Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 03:05
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 25 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 09.Oktobrī.2020, 15:13 | Komentāri # 601
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..vott japāņu māte..pasākums :D
https://jauns.lv/raksts....Z-OYCMY

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
AigarsDatums: Piektdiena, 09.Oktobrī.2020, 16:24 | Komentāri # 602
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Baltkrievija ta Baltkrievija, bet kā ar citām valstīm? Vācijā visi tie protesti nepalielināja saslimušo skaitu! Nekādi ierobežojumi to neietekmē, tas iet savu gaitu, neatkarīgi no valstu ierobežojumiem. Un ar oficiālajiem cipariem un statistiku var viegli manipulēt, jo informācija taču ir ticama, ja to pasniedz oficiālajās ziņās.
Nav jau tikai Latvijā tāds Aigars un Meilis, kam viss šis škiet dīvaini. Tādu ir pilns visā pasaulē un arvien vairāk cilvēkiem tas viss sāk palikt aizdomīgi. Par to sāk runāt arvien vairāk un vairāk. Daudziem sāk palikt neticami kas tas par bezsimptomu vīrusu, kuru var piešūt katram. Tajā pašā Vācijā pat ārsti tak apvienojās kaut kādā organizācijā, kas velk ārā dienas gaismā visādus pierādījumus, ka tā ir labi iestudēta afēra.
Iepirkumi uz covid 19 testiem jau pirms paša vīrusa parādīšanās. Sakritība? Kurš pelnīs uz to, ja parādīsies "pote" pret šo "sērgu" un tā tik noteikta, kā obligāta, lai ceļot ārpus valsts?
Baisi daudz neskaidru jautājumu un oficiālās atbildes nepārliecinošas.
Par maskām - pameklē goglē, ko mūsu pašu Dumpis teica pavasarī par maskām sabiedriskajā transportā. Tieši necitēšu - bet doma, ka tas neko nedod. Plus reku daudziem komplikācijas no tā uzpurņa.
Visbeidzot, es nepastāvu uz savu viedokli kā vienīgo pareizo, bet tās ir manas domas, ar kurām te padalos un oficiālā versija izskatās ļoti caurumaina, bet statistiku var grozīt kā vajag.
Man no reāliem paziņām, diviem ir it kā bijis šis vīruss, bet no nekas briesmīgs šiem nebija. Pāris dienas pasāpēja kakls, pakrekšķināja un vienu dienu bija neliela tempratūra. Bīstama ir arī saaukstēšanās, neba tāpēc visi jāspundē mājās.
Darbā sanāk parunāt ar dažādiem cilvēkiem un ir izteikti divās grupās visi sadalījušies, vieni kas to uzskata par teātra izrādi, otri tic visam, ko saka oficiālajās ziņās. Un tas nav atkarīgs no cilvēka izglītības, ieņemamā amata, vai "kastas". Ir tādi un tādi visādos līmeņos un es labprāt uzklausu abus, man ir pat interesanti visu šo pavērot.
Tagad gan lieku šai tēmai treknu punktu un skatīsimies, kā tas viss attīstīsies!
Lai labas brīvdienas! ;)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
MeilisDatums: Piektdiena, 09.Oktobrī.2020, 17:34 | Komentāri # 603
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja pirms nedēļas negribēju uz Rīgas maratonu doties, tad tagad man toč gribās tajā piedalīties. :)
Nez vai man par uzpurņa ignorēšanu piespriedīs sodu?

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 09.Oktobrī.2020, 17:41 | Komentāri # 604
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
https://www.facebook.com/boris.turchinskiy/videos/10218252515052152
Atvainojos, ka neatradu youtubā.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 09.Oktobrī.2020, 18:47 | Komentāri # 605
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Aigars ()
Par maskām - pameklē goglē, ko mūsu pašu Dumpis teica pavasarī par maskām sabiedriskajā transportā. Tieši necitēšu - bet doma, ka tas neko nedod. Plus reku daudziem komplikācijas no tā uzpurņa.

Dumpis tieši to arī uzsvēra, ka parastās maskas nepasargā cilvēku no inficēšanās. Bet tās krietni samazina iespēju vīrusa pārnēsātājam inficēt citus.

Quote Aigars ()
Darbā sanāk parunāt ar dažādiem cilvēkiem un ir izteikti divās grupās visi sadalījušies, vieni kas to uzskata par teātra izrādi, otri tic visam, ko saka oficiālajās ziņās. Un tas nav atkarīgs no cilvēka izglītības, ieņemamā amata, vai "kastas". Ir tādi un tādi visādos līmeņos un es labprāt uzklausu abus, man ir pat interesanti visu šo pavērot.

