Trešdiena, 24.Aprīlī.2024, 19:31
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Probleem lietoshanaa - ACE 250 - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Probleem lietoshanaa - ACE 250 (Jautaajums tiem, kas lieto Garret ACE 250)
Probleem lietoshanaa - ACE 250
otomarsDatums: Svētdiena, 03.Oktobrī.2010, 13:43 | Komentāri # 26
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
kad tu viņu pirki? parbaudi vai spoles vads ir kārtīgi savienots ar vadības bloku. ar austiņām arī šnāc?
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
gobiDatums: Svētdiena, 03.Oktobrī.2010, 14:03 | Komentāri # 27
Kurzemes rakaris

Komentāri: 243
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Varbūt skaņa izbeigusies bumbum Ko displejs dara..rāda kko?
Man šodien laikam bij ajoks ar tukšām baterijām, sāka lēkāt un pēc tam vispār neko neraģēja kaut arī rāda vienu iedaļu. Tag uzliku lādēties, bet ar citām bačolēm itkā rādīja ka viss ok.
 
emils92Datums: Svētdiena, 03.Oktobrī.2010, 14:07 | Komentāri # 28
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
valdis35, Un kā ir ar austiņām? Tāpat?
 
otomarsDatums: Svētdiena, 03.Oktobrī.2010, 14:53 | Komentāri # 29
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
avarbūt vaina ir paša galvā smej .piemēram vanagam- ausis nevis md visu laiku pīkstēja, doma1 , bet skaņa bija paša galvā kush .
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
sipciksDatums: Svētdiena, 03.Oktobrī.2010, 17:35 | Komentāri # 30
Tāmniece

Komentāri: 109
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nezinu, man ar skanju viss ir OK cool austinjas veel ar skanjas reguleetaaju, taa kaa pavisam labi :)
Ne vienmēr ir tā, kā izskatās!
 
007Datums: Svētdiena, 03.Oktobrī.2010, 17:52 | Komentāri # 31
 
Balvu ielāde ...




Quote (emils92)
, Un kā ir ar austiņām? Tāpat?

pareizs secinaajums...ja kaadreiz ir lietotas austiņas,var buut,ka kontakts nav atsledies atpakaļ...un tad ir klusums.....
 
foxterjerDatums: Trešdiena, 20.Aprīlī.2011, 01:22 | Komentāri # 32
Ostaps Benders

Komentāri: 124
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu es pirms div nedēļām nopirku ACE 250. Bija domāts, kā pagaidu variants šitai vasarai, bet pastrādāt ar šo nemaz laikam nesanāks. :D Nometu stūrī, tagad stāv un krāj putekļus. Laikam neiedraudzēšos ar viņu. :D Krāšu naudu E-Tracam. Nu iespējams, ka arī E-Tracs nonāks turpat kur eisiks. :D:D:D Kautkā biški apjuku, jo pirmstam biju strādājis tikai ar aparātiem kuri darbojās režīmā, kurš eisam ir pinpoints. Respektīvi dod garus kaucienus, nevis vienu sitienu. Nu o.K. Tas būtu zili violēts... Bet metālu šķirošanas funkcija arī mani pamatīgi sarūgtināja. Dīvāna atsperes ir no sudraba, zelta gredzenam ir taspats metāla sastāvs kas pieciem centiem. Pagalms arī pilns ar sudrabu. Nu baigi saskaitos. :D
Tāpēc nospļāvos un aizņēmos no čoma Slenara sariktēto aparātu. Metālus šis nešķiro, bet detektēšanas dziļums un baterijas darbības ilgums ir labs. Grūti gan sadzīvot ar mineralizētu augsni, kā pērngad kad karabīni meklējot 100gadīgai eglei pārraku visu sakņu sistēmu. :D Nu nezinu vīri... Skatos ka te daudzi no jums rok ar eisiņiem, bet es ar viņu kopīgu valodu atrast nevaru. Es roku tikai un vienīgi karu, un man šķiet ka šis nu galīgi tai štellei neder. Drīzāk ar viņu pa pludmali jāstaigā.
Nu varbūt varat padalīties ar kādu padomu, kā "iejāt" to rīku? :D

