Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 15:29
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Vajadīga infa - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Viskautkas » Foto » Vajadīga infa (par fotto kameru)
Vajadīga infa
otomarsDatums: Svētdiena, 13.Martā.2011, 17:30 | Komentāri # 1
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem šāda lūk. nesaprotu kas tur ar video uzņemšanu- cik ilgs ir uzņemšanas laiks. un vispār arī pārējais interesē.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
emils92Datums: Svētdiena, 13.Martā.2011, 18:48 | Komentāri # 2
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kamera izskatās spēcīga. Jau ar to vien ka 14.1 mp. Video droši var uzņemt tik ilgi cik daudz tev ir kartē brīvas atmiņas.
Tip kustībā netaisa miglu un var uzņemt garu bildes skatu. Kā tā.
Domā pirkt?
 
spridzeklis27Datums: Svētdiena, 13.Martā.2011, 19:50 | Komentāri # 3
Berluskoni

Komentāri: 121
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
pec pieredzes,ņem labāk Canonu,bet tas tik ir mans viedoklis!
esmu tāds kāds esmu
 
otomarsDatums: Svētdiena, 13.Martā.2011, 20:32 | Komentāri # 4
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Domāju ka pirkšu. Sezona nāk virsū-kautkā taču naudas poda izrakšanas proces ir jādokumentē.
Garš bildes skats -liekas ar to domāts platleņkis.
Ceisa optika arī ir.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.


Komentāru rediģēja otomars - Svētdiena, 13.Martā.2011, 20:33













 
zigisDatums: Svētdiena, 13.Martā.2011, 20:57 | Komentāri # 5
ebay specs

Komentāri: 607
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Es atkal uz šo skatos priekš rakšanas.
Sala un dubļu izturīgs, kritienu izturīgs pat zem ūdens var fotografēt 3 metru dziļumā....
Pieejams tikai lietotājiem
 
fakelDatums: Svētdiena, 13.Martā.2011, 20:59 | Komentāri # 6
Zintnieks
Komentāri: 303
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
zeis optika ir laikam atzīta labākā pasaulē un firma ari laba....
 
pooollDatums: Pirmdiena, 14.Martā.2011, 15:02 | Komentāri # 7
Censonis
Komentāri: 80
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Hi.
Kamera ir ok. Par to video uzņemšanu. Viss būs atkarīgs no uzņemamā video kvalitātes un pieejamā atmiņas tilpuma. Pēc specifikācijas izskatās, ka iebūvētā atmiņa vien ir 45 Mb, tad nu kopā ar foto vari meklēt arī atmiņas karti - kā jau visiem Sony tā būs Memory stick pro duo. Iesaku mazāku par 4 Gb nemeklēt, bet viss jau atkarīgs no Tavas bildēšanas kāres. Manam verķim ar 7,2 Megapikseļiem 4 Gb atmiņas kartē uz visaugstāko izšķirtspēju ielien vien 3800 bildes....
Vēl manā skatījumā negatīvi ir tas, ka fočuku pie dzīvības tur litija baterija, man jau labāk patīk lādējamās AA tipa bačenes, kuras ir lētākas un ja kas, tad jau katrā bendzīntankā var nopirkt jaunas. Šim verķim itkā akumulātors turot 120 min, to pie aktīvas lietošanas vari aizmirst...
Pozītīvi ir panorāmas bildes, respektīvi šaurās telpās bildējot, kadrā dabūsi visus gribētājus....
Nu tāds tas mans viedoklis.

Latvijā nav bezdarbs, Latvijā vienkārši viss jau ir izdarīts!
 
JānisDatums: Otrdiena, 15.Martā.2011, 00:56 | Komentāri # 8
 
Balvu ielāde ...




