Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 21:47
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | ...pasekojam,,kas ir draugiem.lv - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » ...pasekojam,,kas ir draugiem.lv (...vajag parādīt...kas ir kas..)
...pasekojam,,kas ir draugiem.lv
007Datums: Pirmdiena, 16.Jūlijā.2012, 16:05 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




...ja esat draugos,,un attiecīgajā forumā..tad lūdzu komentējam un parādam kas ir kas....man riebjas,,ka ir gurķi,kas pūrkšķ,par lietām kas nav,,,.
Pieejams tikai lietotājiem
 
bykovaDatums: Otrdiena, 17.Jūlijā.2012, 22:46 | Komentāri # 2
Latgales rakaris

Komentāri: 700
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Ikar neņem galvā cilvēkus, kas nav kompetenti un nesaprot attiecīgā lietas specifiku.
 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 18.Jūlijā.2012, 18:38 | Komentāri # 3
 
Balvu ielāde ...




īstens plātīzeris.... māk gudri dirst, bet kad pajautā - ko esi pats tādu izveidojis, tad chiks vien sanāca
 
SpikyDatums: Trešdiena, 18.Jūlijā.2012, 18:45 | Komentāri # 4
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Njā skatijos ierēcu mazliet. Liekas tiešām kautkāds Kreisais. Viņam stāsta, ka gan jau atbrauks kādreiz uz LV un uztaisīs testu. Bet tas ceturdaļrubulis tikai skaita piķi cik dārgi viņam atbraukt :D Izskatās, ka aizbraucis laimi meklēt, bet nebūs atradis. :D
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 19.Jūlijā.2012, 14:25 | Komentāri # 5
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
labpraat pastiitos,bet netieku ieksaa ciest
 
SpikyDatums: Ceturtdiena, 19.Jūlijā.2012, 14:33 | Komentāri # 6
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tev jaielogojas draugiem.lv in tad uzspied uz Ikara dotā linka. un būs oki.
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
007Datums: Ceturtdiena, 19.Jūlijā.2012, 15:00 | Komentāri # 7
 
Balvu ielāde ...




Quote (Spiky)
un būs oki.

...nebūs oki,,,tur reģistrētiem tikai,,moderators Salvatore Mundi....
 
RestauratorsDatums: Ceturtdiena, 19.Jūlijā.2012, 18:26 | Komentāri # 8
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (007)
tur reģistrētiem tikai,
,Nu tad jau nav variantu!Ja negribu tur reģistrēties,tad neko arī redzēt nebūs lemts-tā saprotu!
 
007Datums: Ceturtdiena, 19.Jūlijā.2012, 20:59 | Komentāri # 9
 
Balvu ielāde ...




Sveiki. Braalis grasaas pirkt jaunu metaala detektoru. Vinjam gan par detektoriem nekaadu zinaashanu nav, jo nav veel nekad sanaacis ar taadaam lietaam darboties, tachu vinsh veelas pirkt detektoru, kuram mekleeshanas dziljums vareetu buut 2 metri, un protams, buutu daudz maz mainaami mekleeshanas rezhiimi - lai nav taa, ka tikai moneetas var mekleet. Uudenii/zem uudens mekleeshana nav plaanaa, taapeec mekleeshanai uudenii paredzeetie uzreiz atkriit. Budzhets prieksh shii pirkuma ir saliidzinoshi briivs, un, luudzu, nepiedaavaat lietotos detektorus, jo tiek mekleets jauns.
Varbuut varat ieteikt kaadus konkreetaakus modeljus, no kuriem izveeleeties ?
Nesekot diskusijai
Komentāri (51) - Kārtot augoši
gvido auzenbergs 9. jūl 23:04
nju njem apmerm ne lelaku,ka 300ls.un jo vienkarsaks jo jabak.iesaskuma var letaku,tas kamer pierod,bet labak uzreiz njem tadu.jo es ar pirmo panjemu pa 850 un biki pa lielu kompjuters.un tagad ir pa 350 vel liela ripa tad sanak450.sudzeties nevaru,bet gribas lai vel dziljak njem.
Atbildēt
ivars mezeckis 9. jūl 23:56
ace250
Atbildēt
ivars mezeckis 9. jūl 23:57
terra 50/70
Atbildēt
ivars mezeckis 9. jūl 23:57
aamen
Atbildēt
Kaspars Namsons10. jūl 09:29
palasi googlee un paskaties video youtube "homemade metal detector"
pats sameistarosi, dalas atradisi kautvai ss.lv dargak par 50Ls toch nebus pasham sataisit, tikai tas ka laiks aizies.
Atbildēt
Ikars Gūts12. jūl 22:45
..piedod...bet nu gan teikšu,,prātiņ,,,nāc mājās...NEKAD mājražojums nebūs labais...nekad...herņa,tas ir...paskat...Slanār kungs ar taisa,,a galarezultāts..pret koku jāsit...labāk paņemt to pašu Ace-250..
..par mājražojumiem....dziļumnieku gan ir vērts taisīt,,,tāir štelle...jo firmenieki ir dārgi..a parastu impulsnieku jebkurš eļektroņiks salodēs pēc shēmas..
Atbildēt
Kaspars Namsons13. jūl 09:17
Ikar, ja tev ir dauņa sindroms tas nenozīmē ka visiem te tāds...
Mana specialitāte ļauj konstruēt netikai metāla detektorus, tāpēc arī zinu no kā tie būvēti, kā darbojas un kas vajadzīgs lai to pilnveidotu...
labāk izjauc kautvienu kautvai ka tu saki "firmenieku" apskaties no kā tas sastāv un tad uzdod to jautājumu sev, vai tas ir kautkas pārdabisks uzbūvēt pašam tādu pat vai labāku?
Es zinu džekus kas mājās taisa paši sev dažādus gadžetus, ja tiem džekiem būtu vēlēšanās, varētu pat to visu sākt ražot.

