Piektdiena, 03.Maijā.2024, 20:00
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 34 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11635
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Sestdiena, 12.Decembrī.2020, 19:26 | Komentāri # 826
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
nazhels,
..hren tur..vakar sanāca pa aukstu ūdeni ārā salā-vējā ķimerēties.

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Sestdiena, 12.Decembrī.2020, 20:16 | Komentāri # 827
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Biju pasākumā, ļoti sirsnīgs starp citu, ievēroju distanci, tādēļ bīstamība ko saķert ne lielāka, kā paejot cilvēkiem uz ielas garām. Nekādās provokācijās neiesaistījos, vien izbaudīju klātbūtnes efektu, lai varētu par procesiem spriest no pieredzes nevis ziņām.
Veselību un mieru visiem, lai ticība labajam ir tas kas mūs vieno, jo labajā nosprūst naids, kā vienā skaistā dziesmā dzied. Argumentiem un pretargumentiem nekad nebūs gala, tādēļ arī no savas puses šo diskusiju iesāku, lai parādītu, ka var savādāk. Man Valduhas un Sālīša viedoklis un pārliecība ir tikpat pieņemama, kā pārējo diskusijā iesaistīto uzskati, lai arī pats palikšu pie savām sajūtām un pārliecībām.
Tāds pa lielam bija manas sakāpinātās diskusijas mērķis, ne jau kādu par kaut ko pārliecināt, bet vienot.
PS Man ļoti patīk Sokrata teiciens- es zinu tikai to, ka neko nezinu, bet citi nezina pat to. Lai Jums visiem veicas!

Pievienots (12.Decembrī.2020, 20:21)
---------------------------------------------
Ļoti ceru, ka ap pavasara salidojuma laiku kaislības būs norimušas un varēsim pie kopīga zupas katla visi sveiki un veseli izdiskutēt visas sasāpējušās pasaules problēmas, kāpēc lai salidojums pie Surikāta nevarētu būt forumu sadraudzības salidojums?

Pievienots (12.Decembrī.2020, 20:41)
---------------------------------------------
IZLASI LĪDZ BEIGĀM....

Šodien bija briesmīga diena
Un nevajag mani pārliecināt par to ka
Katrā dienā ir kaut kas labs
Es redzu, ka
Mūsu pasaule ir pilna ar ļaunumu
Un, lai gan,
Labais tomēr ir sastopams
Prieks un laime ir tikai īslaicīgi
Nav taisnība, ka
Viss ir pa spēkam saprātam un sirdij
Tāpēc, ka
Patiesa laime ir iespējama
Tikai tad, kad viss ir labi
Es neticu, ka labais pastāv
Patiesībā
Realitāte
Nosaka
Manu attieksmi
Nekas nav manā varā
Un es nekad neteikšu, ka
Šodien bija brīnišķīga diena.

UN TAGAD IZLASI NO APAKŠAS UZ AUGŠU

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Sestdiena, 12.Decembrī.2020, 20:43













 
MeilisDatums: Sestdiena, 12.Decembrī.2020, 22:47 | Komentāri # 828
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
P.S. Tiesa, mums ar Meili tas nedraud. Strādājot ar krūmgriezi, mēs lietojam austiņas. Tās kompensē, sejas masku izraisīto deformāciju.

:D :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 12.Decembrī.2020, 22:50 | Komentāri # 829
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nazhels ()
Cerams meilis ar 007 bija uz sev-līdzīgo pasākumu

Biju kurzemē uz medībām. Nebija man laika tam, bet ok, atbalstu to pasākumu Krastmalā. Katra cilvēka pacietības mēram ir robeža.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 13.Decembrī.2020, 05:26 | Komentāri # 830
Stāstnieks

Komentāri: 11635
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Ļoti ceru, ka ap pavasara salidojuma laiku kaislības būs norimušas un varēsim pie kopīga zupas katla visi sveiki un veseli izdiskutēt visas sasāpējušās pasaules problēmas,


Nedod dievs! Ja pastāv iespēja, ka arī salidojumā sāksies diskusijas par Ķīnas vīrusu, tad es labāk palieku mājās. stop

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 13.Decembrī.2020, 09:16 | Komentāri # 831
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
To sauc par izvēli, kas būtībā ir arī stāsta morāle.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Svētdiena, 13.Decembrī.2020, 14:57 | Komentāri # 832
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Nedod dievs! Ja pastāv iespēja, ka arī salidojumā sāksies diskusijas par Ķīnas vīrusu, tad es labāk palieku mājās.

