Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 18:43
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 58 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 13.Maijā.2021, 00:08 | Komentāri # 1426
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Drīz arī es iestāšos par visu ierobežojumu pilnīgu atcelšanu

Un jo ātrāk, jo labāk uraa2

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Piektdiena, 14.Maijā.2021, 07:13 | Komentāri # 1427
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Jā. Tomēr blaknes pēc otrās potes bija gan. "Pabaudīju" brīžiem virs 38 temperatūru, lauza kaulus, plecs sāp. Nogurums, praktiski visu vakardienu nogulēju. Sazin cik litri ūdens tika izdzerts. Bet tas ir tīrais sīkums salīdzinot ar to, ko izcieš skābekļa atkarīgie intensīvās terapijas nodaļās. Pie tam palīdzēja arī pāris paracetamola un ibumetīna tabletes. Šodien jau viss OK! ja

Komentāru rediģēja sālītis - Piektdiena, 14.Maijā.2021, 07:14













 
MeilisDatums: Svētdiena, 16.Maijā.2021, 19:53 | Komentāri # 1428
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Bet tas ir tīrais sīkums salīdzinot ar to, ko izcieš skābekļa atkarīgie intensīvās terapijas nodaļās.

Jā jā, kā tad... :D Skaties vairāk tās kovid propagandas... :D
Katru gadu simtiem cilvēku mirst ar pneimoniju, un Tu domā ka agrāk viņi mira vieglāk???

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 17.Maijā.2021, 23:51 | Komentāri # 1429
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu ko būs vien jāatdzīst, ka Sālītis bijis no mums visgudrākais, safakcinējās un tagad varēs baudīt visādas mazas brīvībiņas lecigs
Man diemžēl atliek grūtākais ceļš, ja arī gribēšu brīvības garšu izjust. Nāksies meklēt kādu inficētò un lūgt, lai apkrata ar to mēri, ja izdzīvošu automātiski tieku pie izredzētajiem uraa2
Ja tas nav valsts atbalstīts genocīds, tad es nezinu kas ir.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Otrdiena, 18.Maijā.2021, 08:15 | Komentāri # 1430
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
varēs baudīt visādas mazas brīvībiņas

Ārzemju braucieni, koncerti, festivāli? Man tas galīgi nav aktuāli. Man ierobežojumi netraucē tiešā veidā, netiešā tikai, jo tuvākajiem cilvēkiem tie traucē, un tāpēc viņu diskomforts skar arī mani. Mani uztrauc tas, ka mums tik daudz cilvēku apkārt ir bez darba un ienākumiem. Tomēr tur ir gaisma tuneļa galā, jo vismaz mani tuvinieki gandrīz visi ir vai nu pabeiguši vakcināciju, vai arī ir procesā. Kāpēc tad es vakcinējos? Pirmkārt, lai pasargātu sevi no potenciāli smagas saslimšanas, otrkārt, lai liktu savu artavu kolektīvai imunitātei (ir cilvēki, kuri vēlētos vakcinēties, bet medicīniskas indikācijas liedz to viņiem darīt), treškārt, lai pats nepārvērstos par staigājošu bioloģisko ieroci. Palikušas vēl dažas dienas, un es bez jebkāda stresa varēšu iekāpt vilcienā, lai beidzot pavisam mierīgi varētu aizbraukt uz Rīgu pirmo reizi apraudzīt savu nu jau divus mēnešus jauno mazmeitiņu.

Quote rukets ()
Nāksies meklēt kādu inficētò un lūgt, lai apkrata ar to mēri, ja izdzīvošu automātiski tieku pie izredzētajiem

Nezinu, man izskatās, ka Tu esi ar kaut kādām mazohista tieksmēm, ja Tev vajag mēri un ciešanas. Sliktākais, ka Tu padosi to draņķa stafetes kociņu tālāk. Vēl pāris dienas atpakaļ slimības reprodukcijas koeficients bija 1,2, tas nozīmē tikai to, ka Tu pilnīgi garantēti inficē tālāk vairāk par vienu cilvēku. Vai Tev tas ir vajadzīgs? Ko tas vidēji statistiskais cilvēks Tev ļaunu ir izdarījis, ka Tu vēlies viņam mokas? Bet izdzīvot ir tik vienkārši. Vakcinējies, Tev pat neviens neliek par to maksāt!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 18.Maijā.2021, 08:28 | Komentāri # 1431
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Palikušas vēl dažas dienas, un es bez jebkāda stresa varēšu iekāpt vilcienā, lai beidzot pavisam mierīgi varētu aizbraukt uz Rīgu

