Sestdiena, 20.Aprīlī.2024, 06:40
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 62 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 20.Jūnijā.2021, 19:27 | Komentāri # 1526
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tā pat, kā nav Ķīnas vīrusa, nav efektīvu pošu, un Ziemassvētku vecīša

Jūsu ieraksts satur daļēji nepatiesu informācija, lūdzu apmeklējiet oficiālo kovid mājaslapu un vakarā obligāti noskatieties Panorāmu :D

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Svētdiena, 20.Jūnijā.2021, 19:28













 
ValduhaDatums: Svētdiena, 20.Jūnijā.2021, 20:03 | Komentāri # 1527
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kāda vēl mājaslapa, kāda Panorāma? Es palasu virusologa Gobzema izteikumus, un man viss ir skaidrs. :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 21.Jūnijā.2021, 19:00 | Komentāri # 1528
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šovakar iedegšu svecīti par vienu no saviem Pēterburgas armijas laiku draugiem. Pirms 4 dienām vēl atsūtīja selfiju no slimnīcas ar elpināmo masku, bet šodien aizgāja pie tēviem...
Runāju pa telefonu ar otru čomu, tas saka, ka laikam tomēr potēšoties. Pirms tam bija krass "pretpotists".

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 28.Jūnijā.2021, 13:01 | Komentāri # 1529
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu tā, tā stunda ir situsi. Šodien pieteicos potei. 2. jūlijā saņemšu pirmo Pfaizer dūrienu. Še jums mirttante! piga :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Pirmdiena, 28.Jūnijā.2021, 16:43 | Komentāri # 1530
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, ..tak būtu prasijis to bomžu johansonpoti,,vai kā tur viņu sauc..viena reize un viss..man nekas nebij,,pat nejutu
.

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 28.Jūnijā.2021, 18:53 | Komentāri # 1531
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Faizers ir labāks par džonsonu. Jaudīgāks čips, tālāk wifi zōna velk. Večiem arī potenci uzlabo. Pareiza izvēle. okk
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 28.Jūnijā.2021, 19:45 | Komentāri # 1532
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
Valduha, ..tak būtu prasijis to bomžu johansonpoti,,vai kā tur viņu sauc..viena reize un viss..man nekas nebij,,pat nejutu
.

Man prasīja, kādu vēlos. Teicu - ar kādu durs, tādu arī pieņemšu. Trāpījās "fāzers".

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Pirmdiena, 28.Jūnijā.2021, 19:55 | Komentāri # 1533
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Man prasīja, kādu vēlos. Teicu - ar kādu durs, tādu arī pieņemšu

..ta d jau Tev pohuj..lai dur kaut benzīnu :D

Pievienots (28.Jūnijā.2021, 19:57)
---------------------------------------------

Quote sālītis ()
Faizers ir labāks par džonsonu. Jaudīgāks čips, tālāk wifi zōna velk. Večiem arī potenci uzlabo

..Tu saki??..bet vai Tu zināji,lai tas ko teici piepildās..pipuka galā krietns pīrsings jāliek..lai šis uz pleca pusi augšup ceļās trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
KalnietisDatums: Pirmdiena, 28.Jūnijā.2021, 21:18 | Komentāri # 1534
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es gandrīz parakstījos sapotēties, bet Madonā bomžu poti nepiedāvā. Mirkļa vājumu pārvarēju, turpināšu audzināt raksturu.
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 29.Jūnijā.2021, 06:24 | Komentāri # 1535
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es jau tik un tā biju nolēmis uz vasaras beigām potēties. Vakar sieva paprasīja, kāpēc nepotējos tagad? Tā īsti nebija ko atbildēt... doma
Teica, ka pieteikties varot tepat Madonas poliklīnikas reģistratūrā. Piezvanīju, jā varot, pat poti varot izvēlēties. Acīmredzot, uz doto brīdi ir pieejams "fāzers". Par cik man īpašu vēlmju nebija, tad to arī saņemšu.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Otrdiena, 29.Jūnijā.2021, 08:40 | Komentāri # 1536
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
A man tagad par šo ir pilnīgs relax, esmu jau pāris reizes veikalos ienesies pavisam piemirstot par masku. Jācar, ka drīzumā vakcinētajiem maskas vairs nevajadzēs likt. Galu galā, priekš kam tad tas bār kodiņš telefonā ir?
 