Nav miera vairs mūsu zemē,
kopš Viestards ir aizgājis veļos.
Bet krusta priekšā NEKAD,
Zemgaļi nekritīs ceļos.
 
sancho76Datums: Trešdiena, 20.Aprīlī.2011, 01:50 | Komentāri # 33
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
foxterjer, tikai ar praksi nāk pieredze, un tie nav tukši vārdi, esmu savām acīm redzējis ko ar eisiku rok, vajag staigāt, klausīties, cilāt spoli augstāk zemāk un dažādos virzienos. Apradīsi un būs ok ;)
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
AigarsDatums: Trešdiena, 20.Aprīlī.2011, 07:49 | Komentāri # 34
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (sancho76)
foxterjer, tikai ar praksi nāk pieredze, un tie nav tukši vārdi, esmu savām acīm redzējis ko ar eisiku rok, vajag staigāt, klausīties, cilāt spoli augstāk zemāk un dažādos virzienos. Apradīsi un būs ok

Varu tikai piekrist Sancho teiktajam :)
Es īstenībā nemaz signālos neiedziļinos, kaut gan follija signālu jau atpazīstu :D Jo labāk un skaidrāk signalizē, jo azartiskāk roku :D Piedevām ir gadījies izrakt pavisam mazas lietiņas no diezgan liela dziļuma. Piedevām paskatoties kādi atradumi ir kaut vai Spridzeklim un Otomaram ar šo aparātu, tad tiešām ir tikai piešaušanās vaina :)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
otomarsDatums: Trešdiena, 20.Aprīlī.2011, 10:43 | Komentāri # 35
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
foxterjer, eisikam nav ne vainas.pamēģini pats iestādīt savus regulējumus. jārēķinās ka signāli no sarūsējuša mettāla var parādīties uz krāsainā skalas it sevišķi no čuguna.gredzens rāda 5centu nonētu tāpēc ka ir apaļs.tas jau skaitās krāsainais un krāsaino signāli [tādi] ir jārok. alumīnija skalā parasti var ķerties zemas proves sudrabs. vispirms novērtē vietu kur raksi ,tad apdomā ar kādu režīmu sāksi meklēt. ieteicams būtu all metall , pēc tam jewerly- tas stipri piemēslotās vietās. tādas vietas es sturmēju parasti vairākas reizes un parasti ar katru reizi atradumi nāk un nāk no jauna un arvien labāki. jūtīgumu liec uz -2 iedaļas no gala un kātu arī neizvilc līdz galam savādāk tas pie kustībām dos signālu.
Vispār pastaigā visādos režimos. un uz gaisa testiem neskaties-dzivē ir savādāk. signālus var saprast,pat divlatnieku [govi] var atrast jo viņa sastāvs i metāls+krāsainais un skaņa arī atbilstoša kuru nevar sajaukt.
Domāju ka kariņam E-track i nederēs to prasi saktmeistaram Golluma kungam.Ar to jau vairāk pa senatni jārok.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
foxterjerDatums: Trešdiena, 20.Aprīlī.2011, 21:09 | Komentāri # 36
Ostaps Benders

Komentāri: 124
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
foxterjer, eisikam nav ne vainas.pamēģini pats iestādīt savus regulējumus. jārēķinās ka signāli no sarūsējuša mettāla var parādīties uz krāsainā skalas it sevišķi no čuguna.gredzens rāda 5centu nonētu tāpēc ka ir apaļs.tas jau skaitās krāsainais un krāsaino signāli [tādi] ir jārok. alumīnija skalā parasti var ķerties zemas proves sudrabs. vispirms novērtē vietu kur raksi ,tad apdomā ar kādu režīmu sāksi meklēt. ieteicams būtu all metall , pēc tam jewerly- tas stipri piemēslotās vietās. tādas vietas es sturmēju parasti vairākas reizes un parasti ar katru reizi atradumi nāk un nāk no jauna un arvien labāki. jūtīgumu liec uz -2 iedaļas no gala un kātu arī neizvilc līdz galam savādāk tas pie kustībām dos signālu.
Vispār pastaigā visādos režimos. un uz gaisa testiem neskaties-dzivē ir savādāk. signālus var saprast,pat divlatnieku [govi] var atrast jo viņa sastāvs i metāls+krāsainais un skaņa arī atbilstoša kuru nevar sajaukt.
Domāju ka kariņam E-track i nederēs to prasi saktmeistaram Golluma kungam.Ar to jau vairāk pa senatni jārok.

