meili man atgādiniet tos kašķīgos pensionārus, kuri zvana uz Latvijas radio1 raidījumu "Brīvais mikrofons". Viss viņiem slikti. Ja ceļu nelabo - slikti. Ja pārbūvē - atkal slikti, varēja tak tikai asfaltu nomainīt. Ja tikai asfaltu nomaina - zemē nomesta nauda, vajadzēja tak visu uzbērumu pārtaisīt... :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Pirmdiena, 13.Jūlijā.2020, 00:54 | Komentāri # 403
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..mēs..t.i es,un Meilis nemīžam pret vēju,bet saucam lietas īstajos vārdos.. trakais mele2

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Pirmdiena, 13.Jūlijā.2020, 00:56













 
MeilisDatums: Pirmdiena, 13.Jūlijā.2020, 09:32 | Komentāri # 404
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Līdz šim veiktie testi ir bēdīgi. Imunitāte parādās vien 2%. Vai testi ir sūdīgi, vai imunitāte neveidojas - nezinu.

Nu re, Voldiņš vēl joprojām tic pasakām. Un tad kad rudenī PVO stāstīs jaunu pasaku, tad Voldiņam noteikti jau būs maska līdz acīm...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 13.Jūlijā.2020, 11:33 | Komentāri # 405
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Nu re, Voldiņš vēl joprojām tic pasakām.

Es arī ticu, un man ir arī attāls radinieks nomiris tieši no šā. Bērniem ārzemēs Dānijā un Holandē mājās blakus dzīvokļu kaimiņi izslimoja smagā formā, īstenībā vienā gadījumā rezultāts zināms nav, jo aiz sienas klepus dienām un naktīm ildzis kādu nedēļu, bet tad apklusis... Nez kāpēc dažās valstīs, kur tai lietai piegāja vieglu roku, tagad ir baigās auzas. Un Latvijā paldies būtu jāsaka lielākajai tautas daļai, kuri neļauj izplatīties zarazai.
Vēstures mācībās daudz lasām par visādām tumsonīgām izdarībām viduslaiku mēru laikos, un izbrīna tas, ka reizēm šodienas ļaudis var būt tādi paši.


Komentāru rediģēja sālītis - Pirmdiena, 13.Jūlijā.2020, 11:51













 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 13.Jūlijā.2020, 11:57 | Komentāri # 406
Stāstnieks

Komentāri: 11627
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Nu re, Voldiņš vēl joprojām tic pasakām. Un tad kad rudenī PVO stāstīs jaunu pasaku, tad Voldiņam noteikti jau būs maska līdz acīm...

Tās nav PVO pasakas, bet Spānijas valdības (vai veselības ministrijas???) oficiālās ziņas.
PVO manās acīs vispār ir tukša vieta, tieši tāpat kā viss ANO kopumā. Tukšu muldoņu kopums, kuram nav nekādas teikšanas. PVO var tikai ieteikt. Katra valsts uz šiem ieteikumiem reaģē pa savam. Mūsu (Latvijas) gadījumā ierobežojumi bija minimāli.
Es vienkārši brīnos, kāds klikšķis ir noticis Tavā galvā, ka Tu visur redzi PVO pirkstu. Lai tak tas etiops ar marksistiskajiem uzskatiem muld. Nu jau viņu neviens vairs neņem par pilnu. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 13.Jūlijā.2020, 12:22 | Komentāri # 407
Stāstnieks

Komentāri: 11627
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Vēstures mācībās daudz lasām par visādām tumsonīgām izdarībām viduslaiku mēru laikos, un izbrīna tas, ka reizēm šodienas ļaudis var būt tādi paši.

Tieši tā. Man te viena jaunības dienu draudzene Lielbritānijā izslimoja. Mocījās 3 nedēļas. Dzēra kaut kādas zāļu tējas. Uz slimnīcu vedot tikai tad, kad jau nāvīte klauvējot pie durvīm. Tika uz pekām, bet plaušas neatgriezeniski sačakarētas. bimbat ...būtu labāk smēķējusi... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 09:14 | Komentāri # 408
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
kāds klikšķis ir noticis Tavā galvā, ka Tu visur redzi PVO pirkstu. Lai tak tas etiops ar marksistiskajiem uzskatiem muld. Nu jau viņu neviens vairs neņem par pilnu

Bet nez kāpēc SPKC darbinieks telefonintervijā 2 reizes izteicās, ka viņi nekādas savas izpētes neveic, bet vadās tikai pēc saņemtās statistikas un PVO norādījumiem. Kakova hrena tāda iestāde vajadzīga??? Slimību Kontroles centrs kurš neko nekontrolē??? Tāpēc ka kāds maksā par to, lai nebāztu degunu kur nevajag???
Līdz ar to man rodas šaubas arī par mirušo covidnieku skaitu pie mums Latvijā. Un ja vajag ļoti aizkustinošu, bezmaz traģisku rakstu par cīņu ar plaušu karsoni (ptu... tagad jāraksta COVID 19), tad es varu no personīgās pieredzes tādu uzrakstīt kā par mata tiesu no nāves izglābos. Ja es būtu dzēris tikai kaut kādas zāļu tējas tad diez vai tagad te staigātu...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 10:25 | Komentāri # 409
Stāstnieks

Komentāri: 11627
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Slimību Kontroles centrs kurš neko nekontrolē??? Tāpēc ka kāds maksā par to, lai nebāztu degunu kur nevajag???


Es pat nekomentēšu - sviests. nezinu

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 12:09 | Komentāri # 410
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, Meilis,
..paņemiet pa Mauzeram katrs,un uz dueli..es piesakos par sekundantu shaut :D trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 12:40 | Komentāri # 411
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es pat nekomentēšu - sviests.

