Sestdiena, 24.Februārī.2024, 13:04
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Ukrainas kara politiskie aspekti - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]

Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Ukrainas kara politiskie aspekti (Vārds ruketam...)
Ukrainas kara politiskie aspekti
ruketsDatums: Sestdiena, 10.Februārī.2024, 22:57 | Komentāri # 26
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1860
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Vienīgā jēga ko es saredzu no dzīves pieredzes ir izmantot to, lai pasaule kļūtu labāka, ja ne mums tad vismaz nākamajām paaudzēm.

Pievienots (10.Februārī.2024, 23:05)
---------------------------------------------
Kurš var godīgi atbildēt kāpēc tiek cepti šādi raksti?
https://www.tvnet.lv/7957444....valstis
Pieminētais personāžs jau valda lielāko valsti pasaulē kā cars, kāpēc tiek kurināta panika visā pasaulē. Kurš to dara un kāpēc?

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Sestdiena, 10.Februārī.2024, 23:06

007Datums: Svētdiena, 11.Februārī.2024, 00:18 | Komentāri # 27
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2150
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Vienīgā jēga ko es saredzu no dzīves pieredzes ir izmantot to, lai pasaule kļūtu labāka, ja ne mums tad vismaz nākamajām paaudzēm.
..un ko Tu dari,lai būtu labāk???
..es katru pavasar sēju gurķus,,,ir ko ēst...

..kad satiksi,tad iepazīsi..

ruketsDatums: Svētdiena, 11.Februārī.2024, 09:27 | Komentāri # 28
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
es katru pavasar sēju gurķus,

Gurķošanās arī laba lieta, paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks.

Pievienots (11.Februārī.2024, 11:04)
Sestdien runājot priekšvēlēšanu mītiņā Dienvidkarolīnas štata Konvejā, Tramps apgalvoja, ka viņa prezidentūras laikā NATO sanāksmē kādas lielas alianses dalībvalsts prezidents viņam esot jautājis, vai ASV aizstāvētu NATO valsti, kas neatvēl pietiekami daudz līdzekļu aizsardzībai, gadījumā, ja tai uzbruktu Krievija.

“Viens no prezidentiem no lielas valsts piecēlās un teica: “(..) Ja mēs nemaksājam un mums uzbrūk Krievija, vai jūs mūs aizsargāsiet?”,

Pievienots (11.Februārī.2024, 11:04)
“Es teicu: “Jūs neesat samaksājuši? (..) “Nē, es jūs neaizsargāšu. (..) Es mudinātu viņus [Krieviju] darīt, ko, pie velna, viņi grib. Jums ir jāmaksā,” sacīja eksprezidents.
NATO līgums paredz, ka dalībvalstis apņemas aizstāvēt jebkuru bloka valsti, kurai tiek uzbrukts.

Baltā nama preses pārstāvis paziņoja, ka bijušais prezidents “mudina slepkavnieciskus režīmus iebrukt mūsu tuvākajās sabiedrotajās [valstīs]”, un nosauca šos Trampa izteikumus par “drausmīgiem un satriecošiem”.

Pievienots (11.Februārī.2024, 11:05)
https://www.la.lv/tramps-....rdzibai

Pievienots (11.Februārī.2024, 11:06)
NATO = ASV būs jautri ja Tramps kļūs par prezidentu.

Pievienots (11.Februārī.2024, 12:13)

Pievienots (11.Februārī.2024, 12:16)
Arī laba diskusija par to ka Ukrainai tiek dots tik daudz, lai tā varētu izdzīvot, bet ne uzvarēt. Kāpēc?

Pievienots (11.Februārī.2024, 13:59)

Pievienots (11.Februārī.2024, 14:03)
https://www.la.lv/maksimo....im-pasi

Vēl viens kurš gatavs maksāt lai ar ukraiņu rokām karotu.

ruketsDatums: Svētdiena, 11.Februārī.2024, 20:12 | Komentāri # 29
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Fails pa lielu, foto nesanāk.

