Sestdiena, 27.Aprīlī.2024, 03:35
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 41 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 07.Janvārī.2021, 07:10 | Komentāri # 1001
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Oi! Veči apsveicu Voldiņu, kā tēmas radītāju un pārējos, kas ar komentāriem to uztur ar 1000. komentāru! Urā!


Tu re, būs arī man iemesls uz īsu brīdi novilkt gāzmasku, lai paceltu alus kausu. Priekā! alus

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 07.Janvārī.2021, 09:28 | Komentāri # 1002
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Te interesanta statistika iz Krievijas.
Ķīnas vīruss aizsaulē nosūtījis 188 pareizticīgo popus.
Oficiālie Ķīnas vīrusa upuri skaitās 60 000 cilvēkj. Bet ikgadējā iedzīvotāju mirstība ir lielāka par 225 000. Acīmredzot tie 225 000 liekie miruši no ikgadējās gripas epidēmijas.
Aizvakar pa telefonu runāju ar savu Pēterburgas draugu. Viņam sieva noķērusi šo zarazu. Izsaukuši mediķus. Tie atbrauc, izklaušina - visi simptomi atbilst. Temperatūra, oža un garša pazudusi, nespēks. Lai oficiāli atzītu par Ķīnas vīrusa slimnieku, jātaisa tests. Tad nu mediķi teikuši - jūs labi saprotat, kas viņai par slimību. Arī mēs saprotam. Bet mums uz visu rajona poliklīniku šodien izdalīti vien 6 testi!!! :D Tos mēs pietaupīsim šaubīgiem gadījumiem.
Pats Kirils strādā par autiinstruktoru. Nauda jāpelna, jo ēst gribās. Tā arī turpina savu rūpalu. :D
Es jau viņam teicu, ka mūs, ko norūdījuši Volgodonskas stepes vēji, nekāds vīruss neņem. lecigs

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 07.Janvārī.2021, 09:41 | Komentāri # 1003
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es jau viņam teicu, ka mūs, ko norūdījuši Volgodonskas stepes vēji, nekāds vīruss neņem.

Tieši tā!
Ar tiem testiem tā lieta ir stipri mīklaina, ņemot vērā arī to, ka katrs tests izmaksā mums 50eur. Parēķiniet kādas naudas tur grozās.
Ja par veselības ministru iecels Pavļutu, par kuru jau sen runā kā Sorosa stipendiātu, tad sazvērniekiem laikam būs jāsāk ticēt...
doma

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 07.Janvārī.2021, 11:07 | Komentāri # 1004
Stāstnieks

Komentāri: 11629
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Ja par veselības ministru iecels Pavļutu, par kuru jau sen runā kā Sorosa stipendiātu,


Pēc Tavas loģikas Latvijā ir divas kastas - Sorosa stipendiāti un Lemberga stipendiāti. Tu viegli atrastu, labi apmaksātu darbu, Krievijas federatīvajos TV kanālos. Tajos arī visi, kam nepatīk Putins, ir Sorosa stipendiāti. Tā teikt, "'zīdu masoni no CIP" tomēr valda pār pasauli!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 07.Janvārī.2021, 13:04 | Komentāri # 1005
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kāds jau valda pār to pasauli, pats redzēji, pat neļāva mums aktuālās sazvērestības teorijas pa telefonu izrunāt līdz galam, laikam ieraksta kasetei lenta bij jāmaina kikina
Tas nu tā, paldies ka uzzvanīji, vienmēr prieks papļāpāt ar sakarīgiem cilvēkiem okk
Tā arī mūsdienās liela problēma, nepastarpinātas komunikācijas trūkums starp cilvēkiem, pat ja viņu viedokļi kādā jautājumā ir diametrāli pretēji, jo pamatvērtības cilvēku attiecībās jau neviens nav atcēlis ir kovids vai nav.
Kā tajā anekdotē, kur aiz garlaicības no mājsēdes čalis sāk ar zirnekli runāt un izrādās tīri sakarīgs džeks, strādā par tīkla dizaineri labi