Kautvai pastudē apple un microsoft vēsturi... kā viss sākās un līdz kam nonāca. galvenais ka toreiz tās infas bija stipri mazāk kā tagad... tagad paņem špiķeri un taisi ko gribi, ja nesi muļķis, improvizē un sataisi kko labaku par stock.
Atbildēt
Ikars Gūts13. jūl 20:48
...paklau Kaspar...vai es uz Jums lamājos???nevajag lūdzu palikt nepieklājīgam..
..kas attiecās uz detektoriem..esmu gatavs uz testu pacīnīties ar Jūsu mājražojumu..
..man patreiz Terra 705..bet esmu izmēģinājis daudzus aparātus..patreiz saku kā ir,,cena ideāla,un meklēšanas dziļums,metālu šķirošana ok..
..par specialitātēm nestrīdēsimies...Jūs Kaspar protat salodēt elektronikas brīnumus,,bet es protu atkal ko citu...katram savs lauciņš..
...ja kas..zinat jau forumu antik-war...tad nu tur ir publika,kas saprot kas ir kas...un praktiski nevieviens neatbalstīs mājražojumu,tas jau ir mēģināts..noiets etaps....vienīgi kā jau minēju dziļumnieku,,tas gan...nav jēga pirkt firmaču...man ar ir mājražojums Delta pulse..un esmu ļoti apmierināts..
..un vēl,kas,,cik esmu saskāries,tad mājražojuma aparāts,kas daudzmaz šķiro metālus parasti ir neadekvāti dārgs,,pa to cenu var nopirkt labāku firmas ražojumu.
Atbildēt
Kaspars Namsons14. jūl 00:18
pratiņ nāc mājās tas nebūt nav rupji... vai ne?
mūsdienās daudzas lietas ir savienojamas kas homemade variantus padara lētākus, tev maajaas laptops ir? logiskaa domaashana ar ir? tad nebus problēmas visu savienot un likt tam darboties.

Atbildēt
Ikars Gūts14. jūl 01:06
...tas teksts b..prātiņ nāc mājās,bija ar piebildi piedod...tas nu tā..ir ok...ja jūtatis apvainots,,tad piedošanu..
...man ir gan laptoms...un domāšana arī ir loģiskā,,,bet tikai citā sfēra... kā jau teicu...katram savs lauciņš..
...bet par testu,,,padomājiet..es ar terra 705...Jūs ar savu analogu mājražojumu..