Komentāru rediģēja rukets - Svētdiena, 11.Februārī.2024, 20:44

zedDatums: Pirmdiena, 12.Februārī.2024, 19:44 | Komentāri # 30
Darba rūķis
Komentāri: 732
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...

Komentāru rediģēja zed - Pirmdiena, 12.Februārī.2024, 19:48

ruketsDatums: Pirmdiena, 12.Februārī.2024, 22:31 | Komentāri # 31
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Ļoti laba parodija, paskatījos. Humors izglābs pasauli. Cerams.

Pievienots (12.Februārī.2024, 22:45)
Ja nopietni, visa tā ir propoganda un info karš, neviens pat nezina vai tāds putins vispār ir dzīvs vai tas ir tikai tēls ko izmanto krievija, bet liela daļa putinu ienīst. Ko tieši viņi ienīst pat paši nezin.
Tas šajā gadījumā pat nav svarīgi. Tiem kas mirst sniegā, dubļos un savos sū...os tā ir pēdējā lieta par ko domāt.
Katram vajadzētu uzdot sev jautājumu kāds ir mērķis visam notiekošajam. Vai Ukraina reāli var uzvarēt vai tā ir cilvēku dzīvību bezjēdzīga ziedošana.

Pievienots (13.Februārī.2024, 00:58)
Es esmu par Latviju. Es esmu latvietis. Saules mūžu Latvijai! Mūžīgu pazušanu Latvijas ienaidniekiem. Visiem.

Pievienots (13.Februārī.2024, 01:37)
Dievs, svētī Latviju!

ValduhaDatums: Trešdiena, 14.Februārī.2024, 13:26 | Komentāri # 32
Stāstnieks

Komentāri: 11482
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Katram vajadzētu uzdot sev jautājumu kāds ir mērķis visam notiekošajam. Vai Ukraina reāli var uzvarēt vai tā ir cilvēku dzīvību bezjēdzīga ziedošana.
Pavaicā to ukraiņiem.
Quote rukets ()
Es esmu par Latviju. Es esmu latvietis. Saules mūžu Latvijai! Mūžīgu pazušanu Latvijas ienaidniekiem. Visiem.
Citēšu Tavus vārdus ar nelielu korekciju. "Katram vajadzētu uzdot sev jautājumu kāds ir mērķis visam notiekošajam. Vai Latvija reāli var uzvarēt vai tā ir cilvēku dzīvību bezjēdzīga ziedošana.."

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!

ruketsDatums: Trešdiena, 14.Februārī.2024, 19:47 | Komentāri # 33
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Lai Dievs dod un kara nebūtu, ja mūs tajā ievilks no Latvijas nekas pāri nepaliks. Tāpēc vajadzētu domāt kā labāk konfliktu izbeigt nevis to kurināt. Tādas ir manas dīvāna eksperta domas.

Pievienots (14.Februārī.2024, 19:55)
Ukraiņiem uzbruka un viņiem bija tiesības pretoties, bet nevar noliegt ka bija arī miera līgums kuru neparakstīja. Drīz kara 2. gadadiena, zaudētas teritorijas un neskaitāmas dzīvības. Bez atomkara krievi no turienes neatkāpsies, tāpēc man tā slepkavošana turpmāk liekas bezjēdzīga. Varbūt kāds domā jau par otru fronti, nu tad būs mūsu laiks. Ceru ka kļūdos.

ValduhaDatums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2024, 08:56 | Komentāri # 34
Stāstnieks

Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Lai Dievs dod un kara nebūtu, ja mūs tajā ievilks no Latvijas nekas pāri nepaliks. Tāpēc vajadzētu domāt kā labāk konfliktu izbeigt nevis to kurināt. Tādas ir manas dīvāna eksperta domas.
Domāt? Tur nav ko domāt. Lai izslēgtu konfliktu, Latvijai jāatgriežas Krievijas federācijas sastāvā. Nezinu kāpēc, bet mani šāds variants neapmierina. Dīvaini, vai ne?

