Piektdiena, 29.Martā.2024, 11:28
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Kādu metāla detektoru izvēlēties. - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Kādu metāla detektoru izvēlēties. (Kādu metāla detektoru izvēlēties.)
Kādu metāla detektoru izvēlēties.
emils92Datums: Piektdiena, 09.Jūlijā.2010, 06:54 | Komentāri # 26
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
sancho76, Hah - tu saki!? doma labi
 
otomarsDatums: Piektdiena, 09.Jūlijā.2010, 13:42 | Komentāri # 27
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
viss atkarīgs no augsnes un kādu jūtīgumu esi uzlicis.testi jauparasti tiek veikti vieglās augsnēs. bet kārtīgā pīlīš mālā md uzvedas savādāk.faktoru, kas ietekmē procesu ir daudz un tas ir jāatkož pašam. tā pati9*12 ir laba, jo pēc mazās spoles es gāju pāri ar to pāri atkārtoti un nāca laukā jau stipri dziļāki priekšmeti. un domāju ka nāks vēl.jo lielāks priekšmets jo dziļāk ņems md.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
007Datums: Piektdiena, 09.Jūlijā.2010, 14:51 | Komentāri # 28
 
Balvu ielāde ...




ja nu tomeer taas NEL spoles kaadam interesee,ta registreejaties Antik-war,un sazinaties ar šo čali.
Pieejams tikai lietotājiem
 
sipciksDatums: Trešdiena, 11.Augustā.2010, 22:53 | Komentāri # 29
Tāmniece

Komentāri: 109
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es tik vēl grasos to detektoru iegādāties, bet radās jautājums, cik viņš īsti sver?
Ne vienmēr ir tā, kā izskatās!
 
sancho76Datums: Trešdiena, 11.Augustā.2010, 22:57 | Komentāri # 30
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sipciks, kuru tieši modeli gribi iegādāties?
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
emils92Datums: Ceturtdiena, 12.Augustā.2010, 00:11 | Komentāri # 31
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu gan jau roka nenokritīs. :D Bet ja pa nopietnam, tad tiešām kkā kurš. Pāri kg točen.
 
sipciksDatums: Ceturtdiena, 12.Augustā.2010, 21:43 | Komentāri # 32
Tāmniece

Komentāri: 109
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu es pagaidām tā kā domāju to pašu Garetu. Katrā ziņā baigi smago negribētu.
Ne vienmēr ir tā, kā izskatās!
 
VanagsDatums: Sestdiena, 14.Augustā.2010, 09:56 | Komentāri # 33
Zemgales rakaris

Komentāri: 766
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Garrets ir diezgan viegls, sver tikai 1.2 kg.
Kas meklē, tas atrod..
 
zvengelis57Datums: Svētdiena, 09.Janvārī.2011, 13:20 | Komentāri # 34
Tematiķis
Komentāri: 161
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Draugam ir ACE250 man FisherF2 mes abi esam izsecinajushi ka fisher f2 ir daudz labaks neka ACE 250 lai gan cenas zina ace 250 ir tikai kadi padsmit Ls dargaks, draugam skrobe ka nepirka fisheru vechuks
 
007Datums: Svētdiena, 09.Janvārī.2011, 16:29 | Komentāri # 35
 
Balvu ielāde ...




Quote (zvengelis57)
Draugam ir ACE250 man FisherF2 mes abi esam izsecinajushi ka fisher f2 ir daudz labaks neka ACE 250

Lūdzu konkrētāk varētu??
Reāli,cik ir lasīta inform.pa forumiem,praktiski neviens par F-2 neko labu nav teicis...turpretī Ace-250 rullē. :)
 
otomarsDatums: Svētdiena, 09.Janvārī.2011, 20:13 | Komentāri # 36
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
F-2 nu nav no tiem krutākajiem-eto točno. Eisiks prasa mazliet piešaušanos.man arviņu ir bijuši makten labi atradumi un tagad arī turēšu pa rokai ,lai gan iegādājos XP.Kas tad tieši ir sliktāks eisikā-pastāsti konkrēti. Ja ar eisiku esmu pacēlis češuiku,altiņiku un pāris rudos un beigās strādāju tikai uz skaņu[eisikam skaņa ir informatīva],tad kaut ko jūs nepareizi darāt. Paprasiet spridzeklim ko viņš ar eisiku ir izmokurējis no zemes-viens otrs krutāks aparāts to nav spējis svilpo
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.


Komentāru rediģēja otomars - Svētdiena, 09.Janvārī.2011, 20:15













 
emils92Datums: Pirmdiena, 10.Janvārī.2011, 02:20 | Komentāri # 37
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Jap, man ar ir eisiks un atsauksmes par viņu man arī labas un patīk ar to strādāt. Protams gribētu ko nedaudz jaudīkāku taču eisiks pagaidām vēl pilnībā apmierina. PS: pilnībā piekrītu otiņam.
 
zvengelis57Datums: Trešdiena, 26.Janvārī.2011, 10:49 | Komentāri # 38
Tematiķis
Komentāri: 161
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
ACE 250 ir neprecis skanas signals, gausa skana un nopikstas velak neka vajadzetu, turklat fisher F2 signals ir zibenigs, un atskiriba no ace 250 ar fisher loti labi var orienteties pec skanas toniem, mes taisam salidzinajuma video, kas driz bus apskatams you tube , nu nez kapec ta es jau ar lasiju dazadus forumus, un nekas labs nebija dzirdams par fisher, vienkarshi ifo var teikt vispar nebija, bet man pedeja cena par kadu man bija ar mieru pardot bija 80 ls, , tad teicu ka gribu patestet, tad nu mes iztestejam, un skita ta neko un patom nopirku starpcitu redz kur you tube ari viens video ir kur notiek salidzinashana http://www.youtube.com/watch?v=syqBp4bEZUQ
 
emils92Datums: Trešdiena, 26.Janvārī.2011, 11:05 | Komentāri # 39
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu nezinu vai tas ātrais signāls kkādā ziņā ir tik ļoti nozīmīgs, jo meklēšanas īpatnības ir vairāk vai mazāk bet vienādas visiem detektoriem!
Bet toties eisikam, cik dzirdēju no videoklipa, atšķirībā no F2 skaņas signāls ir garāks, ne tik norauts kā F2, un līdz ar to nav ilgi jāčakarējas ar noskaidrošanu kas zemē atrodas.
Un protams neapstrīdu arī tavu viedokli, kā ne kā cilvēku vēlmes nekad nevar būt vienādas.
- Mans neobjektīvais viedoklis.
 
otomarsDatums: Trešdiena, 26.Janvārī.2011, 11:56 | Komentāri # 40
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu eisikam nav neprecīzs signāls-muļķības.mazliet jau jāskatās kādā vietā roc, kādu jutīgumu liec tai vietā,kādā režīmā meklē un ko tieši meklē.nezin kāpēc daudzi racēji sāka ar eisiku-dažiem pat tagad viņš ir kā otrs md.par lēnumu-jā viņam ir garāks signāls,tāpēc liekas ka lēns un ar md nevajag skriet un vicināt milzīgā ātrumā-palaidīsi noteikti kādu raritāti .
portams ir svarīgs faktors- ko gribi rakt.
man šitie video klipi patīk ar to ka ne tur nopietni parādīts md režīms un tiek veikti gaisa testi.kamēr pats neesmu testējis uz zemes-labāk klusēju.katra md ir savi plusi un mīnusi.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Kādu metāla detektoru izvēlēties. (Kādu metāla detektoru izvēlēties.)
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024