Atbildēt
Ikars Gūts14. jūl 22:41
..nu ko...skatos ka esat bijis saitā...bet reālas atbildes nav,,uz testu...ne??..bail???vai nav aparāta??laikam nav salodēts???vai ari eiropa nav mikroshēmas saražojusi????
...kā jau teicu...blefs...
...ražojat vesels,un čakrējat smadzenes cilvēkiem,...bet...racēji nav dumi...zin ,kas jāpērk
neko citu no mājražojuma neredzu...tikai Slanara k-ga aparātus,,,kur jūsejie???
...rādās,ka esat tāds kā sak pludiņš...neko reālu neparādat ...lai salīdzinātu,ar brenda aparātiem...
...................
........visss,,,aizeju no šīs diskusijas,,,jo redzu,ka nav reāli,te diskutēt,
.........VISIEM veksmi.....ar cieņu...Ikars...
Atbildēt
Andris Picka15. jūl 09:17
Ikar ko tu ņem vērā visādus aunus un vel lūdz piedošanu viņiem?Tādi tikai ar krāniņiem māk mērīties un muti braukt.Lai tas pārgudrais izjauc un apskatās kā var novilkt ideju no tā paša minelaba,neviena daļa vismaz eksploreram nav nummurēta vai parametrēta.un gribētu nu redzēt viņa paša uzmeistarotu md gadžetu kā viņš te lielās ka varētu vēsi ielikt terrai.
Atbildēt
Kaspars Namsons15. jūl 09:34
Ikar, tu nesi iespiedies? mans hobijs nav lodet metala detektorus un glabat maajaas kaa suveniirus...
bet testam protams varu salodet, un Es neblefoju, vienigais tavam uuber testam naksies pagaidit jo Es jau sen ka LV neatrodos tikai aizbraucu atvalinajumaa uz LV, protams ja esi gatavs man apmaksat manu atvalinajumu tad varu ari jau pec nedelas but klat uz testu, bet tev jasaprot ka tas nebus pec LV tarifiem.
Neredzu neko pardabisku sameistarot metala detektoru, tiiraakaa fizika un elektromehanika, kas ir tikai neliela daļa no manas specialitates.
Atbildēt
Kaspars Namsons15. jūl 09:41
Andri, man numeracija nav vajadziga, Es nekad neko nēsmu dubleejis, ja ko taisu tad no nulles, vnk vajadzeeja skolaa maaciities nevis guleet, varbut tad ari tu butu nedaudz gudraks bijis un te fufeli nedzitu.

Mani paarsteidz tas vairaakums latvieshu... nekad neko neeksperimente, neko jaunu necenshas izmeginat, macities utt., sedat savos kompleksos un raudat cik dziive gruuta...
Tas taapat kaa ar datoriem, visiem maajaas tie ir, bet lielaakaa dala nezin pat kaa draiverus ieinstalet, kur nu veel uzmest svaigu OS. Par svaiga kompja nokomplekteshanu nerunasim, tas vispar lielakajai dalai ir kaa kiinas aabece, kgan tur nekaa sarezhgita nav.

Lab ka vismaz visi tadi nav, savaadaak man butu kauns buut latvietim.
p.s.bet mazattiistiitiem cilveciniem ar jaabut, savaadaak nebuutu uz ko vaariities
Atbildēt
Ikars Gūts15. jūl 14:08
...ok...sarunāts,,,lodē aparātu,,un kad būsi atkal LV dod ziņu..
,,kas attiecās uz apmaksātu atvaļinājumu,,,tas nu izklausās krieviski sakot,pēc ,,atmazkas,,lai nebūtu jātiekās,un jātestē...
..tad nu tā..salodē,,un kad esi LV dod ziņu..sarunāsim kur tikties,,un patestēsim,,iemetīsim aliņu,,un visu apspriedīsim..un zinu,,ka ne jau es viens būšu ar mieru testēt..bus vēl čomi,kas ir gatavi pierādīt,ka mājražojums netur līdzi brenda aparātiem
..par pārejo teikto...ka skolā jāmācās..taisnība..es ari kad man bija gadi 16....lodēju,taisīju gaismas mūzikas...bet,,nu ir tā,,ja tas nav sirdij tuvu,,ta nav arī intereses,,,man ir cita sfēra,,kas mani saista,,un ko es māku labi...
...par kompjiem...ir tā,,ja tajā visā iedziļinās,,palasa i-neta plašumos...nav jau tik traki,,var salikt...nav jau nekāda ķīnas ābece,,,bet saproti,,,man to nevajag...nu nevajag,,lai ari pārmaksāju,,,labāk nopērku gatavu,,jo arī citiem ir jāpelna..un arī es to darbu ko daru,,nav nekas sarežgīts,,,cilvēks pats to var izdarīt,,,bet nez kāpēc ik pa laikam telefons karsts,,un prasa,,Ikar vai tu nevarii...iespēju robežās varu protams....kā jau teicu,,,katram sav lauciņš..
Atbildēt
Kaspars Namsons15. jūl 18:29
nesaprotu kāpēc tev liekas ka tā ir atmazka... man brauciens izmaksatu tagad vismaz 200Ls ja ne vairāk iespējams pat 400Ls, jo olimpiskās spēles tuvojas, tas ir pirmām kārtām.... otrkārt tas nav Rīga - Liepāja, tas ir UK - LV un celojums nav diezko patīkams, tāpat arī tiktu kavēts darbs tb atvalinājums nemts uz sava rēkina jo redz kādam sagribējās uzreiz notestēt.