007Datums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2024, 23:04 | Komentāri # 35
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
..par savu zemi ir jācīnās...

Komentāru rediģēja 007 - Ceturtdiena, 15.Februārī.2024, 23:04

007Datums: Ceturtdiena, 15.Februārī.2024, 23:07 | Komentāri # 36
Cienījams cilvēks
 Izgājis
...

ruketsDatums: Sestdiena, 17.Februārī.2024, 21:02 | Komentāri # 37
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Quote Valduha ()
Lai izslēgtu konfliktu, Latvijai jāatgriežas Krievijas federācijas sastāvā

Valduha, slikti esi klausījies putina interviju, tak speciāli pieminēja ka Latvija viņu neinteresē :D tas tā humoram.

Quote 007 ()
par savu zemi ir jācīnās..

Kā vadībā? Vai kā partizāns taisies cīnīties? Ir redzēti tādi cīnītāji, kas kā aitas stāvēja rindā uz poti, kuru negribēja, lai tikai nezaudētu nākamā mēneša algu. Par propogandas apstulbinātajiem pat nerunāsim, tiem var visu iestāstīt. Švaki te būs ar tiem cīnītājiem, kamēr Latviju turpinās izvarot tādi ielikteņi kā knariņš&co.
Ja Latvietis varētu likt roku uz sirds un teikt ka šī ir mūsu zeme, mūsu valsts, tad es būtu pirmais kurš ietu, bet tā nav un svešu interešu vārdā neredzu jēgu cīnīties.

Pievienots (17.Februārī.2024, 21:18)
Nesen izlasīju labu teicienu- ko darītu tad, ja viņi izsludinātu karu, bet neviens neierastos hmmm

Pievienots (17.Februārī.2024, 21:34)
Man ir ierosinājums. Izlasam visi šīs grāmatas, varbūt jēdzīgāka diskusija mums sanāks.
Džordžs Orvels (George Orwell, 1903–1950) ir viens no izcilākajiem angļu 20. gadsimta rakstniekiem. Viņa ievērojamākie darbi ir romāns “1984” un politiskā alegorija “Dzīvnieku ferma” (1945), kuri nav zaudējuši aktualitāti arī mūsdienās. Dž. Orvels atzinis, ka viņa romāni faktiski ir vērsti pret jebkuru totalitāru režīmu, kas ierobežo indivīda brīvību.

Ar nožēlu atzīšos- neesmu lasījis, lai gan tik daudz par viņām ir dzirdēts.

Tad nu izaicinājums dāmas un kungi, kas vēl nav lasījis, lai izlasa un dod savu vērtējumu.

zedDatums: Sestdiena, 17.Februārī.2024, 22:14 | Komentāri # 38
Darba rūķis
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...

ruketsDatums: Svētdiena, 18.Februārī.2024, 21:57 | Komentāri # 39
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Labs, nav ar mākslīgo intelektu taisīts? No šitā tagad jāsāk uzmanīties, var tādus brīnumus samontēt.

Džordža Orvela "1984" – viena no 20. gadsimta nozīmīgākajām grāmatām – Karš ir miers. Brīvība ir verdzība. Nezināšana ir spēks.

Nevaru sagaidīt kad tikšu uz bibliotēku. richuks

Pievienots (18.Februārī.2024, 22:40)

Pievienots (18.Februārī.2024, 22:42)
To visu var izmantot un arī izmantos cilvēku ietekmēšanai. Drīz savai dirsai vairs nevarēs ticēt.

zedDatums: Otrdiena, 20.Februārī.2024, 20:43 | Komentāri # 40
Darba rūķis
 Izgājis

ruketsDatums: Otrdiena, 20.Februārī.2024, 22:19 | Komentāri # 41
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Ļoti izglītojošs informācijas avots.

