Sestdiena, 27.Aprīlī.2024, 04:54
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 31 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 15:30 | Komentāri # 751
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
nevienam kurš ar masku jūtas drošāk

nebūsi mani precīzi sapratis. Maska pasargā apkārtējos no manis, mani pa taisno no apkārtējās infekcijas maska nepasargā. Masku nēsājot ap mani ir ievērojami mazāks manu baktēriju un vīrusu aerosols. Es tiešo ieguvumu jūtu vēlāk ar kopējo saslimstības pazemināšanos, ja lielais vairums ievēro ierobežojumus. Tur tā jēga ir.
Quote rukets ()
Pats esmu hronisks plaušu slimnieks

jā, ar likumu ir noteikti gadījumi, kad ir medicīniskas indikācijas, kad masku nav obligāti nēsāt. Tavs un Tava ģimenes ārsta jautājums, vai uz Tevi šis attiecas. Es tiešam nezinu, ko Tu strādā tik daudzas stundas maskā, varbūt ir brīži, kad Tu vari to nelikt, kad nav kontakts ar citiem cilvēkiem?
Quote rukets ()
bloķējam visus kam citādāks viedoklis un dzīvojam laimīgi paši savā burbulī

atkal neesi sapratis pilnīgi. Es haidojot pazeminu reitingu tādiem rakstiem un arī Tevi un citus tādējādi cenšoties pasargāt. Ja visi darītu līdzīgi man, tad visādi "speciālisti" vispār netiktu saklausīti. Es aktīvi pretdarbojos prātu jaucējiem.
Quote rukets ()
gribētu redzēt kā es savam tūlīt 7 gadniekam viņu uzstieptu

protams, ja Tavs bērns dzird, ka Tu "to uzpurni" negribi likt, tad viņš arī nebūs pierunājams to darīt! Ja Tu to neliksi viņam dzirdēt, bet aicināsi nākt palīgā lielajiem cīnīties ar vīrusu, tad rezultāts droši vien būs cits!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 15:50 | Komentāri # 752
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Es saprotu Tevis teikto un Tavu pārliecību, neesmu ieciklējies ne uz ko, bet kā jau teicu, lai arī pats esmu riska grupā man pat ļaunākajos murgos neienāktu prātā lūgt līdzcivēkiem laidiet pa burbuli savus grūti radītos biznesus- lai tikai es justos drošāk
, bojājiet savu veselību maskās, kuras tie paši Jūsu piesauktie eksperti atzīst par neefektīvām vīrusa izpatības samazināšanai- lai tikai es justos drošāk, ļaujiet sev spricēt steigā uzceptas vakcīnas, kuru drošību neviens negarantē- lai tikai es justos drošāk, nepriecājieties un nesviniet svētkus, lai gan tieši laba pašsajūta ir viens no veselības stūrakmeņiem- lai tikai es justos drošāk, nevediet savus mazbērnus pie omītēm, lai arī mēs nezinām kura diena vecam cilvēkam var būt pēdējā- lai tikai es justos drošāk un tā var turpināt vēl un vēl, es to nevienam neesmu lūdzis, jo manuprāt tā ir gļēvulība un mūs par tādiem cenšas padarīt, par gļēviem notikumus neanalizējošiem radījumiem. Vēlreiz atkārtoju, nevienam to neesmu lūdzis kāpēc manā vārdā tas tiek darīts?

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 15:52 | Komentāri # 753
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Sālīškungs atkal ar savu masku propagandu... orators
Pat Uga Dumpis nesen atzina, ka nav pozitīva rezultāta no masku šova. Lietojot maskas korona saslimstība Latvijā pieauga vairāk kā uz pusi. Protams, ka ne Rukets ne es vienīgie kas saprot masku bezjēdzību. Gan Sālīškungam gan Valdības locekļiem labāk būtu vērts ieklausīties ZA prezidenta Ivara Kalviņa vārdos.
https://u.to/v3ZyGg