ruketsDatums: Otrdiena, 29.Jūnijā.2021, 09:48 | Komentāri # 1537
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Es arī iešu vakcinēties.... kad elle aizsals, cirvja kātam saplauks lapas un pūcei uzziedēs aste, līdz tam ar Dievpalīgu coolio
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
KašātajsDatums: Otrdiena, 29.Jūnijā.2021, 13:46 | Komentāri # 1538
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Voldiņ es tevi neatpazīst.
Kur palicis tavs komunisma garš?
Kapēc esi izdomājis potēties ar buržuju potēm. Es tavā vietā pieprasītu SPUTŅIKU V.
pioneer
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 30.Jūnijā.2021, 13:12 | Komentāri # 1539
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
A man tagad par šo ir pilnīgs relax, esmu jau pāris reizes veikalos ienesies pavisam piemirstot par masku. Jācar, ka drīzumā vakcinētajiem maskas vairs nevajadzēs likt. Galu galā, priekš kam tad tas bār kodiņš telefonā ir?

Tā vis nebūs. Tu vari būt inficējies, bet, pateicoties potei, nesaslimt. Tomēr, nepotēto Ruketu, Tu aplipināsi.

Quote rukets ()
Es arī iešu vakcinēties.... kad elle aizsals, cirvja kātam saplauks lapas un pūcei uzziedēs aste, līdz tam ar Dievpalīgu

Tikai sargies no Sālīša, kuram tagad viss ir pofig... :D

Quote Kašātajs ()
Voldiņ es tevi neatpazīst.
Kur palicis tavs komunisma gars?
Kapēc esi izdomājis potēties ar buržuju potēm. Es tavā vietā pieprasītu SPUTŅIKU V.

Redz, pēdējo reizi potēts tiku vēl tālajā 1991. gadā pret stinguma krampjiem. Toreiz ar motorzāģi sazāģēju roku...
Neesmu "pretpotists". Mans organisms ir gana stiprs (pats domāju, ka pateicoties, regulārai alus lietošanai alus ).
Ar ērču encefalītu slimnīcā pavadīju 3 dienas. Tad teicu, ka man pietiek - eju mājās. Parakstījos par to, ka labprātīgi atstāju slimnīcu.
Par cik šitai zarazai vajadzīga pūļa imunitāte, tad biju nodomājis ieguldīt arī savu artavu. Gribēju sagaidīt rudeni, kad uz poti nevajadzēs gaidīt ilgi.
Izrādījās, ka jau tagad, vietējos miestos to var saņamt pēs pāris dienām.
Par SPUTŅIK V, runājot, bija Eiropas Zāļu Aģentūras komisija aizbraukusi uz vienu no šīs vakcīnas ražotnēm. Pēc tā, ko viņi tur ieraudzīja, verdikts bija viennozīmīgs - šī vakcīna nekad netiks apstiprināta Eiropas Savienībā! :D
Potēties, vai nepotēties, ir katra paša izvēle. Man nebūs problēmu paspiest roku kā vieniem, tā otriem. ja

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 30.Jūnijā.2021, 16:57 | Komentāri # 1540
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, ..paga/paga..kā tad tur tagad ir..Tu esi pa pusei potēts,vai arī pa pusei nopotēts? trakais
..mans nodeva asini uz antivielām..būs jāpaskata rezultāts,cik kreftīgs esmu bomba

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 01.Jūlijā.2021, 05:36 | Komentāri # 1541
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..mans nodeva asini uz antivielām..būs jāpaskata rezultāts,cik kreftīgs esmu

Savas 1,5 promiles gan jau būs... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 01.Jūlijā.2021, 07:56 | Komentāri # 1542
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tikai sargies no Sālīša, kuram tagad viss ir pofig...