Tikai neaizmirsti sejas masku uzvilkt... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Otrdiena, 18.Maijā.2021, 08:39 | Komentāri # 1432
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
treškārt, lai pats nepārvērstos par staigājošu bioloģisko ieroci

..nu gan nolaidi lažu..vakcinētie slimo,protams vieglākā formā,un baciļus ar pārnēsā..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Otrdiena, 18.Maijā.2021, 08:40 | Komentāri # 1433
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Varbūt esmu ar mazohista tieksmēm, no malas jau labāk redzams, bet Tu esi vai nu galīgi naivs, vai ... šis būs rupji, bez tā iztiksim. Tak brīnumfakcīnas izgudrotāji paši deklarē, ka arī fakcinēts cilvēks var saslimt un loģiski arī nodot vīrusu tālāk, kas tā pote cilbēkam visu loģisko domāšanu atņem, lai gan daudziem arī pirms tās ar viņu bija problēmas.
Par velti, nē nu šitā vispār bomba, valsts dēļ šīs huiņas ielīdusi parādos no kuriem nemūžam netiks laukā, bet fakcīna ir par velti, ei tu nost, tas tak gadsimta joks.
Valsts sponsorēts terorisms un viss, nekas cits tas nav. Visa šī manipulācija ar cilvēkiem, tā tak 5tās klases psiholoģija, tā ir emocionālā šantāža, tas nav un nevar būt pareizi, skaties no kuras puses gribi.
Bet lai nu paliek, ne man vajag kādu pārliecināt neko, bet domāt vajag un izskatās ka daudzi domāšanu jau nodevuši citu rokās, diemžēl.
Ā un vēl labais, loterija 100 000 0 eiro, ejiet tak ratā, manu nodokļa naudu tērēt lai atbalstītu valsts teroru pret manām cilvēktiesībām, nu tas ir vienkārši prātam neaptverams cinisms.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Otrdiena, 18.Maijā.2021, 09:06 | Komentāri # 1434
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tikai neaizmirsti sejas masku uzvilkt..

neaizmirsīšu, un mani tas īpaši arī netraucē ja
Quote 007 ()
..nu gan nolaidi lažu..vakcinētie slimo,protams vieglākā formā,un baciļus ar pārnēsā..

jā, piekrītu, tomēr baciļu pārnēsāšana noteikti ir mazākā mērā nekā tā ir smagi slimiem

Uz ruketa kunga dziļajiem domugraudiem šoreiz pat īpaši necentīšos atbildēt. Es viņam labu vēlu, a viņš mani gandrīz rupji... ;)
 
ruketsDatums: Otrdiena, 18.Maijā.2021, 09:22 | Komentāri # 1435
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Sālītis es tak Tev arī labu vēlu, neņem ļaunā, bet Tavs naivums robežojas ar stulbumu ;)

Pievienots (18.Maijā.2021, 10:07)
---------------------------------------------

Quote sālītis ()
Uz ruketa kunga dziļajiem domugraudiem šoreiz pat īpaši necentīšos atbildēt

Protams ka necentīsies, jo nav jau argumentu. Kurš tad ir izmērījis, cik var aplipināt cilvēkus fakcinēts slimais un cik nefakcinēts? Neizpētīts vīruss, neizpētīta fakcīna, bet redz kāda dzelžaina pārliecība par savu uzskatu pareizību, pašam smiekli nenāk?

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Otrdiena, 18.Maijā.2021, 12:39 | Komentāri # 1436
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
jā, piekrītu, tomēr baciļu pārnēsāšana noteikti ir mazākā mērā nekā tā ir smagi slimiem

..man sievai darba koleģis vakcinētais,,un jau trīs reizes izslimojis..un ne jau baigi viegli..pizģož tās potes..tā ir NAUDA..kāds uzvārās pa krietno..