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 16:46 | Komentāri # 754
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
man pat ļaunākajos murgos neienāktu prātā lūgt līdzcivēkiem laidiet pa burbuli savus grūti radītos biznesus- lai tikai es justos drošāk

Pasaule mainās un biznesa apstākļi visu laiku mainās. Kāds ir spiests pārtraukt savu biznesu, toties tajā pašā laikā citam paveras jauna biznesa niša. Tās tas ir, ne labi ne slikti.
Quote rukets ()
ļaujiet sev spricēt steigā uzceptas vakcīnas, kuru drošību neviens negarantē

es par sevi teikšu tā, man jautājums ir nevis ļaušu/neļaušu, bet par to, kad man šī iespēja beidzot būs vakcinēties.
Quote rukets ()
lai arī mēs nezinām kura diena vecam cilvēkam var būt pēdējā- lai tikai es justos drošāk

nē. es negribu zarazu atnest savam vecam un tuvam cilvēkam, lai viņam šī ziema nebūtu gandrīz garantēti pēdējā!
Quote rukets ()
laba pašsajūta ir viens no veselības stūrakmeņiem

pilnīgi piekrītu! Šodienas apstākļos ir jāmācās labi justies arī vienam pašam vai arī kopā ar savu tuvāko ģimeni sociālā burbuļa robežās. Ne katram tas uzreiz viegli izdodas, bet ar laiku varam pielāgoties.
Quote rukets ()
mūs par tādiem cenšas padarīt, par gļēviem notikumus neanalizējošiem radījumiem

es notikumus analizēju, tikai troļļu un "speciālistu" viedoklis man gan galīgi neinteresē.
Un Meiļa kungs ar frontes pretējā pusē ierunājās! shaut kikina
Quote Meilis ()
Lietojot maskas korona saslimstība Latvijā pieauga vairāk kā uz pusi.

nē, saslimstības pieaugumu neizsauca masku lietošana. Ja nebūtu maskas lietotas, tad saslimstība būtu vēl lielāka. Tu gan, Meiļa kungs, aizmirsi šeit pateikt, ka Uga reizē ar šo ļoti uzsvēra arī to, ka galvenais ir distancēšanās.


Komentāru rediģēja sālītis - Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 16:47













 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 16:51 | Komentāri # 755
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Lietojot maskas korona saslimstība Latvijā pieauga vairāk kā uz pusi.

:D Kopš obligāti jālieto drošības jostas automašīnās, bojāgājušo skaits ceļu satiksmes negadījumos pieaudzis vairākkārt! Interesanti, vainīgas drošības jostas, vai fakts, ka automašīnu skaits pieaudzis vairākkārt?
Ak dievs, atkal sākas vecā dziesma par plakano zemi... siena siena siena

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 17:03 | Komentāri # 756
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
O! Voldiņš ar saviem plakanzemjiem un žīdu masoniem arī pamodies... :D
sālītis ''es notikumus analizēju, tikai troļļu un "speciālistu" viedoklis man gan galīgi neinteresē.''
Tu Ivaru Kalviņu uzskati par Trolli? Lai žēlīgs dievs tad ar Tevi... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 17:30 | Komentāri # 757
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis, šajā īsajā fragmentā Kalviņš saka, ka corona vīrusss nekas īpašs nav domājot no zinātniskā sarežģītības viedokļa, bet viņš neko nerunā par seku smagumu, ko vīruss var padarīt populācijai. Kalviņu pie troļļiem nepieskaitu. Tā ka nevajag sagrozit faktus, cienīts kungs!
Ja Tev interesē, piedāvāšu Eiropas valstu šī gada nedēļu mirstību (sarkanie) salīdzīnājumu ar vidējo mirstību pa vairākiem gadiem (zaļie). Datu avots Eurostat mani pārlieciena. Ļoti labi saskatāms pirmais vilnis un vairākās valstīs arī otrais.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 17:55 | Komentāri # 758
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Un tajā tabulā Latvijas mirstības dati ir vienkārši nekādi, līdzīgi kā Igauņijā un tie neatšķirās no iepriekšējo 5 gadu rādījumiem.
Un mūsu kaimiņvalstīs Somijā, Norvēģijā, Zviedrijā, kur sejas maskas nav obligāti jālieto rezultāts ir krietni labāks nekā mums.
Broļiem lietuviešiem nevar saprast kas īsti notiek, ziņās gandrīz neko mums nerāda.
Bet kas notiek citās tālākās valstīs, tas mani diez ko nesatrauc.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 18:17 | Komentāri # 759
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Kalviņš saka, ka corona vīrusss nekas īpašs nav domājot no zinātniskā sarežģītības viedokļa, bet viņš neko nerunā par seku smagumu, ko vīruss var padarīt populācijai

