Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 12:33
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | salidojums - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » salidojums (jāsāk štukot)
salidojums
otomarsDatums: Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2010, 16:33 | Komentāri # 1
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
vajazētu štukot par jaunu sabraucienu ausis . kautkur Latvijas vidienē, lai visIem būtu izdevīgi braukt. jārēķina ari cik lielu litrāžu štengrā sagatavot[meklēšanas stimulatoru].varētu arī jau vasaras vidū ko noorganizēt.a ko?
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
emils92Datums: Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2010, 17:05 | Komentāri # 2
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
PIEKRĪTU otomars, . ;)
 
AigarsDatums: Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2010, 17:23 | Komentāri # 3
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Neesmu pret. Bet viss atkarīgs no izvēlētā datuma, brīvā laika un finansēm. Bet principā esmu, tikai un vienīgi, par! alus
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
007Datums: Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2010, 18:56 | Komentāri # 4
 
Balvu ielāde ...




esssss,parrrr... alus cool3
...laba vieta butu Lubānas ezers,,,,ta makskernieki nevareetu teikt,ka ....tut ribi netu cool2


Komentāru rediģēja 007 - Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2010, 18:57













 
fakelDatums: Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2010, 20:01 | Komentāri # 5
Zintnieks
Komentāri: 303
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
A,jums tas salidojums latgalē vata nebij??? Vai kas tur bij.....
 
VanagsDatums: Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2010, 21:22 | Komentāri # 6
Zemgales rakaris

Komentāri: 766
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Es arī esmu par salidojumu alus
Pie Lubāna ezera būtu forši, vismaz kariņu varētu pie viena parakt cool2

Kas meklē, tas atrod..
 
bykovaDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2010, 00:19 | Komentāri # 7
Latgales rakaris

Komentāri: 700
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
au 007 organizē aplausi
 
gobiDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2010, 22:40 | Komentāri # 8
Kurzemes rakaris

Komentāri: 243
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu jau man ar brīvāks laiks parādījies :D
Kkur Latvijas vidienē būtu labais, vai vairāk uz Kurzemi, tad noteikti aizlaistu apskatīt, un iepazīties ar visiem beach
 
otomarsDatums: Svētdiena, 11.Jūlijā.2010, 01:07 | Komentāri # 9
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu tā cien. Racēju draudze! Kautkā jums pašvaki iet ar tām borģelēm. laiks sākt domāt reāli-jo biezāka lapotne ,jo labāk. cool2 .varat apvienoties kompānijās un braukt uz manu pusi. tas gan vairāk attiecās uz kluba biedriem un aktīvākajiem dalībniekiem alus .to ,lai lemj kluba Virsdirģents svilpo .
.Vietas ar senu pagātni ir. garantijas nekādas~! neesmu pārbaudījis-visas, jo kontrolracienā ir rezultāti. tas gan ir atkarīgs no md.tālāk objekti 30 km radiusā .
1. ceļu vietas - 1 vakarā,pie manas mājas meža ceļš-7 km garumā,tāpat pludmale[agrāk sena ceļa vieta]+pirts. ceļa vieta jāpārbauda ļoti plašā radiusā. jo izskatās ka tur ir bijuši blakus posmi.
2. senas dzirnavas un mājvieta u.t .t.-tikai aplūrēju, pat neraku.paralēli braucam tālāk uz www2 noliktavu vietu[friču-tur ir arī senatne+ ww}. vanag !tur tu tādu kaifu saķersies, kā nekad cool .pie viena vēl būs jātestē viena vieta[aptuvenais virziens ir] ,kur krievu arm. sagāza friču noliktavu saturu.
3.labāk tagad pa krūmiem, nekā rudenī redzami[tad būs visur kartupeļu tīrumi],jo ir vietas kur tagad labāk
4. pirts visa tusiņa garumā[pie manis] + jūra+ PL. VECĀ NOSKALOTĀ CEĻA TESTS.5
5. VISU PROTAMS TAGAD NETEIKŠU.NEPĀRBAUDĪTU VIETU[-PROTAMS MAN ZINĀMU] -NAVALOM, BET GARANTIJU NEKĀDU.ES PARASTI EJU PĒC PRINCIPA-ŠEIT NEKĀ NAVA. NU JA KA!
darba režīmu varu garantēt intensīvu-pat kost negribēsies.---aizmirsu mēs taču nekožam chempion . BET VARAM BRAUKT ARĪ UZ ZEMESGALU ,LAI AR VANAGA PĪLĪTĒM UN BALOŽIEM PACIENĀTOS-NU JA KA cool !! TUR JAU VISĀDI KARASPĒKI GĀJUŠI-TĀPEC AUSTRIS VĒL JOPROJĀM KLUSS[TAS NO SENATNES- aikido aikido SENČU PĀRDZĪVOJUMIEM aikido pirats shaut nunchak

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.


Komentāru rediģēja otomars - Svētdiena, 11.Jūlijā.2010, 02:42













 
otomarsDatums: Svētdiena, 11.Jūlijā.2010, 02:10 | Komentāri # 10
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
NU JĀ! BRAUCIET AR SAVĀM MĪĻOTĀM-KAMĒR JŪRMALAS SEZONA! BŪS ,KAS MŪS IZVADĀ smej smej smej . GALVENAIS ORGANIZĒJATIES! KUNDZES LAI TUSĒ PA PIRTI UN JŪRMALU! ausis :ausis: ausis NU JA! LĪDZ JŪRAI VAR VILKT AR APENĒM ausis - KĀDUS 150 M. PA MEŽA TAKU.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.