He... :) Pat ļoti izsmeļoši. Nu ir tā... Šodien pašiverējos pa to vietu, kura mani tik ļoti nomoka, un sapratu, ka knibināšanās pa tādām vietām nu galīgi nav mans aicinājums. Nu lieta tāda, ka "sudraba zīmē" leca ārā alumīnija, šnabja pudeļu korķi, salauzta atslēdziņa u.c mēsli. Bija viens perspektīvs signāls kurš aizgāja līdz krāsaino puses pašam galam, bet pēc zemes virskārtas izvandīšanas tas pazuda. :(
Nu laikam jau jāsāk ar stāstu par to, kāpēc vispār ņemos ar šito visai kaitinošo rūpalu (es runāju par rakāšanos rajonā ap trotuāra malu.) Tāpēc, ka sen atpakaļ tur nozaudēju lielu, skaistu un dārgu Nameja gredzenu no zelta. ( Tiesa gan nezinu kādas proves.) Tāpēc mani interesē TIKAI UN VIENĪGI simboliņi eisika panelītī zem kuriem varētu slēpties informācija par uzdetektētu zeltu. Monētas es tur nemeklēju. atradīšu savu zelta gredzenu un uz vairākām nedēļām pazudīšu mežā. :D Turpināšu ar melnu muti rakt tranšejas un ložņāt pa bunkuriem. fans Bļin... Nu baigi gribās atrast to spīdīgo nieku. :D Sāku jau vainot visu pasauli pie tā, ka nevaru viņu atrast. Pieļauju domu, ka kāds jau ir atradis, pat ka žagata uz savu ligzdu aiznesusi. :D Nu nez... Vieta kur roku ir trotuāra mala. Abās pusēs ar zāli aizauguši grāvji, kur tad arī gredzens iekrita. Piedrazots ne pārāk stipri. Pagājušogad ar vienu no Slenara aparātiem tur izraku pāris krievu rubļus, ērenpreisa atsperi, čupu ar alus pudeļu korķiem un vēl visādus niekus. Tātad diezgan stipri jau patīriju. Nu tagad mani interesē tikai un vienīgi tas, kā nodiskriminēt metālus lai atrastu tikai to sūda gredzenu. Un uz kādiem signāliem ir vērts rakt. Tu saki, ka krāsainā signāli ir jārok visi. Un es tam pilnīgi piekrītu. okk Bet tas ir tad, kad šiverējies pa kādu vietu ar nolūku viņu izķemēt un atrast monētiņas un citus tevi interesējošus knibuļus. Bet varbūt vari pastāstīt par kādu variantu, kā nokonfigurēt aparātu, lai viņš rāda tikai zeltu, vai arī pēc pieredzes zini zem kuriem signāliem zelts parasti slēpjas. Un kādiem metāliem signāla toņkārtas ir analogas ar zelta signāla toņkārtām. Esmu gatavs mācīties un uzklausīt. :D Nu vēl pieļauju iespēju, ka tām gredzenam prove visticamāk varēja būt virs 500tās tāpēc salīdzināšana ar laulības gredzena signālu (kurš palīda apakšā zem 5 centu monētas simboliņa :D ) varētu arī nekādus augļus nenest. Vienkārši gribās reiz par visām reizēm pārbaudīt vai tas gredzens tur ir vai nav. Vai nu atrast, vai nu arī saprast to, ka kāds cits jau viņu ir atradis. Nu tāds tas stāsts. :) Ar monētu meklēšanu neesmu izdomājis aizrauties. Senu muižas ēku un citu zem 20 gadsimta būvju paliekas gan kartēs piefiksēju, ja nu kādreiz izdomāšu tam pievērsties. Bet pagaidām mana sirdslieta ir kara rakšana. Tāpēc tagad ar šito visu ņemos tā teikt- piespiedu kārtā. :D Eisiku, gan laikam pa gaisu nemetīšu, jo man ar vienu manu draugu ir maza shēma kautkad laist tripā ar autostopiem pa eiropu. Slīdēsim ar eisikiem pa Vidusjūras biezeņu pludmalēm, dzersim vīnu, meklēsim eiro centus un citus niekus kurus biezie pasējuši, un protams... protams ka pīpēsim marokāņu hašišu. :D


Nav miera vairs mūsu zemē,
kopš Viestards ir aizgājis veļos.
Bet krusta priekšā NEKAD,
Zemgaļi nekritīs ceļos.