Jā seku smagums ir labi zināms - vīruss ir lipīgs un mirstība procentuāli ir zema!
Un viņš jau vairākkārt publiski izteicies, ka gudrāk būtu izolēt slimos no veselajiem nevis otrādi kā ir pie mums tagad. Visiem liek staigāt kā maskuballē...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 18:23 | Komentāri # 760
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Viss skaisti pa punktiem, kā pateikt kaut ko, nepasakot neko, gļēvulība es saku, nevienam neesmu lūdzis šos lāča pakalpojumus, bet nevienam to visu arī neliedzu, tad kurš ir trollis, kurš kuram cenšas uzspiest savu taisnību, es toč nē, bet te laikam līdzīgi kā ar Valduhas krievu draugu, kurš slavē puķinu, ja smadzenes izskalotas, tad nekādi argumenti neder, lai Dievs dod mums visiem veselību un saprašanu.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 18:24 | Komentāri # 761
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Veco zēn, Meili, Tu tak esi īsts faktu manipulators! Un Kalviņa fragments ir visspožākais piemērs, kā tiek manipulēts ar lielās un nedomājošās tautas daļas saprātu. Izraut no konteksta vienu teikumu "korona vīruss nekas īpašs nav" un pagriezt to tālāk, kā pašiem ir izdevīgāk. Līdzīgi tagad bildē Tu smalkjūtīgi nesaskati mūsu brālukas grafiku, jo, redz, tas nesapas ar Tavu maskubrīvo propogandu. Vai Tevis pieminētajai Zviedrijai nav nekāda pacēluma gada pirmajā pusē? Ai, bez brilles neredz! trakais Jā, Latvijai šodienas mirstības statistikai būtiska pacēluma nav. Par laimi. Pagaidām. Un ļoti svarīgi būtu, ja Tu kā izglītots un gudrs cilvēks pieliktu arī savu artavu, lai tas tā arī paliktu. Nu labi, vismaz paliec neitrāls. Jo, tad, kad sāksies medicīnas galīgs sabrukums, tad gan būs par vēlu sākt domāt.
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 18:48 | Komentāri # 762
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Sālītis iepriekš saka, ka kovid ierobežojumu pretinieki ir maza sabiedrības daļiņa, pēdējā komentārā, ka liela daļa, tā nemaz nav pretruna

Pievienots (07.Decembrī.2020, 18:59)
---------------------------------------------
Drosmīgs cilvēks mirst tikai vienreiz, gļēvulis mirst tūkstošiem reižu – katru reizi, kad pakļaujas bailēm, nāksies apbēdināt mūžīgās dzīves kārotājus, arī tos, kas tik izmisīgi vēlas valdīt pār citiem līdzcilvēkiem, visiem kādreiz būs jāpamet šī pasaule


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 19:01 | Komentāri # 763
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
bet te laikam līdzīgi kā ar Valduhas krievu draugu, kurš slavē puķinu,

Nesapratu... doma ...kaut kā neatceros, ka viņš kaut ko tādu teiktu.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 19:02 | Komentāri # 764
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Viduslaikos šādi sludinātāji, kas vienīgie bija ,,sapratuši" pareizi Dieva gribu, bez sirdsapziņas pārmetumiem stiepa uz sārta citādi domājošos jo ticēja ka glābj viņus, te līdzīgi man izskatās

Pievienots (07.Decembrī.2020, 19:04)
---------------------------------------------
Par Sālīti nerunāju Valduha, bet par tavu krievu draugu, par kuru pats esi stāstījis, ka šis normāls čalis bet ar putām uz lūpām slavē puķinu.