Man ar vajadzētu kautkko,labu bet ne dārgu.
No cik līdz cik diez vjadzētu orientēties foķika cenā,kas zin !? doma
 
otomarsDatums: Otrdiena, 15.Martā.2011, 01:47 | Komentāri # 9
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
TĀS 120 min ir domātas vispār vai pie intensīvas darbības?
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
pooollDatums: Otrdiena, 15.Martā.2011, 10:17 | Komentāri # 10
Censonis
Komentāri: 80
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Tās 120 min ir dotās orientējoši, tā pat kā raksta auto vidējo degvielas patēriņu. Fočējot bez papildus fīčām izspiedīsi vairāk minūtes, fimējot visaugstākajā kvalitāte, ar attēla stabilizāciju un krāsu efektiem noteikti ka fočuks vilks mazāk, no tā arī mani aizspriedumi pret akumulātoriem. Tad vai nu jāpēr uzreiz otrs, rezerves aķīts, vai labāk izvēlēties fočuku ar batarejām - tās būs lētākas un iespējams dabūt arī ladējamās. Lādējamās, pie intensitātes 3 reizes nedēļā lietojot fočuku man izbeidzās pēc 2 gadiem, tagad nopirku jaunas batarejas.
Jānis. Ieeja piemēram Pieejams tikai lietotājiemvai citā neta lapā kurā var fočukus izvēlēties pēc parametriem (megapikseļi, zoom's utt) izvēlies pēc Tev labas cenas, tad šo pašu fočuka modeli iemet www.salidzini.lv vai e-bay.com un tur Tu noteikti dabūsi šo preci par latiem 10 - 30 lētāk. Vismaz es tā parasti daru.
P.S. Neskaties vairāk Digitālo zoom, cik Optisko zoom. Iesaku ņemt no 4x un uz augšu - šis rādītājs norāda uz paša fočika spēju pietuvināt tālus objektus. Un kā jau Otomāram teicu, tad vēl laba lieta ir panorāmas fočēšanas iespējas - lieti noderēs šaurās vietās, pirtīs, lapenē istabā... :)

Latvijā nav bezdarbs, Latvijā vienkārši viss jau ir izdarīts!
 
JānisDatums: Trešdiena, 16.Martā.2011, 00:33 | Komentāri # 11
 
Balvu ielāde ...




Quote (poooll)
Jānis. Ieeja piemēram www.220.lv vai citā neta lapā kurā var fočukus izvēlēties pēc parametriem (megapikseļi, zoom's utt) izvēlies pēc Tev labas cenas, tad šo pašu fočuka modeli iemet www.salidzini.lv vai e-bay.com un tur Tu noteikti dabūsi šo preci par latiem 10 - 30 lētāk. Vismaz es tā parasti daru.
P.S. Neskaties vairāk Digitālo zoom, cik Optisko zoom. Iesaku ņemt no 4x un uz augšu - šis rādītājs norāda uz paša fočika spēju pietuvināt tālus objektus. Un kā jau Otomāram teicu, tad vēl laba lieta ir panorāmas fočēšanas iespējas - lieti noderēs šaurās vietās, pirtīs, lapenē istabā...

Skaidrs,poooll paldies.
Ņemšu vērā!
 
DoktorsDatums: Pirmdiena, 28.Martā.2011, 22:28 | Komentāri # 12
Censonis
Komentāri: 88
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Es atkal uz šo skatos priekš rakšanas.
Sala un dubļu izturīgs, kritienu izturīgs pat zem ūdens var fotografēt 3 metru dziļumā....
Pieejams tikai lietotājiem Pieejams tikai lietotājiem

ūdensizturīgs,un krīzes situācija,ari badā neljaus nomirt

Komentāru rediģēja Doktors - Pirmdiena, 28.Martā.2011, 22:29













 
pooollDatums: Otrdiena, 29.Martā.2011, 15:14 | Komentāri # 13
Censonis
Komentāri: 80
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Doktor - Nu nopērc, izmēģini un padalies iespaidos...
Latvijā nav bezdarbs, Latvijā vienkārši viss jau ir izdarīts!
 