Tagad jau pietiekoši ilgs laiks ir pagājis, lai katrs varētu pie potes tikt. Kurš vēlas dzīvot, tas savu plecu māsiņai ir padevis. Katrā ziņā tagad nevienu nešķiroju un sasveicinoties roku spiežu visiem! Tas, vai man tur pie plaukstas pielipis kāds robains bumbulītis, tagad ir antivakseru problēma.
 
007Datums: Ceturtdiena, 01.Jūlijā.2021, 09:50 | Komentāri # 1543
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
sasveicinoties roku spiežu visiem!

..es to darīju visu laiku..tā rokas nespiešana tāda ākstīšanās vien ir..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 02.Jūlijā.2021, 13:30 | Komentāri # 1544
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pirmo dūrienu saņēmu.
Prasīju sieviņai - vai Tu turēsi mani pie rociņas? Ej dirst - viņa atbildēja... mele2 :D
Vakcinētāja (pazīstama sieviete) vaicāja - vai mājās ir paracetamols. Teicu, ka nezinu, bet zinu, ka mājās ir auksts alus. Tas arī labi - viņa nosmēja.
Tā teikt, pusi no sava ieguldījuma pūļa kopējās imunitātes radīšanai esmu veicis. Ar to sevi arī apsveicu! alus

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 02.Jūlijā.2021, 17:58 | Komentāri # 1545
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tā teikt, pusi no sava ieguldījuma pūļa kopējās imunitātes radīšanai esmu veicis. Ar to sevi arī apsveicu!

Es arī Tevi apsveicu! Būs labi! okk
Es, savukārt, šodien biju pie zobārsta. Apbrīnoju šos cilvēkus, kuri pandēmijas dēļ savu darba dienu karstā kabinetā pavada ar masku uz sejas un stikla vizīru pāri darot smalko un visiem tik vajadzīgo darbu. Visu cieņu! Un tas mazumiņš, ko mēs katrs varam potējoties kā artavu dot zarazas apturēšanā, ir katra paša mūsu ziņā.
Bet sieviņa Tev skarba gan... :D
 
007Datums: Piektdiena, 02.Jūlijā.2021, 22:07 | Komentāri # 1546
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
sieviņa Tev skarba gan...

..vott Valduha nav iepazīstinājis vēl..laikam baidās trakais :D ..man skarbi meitieši patīk svilpo trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 05.Jūlijā.2021, 08:02 | Komentāri # 1547
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Bet sieviņa Tev skarba gan...

Nav jau tik traki. Patiesībā mīļa.

Quote 007 ()
..vott Valduha nav iepazīstinājis vēl..laikam baidās ..man skarbi meitieši patīk

Nemaz nesapņo! dusma3 :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 06.Jūlijā.2021, 08:56 | Komentāri # 1548
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pirmā pote nekādas blaknes neizraisīja. Ja tādām bija jābūt, tad, manis izdzertais alus daudzums, tās neitralizēja. Visiem iesaku - taupiet ūdeni, dzeriet alu! alus
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 06.Jūlijā.2021, 17:49 | Komentāri # 1549
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..vo bļe..vairs nedos izvēli ..idioti..
https://www.apollo.lv/7287219....iniekus

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Otrdiena, 06.Jūlijā.2021, 19:13 | Komentāri # 1550
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
vairs nedos izvēli ..idioti..

Kāpēc tad uzreiz idioti? Tas nav visās nozarēs, un izvēle nevakcinēties taču galu galā arī paliek, ej dari citu darbu, tikai tā darbinieka vietā būs cits cilvēks, kurš infekciju neizplatīs. Kaut kā taču pandēmiju vajag apturēt!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 20.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024