Centīšos 21.decembra vakarā ievērot lojalitātes principus un no šīs tēmas izvairīties. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 09:54 | Komentāri # 833
Stāstnieks

Komentāri: 11635
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
To sauc par izvēli, kas būtībā ir arī stāsta morāle.


Man ir viens jautājums. Vai Tu vari paskaidrot, kāpēc dēļ Tavas izvēles, ir jācieš citiem?
Manai muterītei ir 90 gadi. Tici man, es nebūtu priecīgs, ja kāds Ķīnas vīrusa disidents, kurš principa dēļ nevalkā masku, aplipinātu viņu ar šo zarazu. Viņa to nav pelnījusi.
Man pašam tas vīruss ir pie vienas vietas (tfu, tfu, tfu), bet es cienu cilvēkus, kuri ir man apkārt. Ja cilvēks, ar kuru kontaktējos, vēlēsies, lai es uzvelku masku, man tā nav problēma.
Šie disidenti, manā uztverē, ir kā, bērnības traumu rezultātā, palikuši pusaudžu domāšanas vecumā. Es ļoti labi atceros sevi šajos gados. Viss pie kājas! Jaunības maksimālisms, citi vērtību kritēriji, mēs jaunu pasauli sev celsim, "ko neiznīcināja vācu tanki, to iznīcinās latviešu panki"! panks
Laiks ir pagājis. Esmu, nu jau var teikt, vīrietis cienījamos gados. Mans skatījums uz pasauli nepārtraukti ir mainījies ( attīstījies). Par saviem tīņu gadu uzskatiem varu vien pavīpsnāt - puika paliek puika.
Sazvērestības teorijas mani nekad nav pārliecinājušas.
Mans viedoklis ir vienkāršs - par visu, kas notiekk ar mani, atbildīgs esmu es pats, nevis Lembergs. labi

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 11:02 | Komentāri # 834
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2135
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, Tas tiešām ir kā pret sienu argumentēti iestāstīt kaut ko tādiem, kuri vienkārši Tevi negrib dzirdēt. Mums ir tautas daļa, kura ietekmējas no saviem sociālajiem burbuļiem, un vakar bija raksts, kas to apstiprina:
https://www.tvnet.lv/7132384....-bildem
Kovidnoliedzēju audzēšana notiek sociālo tīklu burbuļos, kur šādas ziņas veido veselas vides. Viņi skaitliski nav daudz, bet viņi ir ļoti skaļi, līdzīgi kā 12.12. krastmalas taurējošo autiņu bars, kas pamatā lielākoties rotēja pa aplīti. Kam tas ir izdevīgi?
Kā pirmais tas varētu būt hibrīdkara elements, kur sociālais burbulis tiek sākts inkubēts kādas no mums nedraudzīgas lielvaras puses. Galvenais viņiem ir uzsākt, un tad jau tur veidojas sniega bumbas efekts. Ieguvums viņiem- pierādīt, ka ES vāja un nelaimīga valstu savienība.
Kā otrais- vietējie darboņi saskata savas jaukās iespējas uz īsu brītiņu atrast ēzelīšu baru, kuri uz savām muguriņām viņus ienestu tikt pie naudīgās varas siles, vai nu tās būtu Saeimas vēlēšanas, vai arī pašvaldību vēlēšanas.
Trešais- influenceriem iespēja iegūt sev iespējami plašāku sociālo tīklu sekotāju sarakstu. Viņiem tieši sekotāju saraksta cipars ir tas, kas ļauj pelnīt uz reklāmām. Nauda nesmird, un viņiem ir vienalga, ka šis viss tiek būvēts uz citu nelaimju rēķina.
Pievienošu Jāņa Hermaņa sagatavoto grafiku, par Covid19 mirstību pēdējos datus.

