Svētdiena, 19.Maijā.2024, 15:18
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 37 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 10:16 | Komentāri # 901
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tāpēc man interesanti, kā tā at ildības prasīšana izpaudīsies? Labi, saprotu ar mums ar Meili tu varēsi nedraudzēties, ja kas slikts kādam notiks, lai gan šito arī neesmu līdz galam sapratis. Piemēram tur situācijā, ja bērns pārnestu no dārziņa to zarazu un man tur kāds tuvinieks no tā mirtu, ko man tagad vajadzētu bērnu tāpēc vainot un uz mūžu traumēt, es šitās raganu medības nesaprotu vienkārši.

Pievienots (18.Decembrī.2020, 10:19)
---------------------------------------------
Sapista ekonomika neatkarīgi no valdības??? Es eju gulēt, tad nakuj mums vispār valdību, tie sen vairs nav tikai viesnīcnieki un krodzinieki.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 10:21 | Komentāri # 902
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nesapratu domu... doma
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 10:22 | Komentāri # 903
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pag nē es sapratu, valdību vajag, kas cits tad izdomās, kuras preces veikalā var pirkt, kuras nē. Es i pagalam, jasmejās ja nebūtu jabrēc dusma3

Pievienots (18.Decembrī.2020, 10:23)
---------------------------------------------
Saki kuru nesaprati izskaidrošu pa punktiem.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 10:30 | Komentāri # 904
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Kā redzējām izgājušās nedēļas nogalē Rīgā, nebūt visa pasaule nav uz ceļiem.

..būtu Tu redzējis,kas vakar Nirnbergā darijās...to protams nekur neparāda..jo jādzīvo ir maisā..nekas nav jāzin..ir tikai jāzin,ka ir kautkāda korona,no kuras mirst..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 10:37 | Komentāri # 905
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Saki kuru nesaprati izskaidrošu pa punktiem.


Ja godīgi, tad neko nesapratu. Lūgšu vēlreiz un priekš vidējiem prātiem.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 10:40 | Komentāri # 906
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..būtu Tu redzējis,kas vakar Nirnbergā darijās...to protams nekur neparāda..jo jādzīvo ir maisā..nekas nav jāzin..ir tikai jāzin,ka ir kautkāda korona,no kuras mirst..


Piedod, bet mani tas neinteresē. Kā teica "Mirttante", lai paši tiek galā ar saviem nesmukumiem.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 10:43 | Komentāri # 907
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tas no sērijas- negribu atbildēt, izliekos ka nesapratu jautājumu. Nu pastāsti, kā izpaudīsies atbildības prasīšana no valdības? Es domāju tieši šie protestētāji ir tie, kas prasa atbildību.

Pievienots (18.Decembrī.2020, 10:47)
---------------------------------------------
Vienu brīdi runājam par sabiedrību, otru brīdi man labi savā sētā. Man tak arī ir labi, dzeru savu bērza čagas tēju un varu nedomāt ne par ko, ja negribu, bet ja padomāju, nu daudz kas neiet kopā.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 10:50 | Komentāri # 908
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Viss ir ļoti vienkārši. Ja tautas vairākums uzskatīs, kā valdība nav veltījusi visas pūles, lai iedzīvotājus pasargātu, tad nākamajās vēlēšanās "Kariņam" nebūs nekādas jēgas piedalīties.

Quote rukets ()
Tas no sērijas- negribu atbildēt, izliekos ka nesapratu jautājumu. Nu pastāsti, kā izpaudīsies atbildības prasīšana no valdības? Es domāju tieši šie protestētāji ir tie, kas prasa atbildību.


Es tiešām nesapratu jautājumu. nosarkst

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 10:56 | Komentāri # 909
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Un kā domā, ja tagad vēlēšanas būtu, viņam būtu izredzes, nē tak, bet vīruss viņu pagaidām notur pie varas.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 11:03 | Komentāri # 910
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es tiešām nesapratu jautājumu.

...Voldiņ...viss ir vienkārši,Tu sevi uzskati par indivīdu,nevis par sabiedrības daļu..ir jāredz tālāk par mājas slieksni..

alus

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 11:16 | Komentāri # 911
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Un kā domā, ja tagad vēlēšanas būtu, viņam būtu izredzes, nē tak, bet vīruss viņu pagaidām notur pie varas.

