Quote Meilis (

)
Katrā ziņā sapratis esmu to vājās vietas un kas ir kas, gan jau tagad uz nākamo ābolu ražu būvēšu savu ''ābolu cehu''.
Nu re, gads atkal apskrējis, bet savu apņemšanos neesmu izpildījis. Patiesībā pie vainas mana šā gada ābolu raža - tās NAV. Nevienā ābelē neviena ābola - vēl nebijis gadījums. Tāpēc arī pašam nebija motīva būvēt savu ''cehu''.
Bet izrādās ka citiem Madonas pusē āboli šogad bij un vēl ir pa pilnam. Vakar paciemojos pie zināmiem cilvēkiem un palīdzēju viņiem atbrīvoties no ābolu ražas (1,5 tonnas jau paši bija novākuši).
2 stundas caur viņu ''ābolu cehu'' un 100L sulas jau man mājās. 75 litrus uzkarsēju un līdz 2 naktī jau sapildīju pa pudelēm, atlikušos 25L tagad gudroju kā pareizāk noraudzēt.