Nav jau problēmu, bet tikai kas to visu apmaksās?
Bet ir vēl viens variants - brauc tu uz shejieni, teeree savus lidzeklus un laiku...
vnk censhos but cilvecigs un piedaavaat normaalu variantu, nevis kaa te izskan standarta latviesha teicieni - ja nevari uzreiz tad tas viss ir atmazka.

Atbildēt
Andris Picka15. jūl 21:35
klau zēniņ atsēdies,tu jau te fufeli dzen.Tici man Varu galvot ka tu vēl autiņbiksītēs atradies kad Ikars jau ar šo tēmu darbojās.A kur tu tēmā redzi ka kāds raud,vai neeksperimentē?Tev adbildēja neviens kaktinieks nevar pārsist pro līmeņa aparātus.Pamēģini gudrīt uzmeistarot kaut vienā līmenī kā terra705.
Atbildēt
Ikars Gūts15. jūl 23:12
Aan'dza...viss ok,,,šoreiz es esmu nospraudis latiņu,,,un gribu ar mutesbajāriem tikt galā...tā ka viss štokos ,lai salodē,,un ka bus LV....ta paskatīsim kas ir kas...bet zinu,,,nu nebūs,,,tik purkšķināt māk...lab,,,ok,,,,Tu tak kādreiz atbrauc uz dzimteni???nu i tad testrējam...bez atmazkāmmm.....
...krieviski sakot...umnij parenj,,,no pojoš kak klarņet...
...te viss ir skaidrs,,,domāju ka puika aplauzīsies,,,un nemaz nemēģinās testēties////
...Andž...'blaaaa,,,min ciemos...
Atbildēt
KASPARS KALNARAJS10. jūl 15:19
Garets labs detektors. šķiro metālu,rada dziļumu. Uzliec funkciju,kur melno metaalu neņem,jeb ieregulē tā ka saak piiksteet no attieciigas metaala masas. Ideāla mantiņa pa bēniņiem.
Detektors uz lieliem dziļumiem jau labi maksaa,bet raada arī visaadus mēslus.
Var iznomat un papraktizeet,tad zinaas kaadu mekleetaaju gribi
Atbildēt
Ikars Gūts16. jūl 00:25
Es neblefoju, vienigais tavam uuber testam naksies pagaidit jo Es jau sen ka LV neatrodos tikai aizbraucu atvalinajumaa uz LV, protams ja esi gatavs man apmaksat manu atvalinajumu tad varu ari jau pec nedelas but klat uz testu, bet tev jasaprot ka tas nebus pec LV tarifiem.
......................................cit\āts..............
///a šitais ir labais...man patīk..
///kā ir??bail nav pa...st????un tad kurš kuram maksās??
...skatos,,,ka te...galvenais ir nauda,,,,ne cilvēcīgas attiecības....un sapratne...
,,,esi uzrāvies,,un par saviem vārdiem būs jaatbild...saprotu...esi ārzemēs..bet,,pa laikam ari te.......tā...viss ok..es neesmu ieciklējies...bet Tu man iedirsi dvēselē,,,un par to..būs Tev par saviem
vārdiem jaatbild..
....uuuuuu....tikai nesamīz....un neziņo policijai...ka Ikars Tev draud...tā nav..un nebūs.....viss likuma robežās..
...gaidu konkrētu atbildi////
...ceru ka neesi krāniņš???
Atbildēt
Kaspars Namsons16. jūl 01:12
dzīve nekad nēsmu aplauzies un citu aplauzšana ir mans hobijs!
man prieks ka ir ar ko sacensties, tikai žēl ka pretinieki vāji, labprāt sacenstos ar kādu inženieri profesionāli nevis lētā gala pusfabrikātiem
Ikar, man daudzi sacijuši ka man būs jāatbild par saviem vārdiem, bet nēsmu izteicis nevienu vārdu uz kuru neatbildētu!
Runājot par cilvēcīgo, varbūt tad pats atbrauc uz UK? vai arī tev cilvēcīgais skaitas kad otrs ver vaļā maku? bet pats savu naudu vari paturēt neaiztiktu? Es strādāju savu mērķu sasniegšanai nevis vnk papontoties ar naudu... vai varbūt tu man nopirksi māju anglijā? un arī biznesu jau gatavā veidā uzdāvināsi? ja tu esi pieradis strādāt par traktoristu un visu naudu nodzert tas nenozīmē ka visi tādi!
Atbildēt
Andris Picka16. jūl 08:51
Eu čali tu biku savu bazaru filtrē !Tupi vien savā ukrainā un pārinstalē pie viena savu smadzeņu procesoru pirms dirst augumā
Atbildēt
Ikars Gūts16. jūl 11:55
...Kaspar...viss ok....es varu pagaidīt,,,tak jau kādreiz arī uz dzimteni atbrauksi???vecākus apciemot...radus ..draugus...un tad arī sazināsimies,,
..par to pusfabrikātu,,nu tas nav smuki..kā Tu saki...pa tādiem vārdiem var dabūt pa mizu..
...starp citu...Tu arī varbūt esi pusfabrikāts,,,jo noteikti nepārzini lietas,kuras es pārzinu..tā,ka būsim pieklājīgi..
....un ja kas puikiņ....nevajag izteikties skarbi par traktoristiem,,un citiem melnā darba strādniekiem...ceru,ka saproti,,ka bez melnstrādniekiem nevar,,,un bez viņiem tie augsti skolotie būs nekas,,,Tev laikam nepielec...ka katram savs,,kas interesē,,to strādā...un ja ir interese..tad arī viss izdodās...un nejau naudā ir laime....
Atbildēt
Kaspars Namsons16. jūl 14:31
saproti, Es pirmais nekad nesperu...
krieviem taads teiciens - kakoi privet takoi otvet
isteniba man LV nav ko apciemot, varbut paris radi, bet visi jau sen vairs neatrodas LV, runajot par draugiem, LV kkaadi kidalas ne draugi, vienigais pec ka varetu atbraukt tas ir pec naudas kuru ir paradaa...

