Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 02:19
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 7 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 10:26 | Komentāri # 151
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tas tiesa, bet arī Tu neesi sapratis ka ir testi par valsts naudu un testi pa 80 eur. Interesanti kad tiks atklāts, cik tika veikti par tiem 80? Jeb pareizāk sakot, kad atklās cik bija lohu?

Stipri šaubos, ka tādu saskaitīšanai, pietrūktu vienas rokas pirkstu.

Quote 007 ()
..vienam tirliņam uzlikti divi sodi pa 2000 eu.CORONA slimnieks,kurš nav ievērojis mājā dzīvošanu,bet vazājies apkārt.Nu ko lai saka,tikai idiotu valstī slimnieku tur mājā,nevis ievieto stacionārā,kā tas civilizētā pasaulē notiek.Četri miljardi iedalīti visam tam,bet nē,uz godavarda mājā atstāj.Rokas nolaižās par tādu valdības attieksmi.Tagad droši vien galvenais funktieris,kā naudu pa kabatām nemanīti sasist.

Tādā gadījumā visa Eiropa un Amerika ir idiotu valstu kopums. Visur stacionē tikai un vienīgi pacientus ar sarežģījumiem. Ja organisms stiprs - tupi pašizolācijā. Nez kura ir tā, Tevis pieminētā, civilizētā valsts? doma Par "naudas sasišanu savās kabatās" nekomentēšu. Varbūt Tev ir vērts griezties pie psihologa...

Quote sālītis ()
Vienu lietu gan es te nesaprotu. Kāpēc tāda frukta bildi, vārdu un dzīves vietu tur noslēpumā?

Cilvēktiesības... ...personas datu aizsardzība. Tēma par kuru varētu diskutēt ilgi. Ja godīgi, tad ko tas mainītu? Vai Tu viņu atpazītu MAXIMA lielveikalā?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 10:28 | Komentāri # 152
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..fāterlandē visi ir stacionārā,kam tests pozitīvs..par amertiku,man pofig..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 10:41 | Komentāri # 153
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nestrīdēšos, bet bijušie krievu ārsti, kas emigrējuši uz Vāciju, runā pavisam ko citu. Princips tas pats - ja nav būtiskui sarežģījumu, tupi mājās. Ja ir sarežģījumi, tevi stacionē. Varbūt katrā pavalstī princips atšķirās. Neņemos spriest.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 10:46 | Komentāri # 154
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..man ir ziņas no pavisam citas vietas,nevis to,ko publicē..
..publiski nerakstīšu.

Pievienots (15.Aprīlī.2020, 11:26)
---------------------------------------------
..nupat lasīju rakstu..veikalos pamazām sāk maksāt vairāk ar skaidru naudu...kāds secinājums??
..es cenšos ar karti,protams ir kāda summa arī skaidrā naudā,,,kad karte tukša..bet pirkt vajag..
..te nu lūk ir ...izolācija..
..jāstrādā,bet ne visi to var..


..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 10:46













 
sālītisDatums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 11:44 | Komentāri # 155
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2133
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Cilvēktiesības... ...personas datu aizsardzība. Tēma par kuru varētu diskutēt ilgi. Ja godīgi, tad ko tas mainītu? Vai Tu viņu atpazītu MAXIMA lielveikalā?

Mainītu gan! Vismaz visi tie, kuri to fruktu pazīst, zinātu faktu un būtu ar iespēju apmest šim milzu līkumu, lokālās sabiedrības brēciens liktu viņam ielīst un tupēt tajā karantīnā. Kas tās par cilvēktiesībām, kas slepkavu patur noslēpumā? Kur paliek tā degvielas pārdevēja cilvēktiesības? Šitādam toč uz pieres vajag zīmogu, lai tauta arī blakus pilsētas Maximā atpazīst!
Bet par to testēšanu man ir savas domas. Vajadzētu pozitīva testa rezultātā katram nelaimīgajam kaut kādu kompensāciju, kaut naudas pabalstu, lai viņam nesanāk tikai tā karantīna ar visām izrietošajām sekām. Tagad daļa ar vieglajiem simptomiem savā ziņā noteikti ir ieinteresēti, ka viņiem karantīnas neērtības iet secen. Varbūt arī stimulēt darba vietas sūtīt darbiniekus un atklātos slimības gadījumos iegūstot kādas priekšrocības. Investēt aktīvā gadījumu izķeršanā.
 
MeilisDatums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 13:30 | Komentāri # 156
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..publiski nerakstīšu.