DoktorsDatums: Otrdiena, 29.Martā.2011, 16:09 | Komentāri # 14
Censonis
Komentāri: 88
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
es jau izmēģināju,ar Canon spoguleni gan.. Foreļupē izpeldējos... neko gan nenoķēru,bet noņēmu objektīvu,izlēju ūdeni,un galvenais,kamera joprojām darbojas

Pievienots (29.Marts.2011, 16:09)
---------------------------------------------
Ja ir iespēja,un attēla kvalitātei tomēr ir nozīme,es tomēr ieteiktu palūkoties uz spoguļkameru pusi. Šoreiz pikselu skaits kvalitātei nebūs noteicoshais,piemēram vecais Nikon D50,ja nekļūdos ir ar 8 pikseļiem,viņš tāpat būs stingri pārāks par jebkuru ziepīti.. Man ,kā spogulenes lietotājam,ja tagad vajadzētu pirkt ziepīti,es laikam izvēlētos kautko, no nokia jaunajiem modeljiem,piem.nokia N8.Tur kamera ne ar ko neatpaliks,ir gan stabilizācija ,gan zeiss optika,gan GPS ar navigāciju

Komentāru rediģēja Doktors - Otrdiena, 29.Martā.2011, 16:10













 
MednieksDatums: Ceturtdiena, 29.Martā.2012, 17:02 | Komentāri # 15
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Par kamerām varētu komentēt sekojošo:
1) firmai nav lielas nozīmes, tas ir gaumes jautājums;
2) ar pikseļiem nav lielas jēgas aizrauties. Ja būs virs 8-10 piks. tad ir ok.
3) svarīgāk par pikseļiem ir objektīvs - jo lielāks caurums, jo labāk (nav jēgas ūber kūber matricai ar 20 pikseļiem, ja tiek bildēts caur "pakaļas caurumu"(sorry)
4) vēlams izvēlēties metāla korpusu, būs izturīgāks
5) par movie režīmu, protams vajadzētu HD, bet tas protams prasīs vismaz 4GB karti
6) cena - protams kā kuram, es teiktu dārgāk par 150-200 Ls nav jēgas, jo tās mantiņas ātri noveco

p.s. pats bildēju ar spoguļkameru canon D550, bet domāju ka būs jāiepērk ziepene, jo tas smagais klucis traucē rakt
ciest
 
otomarsDatums: Piektdiena, 30.Martā.2012, 00:08 | Komentāri # 16
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Strādāju ar Canon Power Shot A2200 HD. Fiškas tur ir visādas ,bet neesmu iedziļinājies-pagaidām apmierina i video i fotto kvalitāte.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
RestauratorsDatums: Piektdiena, 30.Martā.2012, 00:22 | Komentāri # 17
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Te nu es Tev Mednieks, piekrītu,ka vairums ļaužu ir maldīgs uzskats-jo vairāk pixseļu,jo labāka būs kvalitāte.Daudziem pērkot nemaz neinteresē tāda lieta kā matricas sensors,cmos,vai interpolēšana.Lietoju telefonu,kurai 12Mp kamera-tad jau man neko citu nevajadzētu....
Tagad man viņa reizēm noder,jo atņirdzās mans canons.Taču izvairos to mēslu lietot.Jāprasa vispār kādu gaismas jūtību var nodrošināt sērkociņlieluma objektīvs?Tas pats piemērs-gadus 6 atpakaļ savu 4Mp HP kameru ar Carl Zeis objektīvu gribēju nomainīt pret 8Mp Kodaku,kam nenosakāmas izcelsmes optika bija.Rezultātā pēc 2dienu piedzīšanas un testēšanas noliku plauktā-jo nenormālo trokšņu līmeni nevarēju novērst.
Ieteikums no pieredzes- pērkot kameru neskatīties tikai uz lielāko Mp skaitu,bet izvērtēt labāk atbilstošās klases aparātu objektīvu un matricu kvalitāti,kas būs galvenie faktori attēla dabiskumam.
 
MednieksDatums: Sestdiena, 31.Martā.2012, 23:53 | Komentāri # 18
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Izrādās esmu nedaudz atpalicis no dzīves. Manis minētie cenu griesti tagad varētu būt zemāki - teiksim 100 Ls. (šodien biju iegājis elkorā un konstatēju ka canon ixus (kurš tieši neatceros) maksā ap 70 Ls. Kādreiz pirku ixus (40?) par vairāk kā 300 Ls (šausmas).
 
Forums » Viskautkas » Foto » Vajadīga infa (par fotto kameru)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024