Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 23:58
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | 1. karš un kaimiņi :) - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Kara tēma » WW1 » 1. karš un kaimiņi :)
1. karš un kaimiņi :)
TiiFsDatums: Svētdiena, 30.Jūnijā.2013, 22:57 | Komentāri # 1
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Piektdien pārrados mājas pēc darba un nolēmu aizskriet uz netālo mežu, padarboties ap 1. kara ierakumiem. Iemetu savam Muravejam "kuzavā" lāpstu, detektoru, mugursomu un ūdens pudeli. Tā kā sīki līņāja, neskatoties uz to, ka detektoram jau cepurīti biju uzlicis, drošības labad uzmetu vēl pa virsu jaku vadības blokam. Pilns pozitīvu emociju, ka beidzot nav karsti un esmu izrāvies uz mežu, kurbulēju Muraveju un laidos ceļā.
Lai iebrauktu mežā ir jāšķērso apmēram 100m patālāka kaimiņa lauka gals. Tajā kaimiņmājā dzīvo trīs cilvēki: Saimniece(apmēram 75gabi) un divi dēli(apmēram45-50gadi). pagājušajā Gadā biju iebraucis un ar vienu no dēliem sarunājām, ka es drīkstu šad tad ar mašīnu pa to lauka galu iebraukt mežā (kurš nepieder nu jau minētajai saimniecībai),
Tuvojos kaimiņ sētai redzu, ka pa pagalmu grozās pati namamāte un otrs dēls. Izdomāju, ka nebūs pieklājīgi, ja braukšu garām neaprunājies. Labu gribēdams piestājos palūgt atļauju braukt pa lauku. Un tad sākās...
Nepaspēju pateikt labvakar kā jau jautājumu kaudze no abiem pagalmā esošajiem. Kur brauc, kāpēc, ko vajag, utt... Un interesanti tas, ka jautājumi tādām straumēm līst, ka es nevaru pateikt i ne vārda, kur nu vēl aizstāvēties. :D
Tomēr tiku pie vārda un saku, ka iepriekš jau ir bijis sarunāts ar vienu no viņas dēliem (minot šī dēla vārdu), tante sāk kliegt, ka tas neesot nekāds lēmējs, ka viss ir jāsaskaņo ar viņu vai šo otro dēlu.
Un tad sākās interesantākais etaps, sāka izprašņāt ko man tajā mežā vajag. Vaļsirdīgi un bez meliem atzinos, ka braucu uz ierakumiem padarboties ar metāla detektoru. Tante brēc pretī, lai es nemuldot niekus, ka droši vien braucu izmest meža malā kādu sapuvušu maitu vai citu riebeklību. tagad tas liekas smieklīgi, bet tobrīd jutos kaut kā ļoti tizli. :D Viss rimās tad, kad dēlietis atnāca apstaigāja manu braucamo, konstatēja faktu, ka "kuzavā" tiešām ir detektors, skaļi pār pagalmu pateica namamātei šo faktu un deva man atļauju braukt.
Situāciju vēl saspringtāku visu šī atgadījuma laiku padarīja suns kurš nepārtraukti riedams, zobus rādot, stāvēja pie manis un neļāva man nokāpt no mana transporta, pat ne lāga pakustēties.
Iebraucu mežā un jutos kā sapērts bērns. Garīgais galīgi bija pielīdzināts līdz ar zemi. Nekādīgi nevarēju savākties. Pēc apmēram 40 minūšu darbošanās, nolēmu pamest to vietu.
Aizbraucu mājās, pašeptējos pa pagalmu, bet sajūtas nepameta. :D Izdzēru divus aliņus miegam un nolēmu, ka pa to ceļu vairs nebraukšu, runāšu ar citu kaimiņu piekļuvi šai vietai.
No rīta pamodos un izdomāju, ka uzjautāšu, tam lēmumus pieņemt varošajam dēlam, visus šos jautājumus pašam tad kad viņš kārtējo reizi pār manu zemi ar traktoru kaut kur stūrēs


Un te tajās neomulīgajās 40 minūtēs gūtais:







Tātad secinājumi: Racēji nav tie kaitīgākie cilvēki, kaitīgāki ir tie kas mētā kaimiņa mežmalās MAITAS :D

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
GaraisDatums: Svētdiena, 30.Jūnijā.2013, 23:12 | Komentāri # 2
 
Balvu ielāde ...