Viņu pie varas notur nevis vīruss, bet koalīcija. Joprojām nesaprotu Tavu domu.
Kariņa partija iepriekšējās vēlēšanās bija lūzeru lomā. Bet, par cik, "uzvarētāji" savā starpā nespēja vienoties, tad Kariņš kļuva par kompromisa variantu. Pieļauju, ka pārējās valdības partijas tagad berzē rokas, jo visa atbildība tiks novelta uz premjeru.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 11:32 | Komentāri # 912
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
...Voldiņ...viss ir vienkārši,Tu sevi uzskati par indivīdu,nevis par sabiedrības daļu..ir jāredz tālāk par mājas slieksni..

Es sevi varu uzskatīt kaut vai par Mesiju, bet tas nenozīmē, ka tauta mani par tādu uzskata.
Runājot par "mājas slieksni", es šo pašu apgalvojumu varu atspēlēt atpakaļ - kāds ir Tavs "mājas slieksns"?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 11:34 | Komentāri # 913
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tomēr vīruss tur pie varas, lai nu kāds populists ir Gobzems, bet viņam pat partiju neļauj dibināt, kāpēc? Baidās no "saujiņas" sazvērestības teoriju piekritējiem? Ne jau ne.
Eh labi ko tur pa tik augstām lietām, dzīves realitāte diktē, ja jāiet bikses pirkt, jo pēdējās izejamās saplīsušas un tagad 3 nedēļas lupatu bodes ciet. Vismaz par šmigu nav jākreņķējas, tomēr lēmēji saprata, ka skaidrā prātā šito idiotismu saprast nevar, tā ka priekā shmiga

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 12:25 | Komentāri # 914
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Tomēr vīruss tur pie varas, lai nu kāds populists ir Gobzems, bet viņam pat partiju neļauj dibināt, kāpēc? Baidās no "saujiņas" sazvērestības teoriju piekritējiem? Ne jau ne.

Nu, ja Tu ieciklējies uz Gobzemu, tad izteikšu savu subjektīvu vērtējumu - tam vīram ir jāmeklē psihoterapeita palīdzība. Visu cieņu Gobzema k-gam, bet viņa smadzenēs "pilnam rublim" nav vietas.
Lai tik dūšīgi dibina partiju. Tomēr pirms tam ieteiktu apmeklēt ārstu...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 12:52 | Komentāri # 915
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nezinu vai ieciklējos vai nē, to lai citi spriež, man patika viens teksts vēstures raidījumā, ja Hitlers būtu atteicies no varas pirms sāka citas valstis iekarot, tad mēs šodien viņu pieminēta kā vienu no dižākajiem politiķiem vēsturē.
Nopirku divus pārus bikšu ja kas coolio

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 13:22 | Komentāri # 916
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
ja Hitlers būtu atteicies no varas pirms sāka citas valstis iekarot, tad mēs šodien viņu pieminēta kā vienu no dižākajiem politiķiem vēsturē.

Nesapratu, kāds tam sakars ar Hitleru, bet jā, ja Hitlers nomirtu 1939. gada augusta beigās, viņš ieietu vēsturē, kā izcilākais Vācijas valstsvīrs.
Ja Vācija uzvarētu WWII, tad mēs tagad slaucītu kājas uz Ruzvelta, Čerčila un Staļina portretiem. Viņi būtu pakārti sakarā ar "starptautisko Parīzes tiesas" lēmumu, kā kara noziedznieki. Vēsturi raksta uzvarētāji... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 13:29 | Komentāri # 917
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu Gobzems jau ar tāds mazs hitleriņš, izmanto sabiedrībā esošo noskaņojumu savā labā.