Vot gan problēma. Nohaido. hmmm

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 13:53 | Komentāri # 157
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis,
..parunās,pie raciena..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 14:35 | Komentāri # 158
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tātad 13.maijā? :)
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 14:55 | Komentāri # 159
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2133
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tātad 13.martā?

Šodien ir 15.aprīlis. Neko haidot nevajag, tāpat no jums neko nevar saprast. kikina


Komentāru rediģēja sālītis - Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 14:56













 
ValduhaDatums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 17:10 | Komentāri # 160
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
Valduha,
..man ir ziņas no pavisam citas vietas,nevis to,ko publicē..
..publiski nerakstīšu.


Vai Tu traks! Neraksti gan! nene

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 17:21 | Komentāri # 161
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..Tev smieklīgi..protams..mums dezu grūž,par to,kas reāli notiek..Tev kā vecam boļševikam tas pieņemams..man ne.. trakais

Pievienots (15.Aprīlī.2020, 17:25)
---------------------------------------------
..un psihiatrs ar mani neņem,pat attālināti ne..


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 17:39 | Komentāri # 162
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Šodien ir 15.aprīlis.

Oi! Piedošanu, nu jau izlaboju. nosarkst

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 17:45 | Komentāri # 163
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis,
,,..pēc tā datuma..nebūs ..būs..brauciet ar veco boļševiku pie manis ciemos....gan jau būs labi tada

Pievienots (15.Aprīlī.2020, 19:31)
---------------------------------------------
https://www.sargs.lv/lv....FrY8qnI


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 20:28 | Komentāri # 164
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
https://www.sargs.lv/lv....FrY8qnI

Šī jau drusku ticamāka informācija man šķiet Corona saistībā. Tas vīruss jau no paša sākuma man šķiet teātris, piedevām globāla rakstura...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Trešdiena, 15.Aprīlī.2020, 21:06 | Komentāri # 165
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis,
..ir tā..ir zināms triperis,kuru tagad uzdod par mēri..
..protams ir sūdi lieli,bet,ne tik lieli,kā runā..
..viss ok..piesardzību vajag..ir jārīkojas atbilstoši..
..bet miljardi,,heheh,,tiek sadalīti..Valduha,,ejam abi pie psihiskā loga daktera..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 16.Aprīlī.2020, 05:56 | Komentāri # 166
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..ir tā..ir zināms triperis,kuru tagad uzdod par mēri..

Un tie blēži saka, ka par to nekas prātīgs nav zināms... dusma2

Quote 007 ()
..protams ir sūdi lieli,bet,ne tik lieli,kā runā..

Tas man skaidrs, jo Madonas pusē ne sūda nav! ja

Quote 007 ()
..viss ok..piesardzību vajag..ir jārīkojas atbilstoši..

Īsti nesapratu. Atbilstoši kam??? doma

Quote 007 ()
..bet miljardi,,heheh,,tiek sadalīti..

Bet es tak teicu, ka vainīgi ir žīdi, masoni un CIP. Un nemaz nešaubos, ka miljardu dalīšanā iesaistīts arī Lembergs ar Šķēli! pods

Paldies 007! Tu man atvēri acis! Beidzot man viss ir skaidrs! paldies

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 16.Aprīlī.2020, 06:06 | Komentāri # 167
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Veči! Man pēkšņi radās jautājums. Varbūt kāds zin atbildi?
Kā jau minēju, ASV prezidents, ikreiz, nosaucot COVID-19 par Kīnas vīrusu, no liberāļu puses tiek apvainots rasismā. Nez vai tādus pašus apvainojumus saņem arī afroamerikānis vai aziāteiropietis, pieminot Spāņu gripu?
Galu galā rasisms arī Mazpisānos ir un paliek rasisms... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 16.Aprīlī.2020, 06:22 | Komentāri # 168
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2133
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Pa Tv kaut kad tieši par šo dzirdēju. Spāņi toreiz nekādus iebildumus neesot cēluši par šāda slimības nosaukuma pielietošanu.
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 16.Aprīlī.2020, 06:58 | Komentāri # 169
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pieļauju, ka 1918. gadā spāņi pat nezināja tādu jēdzienu - rasisms. Tajos vecajos labajos laikos arī žīds bija žīds, bet nēģeris - nēģeris... :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 16.Aprīlī.2020, 08:01 | Komentāri # 170
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Re kāds rakstiņš:

