Piektdiena, 29.Martā.2024, 16:29
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Sviestc! - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Sviestc!
Sviestc!
modrisabikisDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 16:14 | Komentāri # 1
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Dzerot ( TAS IR MAZSVARĪGI) pārskatīju visādas lietas kas man glabājas ārējā cietajā diskā ! Sūd būšan - dažas bildes ko pirms nedēļas ieliku nerādā atverot ar Picture wiever vai jebkādu citu progu. Tā vietā atveras iekoniņa ar sarkanu krustu vai ari tikai trešdaļa no bildes. UN TEKSTS DRAVING FAILED !!! Vai kādam kas līdzīgs ir bijis?


Mo
 
modrisabikisDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 16:15 | Komentāri # 2
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
...
Mo
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 16:48 | Komentāri # 3
 
Balvu ielāde ...




Izskataas peec taa, ka esi laikam pa aatru atvienojis aareejo cieto disku no kompja, liidz galam nav ielaadeejies... pameegjini no aareejaa diska paarkopeet taas bildes uz kompja... citreiz paliidz ... bet maz ticams...
 
VanagsDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 17:00 | Komentāri # 4
Zemgales rakaris

Komentāri: 766
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
modrisabikis, tādi brīnumi kā Tev man nav gadījušies
bet kad tikko bildes pārliki no fotoaparāta uz datoru ar tām bildēm bija viss kārtībā?

Kas meklē, tas atrod..
 
sancho76Datums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 17:14 | Komentāri # 5
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
modrisabikis, Pamēģini asociēt jpg failus ar standarta windows bilžu pārlūku, karoč uz jebkuras bildes ar labo peles taustiņu--->properties (settings)----->change , tur izvēlies fax and image wiever (vai kaut kā līdzīgi saucās uz winXp) un apstiprini.


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
modrisabikisDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 18:03 | Komentāri # 6
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Vanags)
t kad tikko bildes pārliki no fotoaparāta uz datoru ar tām bildēm bija viss kārtībā?

Jā viss bija čikiniekā!

sancho76, izmēģināšu, paldies!


Mo
 
modrisabikisDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 20:58 | Komentāri # 7
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (sancho76)
modrisabikis, Pamēģini asociēt jpg failus ar standarta windows bilžu pārlūku, karoč uz jebkuras bildes ar labo peles taustiņu--->properties (settings)----->change , tur izvēlies fax and image wiever (vai kaut kā līdzīgi saucās uz winXp) un apstiprini.

Nekas nenotiek!


Mo
 
modrisabikisDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 21:05 | Komentāri # 8
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Mēģinājumi!



Mo
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 21:10 | Komentāri # 9
 
Balvu ielāde ...




Es jau teicu, ka taadas lietas notiek, ja liidz galam neielaadee bildes un atvieno pa aatru kabeli no kompja, vai laadeejot bildes nesagaidot, ka taas visas ieladeejaas. meegjina jau no kompja taas dzeest laukaa

Pievienots (08.Augusts.2010, 21:08)
---------------------------------------------
cool2 Modri tev vispaar labie nosaukumi cietajiem diskiem

Pievienots (08.Augusts.2010, 21:10)
---------------------------------------------
Uzspied uz bildes un saliidzini cik vinjai liels apjoms un taaam pashaam citaam bildeem...

 
sancho76Datums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 21:23 | Komentāri # 10
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
modrisabikis, ieliec kādu no tām bildēm, kuras Tev atveras tikai daļēji Pieejams tikai lietotājiem un pēc tam iemet saiti tepat
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 21:38 | Komentāri # 11
 
Balvu ielāde ...