Pievienots (18.Decembrī.2020, 13:37)
---------------------------------------------
Ir jau viegli viņu par muļķīti nosaukt, bet domāju tāds viņš nav, ne Tev ne man jurista izglītības nav.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 13:53 | Komentāri # 918
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu nē, Gobzems, manā subjektīvā skatījumā, ir cilvēks ar spēcīgu bērnības traumu, kurš ieciklējies tīņa vecumā.
Hitleru vadīja ideja, bet Gobzemu tīrs, merkantīls pusaudža skatījums uz dzīvi. Gobzemam nepietiktu dūšas atgriezt Rūras apgabalu, nemaz nerunājot, par Austrijas un Sudetu apgabala pievienošanu Vācijai. Viss uz ko viņš ir spējīgs - lēti, populistiski triki i-netā. 30. to gadu Vācijā viņu uztvertu kā lētu tirliņu, kuram nav vērts piegriezt uzmanību.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 14:10 | Komentāri # 919
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2140
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
A es ticami, ka par Kariņu tieši balsošu, ja būs tāda iespēja. Ar šādu sastutētu koalīciju tikt galā nav viegli, tas pierāda, ka viņš nav muļķis un ir ar aknām. Mēs viņu redzam caur tendenciozu atspoguļotāju prizmām. Kas viņam tiek piesiets? Neprasme komunicēt ar sabiedrību, jo neprot visiem saprotami izteikties? Teikšu, ka manās acīs tas nav būtiskākais mīnuss. Juceklīgas darbības? Pamēģiniet noturēties taisni, ja jūs gāž uz visām pusēm, un tieši tāds šobrīd ir kabinets. Protams, viņam tur grib piesiet visādus skeletus ar nekustamajiem īpašumiem, bet arī tur es nesaskatu nekādus pierādījumus. Man ir sajūta, ka viņš ir godīgs. Un es domāju, ka tā nav man vienam vien.
 
MeilisDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 16:14 | Komentāri # 920
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tātad tie liekie 318 ir nomiruši aiz balēm

Pagaidām opficiālā mirušo statistika ir šāda

Pagaidām ir viszemākie mirstības rādītāji visā iepriekšējo 5 gadu laikā. Gada nobeiguma statistika parādīs patiesību. coolio

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 16:17 | Komentāri # 921
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Man ir sajūta, ka viņš ir godīgs. Un es domāju, ka tā nav man vienam vien

Tikai žēl ka viņa ''godīgums'' balstās uz paranoiskas kovidfobijas.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 17:06 | Komentāri # 922
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
A es ticami, ka par Kariņu tieši balsošu, ja būs tāda iespēja. Ar šādu sastutētu koalīciju tikt galā nav viegli, tas pierāda, ka viņš nav muļķis un ir ar aknām.


Savulaik Kariņš uz Ventspils ostas valdi nozīmēja savu pārstāvi - Grīnbergu. Par cik dokumentā nebija norādītti Grīnberga personisnie dati (personas kods), Lembergs viņu pasūtīja dirst. Tā vietā, lai aizsūtītu, minētos datus, Kariņa k-gs Lembergu iesūdzēja tiesā. Saprotams, ka Kariņš tiesu padirsa. Te man rodas jautājums - kas apmaksāja šo bezjēdzīgo tiesas procesu, kuru, varēja atrisināt, precizējot Grīnberga personas datus? To apmaksājām mēs - nodokļu maksātāji.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 17:09 | Komentāri # 923
Stāstnieks

Komentāri: 11668
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Pagaidām opficiālā mirušo statistika ir šāda

Piedod par tiešumu, Tu esi dumjš, vai tikai izliecies?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 18:03 | Komentāri # 924
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tu apšaubi šo statistiku vai izliecies ka esi dumjš??? coolio
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 18:36 | Komentāri # 925
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2140
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis, es arī nesaprotu. Tās tabulas nosaukums ir "Iedzīvotāju nāves cēloņi sadalījumā pa mēnešiem" Vai tie ir kopējie nāves gadījumu skaitļi? Tabulas nosaukums to neapstiprina. Un vēl. Tur pēdējie ir oktobra dati, kad tiešām kovida ļaunās sekas tikai sākām sajust. Ir jālūko pēc svaigākām ziņām, lai izdarītu ar šodienu saistītus secinājumus.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 18.Maijā.2024, 21:28 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 17.Maijā.2024, 17:30 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 14.Maijā.2024, 06:30 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 11.Maijā.2024, 08:31 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Sveiciens ... 05.Maijā.2024, 09:17 Kalnietis Pļāpātuve
Lasīt
4. maijs 04.Maijā.2024, 05:54 Valduha Patrioti
Lasīt
Video 29.Aprīlī.2024, 05:11 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, sālītis, Kalnietis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024