Piektdiena, 26.Aprīlī.2024, 22:53
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Darbnīca - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Darbnīca (taisam,uzlabojam un t.t.)
Darbnīca
otomarsDatums: Trešdiena, 24.Februārī.2010, 01:25 | Komentāri # 26
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
es jav arī biju iepazinies ar dažādiem infas avotiem-teorētiski smile ,bet kad pirmo reiz[un ne tikai] iegāju mežā-tad lamas skanēja notekti pāris kilometru rādiusā surprised .pašam jav likās ka visu daru pareizi rolleyes -tikai aparāts neprata uzvesties biggrin
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
emils92Datums: Trešdiena, 24.Februārī.2010, 23:51 | Komentāri # 27
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Gan jau es to pašu pieredzēšu! :D:D
 
gobiDatums: Ceturtdiena, 25.Februārī.2010, 12:37 | Komentāri # 28
Kurzemes rakaris

Komentāri: 243
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Man te tāda neskaibrība par tā aizsarba nozīmīgumu..vai tad tas ko baigi ietekmē ja spole ir saskrāpēta?

Par ūdensdrošību tā tiešām ir ka viņu var mērkt kaut ūdenī(spole ir pilnīgi aizlieta), tikai bloks jāsargā no samirkšanas wink

 
emils92Datums: Ceturtdiena, 25.Februārī.2010, 12:50 | Komentāri # 29
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ietekmē tikai to, ka tās kalpošanas laiks būs īsāks. Respektīvi, tev spoles apakša ar laiku izdils un tā kā kurpēm, zole nokritīs. wink biggrin
 
gobiDatums: Ceturtdiena, 25.Februārī.2010, 15:38 | Komentāri # 30
Kurzemes rakaris

Komentāri: 243
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu skaidrs..tad jau pirms vilkt caur visādiem krūmiem vajadzēs paskatīties biggrin
Biju uzgatavojis tādu kā plāksni, itkā jau normāli, bet tās zemes gan visu laiku krājās...
 
007Datums: Ceturtdiena, 25.Februārī.2010, 16:08 | Komentāri # 31
 
Balvu ielāde ...




tak nav veerts pašam čakareeties,taa spoles aizsargplaaksne ir nopeerkama,un nekaadu lielo naudu tak nemaksaa,un vai tad nopirki aparaatu kuram nav spoles aizsardziiba jau virsuu? nyam
 
gobiDatums: Ceturtdiena, 25.Februārī.2010, 18:26 | Komentāri # 32
Kurzemes rakaris

Komentāri: 243
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Ja ar spoles aizsardzību domā kādu papildus verķi, tad nē..man ir standarta komplekts (detektors+spole) nu un protams austiņas vēl piepirku smile
Vispār jau ar šo lietu nodarbojos nese...nākošais būs otrias gads, tā ka redzēs kā ies biggrin
 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 25.Februārī.2010, 18:47 | Komentāri # 33
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nu īstenībā tas orģinālais aizsargapvalks maksā diezgan pieklājīgu naudu un ja naudiņas ir pamazāk, tad var izmantot Otomāra ieteikto variantu ar izolācijas lenti, un t.t. Es pats sava Ace-250 spoles apakšējo daļu nojāju pa vienas vasaras sezonu, skrāpejumi tas ir štrunts, bet gadijās pa lauku ejot uzsist pa akmeni, un tad apakšā spolei kas aizlieta ar epoksīdsveķiem atlūza to sveķu gabaliņš un tā pa druskai, pa druskai- līdz es jau varēju redzēt spoles tinumus biggrin Tad vienu dienu ņēmu un aizgāzu visu izdauzīto ar epoksīdsveķu līmi un atkal kā jauns smile Šā vai tā, bet ja nav tā orģinālā aizsargapvalka, tad vajag ko štukot lai to aizvietotu, es jau biju izdomājis smuki salīmet apkārt velosipēda kameras gumiju, kas feini amortizētu nejaušus uzsitienus ar spoli, bet finālā tiku pie labāka aparāta kuram šī problēma nebija aktuāla, par cik orģinālais aizsargs bija komplektā.
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
007Datums: Ceturtdiena, 25.Februārī.2010, 18:54 | Komentāri # 34
 