simtiem reizhu esmu dzirdejis to teicienu par naudu... bet pamatojumu neviens nevar sniegt tam teicienam... visi raud cik dzive gruta naudas pamaz, pat Ivars ilgi kraaja liidz nopirka savu detektoru.
sudigi tiem kam jakraj nauda taadaam lietaam kas nesuuda nemaksaa...
Atbildēt
zigmārs zauersVakar 14:22
Tur pat pusfabrikāts nesanāk. Ceturdaļfabrikāts
Atbildēt
ivars mezeckis16. jūl 12:13
par to "leto galu pusfabrikatu" ...ilgi kraaju lai nopirktu goldmaxpower .... cenas zinaa gandriiz kaa terra70 ...taatad uzbrauciens arii man ?

administracija ...izsleedziet kungu no grupas

Atbildēt
Kaspars Namsons16. jūl 14:37
tas bija par cilvekiem teikts ne detektoriem
Es nesmu pret tiem kas perk kko gatavu, Es esmu pret tiem kas ir tik drausmiigaa paarlieciibaa ka nekas labaks nevar but par to kas atrodas veikalu plauktos.
gribat sledzat laukaa no grupas, man pajaat, labak tad esmu lauka no grupas neka ar cilvekiem kas neredz taalaak un plashaak kaa standarta cilveks.
Atbildēt
Ikars Gūts16. jūl 15:49
Kaspar viss ok...varbut man aizlaist uz UK ekskursijā>>>nekad nesaku nekad...
bet atkārtojos.....Tu man iedirsi dvēselē...un ne tikai man,,,esam mēs racēji, gatavi Tev pierādīt,,ka s ir kas..,kad tas būs,,,tad jau manīs....
Atbildēt
Ikars Gūts16. jūl 15:55
..un vēl kas,,Tu uzmeti tekstu,,,ka traktoristi,,,dzēr;āji...ok...es tas neesmu,,,bet pasaki man,,,vai jūs ,kas baltos kreklos sēžat pie gada...varat bez tiem cilvēkiem iztikt,,,kas dara melno darbu???ko????nulles jūs būsiet,,,ja melnstrādnienu nebūs...
...ir jauka grāmata....kuru iesaku palasīt...visi gan saka komunistu gudrības...bet jā..ir,,,bet ir lietas,kas ir pareizas,,,
...un to grāmatu sauc..K.Markss.,,,Kapitāls,,
Atbildēt
Kaspars Namsons16. jūl 17:10
par melnstradniekiem runajot, to arvien mazak paliek, tehnologijas attistas...
Es nesēdu baltā kreklā pie galda, nav tas labākais darbs bet Es eju uz priekšu kamēr citi stāv uz vietas un nemaz necenšas kautkā padarīt sev dzīvi vieglāku un ērtāku.