Komentāru rediģēja foxterjer - Trešdiena, 20.Aprīlī.2011, 21:13













 
sancho76Datums: Trešdiena, 20.Aprīlī.2011, 21:29 | Komentāri # 37
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
foxterjer, par tripu uz Eiropu super doma okk
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
foxterjerDatums: Trešdiena, 20.Aprīlī.2011, 21:41 | Komentāri # 38
Ostaps Benders

Komentāri: 124
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (sancho76)
foxterjer, par tripu uz Eiropu super doma

Nu tas jau regulāri tiek darīts. Spānija, Portugāle, Sardīnija. Katru vasaru, kāds kautkur aizlaiž, lai pēc trim mēnešiem atgrieztos atpakaļ LV izkāmējis un ar neķemmētiem matiem. :D Tikai tagad mugursomas būs par pusotru kilogramu smagākas. :D Nu es NEKAD, un NEMŪŽAM nelaidīšu iespēju izslīdēt arī cauri kādai no Normandijas piekrastes stratēģiski SVARĪGAJĀM pludmalēm. Profesionāls pienākums, tā teikt. :D


Nav miera vairs mūsu zemē,
kopš Viestards ir aizgājis veļos.
Bet krusta priekšā NEKAD,
Zemgaļi nekritīs ceļos.
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 21.Aprīlī.2011, 00:14 | Komentāri # 39
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Esikam vajag austiņas-protams ar skaļuma regulatoru.Viņam ar laiku kad piešausies varēsi dzirdēt tādus kā starptoņus-pēc tiem jau varēsi orientēties. Es par rudo atrašanu nevaru sūdzēties -esika cena nosedzās-pirku to vēl pa dāgo un pilno paketi.Karam arī viņš ir labs, par to es esmu pārliecinājies-piepērc vēl dziļuma spoli un būs o.k.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
foxterjerDatums: Ceturtdiena, 21.Aprīlī.2011, 10:59 | Komentāri # 40
Ostaps Benders

Komentāri: 124
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu jā... Bet zelta signāls var slēpties arī zem 5 centu monētas ikoniņas?
Nav miera vairs mūsu zemē,
kopš Viestards ir aizgājis veļos.
Bet krusta priekšā NEKAD,
Zemgaļi nekritīs ceļos.
 
sgardDatums: Ceturtdiena, 21.Aprīlī.2011, 23:31 | Komentāri # 41
Pedagogs

Komentāri: 289
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Jautājums.
Kādi ir ACE 250 iepakojuma kastes gabarīti. Apmēram. Nu es domāju, kad veikalā pērk.
 
foxterjerDatums: Piektdiena, 22.Aprīlī.2011, 00:06 | Komentāri # 42
Ostaps Benders

Komentāri: 124
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (sgard)
Jautājums.
Kādi ir ACE 250 iepakojuma kastes gabarīti. Apmēram. Nu es domāju, kad veikalā pērk.

Manējais bija izjauktā veidā ietīstīts plēvēs, un notīts ar skoču. Varēja mugursomā ielikt.


Nav miera vairs mūsu zemē,
kopš Viestards ir aizgājis veļos.
Bet krusta priekšā NEKAD,
Zemgaļi nekritīs ceļos.
 
ralfs149Datums: Piektdiena, 22.Aprīlī.2011, 00:11 | Komentāri # 43
Garāmgājējs
Komentāri: 42
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
foxterjer , vispirms ir jāsaprot kādā vietā tu roc, tad varēsi orientēties uz kādiem signāliem reaģēt. Ja tie ir kolhozu tīrumi, publiskas atpūtas vietas ,tad viennozīmīgi jāreaģē uz visiem aizdomīgiem krāsainā signāliem-tas atmaksājas ,lai gan vajag pacietību.Tādos bieži apstrādātos labas lietas var atrast uzreiz zem zāles[velēnā]. Es tā pacēlu retu Nordland divīzijas 'friču žetonu ar komandējošā sastāva nummuru+ vēl gabaliņu no līdzīga.