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 07.Janvārī.2021, 16:58 | Komentāri # 1006
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Te ''Aizliegtais paņēmiens'' par vakcīnām, ja gadījumā kāds nav vēl redzējis. Interesanti, cik būs mums Latvijā tādu, kas labprātīgi vakcinēsies?
https://u.to/Ut3NGg
Un vēl tā filozofiski aizdomājos - ja jau dabā visam jābūt līdzsvarā, tad Sālīškungs un Voldiņš pret mani, Ruketu un Ikaru... hmm, Sālīškungam un Voldiņam jāmeklē vēl kāds savējais, savādāk zudis līdzsvars... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 07.Janvārī.2021, 18:35 | Komentāri # 1007
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā, Kārlis Šadurskis uzlika treknu punktu šodien Viņķelei. Laikam labāk tomēr politiku vīriem vadīt...
https://www.la.lv/vinkele....B4aBlXY

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 07.Janvārī.2021, 21:36 | Komentāri # 1008
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Interesanti, cik būs mums Latvijā tādu, kas labprātīgi vakcinēsies?

Skaidrs, ka pieaugot vakcinēto skaitam, samazināsies pandēmijas jauni inficēto līmenis, un līdz ar to arī saruks vakcinēties gribētāju skaits. Tomēr dažs labs varbūt vēlēsies ar KLM vai Lufhansu, piemēram, uz Gambiju aizlidināties, un, lai tiktu lidmašīnā, būs spiests parādīt savu aizpildīto potēšanas pasi. Es to Bojāra raidījumu noskatījos, un tas man nekādā veidā nelika domas mainīt. Es no tās potes nebaidos, ja tāda iespēja būtu kaut nakts vidū 25 km ar kājām būtu gatavs iet to saņemt. "Biļete uz normālu dzīvi" saka mūsu premjers, un es pilnīgi tam piekrītu! ja
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 07.Janvārī.2021, 21:53 | Komentāri # 1009
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Meili, varbūt japārmet kažoks uz otru pusi un jāsāk beidzot pūst valdības stabulē, būs līdzsvars kikina
Redz te jau Sālīša kunga komentārā spilgti izgaismojas nesaprašanās cēlonis, es piemēram cenšos diskusijā nevienam savu viedokli neuzspiest, kāds man no tā labums, ja otrs domās tāpat kā es? Kamēr mani liek mierā, katrs var špricēt sev ko grib, staigāt ar apakšbiksēm uz sejas, man pie vienas vietas. Bet šajā gadījumā, kāds manā vietā jau ir izdomājis, kā man būs labāk un ja nē, tad redz lidot nevarēs, to nevarēs un šito nevarēs, jo tev būs baidīties, tev būs darīt tā kā es uzskatu par pareizu un tas man nav pieņemams. Štrunts ar lidmašīnām, vienmēr esmu teicis, ka pa daudz to draņķu gaisā, pēdējos gadus vasarā horizontu redzēt skaidri nebija iespējams, mūžīga dūmaka pat skaidrā laikā un zilās debesis vienās svītrās vemt
Tā ka nav ļaunuma bez labuma.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 07.Janvārī.2021, 22:52 | Komentāri # 1010
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
jāsāk beidzot pūst valdības stabulē

redz, ruket, šī ir mana zeme, kur dzīvoju un arī mana valdība, ko ievēlējusi ir mana tauta. Un es to tiešām novērtēju, jo savulaik esmu pabijis arī Rīgas barikādēs. Esmu savām acīm redzējis to, kas bija pirms tam, un izdzīvojis līdzi notikumiem, kad tika izcīnīta manas zemes brīvība. Tāpēc es cienu savu Latviju tādu, kāda tā arī ir. Iepriekš gan Tu rakstīji, ka manus prātuļojumus nekomentēsi (es pat paspēju jau par to sapriecāties) bet, ja jau reiz esi saņēmies to darīt, tad varbūt tagad uzraksti, kāda tad Tavuprāt būtu Latvijas ideālā valdība un kārtība.
 