Pievienots (07.Decembrī.2020, 19:05)
---------------------------------------------
Armijas čoms laikam viņš tev bija ja nemaldos.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 19:12 | Komentāri # 765
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Veco zēn, Meili, Tu tak esi īsts faktu manipulators!

Sālītis, beidz strīdēties ar radioaparātu. :D
COVID disidenti no 100 stāstiem par šo problēmu saskatīs vien divus, kuros viss tiek noliegts. Ticīgam cilvēkam iestāstīt, ka Jaunā Derība ir fufelis, nav iespējams. Tāpēc es no šīs polemikas esmu atteicies. Ja kāds uzskata, ka zeme ir plakana, tā jau ir viņa, nevis mana problēma. siena siena siena

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 19:13 | Komentāri # 766
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Par Sālīti nerunāju Valduha, bet par tavu krievu draugu, par kuru pats esi stāstījis, ka šis normāls čalis bet ar putām uz lūpām slavē puķinu.

surprise

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 19:23 | Komentāri # 767
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pilnīgi pareizi Valduha, kāpēc kādam vajag pierādīt, ka ir tikai viena taisnība un uzspiest to citiem, arī ar skaitļiem, kuru ticamību ir praktiski neispējami pārbaudīt var manipulēt bezgalīgi, bet ko jums iekšējā sajūta saka- gars, dvēsele sauc kā gribi, ja noliedz šo daļu sevī un visu cenšas izskaidro ar bezkaislīgiem skaitļiem, tad manuprāt tas ir strupceļš, kas ved uz naidošanos un totalitārismu.

Pievienots (07.Decembrī.2020, 19:25)
---------------------------------------------
Vai ko nepareizi pateicu, vai tie nav tavi vārdi kad gāja krimas aneksija un sacīji, ka šis aizstāvot putina agresiju, ja neesmu pareizi sapratis, tad atvaino, bet tā pats reiz teici.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 19:51 | Komentāri # 768
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Sālītis iepriekš saka, ka kovid ierobežojumu pretinieki ir maza sabiedrības daļiņa, pēdējā komentārā, ka liela daļa, tā nemaz nav pretruna

Liels-mazs, daudz-maz, tas ir ļoti relatīvi un varbūt tam tāpēc šeit nav tādas nozīmes. Rakstu ar emocijām, un nepretendēju uz perfektumu. Jautāšu, vai trīs mati ir daudz vai maz? Uz galvas tas laikam nebūs nekas pārāk daudz, bet tie paši trīs mati viesmīļa atnestajā zupas šķīvī?
Kāds man grib piedēvēt gļēvumu. Lai. Es atkal kāda cita rīcību brīdī, kad jārīkojas vienoti un gudri, sauktu par stulbumu. Atkal relatīvi. Sanāk, ka primitīvais korona vīruss ir gudrāks par sabiedrību kopumā. Nu neko darīt. Pietiks par to šovakar. Apnika.
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 20:06 | Komentāri # 769
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Protams ka apnika, jo nav dzirdīgas ausis vienīgajai taisnībai, šahs un mats kungi
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 20:45 | Komentāri # 770
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
manuprāt tas ir strupceļš, kas ved uz naidošanos un totalitārismu.

Un varbūt tāds arī ir šī kovidšova mērķis? Kāpēc gan ne? Jo vienlīdz daudz soctīklos tiek pasniegtas arī labi pamatotas sazvērestību teorijas, piemēram, memorywater blēža Jāņa Pļaviņa video. Nezin tikai kas tās finansē? doma