Vēl ziņa no Twitera ir par to, ka līdzīga kovidnoliedzēju tusiņa pirms kādas nedēlas Leipcigā galvenais runātājs jau vakar esot pieslēgts pie ventilācijas aparāta. Manīju, ka mūsējie padaudzie krastmalas oratori arī visi pēc kārtas cītīgi lika to mikrofoniņu pie mutēm. Redzēsim, kā tas beigsies. Ja kas, tad feldšerīte Marina, kura jau būs brīvībā, noteikti neatteiks kvalitatīvu medicīnisko palīdzību.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 11:28 | Komentāri # 835
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā, var just ka arī Sālīškungam ''pielipusi soc burbuļu'' slimība. Šo diagnozi daudz var pēdējā laikā dzirdēt soc tīklos.
Man ir sajūta ka tiek veidotas 2 veidu propagandas - kovid iebiedēšanas un sazvērestību teoriju propaganda. Un nevienai es nespēju ticēt.
Un ja kas, nodod dies šogad nomirt ar gripas komplikācijām. Tas nozīmēs, ka Tevi nekur neviens pat nepieminēs... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 11:54 | Komentāri # 836
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2135
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis, es skatos pats uz faktiem un tos analizēju pats. Atceries, pāris dienas atpakaļ rakstīju, ka kaimiņos nomira tantīte? Šodien no tās pašas mājas ir ziņa, ka visiem pārējiem arī tur ir temperatūra. Tāpēc es no savas puses daru visu, lai to apturētu. Es cienu Tavu neatkarīgo panka dzīves stilu, bet tiktāl, cik tas nesāk apdraudēt apkārtējo sabiedrību.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 12:20 | Komentāri # 837
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Viss ir ok Sālīškungs. :) Bez opozīcijas man būtu šeit garlaicīgi.
Jaunākā oficiālā SPKC statistika liecina, ka kovid upuru skaits oktobrī bija jau sasniedzis pašnāvnieku skaitu. Ārprāc cik tas vīruss ir bīstams! :D :D Lai sasniegtu, piemēram, psihisku uzvedības traucējumu nāves gadījumu skaitu, oi oi cik vēl daudz kovidniekiem jāmirst...


Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 13:50 | Komentāri # 838
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 15:30 | Komentāri # 839
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2135
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Tā, tā... Meilis, lūdzu ieliec kādu atsauci uz šo tabuliņu, varbūt links ir, gribētos papētīt tuvāk. Tabula 2 ar argumentiem "slimības veids" un "mēnesis", bet bez nosaukuma. Kas tad īsti tur ir attēlots? Atļaušos arī piezīmēt, ka "jaunākā" statistika diez cik jauna Tev vis nav, jo oktobris jau nu ir sen aiz muguras...
007, eto tak smesno, kogda estonci govorit po russki! :D
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 16:47 | Komentāri # 840
Stāstnieks

Komentāri: 11635
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Jaunākā oficiālā SPKC statistika liecina, ka kovid upuru skaits oktobrī bija jau sasniedzis pašnāvnieku skaitu. Ārprāc cik tas vīruss ir bīstams! :D Lai sasniegtu, piemēram, psihisku uzvedības traucējumu nāves gadījumu skaitu, oi oi cik vēl daudz kovidniekiem jāmirst...

siena siena siena Bļin, vot šito morāli es nesaprotu. Reizi mēnesī sapīpēšos un un vienam cilvēkam rīkli pārgriezīšu. Kas tas būs? Gadā 12 sūda līķu. Tajā pašā laikā šomēnes jau 5 cilvēki ledū ielūzuši un noslīkuši. Nafig policijai mani medīt? Labāk lai vaktē zemledus makšķerniekus! Huļi tas Valduha viņiem vajadzīgs? Kas ir 12 līķi, salīdzinot ar "vispasaules revolūciju"? Bet nē, tie idioti medīs tieši mani... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 16:50 | Komentāri # 841
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu tā ir, ka katra jaunākā nāves gadījumu mēneša statistika SKPC mājas lapā tiek parādīta ar vismaz mēneša novēlošanos.
https://u.to/hPWEGg
Un te būs Pasaules Bankas provizoriskā līkne Latvijai. Ja pirms mēneša viņi prognozēja šogad vairāk nekā 2000 ar kovid mirušos (Līdz 2021.g. 1.aprīlim), tad tagad samazinājuši līdz 1865 gab.
https://u.to/qcdXGg

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 16:54 | Komentāri # 842
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()


...Voldiņ..man janvārī paredzēts skursteni jaukt nost..palīdzēsi??Tev skatos piere stipra..ķieģeļus dauzi.. trakais :D trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 16:55













 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 17:26 | Komentāri # 843
Stāstnieks

Komentāri: 11635
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nesanāks. Būs vien jālūdz kāds onkoloģijas pacients, vai pašnāvnieks no Meiļa saraksta. :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 18:48 | Komentāri # 844
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Auč Valduha, diskusijā piesaukt vecuma faktoru, tas ir sitiens zem jostas vietas, tur jau man nav citu variantu kā piekrist.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 18:49 | Komentāri # 845
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Būs vien jālūdz kāds onkoloģijas pacients, vai pašnāvnieks no Meiļa saraksta.

..nu tad sūti man to potenciālo,ko pats griezīsī nost.. trakais :D
Quote Valduha ()
Reizi mēnesī sapīpēšos un un vienam cilvēkam rīkli pārgriezīšu.