ruketsDatums: Piektdiena, 08.Janvārī.2021, 02:04 | Komentāri # 1011
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Sālītis izklaidīgs palicis, rakstīju, ka šoreiz nekomentēšu un tas attiecās uz pēdējo komentāru. Par Tavu prieku vai neprieku man maza bēda, neesmu šeit, lai kādu speciāli censtos iepriecināt, ja varu, tad protams tikai prieks par to ja
Visu cieņu par barikādēm, bet to nav jēgas man acīs bāzt, jo man bija 8 gadi laikam un klausoties radio, varēju tikai just līdzi cilvēkiem, kas cēlās par brīvību.
Ideāla valsts pārvaldes forma protams neeksistē, ne velti saka, ka demokrātija ir tikai mazākais ļaunums, bet nupat sāk izskatīties, pavisam švaki ar to demokrātiju iet, ievēlētie kalpi diktē kaitnieciskus noteikumus kungiem, tai skaitā man, neesmu tā uz mieru.

Pievienots (08.Janvārī.2021, 02:09)
---------------------------------------------
No kalpiem ir jāprasa atbildība un cieņa ir jānopelna.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Piektdiena, 08.Janvārī.2021, 10:38 | Komentāri # 1012
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nesaņēmu gan atbildi uz savu jautājumu, ruket. Vienīgais, ko saprotu, ir tas, ka Tev no visām pasaules kārtībām, kur demokrātija, Tavuprāt, ir mazākais ļaunums, Tev patīk tieši nekāda. Citiem vārdiem sakot- anarhija. Paldies Dievam, ka mūsu zemītē tautas vairākums domā savādāk. Vēl piebildīšu to, ka no kalpa kungs iegūs vislielāko atdevi tikai tad, ja kungs kalpu cienīs.
 
007Datums: Piektdiena, 08.Janvārī.2021, 10:44 | Komentāri # 1013
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Vēl piebildīšu to, ka no kalpa kungs iegūs vislielāko atdevi tikai tad, ja kungs kalpu cienīs.

...nu gan..kopš Valsts atjaunošanas neesmu pamanījis,ka mūsu kungi kalpus,t.i.tautu cienītu..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Piektdiena, 08.Janvārī.2021, 10:52 | Komentāri # 1014
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
007, rukets ir kungs, premjers viņam ir kalps. Tev atkal otrādi. Man atkal šķiet, ka tauta un valdība ir viena komanda, vismaz tā būtu jābūt. ;) Un kā tad Tu saskati, ka netiec cienīts no valdības puses?

Komentāru rediģēja sālītis - Piektdiena, 08.Janvārī.2021, 10:53













 
007Datums: Piektdiena, 08.Janvārī.2021, 11:18 | Komentāri # 1015
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis,
..nekomentēšu,tukš mutes dzesēšana..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Piektdiena, 08.Janvārī.2021, 13:28 | Komentāri # 1016
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Anarhija? Varbūt, par to der padomāt doma

Pievienots (08.Janvārī.2021, 13:30)
---------------------------------------------
Par to, ko domā tautas vairākums, redzēsim nākamajās vēlēšanās.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Piektdiena, 08.Janvārī.2021, 13:50 | Komentāri # 1017
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Kamēr mani liek mierā, katrs var špricēt sev ko grib, staigāt ar apakšbiksēm uz sejas, man pie vienas vietas. Bet šajā gadījumā, kāds manā vietā jau ir izdomājis, kā man būs labāk un ja nē, tad redz lidot nevarēs, to nevarēs un šito nevarēs, jo tev būs baidīties, tev būs darīt tā kā es uzskatu par pareizu un tas man nav pieņemams.

Tieši manas domas. Es pats labi saprotu, kā man ar vīrusa sekām cīnīties un kad man līst un burzīties pūlī un kad labāk izvairīties no tā. Bet redz ir atradušies tādi ''pasaules gudrie'', kuri sadomājuši kā likt visiem baidīties, ''mācīt viņus'' un ''ārstēt''. Protams, tas ir lieliski noorganizēts politisks biznesa pasākums, ar kuru milzīgas naudas summas tiek apgrozītas. Bet šitik brutālu, loģiski nepamatotu ierobežojumu uzlikšanu es negaidīju, un brīnos cik daudz cilvēki nedomājot un neiedziļinoties pieņem visu ko valdība saka. Ideālākais ''aitu bars'' kādu vien var vēlēties.
Labi, ka ir vēl pietiekami daudz saprātīgo ļaužu, kas spēj atšķirt patiesību no meliem.

