Sestdiena, 20.Aprīlī.2024, 06:37
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | ss.lv patvaļa - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ss.lv patvaļa (afigeļi)
ss.lv patvaļa
AigarsDatums: Otrdiena, 27.Jūlijā.2010, 14:29 | Komentāri # 1
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kāds nezin kā var sadzīt rokās ss.lv īpašnieku(firmas, kurai tas portāls pieder) reālo adresi vai telefonu. Vislabāk adresi, lai var nosūtīt ierakstīto vēstuli, vai aiznest uz turieni sūdzību un likt parakstīties par saņemšanu, jo tad būs spiesti atbildēt.

Lieta sanāca sekojoša, ieliku sludinājumu, samaksāju par to, lai pievienotu www linku, bet tas neparādījās. Sarakste pa e-pastu sanāca šāda:

Labvakar!
Man interesē tāda lieta, kāpēc sludinājumā neparādās links, kas novestu pie sīkākas informācijas par pārdodamo preci? Man palūdza ievietot šo sludinājumu - http://www.ss.lv/msg....dm.html
Un es to ievietoju un ailē www ieraksīju linku, kam bija jānorāda uz laivas sludinājuma pirmavotu, jo tur ir arī apskatām laivas video. Par ko es maksāju gandrīz latu no sava telefona numura, ja tas links nekur neparādās? Kāpēc tad vajadzīga tāda aile sludinājuma ievietošanas logā, ja reāli tā nestrādā?
Paldies!

Atbilde:
Labdien! Atsūtiet to linku.

Es:
http://parcopi.lv/board/pardodu_motorlaivu/15-1-0-15
Noteikumos taču ir minēts, ka maksas sludinājumiem ir paredzēts speciāla lauks www linkam.

Atbilde:
Jūsu norādīts www-links nevar tikt publicēts sludinājumu portālā SS.lv

Es:
Kāds tam ir iemesls? Pārlasīju noteikumus un neatrodu, kāpēc nevarētu tikt publicēts šis links. Kāpēc tad tiek maldināti cilvēki un maksas sludinājumā tiek piedāvāta šāda iespēja??? Par ko tad cilvēki maksā, ja linku nemaz nevar pievienot tajā maksas sludinājumā?
Kā tad internetveikali var likt savu preci ar linku uz savu interveikala linku, kur tā prece tirgojas? Kas tur ir savādāks?

Atbildes nav.

Es vēlreiz:
Joprojām gaidu atbildi, kāpēc mans links nevarēja tikt publicēts? Kāpēc tiek izplatīta maldīga informācija, ka samaksājot naudu tiek paredzēts speciāls lauks www linkam??? Gribu pamatotu atbildi, kāpēc mans norādītais links netika publicēts. Kurš no noteikumu pantiem tika pārkāpts???? Ja neviens, tad vēlos saņemt savu naudu atpakaļ, vai sagaidīt vismaz konkrētu pamatojumu, kāpēc??? Ja neatbildēsiet pa e-pastu, tad varu arī nosūtīt ierakstīto vēstuli uz kuru jums nāksies atbildēt!
Pārlasīju vēlreiz noteikumus un neatrodu nevienu iemeslu, kāpēc mans links nevar tikt publicēts. Noteikumos punkts 8.2 Paredz iespēju pievienot www linku.
Noteikumu punktos no 9 - 9.32 neatrodu nevienu pārkāpumu, kas attiektos uz manis ievietoto sludinājumu.
Un atbilde "Jūsu norādīts www-links nevar tikt publicēts sludinājumu portālā SS.lv" man neder. Man vajag pamatojumu, jo es vēlos uzzināt par ko es maksāju naudu.

Atbildes joprojām nav.

A pašā lapā nekādu kontaktu, ne telefona numuru. Tāds uzmetēju kantoris, ka vai nu! dusma2


Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
007Datums: Otrdiena, 27.Jūlijā.2010, 14:37 | Komentāri # 2
 
Balvu ielāde ...




reaali vareetu paliidzeet pateereetaaju aizsardziibas biedriiba,citus variantus pat nezinu..
 
AigarsDatums: Otrdiena, 27.Jūlijā.2010, 14:41 | Komentāri # 3
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
007 - paldies par ieteikumu! Aizsūtīju viņiem uz e-pastu ar lietas izklāstu un palūdzu padomu kā rīkoties.
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
007Datums: Otrdiena, 27.Jūlijā.2010, 15:16 | Komentāri # 4
 
Balvu ielāde ...




"Internet" SIA
Reģ.nr.40003411866

Adrese korespondencei:
Vasaras iela 7-25, Rīga, LV-1046
te ir adrese
Pieejams tikai lietotājiem

Komentāru rediģēja 007 - Otrdiena, 27.Jūlijā.2010, 15:17













 
sancho76Datums: Otrdiena, 27.Jūlijā.2010, 20:29 | Komentāri # 5
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Aigars,

Pieejams tikai lietotājiem

un ja kādreiz vajag sadzīt rokā lapas īpašniekus LV domēnā tad ejam uz Pieejams tikai lietotājiem maucam iekšā lapas adresi un skatamies kontaktus wink


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
ArklsDatums: Otrdiena, 27.Jūlijā.2010, 23:00 | Komentāri # 6
Vietējais guru
Komentāri: 108
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
O, Superīgi, sen jau viņus gribēju atrast doma aikido
Rakt vai nerakt? - Tāds ir jautājums!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ss.lv patvaļa (afigeļi)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 20.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024