Sestdiena, 20.Aprīlī.2024, 13:26
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:52 | Komentāri # 2
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Mani tas skar vairāk pastarpināti. Sievai, kā skolotājai, darbs mājās. Dēlam, kā studentam, mācības mājās. Galvenais rūpju objekts ir māmuļa, kurai svētdien apritēs 90 gadu! Tā jāsargā!!!
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 22:00 | Komentāri # 3
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Situācija ir interesanta. Spāņu gripa, cūku gripa, putnu gripa, tagad sikspārņu gripa. Vīrusi gadsimtiem, gadu no gada ir paņēmuši ne mazums cilvēku dzīvības, bet tas ir tikai normāli. Vidēji no 100 inficētajiem 3 gabaliem jākrīt...
Ēdam ķiplokmaizes, dzeram daudz šķidrumus, izvairāmies no cilvēku burzmām un nebūsim tie nelaimīgie 3%... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
shlapkinsDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 23:15 | Komentāri # 4
Tematiķis
Komentāri: 169
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
man jau liekas kad tas ir traki uzpūst pasākums
Labāk vienreiz redzēt ,kā simts reiz dzirdēt
 
sālītisDatums: Svētdiena, 15.Martā.2020, 00:18 | Komentāri # 5
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Man gan škiet, ka tas ir ļoti nopietni. Ne velti visa pasaules ekonomika ir nobremzējusies. Palasīju FB vienas izdzīvojušās stāstu par to, kā viņai ir bijis pie skābekļa aparāta, un tūlīt sāku meklēt hlorku, ar ko tīrīt dzīvokļa durvju rokturus. Skaidrs, ka pie liela infekcijas pīķa elpināmie visiem nepietiks.
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 15.Martā.2020, 04:44 | Komentāri # 6
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Vidēji no 100 inficētajiem 3 gabaliem jākrīt...

Piektdien Itālijā saslimuši 2500, bet miruši 250 - sanāk visi 10%.

Quote shlapkins ()
man jau liekas kad tas ir traki uzpūst pasākums

Quote sālītis ()
Man gan škiet, ka tas ir ļoti nopietni.


Zinot, kas notiek Itālijā, es arī to uztveru nopietni. Prieks par Latvijas varas iestādēm, kuras noreaģēja pat ļoti laicīgi!
Mūsu Ahileja papēdis (Baltijas valstu kontekstā) ir lidosta Rīga. Caur to mājās atgriežas gan igauņi, gan leiši.
Būsim saprātīgi, mazgāsim rokas, netēlosim varoņus, un izvairīsimies no liekiem kontaktiem...

P.S. Es jau kopš ceturtdienas paziņām vairs nesniedzu roku - sasitam kopā elkoņus... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Svētdiena, 15.Martā.2020, 08:26 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Jā, pagrūti ir atteikties no rokas spiediena. Bet tas ir jādara. Tagad domāju, kā iemācīt sevi reti iet uz pārtikas veikalu, jo līdz šim esmu pieradis katru dienu pirkt nedaudz, bet svaigus produktus. Labi, ka nav jākoriģē hobija staigāt pa mežiem ieradumu, jo mežs tagad laikam būs drošākā vieta, kur uzturēties.
 
AigarsDatums: Svētdiena, 15.Martā.2020, 09:32 | Komentāri # 8
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es neesmu panikotāju rindās, bet nav tā, ka man liekas, ka tas ir pilnīgi pofig. Pastiprināti vairāk esmu sācies lietot ķiplokus, ieraut 100g pēc darba, mazgāt rokas. Strādājot uz takša, maksimāli izvairos no lidostas un mašīnā ir roku dezinfekcijas līdzeklis. Mani vistiešāk ietekmē un ietekmēs visi piesardzības pasākumi, strādājot uz takša. Istādes ciwt, skolas ciet, tagad arī lidosta būs ciet.....otrā darbā(pamatdarbā) Rīgas Latviešu Biedrībā arī visi pasākumi un mēģināmumi atcelti, bet tieši manu darbu tas neietekmē, man tāpat tur ir jābūt. Attalināti to nevar veikt un pašu namu ciet vēl never. A tā vispār par šo sitiāciju kopumā domāju, ka tas kādam ir afigenna izdevīgi, kāds uz to vārās un iespējams testē arī valstu un cilvēku reakcijas. Tuvākais viedoklis manam, kas ir patrāpījies feisītī, ir šis :)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
MeilisDatums: Svētdiena, 15.Martā.2020, 09:33 | Komentāri # 9
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es uzskatu ka šie karantīnas pasākumi ir krietni pārspīlēti, bet visā jāmēģina saskatīt arī labais - šis ir labs treniņa mēģinājums Eiropas valstu valdībām kā operatīvi reaģēt , ja patiešām ļoti bīstama epidēmija parādītos.
Quote Valduha ()
Piektdien Itālijā saslimuši 2500, bet miruši 250 - sanāk visi 10%.