Paluureejos Modri
Nekaa nesanaaks, kaa jau teicu, tu neesi pilniibaa ielaadeejis aareejaa cietajaa diskaa shaas bildes, kuras neatveraas... un man zjeel, bet nav atjaunojamas
 
modrisabikisDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 21:44 | Komentāri # 12
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Tottenkopf)
Es jau teicu, ka taadas lietas notiek, ja liidz galam neielaadee bildes un atvieno pa aatru kabeli no kompja, vai laadeejot bildes nesagaidot, ka taas visas ieladeejaas. meegjina jau no kompja taas dzeest laukaa

Nē nē, bildes bija ielādētas. Bet paties , reizēm es noslinkoju un usb izrauju bez safely remove hardware


Mo
 
modrisabikisDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 21:46 | Komentāri # 13
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (sancho76)
modrisabikis, ieliec kādu no tām bildēm, kuras Tev atveras tikai daļēji Pieejams tikai lietotājiem šeit un pēc tam iemet saiti tepat

Pieejams tikai lietotājiem


Mo
 
modrisabikisDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 21:48 | Komentāri # 14
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Un piefiksēju ka arī ka dažas citas bildes, kas jau senāk ir ielādētas neveras vaļā.
Mo
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 21:50 | Komentāri # 15
 
Balvu ielāde ...




Quote (modrisabikis)
Nē nē, bildes bija ielādētas. Bet paties , reizēm es noslinkoju un usb izrauju bez safely remove hardware

Nu redz, pats atbildeeji uz savu jautaajumu... happy
 
modrisabikisDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 21:58 | Komentāri # 16
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Jā, bet tikai tad kad esmu pabeidzis visu ķimerēšanos. bimbat aaaa un tās bildes ir pagal uz visiem laikiem. Jopt. Nu neko, kā ir tā ir. Citreiz zināšu.
Mo
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 08.Augustā.2010, 22:01 | Komentāri # 17
 
Balvu ielāde ...




Es jau nesaku, ka man taisniiba, es piemeeram arii aareejo disku bez save vienoju nost... tfu, tfu, tfu veel nekas nav pazudis vai neielaadeejies...
 
sancho76Datums: Pirmdiena, 09.Augustā.2010, 02:56 | Komentāri # 18
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
modrisabikis, nu man tā bilde rāda tieši tāpat kā Tev, tas nozīmē , ka vaina nav softā, bet pašā bildē, tālāk var izsecināt, ka ja esi viņas savulaik normāli ielādējis, tad pie vainas būs cietais disks, visticamāk ka sāk pa lēnam birt klasteri nost,,, obligāti uztaisi cietā pārbaudi, lai Winda var iezīmēt bojātos klasterus un failus kas atrodās uz bojātiem klasteriem, tā pilnīgi iespējams vēl varēs atjaunot.

Tātad my computer----> ar labo peli uz cietā diska----> properties(settings)----->service(tools)------>check disk for errors(vai kaut kā līdzīgi)-----> obligāti ievelc ķeksīšus abās rindkopās.


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 09.Augustā.2010, 19:52 | Komentāri # 19
 
Balvu ielāde ...




Sancho izbrins
A ko tev winda krievu valodaa?
 
sancho76Datums: Pirmdiena, 09.Augustā.2010, 22:19 | Komentāri # 20
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Tottenkopf, pieradis jau esmu pie krievu val, latviski winda ir tīrā komēdija ausis
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 09.Augustā.2010, 23:37 | Komentāri # 21
 
Balvu ielāde ...




Mnjaaa....... es tikai anglju meelee... var jau arii chehiski vai slovaakiski, bet angliskaak labaak
 
modrisabikisDatums: Trešdiena, 11.Augustā.2010, 20:18 | Komentāri # 22
kolekcionārs

Komentāri: 641
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
sancho76, Pārbaudīju c disku, būrās kādu stundu, tad ieslēdzās. Un tas ir viss? Nepaspēju izlasīt ne atskaites, ne ko citu. Tagad ņemu priekšā arējo disku.
Mo
 
sancho76Datums: Trešdiena, 11.Augustā.2010, 22:08 | Komentāri # 23
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
modrisabikis, ja Tev bildes bij uz C diska , tad tag pārbaudi, mok sāk vērties vaļā.....
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Sviestc!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, Valduha, grosha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024