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 21:21 | Komentāri # 771
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Visas tās teorijas jau ir interesantas, bet lai kādai pieslietos būtu jābūt tur bijušam klāt, citādi tās ir un paliek teorijas, daudz neklausos viņas, bet draugi, kuriem konstatēta korona, kuri nodzīvojuši 2 nedēļas karantīnā neaplipinot nevienu ģimenes locekli šajā laikā, nav nekāda teorija, tās ir reālas situācijas. Ja man būtu iespēja dzīvot savā lauku māju nostūrī, grauzt savus rāceņus un nelīst no mājas laukā, tikai klausītos ltv1 ziņas, es droši vien domātu tieši tā pat kā sālītis, bet es jau strādāju veikalā, kuram cauri izgājuši gan jau tūkstots tādi koronisti jau pavasarī, kad visi ija pārliecināti, ka tūliņ visi mirsim un ziniet, nekādu baiļu nejutu, ar Dievu gan biežāk aprunājos

Pievienots (07.Decembrī.2020, 21:23)
---------------------------------------------
Par to gan mums neviens piemaksas nedeva, un pat paldies nepateica, bet nav arī vajadzīgs, tomēr pārliecība tikai nostiprinājās, ka velns nav tik melns kā viņu mālē.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 21:28 | Komentāri # 772
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Ja man būtu iespēja dzīvot savā lauku māju nostūrī, grauzt savus rāceņus un nelīst no mājas laukā, tikai klausītos ltv1 ziņas, es droši vien domātu tieši tā pat kā sālītis

:D Pastāsti Sālīškungs lūdzu savu ikdienas gaitu...
Par Voldiņu es nebrīnos... nezinu gan kāda šogad bija rāceņu raža. :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 21:31 | Komentāri # 773
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Par to gan mums neviens piemaksas nedeva, un pat paldies nepateica, bet nav arī vajadzīgs, tomēr pārliecība tikai nostiprinājās, ka velns nav tik melns kā viņu mālē.

Man sieva arī katru dienu veikalā kontaktējas ar ''briesmīgajiem kovidniekiem'', tā ka man katru vakaru tiek mājās piegādāts ''svaigs kovids''. Un dīvaini, ka Madonā NEVIENS pārdevējs nav saslimis... Laikam Dieva Izredzētie. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 08.Decembrī.2020, 14:39 | Komentāri # 774
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Vai ko nepareizi pateicu, vai tie nav tavi vārdi kad gāja krimas aneksija un sacīji, ka šis aizstāvot putina agresiju

Krimas aneksiju atbalstīja 99% krievu. Par Putinu un viņa kabatas partijām viņš nekad nav balsojis. Vovkas bēres viņam būtu svētki. aplausi

Quote Meilis ()
Par Voldiņu es nebrīnos... nezinu gan kāda šogad bija rāceņu raža.

Mans grauž tupeņus. :D

P.S. Ar nepacietību gaidīšu šīvakara diskusiju. Žēl, ka 007 apvainojies un klusē...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Otrdiena, 08.Decembrī.2020, 16:54 | Komentāri # 775
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Pastāsti Sālīškungs lūdzu savu ikdienas gaitu...

nav jau ko īsti stāstīt. Laukos pie rāceņiem gribētos tikt, bet neesmu, veikalā arī nestrādāju. Ja jums vajadzīgs kāds padoms uz kompja rasēšanā, tad gan varu provēt palīdzēt. Jā, esmu ar iespējām fiziski izvairīties no kontaktiem, un arī to maksimāli tagad izmantoju. Masku mājā arī nav jānēsā.
Quote Meilis ()
Madonā NEVIENS pārdevējs nav saslimis

nu ko? tfu, tfu, tfu pār kreiso plecu! Kādu laiku atpakaļ Tu Latvijā kovidu neatzini vispār, tagad Madonā nav. No sirds novēlu, lai tas loks vairāk Tev nesašaurinātos tuvāk!

Man vakar LTV1 ļoti patika prezidenta teiktais, kas tagad tiek tik plaši apspriests soctīklos. "Tiem, kuri nomirs no kovida, tiem Ziemassvētku šogad nebūs!" Precīzi tā arī būs! Lai tak pamostās katrs, kurš dreifē laimīgā miegā pa dezinformācijas siltajām jūriņām!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 26.Aprīlī.2024, 20:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024