..lai vismaz kādu labu darbu izdara....pirms nāves.....
trakais :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 18:50













 
ruketsDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 18:51 | Komentāri # 846
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Priecāties un domāt, ka ar citādi domājošu cilvēku notiks kas slikts, nu tas nepiestāv vecumam un gudrībai.

Pievienots (14.Decembrī.2020, 18:53)
---------------------------------------------
Daudzu ierobežojumu bezjēdzībai man nekādi sociālie burbuļi nevajag, redzu ikdienā kā viņi "darbojas"


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 18:57 | Komentāri # 847
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2135
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Ja pirms mēneša viņi prognozēja šogad vairāk nekā 2000 ar kovid mirušos (Līdz 2021.g. 1.aprīlim), tad tagad samazinājuši līdz 1865 gab.

Tajā pašā grafikā prognoze saka, ka 95% masku nēsāšanas gadījumā mirušo prognoze varētu būt 1255. Starpība 610. Nāc hibrīdkara frontes mūsu pusē un palīdzi nosargāt 610 dzīvības, kuru vidū var būt izglābts arī kāds Tavs tuvs cilvēks!

Pievienots (14.Decembrī.2020, 19:04)
---------------------------------------------

Quote rukets ()
Priecāties un domāt, ka ar citādi domājošu cilvēku notiks kas slikts, nu tas nepiestāv vecumam un gudrībai.

rukets, vai tas uz manu pusi bija mērķēts? Ja tā, kur tad Tu prieku saskati?
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 19:08 | Komentāri # 848
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Nāc hibrīdkara frontes mūsu pusē un palīdzi nosargāt 610 dzīvības, kuru vidū var būt izglābts arī kāds Tavs tuvs cilvēks!

Eh, ja es tam ticētu, tad gan jau tā arī darītu. Tā ir ''no pirksta izzīsta'' prognoze. Ko gan Pasaules Banka var sajēgt par situāciju Latvijā? To līkni es pievienoju ar sarkasmu...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 19:40 | Komentāri # 849
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Jā gan Sālītis, tas bij Jums, ļoti ceru ka kļūdos.

Pievienots (14.Decembrī.2020, 19:44)
---------------------------------------------
Tagad par vainas apziņu, vainas apziņas iesēšana līdzcilvēkossavu mērķu sasniegšanai,no psiholoģijas viedokļa tiek uzskatīta par īpaši destruktīvu manipulācijas veidu, kā jau teicu visiem no sirds veselību vēlu, tikai nesaprotu kā manam tūliņ septiņgadniekam uz visu dienu aizlīmētā mute dārziņā palīdzēs vecajiem cilvēkiem, nudie nesaprotu.

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 19:44













 
sālītisDatums: Pirmdiena, 14.Decembrī.2020, 19:45 | Komentāri # 850
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2135
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis, prognoze balstās uz matemātisko modelēšanu, un rezultāta noteikšanai nav jāzina, ko savos prātos domā atsevišķi Meilis vai sālītis. Protams, tālākās prognozes ir ar zemāku ticamību par tuvāka termiņa. Tomēr tie nav arī skaitļi, kas būtu rakstīti skatoties griestos vai izzīžot tos no pirksta.

Pievienots (14.Decembrī.2020, 20:09)
---------------------------------------------
rukets, ar mani var droši uz tu runāt. Jā, droši vien, esmu fiziski vecākais no jums, bet šeit mēs visi esam vienādi. Turpmāk droši adresē man savu domu, lai arī cik tā varētu man likties nepatīkama. Citādi vēl es te sadomājos, ka varbūt biji par to sapriecāšanos par citu nelaimi Meili domājis, viņš jau te ar visādiem sarkasmiem bārstās happy Bet es jau nopietni. Ja kāds speciāli iet demonstrēt to, ka kovids ir feiks un ierobežojumi nav vajadzīgi, tad tikai normāli būtu, ja viņš pats medicīnu šajā lietā vēlāk nenoslogotu. Par to vainas apziņu es nenoliegšu gan. Uz spēles ir dzīvi cilvēki, un tas, ko varam darīt lietas labā, ir visiem izvairīties no slimības izplatīšanas. Ar domām kopā, bet fiziski esot atsevišķi.
Par bērnu maskām šodien diezgan daudz Latvijas Radio 1 ap pusdiennlaiku diskutēja, un, ja Tevi tas patiesi interesē, tad noteikti arhīvos vari atrast raidījuma ierakstu. Nopietni.
Es Tev arī nopietni novēlu labu veselību saprotot no Tava teiktā, ka īsti jau Tu tajā pūlī nelīdi.

 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 03.Maijā.2024, 06:48 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 02.Maijā.2024, 17:58 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Video 29.Aprīlī.2024, 05:11 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024