Pievienots (20.Maijā.2021, 12:05)
---------------------------------------------
..dirsā jau ir..gribās augustā uz Minheni aizlidot..riktīgi labu alutiņu padzerties..uz kalniem aizbraukt..bļin..laikam tā inde būs jāļauj špricēt bimbat citādi galīgi nekādi tur sanāk..visādi testi,tad mājsēde..nupat mums poliklīnikā ir tās potes ,kur tikai viena jāšpricē..laikam saņemšos alkanis


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 20.Maijā.2021, 12:21 | Komentāri # 1437
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
mums poliklīnikā ir tās potes ,kur tikai viena jāšpricē..laikam saņemšos

Tu domā šo?

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 20.Maijā.2021, 12:27 | Komentāri # 1438
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Ko jūs te ņematies,loğiski tā ir vairāk vai mazāk vispasaules afēra :D
Te protams es Ruketam vairāk piekrītu,es jau vairāk kā principiāls cilvēks nepotēšu tikai tapēc,ka par velti,kauč man prēmiju par to maksātu.Nu loğiski skaidrs ,ka potētais ar padod tālāk to sūdu,tad kādas vel tur priekšrocības,tas jau lūk galīgi neloğiski.Te var daudz un dikti spriedelēt,bet man šī glupā tëma tracina,reti te paskatos :D
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 20.Maijā.2021, 13:35 | Komentāri # 1439
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
kādas vel tur priekšrocības,tas jau lūk galīgi neloğiski.Te var daudz un dikti spriedelēt,bet man šī glupā tëma tracina,reti te paskatos

Tu domā ka mūs netracina šī tēma? Bet vajag izturēt! Tā ir rūdīšanās pret grūtībām. :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Ceturtdiena, 20.Maijā.2021, 13:54 | Komentāri # 1440
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..nu bet ir dirsā..reizi gadā gribās uz Minheni...nepotēts..tests 35 eu..un mājsēde 10.dienas..jebal..nupat pieteicos uz to čip/poti..bļe..tā vienreizējā būšot amerikāņu..ilgi jāgaida...ta nahh..dzīve padzīvota..visādas indes ir bijušas..vai tiešām šī būs pēdējā???..ja pēdējā..Ērgļos ir Sauleskalna kapiņi..tad atnesiet pujenes ziedu..tās manas mīļākās puķes... ;)
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 20.Maijā.2021, 15:09 | Komentāri # 1441
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..ja pēdējā..Ērgļos ir Sauleskalna kapiņi..tad atnesiet pujenes ziedu..tās manas mīļākās puķes...

Ne*īz botē! Viss būs kārtībā! Nu labi, pote nemirstību nedod, bet arī uz kapiem ātrāk nedzīs prom, tas gan! Tici zinātnei un paļaujies mierīgi uz to, un netici šarlatāniem! ja
Tikko tviterī manīju vienu no galvenajiem Latvijas antivakseriem bildi. Puika ar kārtīgi uzliktu sejas masku lielveikalā iepērkas. Gan jau attapsies un arī sāks prātīgi runāt.
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 20.Maijā.2021, 18:02 | Komentāri # 1442
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Ne*īz botē! Viss būs kārtībā!

:D
Ielaidīs Tev Ikar šķidros ferokoloīdus plecā un viss... :D Tagad tas ''modē''.
Gan jau Sālīkungs tagad arī ar distanci iet garām ledusskapim,
lai ar potēto plecu nepieliptu tam... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 20.Maijā.2021, 18:38 | Komentāri # 1443
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Jā, pareizi, vajag vēl visādas vakcīnrealitātes saražotās idejas paskatīties. Gatavs zinātniskās fantastikas romāns par šo var sanākt. Redzēju jau FB to videopasaciņu, kur pie vakcinētā pleca magnēts līp klāt. Bet nepārspēts tomēr ir tas, ka nevakcinētajām sievietēm vakcinēto klātbūtnē mēnešreizes nojūk, un sākas asiņošanas. Ar interesi ir jāgaida nākošie murgu ražojumi. Jā, manā šaurajā dzīvoklītī vakcinētais plecs visu laiku atver ledusskapja durvis, kad eju garām. Tas uz vienu pusi ejot, uz otru nē. Nevarēju arī vienā brīdī tikt no mašīnas prom, nu tā pievilka, ka baidījos, ka sānos bukti iespiedīs. Bet par laimi, Sorosa zemē kāds sāka pārstartēt datorus, un tad tajā brīdī mani atlaida. Vismaz tiku mājas vakariņās pie automātiski atvērtā ledusskapja. labi
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 20.Maijā.2021, 19:43 | Komentāri # 1444
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
:D Tagad mēs Tevi Sālīškungs novērosim kā pionieri izmēģinātāju... :)
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 21.Maijā.2021, 08:27 | Komentāri # 1445
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
šī glupā tëma tracina,reti te paskatos