Quote sālītis ()
Man atkal šķiet, ka tauta un valdība ir viena komanda, vismaz tā būtu jābūt.

Jā Sālīškungs joprojām pasakā dzīvo. To ka valdība grib, lai mēs tā domātu, jā, tur viņi daudz līdzekļus iegulda propagandas materiāliem. Bet realitātē valdībās un to tuvumā apgrozās tikai tie ļautiņi, kuriem svarīgi ir izdomāt shēmas kā iekasēt no tautas maksimāli vairāk, bet tā lai viņi nenomirtu badā, tā lai viņi būtu likumpaklausīgi, tā lai nerunātu pretī, bet vairāk strādātu un pelnītu, lai būtu no kā vairāk iekasēt nodokļos. Tā tas bijis pirms mūsu ēras un tā tas ir joprojām mūsu ērā.
Komanda gan jā... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 08.Janvārī.2021, 20:59 | Komentāri # 1018
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Lūdzu, tas jau bija paredzams - ''Latvija iegādāsies papildu 1,4 miljonus 'Pfizer/BioNTech' vakcīnas devu''
Tā nu jau ir nepārprotama globālā afēra. Bļin - Kariņš manās acīs nu ir pēdējais nelietis un valsts nodevējs... :( Ahrenec!!!

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 08.Janvārī.2021, 21:43 | Komentāri # 1019
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
''Latvija iegādāsies papildu 1,4 miljonus 'Pfizer/BioNTech' vakcīnas devu''

Tas ir labi. Iegādāsies vakcīnas, kas visātrāk ir pieejamas. Tagad tikai ir jāatrisina jautājumu, kā kāpināt potēšanas ātrumu.
Tev, Meili, neviens ar šprici pakaļ neskries. Nevakcinējies, ja negribi. Rau, ku, šodien arī tavējiem uzskatiem ideoloģiski atbilstoša partija dibinās. Brīva vieta tikt pirmajās partijas funkcionāru rindās un nākamo vēlēšanu listēs. Kazi, tad arī no Jēkaba ielas tribīnes varbūt varēsi sludināt par tiem neliešiem un nodevējiem. orators
 
MuitnieksDatums: Sestdiena, 09.Janvārī.2021, 22:57 | Komentāri # 1020
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Jūs zināt prātvēderi, kāds ir atjaunotās Latvijas Republikas ārējais parāds? 13 miljardi eiro rubļu un ko tas nozīmē? Tikai to, ka ne Sālīša kungam, ne Meiļa kungam, ne Ikaram, ne Ruketam un arī ne Voldiņam nekas vairs nepieder? Bet valdība turpina aizņemties?
 
sālītisDatums: Sestdiena, 09.Janvārī.2021, 23:16 | Komentāri # 1021
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Muitnieka kungs, es tikai zinu, tad Latvijai ir viens no mazākajiem ārējiem parādiem ES. Vakcīnas ir visātrākais veids, lai valsts atsāktu atkopties. Nedrīkst to pandēmiju vilkt garumā. Jāliek punkts, un jo ātrāk, jo labāk. Pēc pandēmijas sāksies nežēlīga valstu ekonomiku sacensība, un tur ir "jāizceļ starts".
Bet, ja runā par ārējiem valstu parādiem, tad tāds laikam ir visām pasaules valstīm (bagātajai ASV noteikti ir). Tikai to gan es nesaprotu, ja visi visiem ir parādā, tad kāpēc parādi savstarpēji nedzēšas. Bez maz kā mēs no kaut kādiem marsiešiem aizņemamies.
 
007Datums: Svētdiena, 10.Janvārī.2021, 10:32 | Komentāri # 1022
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
'Latvija iegādāsies papildu 1,4 miljonus

..cik iepriekš vēl iegādājās??īsti nezinu..
..un cik latvijā it cilvēku??1,7mil.savāksies??