Balvu ielāde ...




nu nezinu cik LV maksaa,bet igaunijaa ap 15 eiro,spolei,un vadiibas blokam,ap 13 eiro. wink
 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 25.Februārī.2010, 18:57 | Komentāri # 35
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
007, nu vecīt , tie ir veseli 7 lati ar kapeikām! Cik šmigas + izolentas ruļļi sanāk! biggrin
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 25.Februārī.2010, 23:17 | Komentāri # 36
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
a izolentu tur nemaz tik daudz nevajag. es tikai kādas divas reizes mainīju. bet jāštuko atkal ko jaunu biggrin . un gaisma jav tuneļa galā ir redzama.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
emils92Datums: Piektdiena, 26.Februārī.2010, 00:43 | Komentāri # 37
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
sancho76, Paldies par dzīves pieredzi! wink Būs iemesls uzmanīties ar savu spoli lauka vidū! biggrin
Šodien mazajai spolei eksperimenta pēc satinu apakšu ar izoleni. Kad nāks atkusnis tad ar skatīs, kā būs. Jo aizdomas ka lupināsies tā lenta vaļā.

Pievienots (26.Februāris.2010, 00:43)
---------------------------------------------

Arī laba ideja, laikam abām spolēm taisīšu šāda veida aizsargus. Ko sakat?! happy

 
gobiDatums: Piektdiena, 26.Februārī.2010, 09:29 | Komentāri # 38
Kurzemes rakaris

Komentāri: 243
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu re šij video jau ir tieši tāds kādu uzmeistaroju..tik līdz galam nenovedu to piestiprināšanu, lai nekustētos dikti cool
Kko jau laikam vajadzēs..dikti dārgs jau nav tas aizsargs, bet slinkums pirkt biggrin
Izolenta jau pa lēto wink
 
emils92Datums: Sestdiena, 27.Februārī.2010, 23:23 | Komentāri # 39
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Āāārrprāāāts! crazy biggrin

Es tagad slimoju un labprāt ķertos pie spoles aizsarga taisīšanas, bet pagaidām nav materiāla no kā taisīt. moil alco

Un vēl pāri visam, nevaru sagaidīt pavasari. Precīzāk, kad sniega vairs nav un dziļu dubļu arī.
Laiks kad varēšu ar MD staigāt pa dažādiem laukiem. Mmmm.... senile

Tas vēēlkas tīīk ilgi! sad loony

dry

 
007Datums: Svētdiena, 28.Februārī.2010, 00:25 | Komentāri # 40
 
Balvu ielāde ...




biggrin panem spoli liidzi uz veikalu,pameeri no kuras siļķu bundžas sanaak,nopeerc,apeed siļķes,un bus Tev spoles aizsargs. wink
 
emils92Datums: Svētdiena, 28.Februārī.2010, 00:30 | Komentāri # 41
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
:D:D Ne, ne , man jau ir izdomāts kā taisīšu aizsargu, bet paldies. :D:D
 
emils92Datums: Ceturtdiena, 18.Martā.2010, 21:29 | Komentāri # 42
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Šodien pa 4,45 Ls uztaisīju abām spolēm aizsargus. ;) No galvenā materiāla - biostikla( savādāka veida plastmasas veikalam "LAM" nebija) pat palika puse, katram gadījumam, ja kkas saplīst.
Kad vilku kontūru, ņēmu arī 0,5cm pie malas klāt. Ja nu rodas kādi tizli uzsitieni, tad lai pašā malā nesanāk trieciens un kāds nevēlams bojājums.
Un par to biostiklu ( vai kā viņ tur sauc :D ), es domāju ka viņš jau ar izturēs, tā kā laikam
Testā arī pārliecinājos par to, ka dziļuma ņemšanas ziņā nekas nemainas.
Nu esmu sagatavosjies pavasarim. dance