Oj, ne pimie ne pēdējie.

Vari iedomāties līdzīgu situāciju, kad tiek runāts par īpašuma šķērsošanu pa sniegu? Labi vasarā, zālē sliedes paliek, bet ziemā? Nē, jūs manam sniegam pāri nebrauksiet un viss... bimbat

Priekš 40min neslikts guvums. :)


Komentāru rediģēja Garais - Svētdiena, 30.Jūnijā.2013, 23:19













 
TiiFsDatums: Svētdiena, 30.Jūnijā.2013, 23:23 | Komentāri # 3
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Garais)
jūs manam sniegam pāri nebrauksiet un viss...


Šie arī nebūtu švakāki :D Tur kur es braucu, ir uz lauka iebrauktas sliedes, gan paši gan citu sēnēs un ogās tur brauc un viss ir kārtībā. Cik es sapratu, tad tas konflikts nenotika zemes šķērsošanas dēl, bet gan iemesla kādēļ šķērsošu un neziņa kas man tajā vezumā :D

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 30.Jūnijā.2013, 23:30 | Komentāri # 4
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā, labi gan Tev kaimiņi, bet ko padarīsi - kādi ir ar tādiem jāsadzīvo. Man dikti patīk tas biešu kapājamais. Īsts kalēja darbs, no viena gabala bez kniedēm. Laikam streļķi būs kādā blindāžā cūķi turējuši ziemassvētku cepetim... :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
GaraisDatums: Pirmdiena, 01.Jūlijā.2013, 00:01 | Komentāri # 5
 
Balvu ielāde ...




Tiešām, nepamaniju, ka no viena gabala. Labs. :)
 
TiiFsDatums: Pirmdiena, 01.Jūlijā.2013, 00:22 | Komentāri # 6
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Jā tas kārtīgs kalēja šedevrs. Bet to tā pa īstam atskārtu tikai nākošajā dienā, kad norimās emocijas :D
Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 01.Jūlijā.2013, 10:09 | Komentāri # 7
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu jā... gadās visādi. Pagājušajā gadā man arī 2 reiz sanāca krietni noklausīties satrauktu un kašķīgu cilvēku runas. Tas bija vēl masu mēdijos plaši vērstās cīņas pret melnajiem racējiem sekas. Vīrs ar suni pagāja sākumā garām līdz manam autiņam, ar mobilo nofotografēja auto numura zīmi un tad pienākot tuvāk sākās saruna. Ar kādām tiesībām 1km attālumā no pilskalna es staigājot ar detektoru. Vīrelis ar puņku pili pie deguna nepārzinādams likumus bija domājis ka noķēris Lielo Nelieti. Tā nu kādu pusstundu sanāca parunāties...
Lai jau visiem mierīgāks prāts svācos un braucu tālāk, bet tāpat diena bija maigi izsakoties sadirsta...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Kurmis909Datums: Pirmdiena, 01.Jūlijā.2013, 11:24 | Komentāri # 8
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Vienvārd' sakot, tie ir latvieši. Pašam ir tādi kaimiņi, ka pat pa koplietojamo ceļu ar lāpstu nedrīkst iet. Par cik apkārtnē dzīvo vēl kāds racējs, tikai atšķirība, ka LOPS, tāpēc mani kaimiņi uzskata, ka viņu zemēs atstātās milzīgās bedres ir mans darbs. Oi, cik reizes nav bijis tā jāskaidrojas.

Pievienots (01.Jūlijs.2013, 11:24)
---------------------------------------------

Quote (Meilis)
1km attālumā no pilskalna es staigājot ar detektoru.


Dažkārt grūti uztvert šos likumus par kultūrvēsturiskiem objektiem. Man ir zināmi divi pilskalni kuros nekad nav veikti sankcionēti arheoloģiskie izrakumi, un drošvien tuvākajos 20 gados, tas netiks darīts...par šīm vietām iedomāsies kāds negodprātīgs racējs un tad jau vecais scenārijs ar ebay. Man šķiet, valsts pārāk vieglprātīgi attiecas pret kultūrvēsturisko mantojumu, piemēram Cēsu pilsdrupās izrakumi tiek veikti katru gadu, bet ir ļoti daudz pilskalnu un pilsdrupu, kur tie ir veikti labi ja vienu reizi brīvvalsts laikā. Uzskatu, ja valstij tiešām tāds bankrota slieksnis, ka nevar izglābt taustāmo vēsturi, tad kaut vai amatieru grupām atļaut veikt šādus izrakumus un uz izrakumu vietu atsūtīt pāris ekspertu.
 