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Svētdiena, 10.Janvārī.2021, 10:52 | Komentāri # 1023
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
ne Sālīša kungam, ne Meiļa kungam, ne Ikaram, ne Ruketam un arī ne Voldiņam nekas vairs nepieder? Bet valdība turpina aizņemties?

Tieši tā Muitniekkungs. Par to jau ir tā runa!!! Šī kovida afēra un uzspiestā vakscinēšanās pērkot pašas dārgākās vakcīnas tikai to pierāda. Pierāda absolūtu valsts nodevību. Ja no ārstiem tikai 15% piekrita labprātīgi vakcinēties, tad tagad jau tiek uzspiests visiem ārstiem un mediķiem vakcinēties. Protams, ja gribēsi izbraukt no valsts - arī būs vajadzīga vakcīna. Katru dienu tiek tērēts līdz 100 000eur par bezjēdzīgiem kovid testiem. Tiek tērēti miljoniem eur, lai cīnītos pret no ''mušas uzpūstu ziloni''.
'' Šobrīd Latvija ir pieteikusies uz 5 ražotāju - “BioNTech” un “Pfizer”, Moderna Biotech Spain, S. L, AstraZeneca un Johnson & Johnson un CureVac - izstrādātām vakcīnām. Minēto vakcīnu kopējais apjoms ir 4 060 536 vakcīnas devas, ar ko var nodrošināt 2 429 939 cilvēku
vakcināciju.'' Vai Sālīškungs saprot, ko tas nozīmē? 2,4 miljoniem iedzīvotāju iegādāsies vakcīnas. Tas nekas ka valstī tikai 1,9milj iedzīvotāju...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Svētdiena, 10.Janvārī.2021, 11:24 | Komentāri # 1024
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2134
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
2,4 miljoniem iedzīvotāju iegādāsies vakcīnas. Tas nekas ka valstī tikai 1,9milj iedzīvotāju...

Neesmu speciālists šajā jomā, bet savas versijas man ir gan. Ražotāji ir vairāki ar savām jaudām un visas vakcīnas nevar uzražot uzreiz, un, ja uzliktu likmi tikai uz precīzu skaitu, varbūt kāds ražotājs būtiski atpaliktu ar piegādes termiņiem, tad paliktu daļa populācijas bez potēm. Labi, pieņemsim, būs pārpalikums. Kur to likt? Latvija noteikti būs to valstu starpā, kas palīdzēs, piemēram, daža laba mūsu kluba biedra iemīļotajai Gambijai vai citai Āfrikas valstij.

Bet tagad es te mazliet citu aprēķina piemēru parādīšu. Kāds cipars sanāks valsts budžeta ietaupījumā, ja pieņemam, ka tagad mēnesī tieši kovida dēļ nomirst 20 pensionāri dienā? Tātad ņemam šos 20 pensionārus, reizinām ar vidēji pieņemtu mēneša pensiju 400, reizinām ar mēneša skaitu gadā 12 un reizinām ar dienu skaitu mēnesī 30. 20x400x12x30= 2 880 000. Re, kur budžetam jau viens kovida mēnesis vien ar savu pļauju gadā iedod. Gandrīz 3 miljoni gadā. Man par šo domājot nez kāpēc nāk prātā tā pasaciņa, kad vecais vectētiņš tiek ragaviņās aizvilkts atstāšanā salā uz mežu.
 
ruketsDatums: Svētdiena, 10.Janvārī.2021, 11:47 | Komentāri # 1025
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Muitniekam ar nervi uzdeva labi
Sāksim ar to, ka nevienam nekas nepieder, tā ir ilūzija, kuru turpinam barot ar savu enerģiju, tā vietā, lai izkoptu garīgumu. Ja pasaules uzskats ir tikai materiāls, vai labākajā gadījumā ''aizgāju uz baznīcu ziemassvētkos'', tad diskusija protams būs tikai par to, kā dabūt klāt kādu lieku dienu pie ne visai vērtīgas dzīves.
Bet ko es zinu, es tak anarhists doma1

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 26.Aprīlī.2024, 20:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024