Es tam neticu, šā brīža masu mēdiju rakstos ir tik daudz pretrunu ka maz neliekas.
2018.gadā pie mums Latvijā vairāk nekā 900 cilvēki nomira no elpošanas ceļu slimībām un to komplikācijām. Ar gripas vīrusiem pasaulē katru gadu nomirst vairāk nekā 1 000 000 cilvēku.
Situācija manuprāt tiek pārspīlēti dramatizēta, bet ok vīruss ir vīruss, gulēt uz gultas nedēļu un mocīties es tomēr negribu, tāpēc cenšos nedarīt muļķības. Un ir jau arī pamats valstiski uztraukties, jo ja pieņemsim 3 daļa valsts iedzīvotāju ir apslimuši, tad valstī var sabrukt visas ekonomiskās un infrastruktūru sistēmas, jo pēkšņi darbā uz 2 nedēļām neierodas tik milzīgs skaits cilvēku.
Jā, Aigara ieliktais raksts tāds, kas veicina padziļinātu domāšanu. Sākumā lasot likās kārtējais sazvērestību teoriju raksts, bet bet bet... Uzrakstīts pārdomāti, grūti pat kaut ko apšaubīt. Dzīvosim redzēsim. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
AigarsDatums: Svētdiena, 15.Martā.2020, 09:51 | Komentāri # 10
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Aigars ()
Tuvākais viedoklis manam, kas ir patrāpījies feisītī, ir šis

Izlasiet viņa laikā joslā arī vienu rakstu augstāk ;)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 16.Martā.2020, 07:55 | Komentāri # 11
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Vīrusu vaidzēja palaist lai brīvi iet pa visu pasauli,kam jākrīt tas kritīs diemžēl,jo ietekmi uz ekonomiku dēļ šīs ne visai nopietnās slimības izjutīsim daudzus gadus,tas būs graujoši.Nez kapēc gripas laikā netaisa karantīnu un nav tāds haos?,tik vien kā aicina vakcinēties,lai gan skaitas spēcīgāks vīrus.Mūsdienu cilvēkam galva jau ir slima bez šī vīrusa,to arī nedaudz atspoguļo tas kas notiek veikalos.Piemēram Ķekavas maksimā toletes papīra un papīra dvieļu plaukts bij tukš piektdien pec darba novēroju :) Māsai zvaniju,Rīgā esot tā,ka veikalā ar šīm slimajām domām cilvēki viens otru aplipina un tas kas iepriekš neitekmējās no TV,sāk tukšot veikala plauktus.Mūsdienu cilvēks ir kā žurka.

Pievienots (16.Martā.2020, 07:59)
---------------------------------------------
No tā visa izrietošā būs nabadzība,jau tagad cilvēkiem daudziem nav darba,tā ietekmē sāksies noziedzības līmenis lielāks u.t.t;u.t.t,tā var ilgi turpināt uzskaitīt..

 
ValduhaDatums: Otrdiena, 17.Martā.2020, 09:45 | Komentāri # 12
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu nezinu... doma Dikti šaubos, ka situācijā, kad apkārt cilvēki gados mirs kā mušas, ekonomiskā situācija pasaulē saglabāsies "cieta kā klints".

P.S. Situācija ar tualetes papīru man ir nesaprotama. Janvāra sākumā veikalā MAXIMA bija akcija šim izstrādājumam. Nopirku vienu megapaku par puscenu. Kā gadījās, kā ne, arī sieva, pa ceļam no darba, bija iegādājusies tādu pat iepakojumu. Uz šo brīdi novērtējot krājumus, "dirst" varēsim līdz Jāņiem... :D
Ja tā nebūtu noticis, man pat prātā nenāktu šodien iepirkt tualetes papīru pusgadam uz priekšu. Es saprotu, ka šajā situācijā ir vēlams pēc iespējas mazāk slaistīties pa veikaliem. Labi, sapērku pārtiku nedēļai, un tualetes papīru nedēļai (4 ruļļu iepakojumu pat neiztērēsim). Pēc nedēļas, gribi - negribi atkal brauksi uz veikalu pēc paikas, un pie reizes nopirksi tualetes papīru. Bet nē, izskatās, ka tieši tualetes papīrs uz šodienu ir galvenā stratēģiskā rezerve.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Otrdiena, 17.Martā.2020, 10:08 | Komentāri # 13
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valstīm ir dažādas stratēģijas. "Bara imunitāte" (izskatās, ka Nīderlande un Lielbritānija) pēc masveida inficēšanās ar daudzajiem upuriem uz laika ass ir īsāka, bet, es domāju, ar daudz dziļāku ekonomisko bedri. Turklāt, neviens nav skaidri pateicis par to, vai pēc izslimošanas tiek iegūta paliekoša imunitāte. Mūsu valsts stratēģija paredz krīzes laiku garāku, bet ekonomiskās bedres dziļumu seklāku, jo mums jau pilnīgi viss vienlaicīgi, cerams, neapstāsies. Kad pienāks mana kārta slimot, es varēšu vairāk cerēt uz elpošanas aparāta pieejamību vajadzības gadījumā. Protams, nēģim piekrītu par gaidāmajām sekām. Es gan 100% atbalstu mūsu stratēģiju "paliec mājās". Vīruss nobeidzas, ja tas neatrod jaunus upurus.
 