Nezinu kāpēc cilvēki neizmanto dotās iespējas, mana versija - neticība saviem spēkiem un spējām.
Es arī nesaprotu ka var cilvekam ar savu nostāju, saviem uzskatiem un stingru pamatojumu uz to iedirst dveselē, tas vien nozīmē - šaubas par to vai pašam ir taisnība.

Man ir pilnīg vienalga ko citi adresee man, ja Es zinu ka man taisnība, man dvēsele neviens neiedirsīs, visi sūdi lido garām, bet neviens pats netrāpa man.
Atbildēt
Ikars Gūts16. jūl 17:35
...Kaspar...viss ok...es saku kā ir...
...kad varam tikties tieikamies,,,bez kāda
naida.un kašķa.....sarunāts???
....bet par melnstrādniekiem..nu nav Tev taisnība...varbūt pēc 30-----vai vairāk gadiem,,,būs,kā Tu saki...ne ātrāk...būsim reāli.....nu ir vajadzīgi strādnieki...nu ir...
...lai Tev veicās...
...āaaa...piemirsu,,es arī,,,savus spēkus--spējas maksimāli cenšos izmantot...un zini...Tev taisnība...sanāk...
Atbildēt
Kaspars Namsons16. jūl 17:42
strādnieki vienmēr ir vajadzīgi bet neviens negrib stradāt...
salīdzinajumā ka bija pirms 20 gadiem un ka tagad, automatika ir smagi attīstijusies izskaužot cilveka darbu, ka doma no ka tad krīzes rodas? bezdarbs un parazitēšana tas ir lielākā problēma, un tieši darbu cilvekiem atnem tehnologijas... vnk vajag papētīt kārtīgāk
kautvai tie paši konduktori kas kādreiz bija RS pakļautībā, līdz ar e-talonu pazuda...
tas tikai maziņš piemērs...

p.s.ok sarunāts
Atbildēt
Ikars Gūts16. jūl 18:03
..nu re,,,patīkami komunicēt ar cilvēku kas zin....kas ir kas
Atbildēt
Janis Poskus17. jūl 14:01
Labdien Kaspar.

Vēlētos uzzināt ko esat dzīvē tik ļoti interesantu izdomājis un uzkonstruējis? tiešām interesanti?

Atbildēt
Kaspars Namsons17. jūl 18:41
Ka jau kkur minēju Es vnk zinu cilvēkus kas kko interesantu ir taisijushi vai meginajushi taisit.
Pasham mantikai nacies labot dazhada veida tehniku, lodet, testet, mainit dalas - mobilie telefoni, laptopi, stacionarie datori, cita ofisa tehnika, sadzives tehnika.
esmu konstruejis darbagaldus, bet tos savaam vajadziibaam... arii hobijs robotika, shis tas no programmeeshanas.
vnk nav bijusi iipasha vajadziiba kautko baigi izgudrot no jauna, taapat arii laika truukums...
briivajaa laikaa vnk mekleeju infu par sev intereseejoshaam teemaam, studeeju, iespeeju robezhaas paarbaudu un testeju taas idejas kas mani ir piesaistijushas, vnk man kaa draudzene saka ir slimiiga interese gar elektroniku, bet ta ka jau butu samierinajusies ar to ka katru nedelju perku kko, laboju un gruuzhu taalaak apgroziibaa.
Atbildēt
Māris Sarnovičs17. jūl 22:43
Pārlasīju visu diskusiju un secināju.
Vai beigās neiznāk - es zinu meistarus kas var...