Komentāru rediģēja otomars - Svētdiena, 11.Jūlijā.2010, 02:20













 
otomarsDatums: Svētdiena, 11.Jūlijā.2010, 02:35 | Komentāri # 11
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
OTOMARA CEĻŠ AR MEŽAKROGA VIETU PAGAIDĀM NETIKS ATKLĀTS.TO PA HODU ĢEISTVIJA. ausis
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
GollumsDatums: Svētdiena, 11.Jūlijā.2010, 08:45 | Komentāri # 12
 
Balvu ielāde ...




Es tā sēzž un šārīta karstumā štukoooo,kāpē tas Ōtomār kungs tā grib mūs noķert uz sav makšķer doma ???? Un ta man,kaut arī laukā jau akkkalīnās cepešpannna darbojas,pieleca - cien.god.bodniekgungam tā šamēj andel bod galīg laiž pēdēj burbul,siev noteikt bļau,ka kod saēduš veccco kažok un bērn dīc pēc jaun dator au - bet ku ta nabadzīg bodniek lai ņem to čungur,ja iekš bod tik zirnekl vien dancooooo dance ......
Un ta redz,šamēj ir nodzins to liel skopum un nu velk mūs uz sav zelt raktuv viet depozit - bet pats jaf noteikt berzē rok,ka tad sabrauks taut un nekkko neizrakuš,vismaz izķemmmēs šamēj bod hi ja
Nu bet vispār,protams,plezīr vajag,sevišk,kad ir tik fein kompānij cool2 .Un varbūt ,ka izrokās kas vairāk par toooo slaveno bykovapieckapeik :mele2:!!!! Un god.Ōtomār,nakts vidū ,ar tīkl pār plec,nebridīs ūdenī debess zvan dzesēt un nebļaus,ka visād zar un dūņ traucē fišiņ ķeršanai mele1 ,jo kā tautā sak - sūdīg dancotāj arī paut traucēēēēe cool3 !!! Bet,vecooo zēn,neķer kreņķ,ja lob raksies mēs Tev to pušier neminēs.Kamēr būs skaidrā!!!!!!!!!
Es ar abām rokām un kājem,un vēl šo to,par kopēj ļembast kodiens
 
AigarsDatums: Svētdiena, 11.Jūlijā.2010, 09:24 | Komentāri # 13
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Piekrītu Gollumam. Vajag vēl kādu ļembastu alus
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
emils92Datums: Svētdiena, 11.Jūlijā.2010, 10:28 | Komentāri # 14
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Es arī esmu par šito pasākumu!! cool
 
otomarsDatums: Svētdiena, 11.Jūlijā.2010, 15:30 | Komentāri # 15
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jums e cien .kng. Gollum i taisnib :hi:-bod pagaidam i slēgt-jo vasares laika ir jātais e atpūt :kodiens:. un šiverešan pa mājaugšam i bīstam veselibai tāda karstuma ausis .un bodniek kundzei mantelits jauns i nopirkts [makten glauns]. i bērneļiem ir labs liets sagādats. bod jau es paspēj iztīrit no mantam vasares sākuma,bij makten lab kund,kam sajēg nav pa liet vērtib,bet vec mant patīk. i putekeļs nebij jāslauk-aizgāj a visiem pa lab cen. :cool2:.bet vēl jau kādi roidiņi i palikuš-sēklai.tā ka bod ķem šite nesanāks,jūs vares makten dikti ķemmet krūms.
bet vietu jau varam izštukot arī kautkur latvijai pa vidu-tāpēc vajag piedāvāt. varam braukt palīgā emilam pļaviņu attīrīt ausis ausis ausis

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AigarsDatums: Svētdiena, 11.Jūlijā.2010, 21:09 | Komentāri # 16
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kaut kad jāaizbrauc pie Otomara, jāparokās un, lai parāda copes vietas! aikido
Un vispār - kad tad plānojās atkal salidojums? au

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
sancho76Datums: Pirmdiena, 12.Jūlijā.2010, 00:21 | Komentāri # 17
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Pagaidām ar finansiem ir tā kā ir, nevar tak tukšām rokām atbraukt pie mūsu cienījamā bodnieka, bet ideja jau protams ir apsveicama, un tiklīdz varēs-tā uzreiz ja
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
007Datums: Pirmdiena, 12.Jūlijā.2010, 14:05 | Komentāri # 18
 
Balvu ielāde ...




Gribeetos gan pie Otomar k-ga aizlaist.bet ar taam finanseem ir galigi graavii :(
..bet nu laiks raadiis...
..tas Otomar Štengrais ir varen lappppssss...taa vot.. alus
...jaa,un pats Otomar k-ngs ar ir riktigs čoms.. cool
 
spridzeklis27Datums: Pirmdiena, 12.Jūlijā.2010, 20:57 | Komentāri # 19
Berluskoni

Komentāri: 121
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
es ar tik par,viss tik atkarīgs no finansēm,labprāt paraktos pa Vidzemes pusi! depozit
esmu tāds kāds esmu
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » salidojums (jāsāk štukot)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024