MeilisDatums: Otrdiena, 17.Martā.2020, 10:25 | Komentāri # 14
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Uz šo brīdi novērtējot krājumus, "dirst" varēsim līdz Jāņiem...

Man mājas bēniņos apmēram 1/3 kubikmetrs vecās avīzes ''Cīņa''. Man šķiet ka varēšu veselu gadu nodirsties uz nebēdu. trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
AigarsDatums: Otrdiena, 17.Martā.2020, 10:38 | Komentāri # 15
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Simbolisks nosaukums avīzei, lai pēc cīņas ar brūno, to liktu lietā :D
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
sālītisDatums: Otrdiena, 17.Martā.2020, 10:46 | Komentāri # 16
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Man mājas bēniņos apmēram 1/3 kubikmetrs vecās avīzes ''Cīņa''.

izskatās, Meili, ka esi bijis sūdīgs pionieris, ka neesi aiznesis savulaik uz skolu makulatūrā nodevis nene
 
007Datums: Otrdiena, 17.Martā.2020, 11:07 | Komentāri # 17
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..nu ierēcu..paldies par humora devu :D

Pievienots (17.Martā.2020, 19:20)
---------------------------------------------
..bļe tā izolācija iztvaikojusi..laikam bus uz pečkas jāliek...


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Otrdiena, 17.Martā.2020, 19:41 | Komentāri # 18
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
izskatās, Meili, ka esi bijis sūdīgs pionieris, ka neesi aiznesis savulaik uz skolu makulatūrā nodevis

Da nē, šito māju kad pirku, makulatūra nāca bonusā. Piedevām vēl daži kilogrami 1961.gada ''Правда''.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Otrdiena, 17.Martā.2020, 19:59 | Komentāri # 19
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis,
..boļševiku māja....bett..tagad jāliek to visu lietā..var līmēt..uz sienas-grīdas..lakot..ibiopesso..skaisti..

Pievienots (17.Martā.2020, 21:34)
---------------------------------------------
..konkrēti laba pipeļošanās..es nesaku,ka nevag aizsargāties..vajag..
eeehh..pagaidiet..ekonomika..ķīnietis ir appircis visas akcijas ražošanas uzņēmumos...akcijas krita..lielākajā daĻā eiropas koncernu,,un ASV,akcionāri,kas bija ķīnas ražotnēs visu ir paŗdevuši..ĶĪNAI..ķīnieši novaktēja izdevīgu cenu...viss ir nopirkts..
..vott tagad gaidiet,..heehe..
..kā bībelē teikts..dzeltenā rase......


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Trešdiena, 18.Martā.2020, 00:09 | Komentāri # 20
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tas protams ir tikai pieņēmums, tāpat kā daudz kas cits kas parādās mums te zilajos ekrānos. Patiesību gan jau pēc gadiem varbūt uzzināsim ar kādu nolūku ir bijis šis ''vīruss''.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 18.Martā.2020, 09:01 | Komentāri # 21
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja tā padomā, tad teiciens - ieraudzīt Parīzi, un mirt - ieguvis pavisam citu nozīmi. trakais
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 18.Martā.2020, 10:25 | Komentāri # 22
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
https://www.tvnet.lv/6925310....vesture
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 18.Martā.2020, 11:03 | Komentāri # 23
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man patīk šie "zinātniskie" raksti, kuriem nav norādīts autors... :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 18.Martā.2020, 11:41 | Komentāri # 24
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu ja, TVNET jau labu laiku zaudējis savu prestižu. Tāds dzeltenās preses veidojums vairs palicis. Bet starp ''sēnalām'' kādu ''domu graudu'' var atrast. :)
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 18.Martā.2020, 12:41 | Komentāri # 25
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vispār jau Rietumu pasaulē valda uzskats, ka vīruss ir noplūdis no Uhaņas bakterioloģisko ieroču laboratorijas. Jo sakritība ir pārāk liela - vīruss parādījās pilsētā, kurā atrodas tieši šī - Ķīnas galvenā laboratorija.
Ķīnas valdības reakcija uz šiem izteikumiem bija loģiska - vīrusu pie viņiem izplatījis ASV slepenais dienests... coolio

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 20.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, sālītis, hizeee


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024