Materiāli
1- Plastmasa plāksne (0,5 cm bieza)
2- 3 plastmasas žņaugi ( kā kuram detektoram, man ace250)

cool

Komentāru rediģēja emils92 - Ceturtdiena, 18.Martā.2010, 21:33













 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 18.Martā.2010, 22:41 | Komentāri # 43
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
emils92, Labi pastrādāts ! cool
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
emils92Datums: Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2010, 15:50 | Komentāri # 44
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labojums! - Pirms likt šāda veida aizsargus, spolei vajadzētu pamatni aplīmēt ar izolentu! JO pēc saviem novērojumiem starp spoli un aizsargu iekļūst smalkas smiltis kas berzējoties ar laiku var sabojāt spoles apakšu.

Tātad, darbs nav ilgs!

1- paņem izolentu un šķēres.
2-cītīgi līmē izolentu pie pamatnes. Kad līmē nākošo līniju, paņem kādus 0.5 cm pa virsu iepreikšējai.
3-ar šķērēm apgriez izolentas malas, aptuveni 0,5 cm atstāj ko piestiprināt pie ārējās malas.
4- uzmanīgi izgriez arī spoles vidusdaļas, kur lenta nepieskaras pamatnei.
5-piestiprini aizsargu ar plastmasa žņaugiem. Labāk ir ņemt mazākus žņaugus, tie ciešāk nofiksē aizsargu.

Izolenta rada arī mazāku aizsarga kustēšanos.

Es personīgi uzlīmēju tikai vienu kārtu ar izolentu, bet var arī vairāk kārtas likt, tas pēc katra paša uzskatiem.

Turpmākos novērojumus uzrakstīšu kad pēc mēneša.
hi

 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2010, 16:36 | Komentāri # 45
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
LABI PASTRĀDĀTS EMĪL cool
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
FATERSDatums: Trešdiena, 14.Jūlijā.2010, 21:57 | Komentāri # 46
Observators
Komentāri: 66
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
ar tām spolēm ir jābūt uzmanīgam, kad bija ace250, nekādu aizsargu man nebija ne uz spoles ne uzkorpusa, staigāju pa lietu, pa sniegu, spole bija apdauzīta no visām pusēm, pēc divu gadu darba tik aplīmēju ar izolācijas lentu, ace 250 man tā liekas ka ap koku dauzot nenositīsi.
tagad staigāju ar fischer 75, jūtīgs aparāts pret mitrumu utt. ar spolēm jābūt īpaši uzmanīgam, nopirku aizsargu uzreiz. paziņa nenopirka un spole pagalam. pirmkārt jau spolei plastmasa nav no elastīga materiāla, paziņam no sitieniem meklējot iekšā tinumam pat vadiņš pārtrūka. pats viņš meistars dabūja spolei tinumus pārtīt. zinu ar ka cilkvēkiem gadījušies brāķi, nav bijusi kārtīgi nostrādāta un slapjā laikā staigājot vai iegremdējot ūdenī sākās aparātam gļuki, ūdens iekļuva spolē, tā pat ūdens spolē var iekļūt sitienu vietās kur spolei mikro plaisas pat ar aci neievērosi. plaisa var rasties vietās pie austiņām kur spole pieskrūvēta pie štangas, tas var notikt aparātu sastelējot. kā arī ūdens var iekļūtgar vadu kas ieiet spolē. pats ik pa laikam veicu profilaktiskos darbus, spolēi pa šuvēm pārlaižu ar elastīgo līmi, tā pat garvadu kur viņš ieiet spolē. ik pa laikam pārpūšu spoli ar laku no baloniņa. zinu paziņa ik pa laikam kad kaut kādi gļuki metas uzpūš kaut kādu airasolu pret statisko elektrību, pats neesmu mēģinājis, bet viņš saka ka aparāts pēc tā labāk strādā.
ja manē'jais aparāts nokļust lietu nedaj bog bez čehola nu tad sākas cirks, aparāts praktiski nojūdzas, pīkstieni utt. kādas 4 reizes bija jau pa 3 gadiem, gļuki ilga no 2- 2 nedēļām. lieta tāda ka aparāts nav hermētiski nostrādāts nu pildīgi. pirmkārt jau šuves nolaidu ar hermētiku un pēc pēdējās reizes kadsākās gļuki, man galīgi dūša apskrējās biju gatavs pirkt citu aparātu. pārbraucu mājās, aparātu izjaucu pilnībā,izžāvēju ar fēnu, visas ieejas vietas korpusā kur ienāk vadi aiztaisīju ar hermētiku, mikroshēmas nopūtu divreiz ar laku. sapratu ka daļēji gļuki rodas no tā ka vadi kuri nāk no mikroshēmas uz šteketi karājās brīvi, tos pakustinot sākās gļuki, tos nosēju ar diegu un uzpūtu ar laku. tad visu akurāti sataisīju kopā, atkal šuves ar hermētiku, laku. aparātam gļuki pazuda, dzīvos redzēs kas būs tālām. PIRMS VISĀM MANIPULĀCIJĀM KO JŪS DARAT ATCERATIES PAR GARANTIJU!
aparātam galīgi garām ar izdomāta skandas vieta, tā ir akumulātoru korpusam apakšpusē, liekot pie zemes, man pa spraugu korpusā zars pārdūra skandai plēvi, dabūju mainīt, kā arģinālu neatradu kad plēve ir no plastikāta, uzliku no kartona, skaņa palika daudz labāka, neķērc f-75 kā vārna vairs, protams atradu tādu pašu skandu pēc tehniskiem datiem un lieluma.
vēl varu ieteikt pēc daba ar metālmeklētāju batarijas izņemiet. esmu novērojis ka ja batarejas paliek aparāta tas sliktāk strādā, ir gļuki maldīgi pīkstieni, vismaz manam f-75.
vairāk man it kā nekas vav ar aparātu bijis.
varbūt kāds var uzrasktīt kādas spoles lieto, vai staigā tik ar orģinālām
 