Pievienots (20.Februārī.2024, 22:35)
Kādam ir daudz maz ticama info cik ukraiņu palika gūstā Adjivkā. Gan jau nav.
Es jau kādu laiku mēģinu vērst uzmanību uz to, ka pastāv iespēja ka ukraiņus uzmetīs. Varat mani izsmiet un gānīt kā gribat. Faktus skatamies, bez liekām emocijām. Nekādi munīcijas krājumi ukraiņus neglābs. Kāpēc tāda elementāra lieta netiek apsvērta?
Nāk prātā Molotova-Ribentropa pakts. Es personīgi ar tā saucamo sabiedroto ieročiem nekarošu, lai propogandas apmātie karo.

Pievienots (20.Februārī.2024, 22:54)
zed, redz, ja Tu saprastu ko saka šis cilvēks, Tu savus sūdus neliktu šeit, jo viņi ir smieklīgi, bet nevienam nogalinātajam cilvēkam nepalīdz. Un tādu kā Tu ir daudz.

Pievienots (21.Februārī.2024, 09:50)

Pievienots (21.Februārī.2024, 09:51)

Pievienots (21.Februārī.2024, 09:52)

Pievienots (21.Februārī.2024, 10:12)
Nesanāk ielikt video. Nu nekas, tāpat zinu ka nevienu tas šeit neinteresē. Lai paliek vēsturei kad patiesība nāks gaismā. Laikam jau ir tā, jo lielāki meli jo vieglāk tos cilvēkiem iebarot. Tā bija ar kovidu, tā ir ar karu tagad. Būtu interesanti ja uztaisītu aptauju Latvijas iedzīvotāju vidū, kurš ir par tūlītēju uguns pārtraukšanu un konflikta risināšanu sarunu ceļā un kurš par turpmāku konflikta eskalēšanu. Es ticu ka sabiedrībā domājošā daļa būtu vairākumā. Bet tādas aptaujas nebūs, jo ir patiesības ministrija kas pateiks kā "pareizi" jādomā.

zedDatums: Trešdiena, 21.Februārī.2024, 17:50 | Komentāri # 42
Darba rūķis
 Izgājis
Quote rukets ()
zed, redz, ja Tu saprastu ko saka šis cilvēks, Tu savus sūdus neliktu šeit, jo viņi ir smieklīgi, bet nevienam nogalinātajam cilvēkam nepalīdz. Un tādu kā Tu ir daudz.
Redz, par tiem sūdiem, izskatās jau taisni otrādi tevis nestais līdzinās vairāk sūdiem (murgiem)!

Komentāru rediģēja zed - Trešdiena, 21.Februārī.2024, 17:53

ruketsDatums: Trešdiena, 21.Februārī.2024, 19:14 | Komentāri # 43
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Quote zed ()
tevis nestais līdzinās vairāk sūdiem (murgiem)!

Tu pat iedomāties nevari cik ļoti ceru ka Tev ir taisnība. Jo ja kaut nedaudz taisnība ir man, tad esam ļoti dziļos sūdos.
Bet ir arī tāds teiciens, ka bites necenšas pārliecināt sūdu mušas, ka medus ir labāks par sūdiem.

Komentāru rediģēja rukets - Trešdiena, 21.Februārī.2024, 20:49

ruketsDatums: Trešdiena, 21.Februārī.2024, 19:19 | Komentāri # 44
Cienījams cilvēks
 Izgājis

Komentāru rediģēja rukets - Trešdiena, 21.Februārī.2024, 19:31

ruketsDatums: Trešdiena, 21.Februārī.2024, 19:23 | Komentāri # 45
Cienījams cilvēks
 Izgājis

Pievienots (21.Februārī.2024, 19:28)
zed, Droši turpini likt izglītojošos video.

Pievienots (21.Februārī.2024, 19:29)
Nedabūju 1984 grāmatu, palasīsim dzīvnieku fermu.