Komentāru rediģēja ralfs149 - Piektdiena, 22.Aprīlī.2011, 00:14













 
foxterjerDatums: Piektdiena, 22.Aprīlī.2011, 00:27 | Komentāri # 44
Ostaps Benders

Komentāri: 124
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (ralfs149)
Es tā pacēlu retu Nordland divīzijas 'friču žetonu ar komandējošā sastāva nummuru+ vēl gabaliņu no līdzīga.

Smalki! okk


Nav miera vairs mūsu zemē,
kopš Viestards ir aizgājis veļos.
Bet krusta priekšā NEKAD,
Zemgaļi nekritīs ceļos.
 
sancho76Datums: Piektdiena, 22.Aprīlī.2011, 01:17 | Komentāri # 45
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Jā, tas ir fakts ja sāksi meklēt tikai zeltu ( mēģinot staigāt tikai uz gold iestatījumiem detektorā) palaidīsi garām daudz interesantu lietu. Un uz tā paša "gold" saraksi ne mazums sūdu :D Jārok visi krāsainie signāli. Piemēram varu piemeklēt noteikta diametra alumīnija stieples gabalu kas skanēs kā standarta laulības gredzens. Un ja detektoram nav metala vadītspējas indikācijas tad nereāli pateikt kas tur zem spoles ir. Patiesība ir kaut kur tur ārā ;)
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
foxterjerDatums: Piektdiena, 22.Aprīlī.2011, 01:26 | Komentāri # 46
Ostaps Benders

Komentāri: 124
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (sancho76)
aru piemeklēt noteikta diametra alumīnija stieples gabalu kas skanēs kā standarta laulības gredzens. Un ja detektoram nav metala vadītspējas indikācijas tad nereāli pateikt kas tur zem spoles ir. Patiesība ir kaut kur tur ārā

To par alumīnija stiepli, šnabja pudeles korķi un patiesību kura ir ārā, jau esmu šajās dienās pārbaudījis uz savas ādas. Pagaidām vēl plinti mest krūmos netaisos, bet man ir radušās (pagaidām vēl nepamatotas) aizdomas, ka "Namejs" ir aizgājis pie cita saimnieka.


Nav miera vairs mūsu zemē,
kopš Viestards ir aizgājis veļos.
Bet krusta priekšā NEKAD,
Zemgaļi nekritīs ceļos.
 
sancho76Datums: Piektdiena, 22.Aprīlī.2011, 01:34 | Komentāri # 47
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Man arī reiz bija pieredze: Vienā Bauskas privātmājas teritorijā saimniecei darbojoties pa sakņu dārziņu esot pazaudēts zelta auskariņš, par laimi otrs dzīvs, vesels un spīd ar. Paņēmu savu explorer se, un novilku viņam gar spoli to palikušo auskariņu un pārējo visu diskriminēju. Tā arī neatradu, bet šādus tādus metāla mēslus kas skanēja gluži kā palikušais zelta auskariņš atradu gan :D
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
foxterjerDatums: Piektdiena, 22.Aprīlī.2011, 01:45 | Komentāri # 48
Ostaps Benders

Komentāri: 124
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (sancho76)
Paņēmu savu explorer se, un novilku viņam gar spoli to palikušo auskariņu un pārējo visu diskriminēju. Tā arī neatradu, bet šādus tādus metāla mēslus kas skanēja gluži kā palikušais zelta auskariņš atradu gan

Pilnīgi šitā? Nu jā... Tad uz brīnumiem nav ko cerēt. Nāksies visu pārrakt. :D Nu sūdu bēdu... Ne pirmo reizi ar pīpi uz jumta.


Nav miera vairs mūsu zemē,
kopš Viestards ir aizgājis veļos.
Bet krusta priekšā NEKAD,
Zemgaļi nekritīs ceļos.
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Probleem lietoshanaa - ACE 250 (Jautaajums tiem, kas lieto Garret ACE 250)
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 24.Aprīlī.2024, 09:38 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024