Es personīgi neko savā ikdienas dzīvē neesmu mainījis. Vienīgi ievēroju ieteikumu veikalā dezinficēt rokas un pie kases ievērot distanci. Ja būtu jābrauc ar autobusu, uzliktu arī masku. Nesaskatu tajā nekādas problēmas. Tēlot garīgi slimu, vai plēst kreklu uz krūtīm, un visiem skaidrot savas tiesības, netaisos. Tas nav tā vērts. Negribētu būt par avotu man nepazīstama cilvēka veselības problēmām.
Noliegt acīmredzamo nevaru. Sazvērestību teorijām vispasaules apmērā nekad neesmu ticējis, un, visdrīzāk arī, ka neticēšu.
Lēmumus par ierobežojumiem vai neierobežojumiem pieņem valdība un speciālisti. Man tie var patikt, var nepatikt, bet valdība ir tautas ievēlēta, un speciālistu viedokli argumentēti apšaubīt nevaru, jo šajā sfērā manas zināšanas ir niecīgas.
Tā arī dzīvoju bez liekiem kreņķiem. Tikai šad tad uzjautrinos par plakanās zemes sludinātājiem. happy

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 09.Oktobrī.2020, 19:04 | Komentāri # 606
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tieši par statistikas ciparu manipulācijām. Piemēram Beļģijā inficēto un mirušo skaits attiecībā uz iedzīvotāju skaitu IR uz pusi vairāk nekā ASV, nez kāpēc par to beļģi netaisīja šumu

Nopērc kalkulatoru un parēķini vēlreiz. ASV iedzīvotāju skaits ir 28,8 reizes lielāks, bet saslimušo skaits ir 52 reizes lielāks. Tātad Beļģijā saslimuši 2 reizes mazāk iedzīvotāju, vismaz uz šodienu.

Quote Meilis ()
Tagad pat Tramps atzinis, ka no coronvīrusa nav jābaidās, tas neesot tik bīstams kā iepriekš licies.

:D Tas gan! Pasaules "pats galvenais infektologs" arī par Putinu ir izteicis atzinīgus vārdus... ...tikai nezin kāpēc draud Ķīnai ar sankcijām un visādiem tribunāliem par to, ka tā šo nekaitīgo vīrusu palaidusi pasaulē.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 09.Oktobrī.2020, 19:15 | Komentāri # 607
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Lēmumus par ierobežojumiem vai neierobežojumiem pieņem valdība

...jaaa..un tur ir vislielākie speci infektoloģias jomā trakais :D

Pievienots (09.Oktobrī.2020, 19:23)
---------------------------------------------
Meilis,
..maratons atcelts...gandarījumam aizskrien pie Valduhas pēc maska,,un tad fiksi uz māju trakais :D
https://www.apollo.lv/7082647/atcelts-tradicionalais-rigas-maratons


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Piektdiena, 09.Oktobrī.2020, 20:19 | Komentāri # 608
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Dzīve ir skarba! Tas tiesa, bet ne visiem un ne uz reiz! Es tāpat cienu Voldiņa nostāju, lai gan tā ir līdzīga kā boļševikam A. Rubikam. Bet tas jau nav slikti, ka ir domstarpības. Tas tikai bagātina foruma dzīvi. coolio
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 09.Oktobrī.2020, 21:18 | Komentāri # 609
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Mani pārsteidza fakts - ''Konceptuāli par Rīgas maratona atcelšanu iestājās visi ministri, izņemot veselības ministri Ilzi Viņķeli (AP), izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku (JKP)''
Esmu šokā, jeb man laikam tomēr jāiedzer...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 10.Oktobrī.2020, 07:07 | Komentāri # 610
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Es tāpat cienu Voldiņa nostāju, lai gan tā ir līdzīga kā boļševikam A. Rubikam.

Mēs vecie boļševiki savā nostājā neesam satricināmi!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Sestdiena, 10.Oktobrī.2020, 07:35 | Komentāri # 611
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..ja tā satrāpīsies,ka atradīšu kādu medāli,,tad laikam būs Tev kā nesatricināmam boļševikam jāpiešķir...