Un ja pie tēmas pieturoties pirmo nopirku ķīnieti - nožēlojami, pēc gada nopirku 7terru un jau 5 gadus ar to darbojos - pozitīvi.
Atbildēt
Zanda &Gatis Vēberišodien 18:30
Vienalga XP GOLDMAX rullē , bet būtu labāk iesākt ar Ace 250[ tos var tagad pa lēto dabūt -lietotus],labs darba zirdziņš.
Atbildēt
 
RestauratorsDatums: Ceturtdiena, 19.Jūlijā.2012, 21:16 | Komentāri # 10
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Mjā... 007, Esat jūs te nepajokam plēsušies!Mans viedoklis palasot Tava duelanta tekstus-sasodīts,kaut kur tas viss gana bieži dzirdēts.Nu ir,ir starp latviešiem stipri pašauras pieres,kuri mēdz braukt ar muti jebkurā tēmā,bet praksē bieži vien nezina kā lampočku ieskrūvēt.Iesaku saudzēt nervus un vienkārši ignorēt šādus d..sējus.
 
MednieksDatums: Ceturtdiena, 19.Jūlijā.2012, 22:04 | Komentāri # 11
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
varu tikai piekrist bykova un restaurators, jeb kā teica man vecs kolēģis (nu jau viņsaulē): "pļuņ na vsjo i beregi zdorovje" (uzspļauj visam un saudzē veselību)
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 19.Jūlijā.2012, 22:24 | Komentāri # 12
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tas džeks ir pludiņš,kurš sevi liela -iegrimis lielummānijā.Ko tad viņš dzīvo ārzemēs, ja tāds spečuks ir-cik zinu, man zināmie, tādi spečuki pelna tepat uz vietas pietiekami labi.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
RestauratorsDatums: Ceturtdiena, 19.Jūlijā.2012, 22:34 | Komentāri # 13
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Ko tad viņš dzīvo ārzemēs, ja tāds spečuks

Jā,labs-iesaka pastudēt microsoft vēsturisko izaugsmi,bet brauc uz UK lakstus raut!
 
AmigoDatums: Piektdiena, 20.Jūlijā.2012, 12:35 | Komentāri # 14
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Toč baigais spečuks , bet tur ko dara nevienam nav zināms , varbūt cāļu fermā cāļiem pakaļas slauka. :D
 
SpikyDatums: Sestdiena, 21.Jūlijā.2012, 17:55 | Komentāri # 15
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pi.. viņ zirgs to Deksteru :D
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
GaraisDatums: Sestdiena, 21.Jūlijā.2012, 23:42 | Komentāri # 16
 
Balvu ielāde ...




Ikar, neņem galvā. Internetā gandrīz visi ir smukāki, gudrāki, vairāk pelna, ...., un mutes lielākas, bet kad vajag parādīt tad čušš vien ir.

Vienīgi tomēr par traktoristu ...
Es esmu arī traktorists, nekaunos no tā. Nekaunos, ka traktors ir laba privātīpašuma vērtībā un vel jo mazāk kaunos no tā, ka zeme zem kājām ir mana. Kaunītos ja es būtu izbijis cietuma apsargs, svešā zemē, pie sēņu konvejera ar lielu muti internetā.
 
007Datums: Svētdiena, 22.Jūlijā.2012, 00:06 | Komentāri # 17
 
Balvu ielāde ...




...es galvā neņemu,,,bet ceru to klaunu kaut pēc gadie 3 pie vietas nolikt,,lai nebrūķē lielu muti,,,neizspruks viņš,ja dūšas viņam pietiks uz testiem nākt,.
 
logitechDatums: Svētdiena, 22.Jūlijā.2012, 07:50 | Komentāri # 18
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
tak ko tu cepies???tadu idiotu pilna pasaule!
 
AlvilzDatums: Svētdiena, 22.Jūlijā.2012, 15:30 | Komentāri # 19
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Šeit ļoti vietā Tottenkopf, paraksts - Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.
No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 22.Jūlijā.2012, 17:51 | Komentāri # 20
 
Balvu ielāde ...




Alvilz, bet labs paraksts vai ne ;) trakais
 
AlvilzDatums: Svētdiena, 22.Jūlijā.2012, 22:13 | Komentāri # 21
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Tottenkopf, ja
No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » ...pasekojam,,kas ir draugiem.lv (...vajag parādīt...kas ir kas..)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024