Pieejams tikai lietotājiem

Diemžēl nepaspēju izlasīt, jo bija jāiet iekaustīt sieva... mele2 :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
rusij77Datums: Piektdiena, 17.Aprīlī.2020, 21:06 | Komentāri # 171
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, kā mēs "krievos" dienot vispār dzīvi palikām :) Protams ka "bebiki" tagad satrakojas, kļūst vardarbīgi, biš vairāk teļuks jāpablenž, dīvāns arī izsēžas, ko blenzīs tik daudz to teļuku , davaj sievu klapēt, nervi tak beigti :)
Es savam puikam par to stāstīju, a ja ķurķī tiec, ko tad?, gadiem ilgi vienus un tos pašus purnus vienā telpā skaties, un tā gadiem.
Kas ir pašizolācija divas nedēļas vai mēnesi, vispār nekas, bļin reklamē te visur šo nīkuļu vaidus :)
 
007Datums: Sestdiena, 18.Aprīlī.2020, 04:08 | Komentāri # 172
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..nu gan sasmējos..foršie teksti/..
..bet kā tur krievos bij,,vot nezinu..mani neņēma....redz kādi nekrietneļi..

Pievienots (18.Aprīlī.2020, 04:17)
---------------------------------------------

Quote Valduha ()
bija jāiet iekaustīt sieva...

..par šito nebiju aizdomājies..biju pie Voldiņa ciemos..viss kā pie cilvēkiem..tik sievu neredzēju..laikam pagrabā bij iespundējis..visu tik laipni izrādija..pagrabu gan ne..tik noteica..tur bērza sulas rūgstot.. svilpo

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 18.Aprīlī.2020, 10:50 | Komentāri # 173
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Valduhas atklāsme! surprise

Tā veči! Beidzot man viss ir skaidrs!

Fakts Nr. 1
Kā zinām, tad Lielbritānijā tika nosvilināti vairāki 5G mobilo sakaru torņi, jo cilvēki domāja, ka tie arī un ir COVID-19 izplatītāji. Ja padomā, ka par 5G ieviesējiem Eiropā, sākumā uzmetās ķīnieši, tad tas ir tikai loģiski! ja

Fakts Nr. 2
Feisbukā izplatījusies ziņa, ka suņu čipošana bijusi kā eksperiments, lai varētu nočipot visu cilvēci! Un COVID-19 ir radīts, lai tā aizsegā, potējot cilvēkus, ievadītu arī viņiem mikročipus! Vēl trakāk - pote sen esot gatava, bet vēl esot problēmas ar pašu čipu slēptu ievadīšanu... ja

Teikšu godīgi, tā suņu čipošana man jau no sākta gala likās šaubīga. Drošs paliek nedrošs, savu suni nečipoju. Vismaz zinu, ka savā mājā varam sarunāties droši. Citādi ir ciemojoties pie Meiļa k-ga. Kad viņa krancis ir istabā, es turu muti ciet.
Cik noprotu, tad arī rusij77 ir kaut ko uzodis, jo savu asinssuni uz rakšanas darbiem līdzi vairs neņem. ja

Tad nu, ieslēdzot savu analītisko prātu uz pilnu klapi, es visu sapratu! Abi šie fakti ir saistīti. Ar COVID-19 poti mēs tiksim nočipoti, bet ar 5G torņiem izsekoti un kontrolēti!!! velns
Lai tie žīdu masoni no CIP nemaz necer! Dzīvs es viņiem rokās nedošos! Mēs - vecie boļševiki neesam ar pliku roku ņemami! Фашизм не пройдёт! Фашизм не пройдёт! Фашизм не пройдёт! orators :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Sestdiena, 18.Aprīlī.2020, 11:00 | Komentāri # 174
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..ellē -ratā..nu gan sarakstīji...bet...visa patiesība..
...es pat sevi neesmu nobildējis portālam gribu.lalalaa.....a tur bildi vajag..heheh svilpo
...izrādās,tur slimību neesot..

Pievienots (18.Aprīlī.2020, 11:22)
---------------------------------------------
...vott ellē ratā..tikko piezvanīju čomam...mednieki zinās..uzvārdā A.Zvejnieks..parunājām...šis saka bebri ne sūda nelien lamatās.....tiem ar laikamn k;ada baile piemetusies...


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Sestdiena, 18.Aprīlī.2020, 17:38 | Komentāri # 175
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
parunājām...šis saka bebri ne sūda nelien lamatās.

Paskaties kāds datums šodien, bebru sezona beidzās 15.aprīlī.
Es domāju ka drīzumā kruti būs tetovējumi - coronina.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 24.Aprīlī.2024, 09:38 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024