Tēmai nav ne vainas, uzturam asumu dzīvei, nekā personīga. Sālīškungs tik velk uz antivakceriem, es nepieskaitu sevi pie tādiem, es pats esmu nopietnas slimības tikai dēļ medicīnas sasniegumiem pārdzīvojis, viena pote vairāk mazāk bez razņicas, te runa par kaut ko pavisam citu. Izvēlei ir jābūt, ja izvēle tiek maksimāli apgrūtināta, kā piemēram Ikara gadījumā, tā ir piespiešana, un tad rodas jautājums, kā vārdā un tur tad sākas tā saucamās sazvērestības teorijas.
Ja skatās no sava dzīvokļa šaurā redzes leņķa, viss šis baigi briesmīgi izskatās, ja paskatās plašāk, sūds tas viss ir, jāpiekrīt vienā intervijā teiktajam, globālajiem cilvēces izdzīvošanas jautājumu risinājumiem, mēs pat ne tuvu vēl neesam pieskārušies. Nāks lielāki sūdi, šitie piemirsīsies.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Piektdiena, 21.Maijā.2021, 11:36 | Komentāri # 1446
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Tici zinātnei un paļaujies mierīgi uz to

..kādai zinātnei var ticēt???es ir padomju produkts.....ok..tagad mums brīvvalsts....bet pa laikam paskatos ko bijušajā padomijā dar...jompmaķ...pat auto neprot uzriktēt :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Piektdiena, 21.Maijā.2021, 14:51 | Komentāri # 1447
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Protams ka jātic, jo tā tak ir kovidsekta, bez ticības un uzdodot pareizos jautājumus, visa šī jaunā reliģija pazustu kā sūds podā, atstājot aiz sevis tikai sliktu smaku un dažus apjukušus ticīgos lugt
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
AldisDatums: Svētdiena, 23.Maijā.2021, 07:18 | Komentāri # 1448
Garāmgājējs
Komentāri: 12
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Runājot par Rukets sacīto - baigā dilemma. Es 12 gadus braukāju uz Dāniju, sezonas šance, oktobris - decembris, nopelnu ļoti labi, bez Covid potes šogad nevienu nelaidīs iekšā. Ko darīt? Pakāst šanci dēļ pārliecības, nevaru atļauties. Atkal viss atdurās pie naudas. Gana daudz organisms cīnijies ar šķidrām un kūpošām indēm, cerams ar šo arī tiks galā!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 23.Maijā.2021, 07:28 | Komentāri # 1449
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Aldis ()
baigā dilemma.

Izskatās ka daudz variantu nav, kā pats saki, daudz draņķu jau organisms apēdis, viens vairāk vai mazāk neko cerams nekaitēs. Lai veicas.

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Svētdiena, 23.Maijā.2021, 07:29













 
MeilisDatums: Pirmdiena, 24.Maijā.2021, 21:49 | Komentāri # 1450
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šodienas hīts - ''Kopš maija sākuma pret Covid-19 vakcinētie tāpat kā pārslimojušie var neievērot dažus ierobežojumus. Infektologs Uga Dumpis skaidro, ka vakcinētām personām riski inficēt citus ir krietni mazāki nekā personām, kas uzrāda negatīvu testu. https://www.lsm.lv/.../dumpis-vakcinetiem-iespeja.../
Tātad baidieties no cilvēkiem ar negatīvu kovid testu!!! :D :D :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024