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 10.Oktobrī.2020, 12:48 | Komentāri # 612
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
Redz kā Viņķele nav uzklausīta.
Savukārt leiši "spridzina" - 205 saslimušie pa vienu dienu!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 10.Oktobrī.2020, 20:52 | Komentāri # 613
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vo, to es saprotu! Britu studenti rīko Covidballi. :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 13.Oktobrī.2020, 09:42 | Komentāri # 614
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Maratona aizliegšana bija trešā reize, kad valdība lēma pretēji epidemiologu ieteikumiem.
Pieejams tikai lietotājiem

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 13.Oktobrī.2020, 10:24 | Komentāri # 615
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Te labs stāsts par sekām, ko izjūt cilvēks, kurš pārslimojis Ķīnas vīrusu. Skatīties no 11:00 -13:20:

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 13.Oktobrī.2020, 19:30 | Komentāri # 616
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Interesanti kad būs pieejami septembra un oktobra dati.
Un SPKC tabuliņa par visiem zināmajiem vīrusiem, kas mūsu gaisa telpā riņķojuši no 2016.gada.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 14.Oktobrī.2020, 08:06 | Komentāri # 617
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tā pirmā tabula gan dīvaina. Ja pēc oficiālajiem datiem uz 1. septembri no Ķīnas vīrusa bija miruši pāri par 30 cilvēku (ja nemaldos - 39), tad tabulā parādās vien 13...
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 14.Oktobrī.2020, 08:13 | Komentāri # 618
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Sūda numurs! No rīta ieeju MAXIMā, a tur daļa pircēju maskās. Arī pārdevējām maskas. Izrādās, ka no šodienas lielveikalos jāiet ar maskām... Ko padarīsi? Es kā likumpaklausīgs pilsonis ziedošu vienu neizdzertu alu, un nopirkšu masku, lai arī cik sāpīgi tas būtu... bimbat
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 14.Oktobrī.2020, 08:33 | Komentāri # 619
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es kā likumpaklausīgs pilsonis ziedošu vienu neizdzertu alu, un nopirkšu masku, lai arī cik sāpīgi tas būtu...

Man prieks par tavu paklausību. Es joprojām ceru, ka man masku tikai pēc nāves būs iespējams uzlikt... :D

Te var labi salīdzināt šīs SPKC tabulas. Viena kopēta augustā, otra tagad. Pamainījušies nedaudz tikai 2 cipariņi, elpošanas slimību un gripas nāves gadījumu skaits jūnija mēnesī....

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 14.Oktobrī.2020, 09:38 | Komentāri # 620
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Man prieks par tavu paklausību. Es joprojām ceru, ka man masku tikai pēc nāves būs iespējams uzlikt...

Man tā nav problēma. Kā jau iepriekš minēju, ja tādas ir prasības, tad es tās respektēšu. Maskas uzlikšana lielveikalā, manu pašcieņu neietekmēs. Es cienu cilvēkus, kas atrodas manā tuvumā, un kuriem var rasties nepatika, pret to, ka es ignorēju šīs prasības.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 14.Oktobrī.2020, 09:41 | Komentāri # 621
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Te var labi salīdzināt šīs SPKC tabulas. Viena kopēta augustā, otra tagad. Pamainījušies nedaudz tikai 2 cipariņi, elpošanas slimību un gripas nāves gadījumu skaits jūnija mēnesī....

Nez kur palikuši pārējie Ķīnas vīrusa upuri?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 14.Oktobrī.2020, 09:48 | Komentāri # 622
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2129
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Vakardien "Panorāmā" bija skatāms kovida slimnieces stāsts par savu pieredzi. Tādi argumenti mani pārliecina visvairāk.
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 14.Oktobrī.2020, 10:02 | Komentāri # 623
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Vakardien "Panorāmā" bija skatāms kovida slimnieces stāsts par savu pieredzi. Tādi argumenti mani pārliecina visvairāk.

Sālītis, netici tiem žīdu masonu no CIP un reptoloīdu apmaksātajiem lieciniekiem. Zeme ir plakana! :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 14.Oktobrī.2020, 15:37 | Komentāri # 624
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tātad SPKC datiem vairs nav ticības?? Pēc vienas video telefonsarunas, man arī šaubas bija, jo SPKC darbiniece vairākas reizes izteicās ka vadās tikai pēc PVO rekomendācijām... bet tagad jāsāk domāt ka šos datus arī žīdu masoni raksta... :D
https://u.to/Sb7qGQ

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 14.Oktobrī.2020, 19:14 | Komentāri # 625
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Bet, ko es Tev teicu? :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 18.Aprīlī.2024, 18:29 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 18.Aprīlī.2024, 17:49 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Aprīlī.2024, 05:17 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024