Komentāru rediģēja rukets - Trešdiena, 21.Februārī.2024, 19:27

ValduhaDatums: Ceturtdiena, 22.Februārī.2024, 13:05 | Komentāri # 46
Stāstnieks

Izgājis
Quote rukets ()
Nedabūju 1984 grāmatu, palasīsim dzīvnieku fermu.
Nu vecīt, Tu esi nokavējis 34 gadus. Es šīs grāmatas izlasīju 1989. gadā, pēc atgriešanās no dienesta padumjo armijā.

ValduhaDatums: Ceturtdiena, 22.Februārī.2024, 13:08 | Komentāri # 47
Stāstnieks

Izgājis
Quote rukets ()
Būtu interesanti ja uztaisītu aptauju Latvijas iedzīvotāju vidū, kurš ir par tūlītēju uguns pārtraukšanu un konflikta risināšanu sarunu ceļā un kurš par turpmāku konflikta Redz, 
Jautājums ir uzdots nepareizajai auditorijai. Pavaicā to ukraiņiem. Kad krievi iebruks Latvijā, izvaros tavu sievu, nogalinās Tavus bērnus, izlaupīs Tavu māju, tad varēsi uzdot šo jautājumu sev. Varbūt turpmāk mēs varētu mierīgi sadzīvot? Tikai otrreiz manu sievu neizvarojiet, bet bērnus mēs uztaisīsim jaunus. Būs jums gaļa, ar ko rēķināties turpmākajam karam.  Kā Tev patīk šāda perspektīva?

zedDatums: Ceturtdiena, 22.Februārī.2024, 17:41 | Komentāri # 48
Darba rūķis
 Izgājis
rukets
Quote rukets ()
zed, Droši turpini likt izglītojošos video.

Ok! Te vēlviens, labais.
rukets, žēl ak krievu valodu nesaproti un arī filmu uz kā pamata parodija taisīta, droši vien nesi redzējis.

https://www.youtube.com/watch?v=FMIDhVdacaU

Komentāru rediģēja zed - Ceturtdiena, 22.Februārī.2024, 17:49

ruketsDatums: Ceturtdiena, 22.Februārī.2024, 22:23 | Komentāri # 49
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Gudrs cilvēks par visu šaubās
Tēvs audzina dēlu:
– Iegaumē, dēliņ, gudrs cilvēks par visu šaubās. Tikai muļķi ir par visu pārliecināti.
– Vai tu esi pārliecināts?
– Pilnīgi!

Šis varbūt par mani? profesor

Pievienots (22.Februārī.2024, 22:30)

Quote Valduha ()
Tu esi nokavējis 34 gadus

Es turos pie atziņas ka neko nevar nokavēt, viss pie tevis atnāk tad kad esi tam gatavs. Varbūt Tev arī vajadzētu pārlasīt šito, jo tur daudz patiesības par to kā var sagrozīt cilvēku prātus, lai labais izliktos ļauns un otrādi, bet varbūt man pašam jālasa vairākas reizes. Kas zin.

Pievienots (22.Februārī.2024, 22:34)

Quote zed ()
rukets, žēl ak krievu valodu nesaproti

Tā nav ka nesaprotu, angļu labāk, tāpēc tai dodu priekšroku. Filmu esmu pa fragamentiem skatījies. Bija labs citāts tur- spēcīgāks ir tas kura pusē ir taisnība.

Pievienots (22.Februārī.2024, 22:40)

Quote Valduha ()
Jautājums ir uzdots nepareizajai auditorijai. Pavaicā to ukraiņiem

To visu tak es saprotu, bet kur tam būs gals, to gan nesaprotu.

Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Ukrainas kara politiskie aspekti (Vārds ruketam...)
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 23.Februārī.2024, 23:10 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 23.Februārī.2024, 10:03 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Dižslimība... 22.Februārī.2024, 23:05 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Ukrainas k... 22.Februārī.2024, 22:40 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 18.Februārī.2024, 18:56 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt
Šī diena v... 01.Februārī.2024, 18:49 sālītis Patrioti
Lasīt
Attēlu iev... 01.Februārī.2024, 16:42 Valduha Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt

Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, sālītis, Cadburys, Kalnietis

eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024