kareivis88Datums: Pirmdiena, 01.Jūlijā.2013, 11:46 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Jā, labi, ka man tik nejauki cilvēki nav gadījušies, laikam jau bieži esmu kautrīgs un pats speciāli neuzprasos, bet braucu tikai uz labi pazīstamu cilvēku zemēm, trīs reizes pārjautājot kur var rakts, kur nevar, kur sākas kaimiņa zeme u.t.t.
Cieni savas zemes vēsturi!
 
TiiFsDatums: Pirmdiena, 01.Jūlijā.2013, 12:34 | Komentāri # 10
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Itkā jau visi kaimiņi tīri veselīgi uztver manu rakāšanos, jo nekad nekādas problēmas neradu, ceļus neizmeņģēju un savas bedres akurāti aizlīdzinu.

Quote (Meilis)
Lai jau visiem mierīgāks prāts svācos un braucu tālāk, bet tāpat diena bija maigi izsakoties sadirsta...


Tātad tu 100% saproti manas tā brīža izjūtas :D

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 01.Jūlijā.2013, 13:32 | Komentāri # 11
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man šķiet ka abpusēji saprotam tās nevajadzīgās sajūtas...
...bet padoties nedrīkst, likuma ietvaros vēl daudz labu vietu kur parakāties... un ja no vienas debespuses ceļš nav labvēlīgs, tad paliek vēl 3 virzieni kā nonākt līdz mērķim. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
piratsDatums: Pirmdiena, 01.Jūlijā.2013, 23:46 | Komentāri # 12
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Mjā!! Jūtu lidz,kāda tur vairs rakšana, noskaņojums uz nedeļu vismaz sabojāts droši vien.Es kā rupjš lauku tēvainis teikšu ka - nu i ....... t'ads kaimiņs. Vells lai vinus rauj.Dritvaikociņ baltos sieros!!!!!! Nu nepatik cilvekam kaut kas , lai neļauj pa ipašumu vazaties vai šķērsot(tas vina un tas fakts ir jarespekte), bet priekš kam izķezit otru, par zagli uztaisit un moralam samazgām apliet.Nav jau tava vaina ka nepareizajam delam uzprasiji.Toties tagad esi lietas kursa par gimenes attiecibam. :D Labak tadiem likumu mest.Paldies dievam , ar tadu agresiju vel neesmu sastapies un ar apkartejiem zemju ipašniekiem savas darbibas esmu saskaņojis uz pozitivas nots.Lai gan kas lai zin- ka nedabuju lidzigu brazienu dēl bezkaunigiem "turistiem" ( par kuru apciemojumiem diez vai saimnieki ir lietas kursā ) kas aiz sevis atstaj bardaku un bedres.par vainigu jau uzskatis jau to kas ir prasijis atlauju nevis klai­­notajus.
 
AmigoDatums: Otrdiena, 02.Jūlijā.2013, 00:00 | Komentāri # 13
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Drīz jau laikam Latvietis būs lamu vārds , ka tik otram ko sliktu pateikt un izdarīt.. :D
 
TiiFsDatums: Svētdiena, 28.Jūlijā.2013, 19:29 | Komentāri # 14
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Dažas dienas pēc sava iepriekš aprakstītā atgadījuma, nolēmu doties atpakaļ uz to pašu vietu, tikai šoreiz no citas puses :)
Tā kā tur blakus noritēja meža izvešanas darbi, biju pārliecināts, ka MURAVEJS būs jāpamet lauka malā un jābrien mežā pa Harvestera sliedēm līdz zvaniem. Piebraucu un biju patīkami pārsteigts, sakarā ar tā brīža lielo sausumu un lietus deficītu, ceļš mežā ir nevis izdangāts, bet norullēts kā asfalts, iebraucu līdz rakšanas vietai, kā pa ielu :)
pastrādāju ap to vietu, kur iepriekšējajā reizē iznāca durkļa maksts.