otomarsDatums: Trešdiena, 14.Jūlijā.2010, 22:54 | Komentāri # 47
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
es kad gāju agrā pavasarī[sniega navalom un slapjuma pa tīrumiem] tad atskrūvēju displeju no štangas un uzmaucu virsū izturīgu [caurspīdīgu ] maisiņu. tad [austiņu un spoles vads jau bija pievienoti]apakšā ar izoleni visu notinu un pieskrūvēju atpakaļ. nekādu problēmu-visu dienu dragāju.aparāts sniegā bija bieži vien-tāpat notašķīts ar dubļiem. vakarā noņēmu maisiņu nost. vis bija kārtībā,protams aparāts jāglabā sausā telpā bez baterejām.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
otomarsDatums: Trešdiena, 25.Augustā.2010, 22:09 | Komentāri # 48
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
es pa mājām slimodams, sāku štukot par spoles aizsardzību-ko lai vēl izštuko doma .un radās doma ausis .pastāv dažādi plasmasas bonģeļi[krāsām, u.t.t.]-pamēģināju eisika spolei -der.tādi plastmasas bonģeļi ir arī ar apaļas formas-kas derētu citām spolēm.. tālāk atliek neliela piestrāde,lai gan turās stipri.piestrādei var izmantot celtniecības fēnu.kur draņķīga virskārta zemei[grants u.t.t.] būs laikā. hi vēl tik atliek izgriezt caurumus.




Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 26.Augustā.2010, 03:35 | Komentāri # 49
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Bezvadu austiņas uz infrasarkanā raidītāja - uztvērēja bāzes. (Starp raidītāju un uztvērēju jābūt vizuālam kontaktam)

Shēma:


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 18.Novembrī.2010, 17:53 | Komentāri # 50
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Virzuļa tipa rakšanas agregāts :)


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Darbnīca (taisam,uzlabojam un t.t.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 26.Aprīlī.2024, 20:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, combrio, sālītis, Kalnietis, Girts


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024