Pilnīgs margarīns. trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 16:21 | Komentāri # 412
Stāstnieks

Komentāri: 11627
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Un ja vajag ļoti aizkustinošu, bezmaz traģisku rakstu par cīņu ar plaušu karsoni (ptu... tagad jāraksta COVID 19), tad es varu no personīgās pieredzes tādu uzrakstīt kā par mata tiesu no nāves izglābos. Ja es būtu dzēris tikai kaut kādas zāļu tējas tad diez vai tagad te staigātu...


Nu re, tad jau Tu esi potenciālajā riska grupā. velns To es saku nopietni - izslimota smaga plaušu karsoņa forma, norāda uz organisma mazspēju pretoties šāda tipa infekcijām. Mans vecākais brālis, kurš pīpēja no 8. klases, un bija visai ekscentrisks cilvēks, ārstus pasūtīja dirst, un no šīs ligas izārstējās ar zāļu tējām. Tiesa, nezinu, vai tās bija zāļu tējas, kas viņu glāba. Vienkārši organisms bija gana stiprs. Tiesa, tagad viņš ir zem zemes, bet ne saistībā ar plaušām... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 16:54 | Komentāri # 413
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
izslimota smaga plaušu karsoņa forma

..par šito runājot...man bija..sen..toreiz man laikam bij ap 30..ibio..mājā nogulēju ar 38 temp..dienas trīs..tad sakāpa uz 42..karoč pilns medicinas dzīvsudraba termometrs..ielika slimnīcā..rentgena ārsts man labs draugs..paskatijās..un teica..viss vienos melnos pleķos..vāirāk,kā divas ned.slimnīcā nomocijos..bija pat bezfilma..kad izlaida..gāju lēnītēm mājā..man nav tālu no slimnīcas..ap 1km..bet..pa ceļam,trepes kalnā,pie estrādes..dad nu tajā kalnā kāpu laikam ap stundu..bij jāpasēž..tik smagi man nekad mūžā nav bijis..

Pievienots (14.Jūlijā.2020, 16:56)
---------------------------------------------
..aa..un piebilde..toreiz atmetu pīpot uz gadiem laikam trīs..


..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 16:55













 
MeilisDatums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 17:02 | Komentāri # 414
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Nu re, tad jau Tu esi potenciālajā riska grupā.

Bet protams - lielāks covida pārnēsātājs par mani Latvijā diez vai atradīsies... panks

Quote 007 ()
rentgena ārsts man labs draugs..paskatijās..un teica..viss vienos melnos pleķos..

Nu jā, tumšs indivīds. Tādu tikai elle var pieņemt. velns
P.S. Re kur mēs jau 2 potenciāli Covid upuri, tikai diemžēl tas bija citos gados. Mūsdienās patreiz, es domāju, ka tādu nav mazums, kuru pieskaitīt Covidam kuru nē, tas jau dakteru kabinetā lemjams.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 17:23 | Komentāri # 415
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Nu jā, tumšs indivīds

..nu jā...tāds ir..kuru jāsit ar 5L ūdens bačoku :D trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
007Datums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 17:33 | Komentāri # 416
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..speciāl-teksts Voldiņam..ir ko aizdomāties...

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 17:33













 
MeilisDatums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 17:56 | Komentāri # 417
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..nu jā...tāds ir..kuru jāsit ar 5L ūdens bačoku

Ar 5L svētīto ūdeni, atļaušos precizēt... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 15.Jūlijā.2020, 03:54 | Komentāri # 418
Stāstnieks

Komentāri: 11627
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..speciāl-teksts Voldiņam..ir ko aizdomāties...

Nesapratu, par ko man jāaizdomājas?

Quote Meilis ()
Bet protams - lielāks covida pārnēsātājs par mani Latvijā diez vai atradīsies...

Nē, riska grupa ir tie, kuriem to draņķi labāk nesaķert.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 15.Jūlijā.2020, 09:21 | Komentāri # 419
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..plānprātības uzliesmojums...
https://www.apollo.lv/7017932....WRceeIg

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 15.Jūlijā.2020, 13:04 | Komentāri # 420
Stāstnieks

Komentāri: 11627
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ko vajag, to vajag. Nevarēsi vairs slaistīties pa savu māju bez maskas. :D Bet ja paskatās uz to no citas puses, varēs rīkot plašas masku balles!
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 15.Jūlijā.2020, 22:22 | Komentāri # 421
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..nu re..beidzot ari Apinis ko prātīgu pasaka..
https://neatkariga.nra.lv/intervi....iFFEBqY

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 16.Jūlijā.2020, 10:40 | Komentāri # 422
Stāstnieks

Komentāri: 11627
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..nu re..beidzot ari Apinis ko prātīgu pasaka..


Laikam jau viņš ir vienīgais no Latvijas ārstiem, kurš no paša sākuma bija pret visiem ierobežojumiem. Tāda ir viņa daba - ar dzīvi neapmierināts pensionārs, kuru savulaik pieķēra anonīmu ķengu lapeļu drukāšanā uz vienām no Saeimas vēlēšanām. Katram ir tiesības uz savu viedokli. Lai viņam veicas, un Ķīnas vīruss viņu neskar...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Ceturtdiena, 16.Jūlijā.2020, 13:24 | Komentāri # 423
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
Apinis ir lāga cilvēks..un gudrs ārsts..mana sieva savulaik kopā ar viņu Gaiļezerā strādāja..un tikai labus vārdus par viņu saka..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
007Datums: Ceturtdiena, 16.Jūlijā.2020, 14:35 | Komentāri # 424
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 16.Jūlijā.2020, 15:32 | Komentāri # 425
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 26.Aprīlī.2024, 09:46 sālītis 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, sālītis, Kalnietis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024