Drusku, bet ka tik pašam prieks :D

Pievienots (28.Jūlijs.2013, 19:29)
---------------------------------------------
Vakar pievakarē sanāca izbrīvēt laiku un nolēmu aizbraukt vēl uz to pašu mežu. Sametu visu ekipējumu un devos ceļā.
Pusceļā satiku sava stāsta pašā sākumā minēto "slikto" dēlu - dzērāju (to kurš man ļāva braukt pa savu zemi) :)
Apstājāmies pārmīt dažus vārdus, sapratu ka saruna ievilksies, brīdī kad šis no azotes izvilka 0,7l trauku :D
Runājām par šo un to, aizskārām tēmu par rakšanu un izrādās, ka šim arī tā lieta interesē. Vēl kolhoza laikos gājis rakties bez jebkādiem aparātiem, vienkārši ar lāpstu pārracis ierakumu un lasījis patronas un čaulītes :) Pastāstīja arī par jaunām interesantām vietām tajā pašā meža, par kurām es nemaz nenojautu. Agrāk esot dikti izprašņājis savu vecomāti, un tā ir ļoti daudz pastāstījusi kas, kur un kā noticis mūsu apvidū kara gados.
Šķīrāmies gandrīz pēc 2 stundām, viņš izdzēra pusi no sava tonizējošā dzēriena (cita kaimiņa dzīto), bet es visu savu līdzpaņemto alu. Sapratu, ka mežā vairs braukt īsti jēgas nav, jo jau vakars bija klāt :D Neparaku - toties daudz jaunu un interesantu informāciju gan "pierakos" :D


Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.

Komentāru rediģēja TiiFs - Svētdiena, 28.Jūlijā.2013, 19:02













 
ValduhaDatums: Svētdiena, 28.Jūlijā.2013, 21:08 | Komentāri # 15
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (TiiFs)
Neparaku - toties daudz jaunu un interesantu informāciju gan "pierakos"

Jā, bieži vien tādas sirsnīgas sarunas ir zelta vērtē! okk

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
TiiFsDatums: Svētdiena, 28.Jūlijā.2013, 22:15 | Komentāri # 16
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Valduha)
ā, bieži vien tādas sirsnīgas sarunas ir zelta vērtē!


Tur jau tā lieta, uzzināju tik daudz interesanta, ka tagad ar nepacietību gaidu nākošo brīvo dienu lai aizlaistu pārbaudīt un iepētīt :)

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 29.Jūlijā.2013, 15:52 | Komentāri # 17
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (TiiFs)
uzzināju tik daudz interesanta, ka tagad ar nepacietību gaidu nākošo brīvo dienu

Tas tiesa, iegūta informācija ir noderīgāka nekā uz dullo nobradāta diena pa tukšo!

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
TiiFsDatums: Svētdiena, 06.Aprīlī.2014, 23:08 | Komentāri # 18
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Negribēju taisīt jaunu tēmu... varbūt varat mani apgaismot par šo atradumu... Kas, kur, kad un kāpēc? :D


Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 07.Aprīlī.2014, 08:19 | Komentāri # 19
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kāds nelietis mosina čaulītē iebāzis, ja nekļūdos, vītu troses gabaliņu, lai nākotnes vēsturniekiem būtu par ko brīnīties.. :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 07.Aprīlī.2014, 09:23 | Komentāri # 20
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Ja nemaldos tā ir fraņču karabīnes patrona. Šāviņos arī tika izmantots pulveris garu stiebru veidā, varbūt varžu ēdāji tādu likuši arī patronās?
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 07.Aprīlī.2014, 14:41 | Komentāri # 21
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pulveris stabiņos.Šitādas patronas kautkur redzēju.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
MednieksDatums: Pirmdiena, 07.Aprīlī.2014, 15:01 | Komentāri # 22
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
vai tā maz ir čaulīte? man izskatās koniska?
manuprāt nokniebts troses gals...
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 07.Aprīlī.2014, 17:46 | Komentāri # 23
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šitā te.



Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
TiiFsDatums: Pirmdiena, 07.Aprīlī.2014, 18:57 | Komentāri # 24
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Mednieks ()
vai tā maz ir čaulīte? man izskatās koniska?
manuprāt nokniebts troses gals...


Ir ir čaulte un tas "troses gals" diezgan brangi, bet palēnu deg ;)

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 07.Aprīlī.2014, 20:05 | Komentāri # 25
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Otomārs bingo British špagetti!
 
Forums » Kara tēma » WW1 » 1. karš un kaimiņi :)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024