Trešdiena, 24.Aprīlī.2024, 14:22
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | RG 42 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Kara tēma » WW2 » RG 42
RG 42
MeilisDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 11:21 | Komentāri # 1
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vakar nākot uz autiņu pa mežu no sava purvainā rakšanas objekta tāpat vien domāju pavicināt MD un apm 100 metrus no autiņa labs signāls. Zeme zem sniega sasalusi apm. 15cm, kapāšana smaga un kaut kāds nelāgs ņuhs lika man kapāt apkārt lai izceltu to metālu ar visu zemes kluci... laikam dievs bij žēlīgs ka kājas un rokas man palika tomēr klāt...
Ko no tā mācīties? Nevajag tagad sasalumā kapāties kur gājusi pāri frontes līnija!

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Piektdiena, 17.Februārī.2012, 11:21













 
RestauratorsDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 17:32 | Komentāri # 2
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Mjā,riskants pasākums Tev bijis.Bieži esmu iedomājies,ka daudz briesmas vēl guļ zemē.Bet labi,kas beidzies labi.
 
007Datums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 17:41 | Komentāri # 3
 
Balvu ielāde ...




...riebīga manta..man parasti priekš šitām drazām kabatā ir izolenta,ar ko detonatoru notīt.ka iekrājas,ta var sapierus saukt.
 
MeilisDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 19:23 | Komentāri # 4
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (007)
ka iekrājas,ta var sapierus saukt

Vot man arī doma kad būšu šo apvidu apguvis tad saukšu sapierus lai savāc...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
logitechDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 21:01 | Komentāri # 5
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
nu guntar-galigi traks esi palicis?nevari pavasari sagaidit? labi es gan gaidisu ka zeme atlaidisies-tagad jau tada akstisanas vien sanak,visi mazi prieksmeti paliek zeme.... ;)
 
nēģisDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 21:33 | Komentāri # 6
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote (logitech)
nu guntar-galigi traks esi palicis?nevari pavasari sagaidit? es gan gaidisu ka zeme atlaidisies-tagad jau tada akstisanas vien sanak,visi mazi prieksmeti paliek zeme....


Tas tak nekas,ja smuks laicinjs,var arii pastaigas peec saadaa sniegaa parakt,lai gan dziljumu maksimaalo nepanjem,tomeer prieks taapataas.Arii es esu gaajis saadaa sniegaa parakt,nav nevainas galvu paveedinaat happy
 
MeilisDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 22:09 | Komentāri # 7
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (logitech)
nu guntar-galigi traks esi palicis?nevari pavasari sagaidit? es gan gaidisu ka zeme atlaidisies-tagad jau tada akstisanas vien sanak,visi mazi prieksmeti paliek zeme....

Tur jau tā lieta Viestur ka parakāties nagi niez katru dienu, ko darīt ja tāda diagnoze, bet šis izraktenis bij tiešām nejaušiba... pa sasalušo zemi es nerakājos tikai pa kūdraino kur nav sasaluma. Un tāpat kā kārtīgam runcim marts ir visu gadu, tāpat arī kārtīgam detektoristam rokam

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Piektdiena, 17.Februārī.2012, 23:47













 
sancho76Datums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 23:54 | Komentāri # 8
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote
Un tāpat kā kārtīgam runcim marts ir visu gadu, tāpat arī kārtīgam detektoristam


te jau veidojas klasisks teiciens par mūsu tēmu :D

Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
AmigoDatums: Sestdiena, 18.Februārī.2012, 16:36 | Komentāri # 9
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tā tiešām ir ka ar domām jau esu katru dienu kādā tīrumā vai zemes pleķītī , bet par šādu sasalušu zemes slāni jau nu nav vēlēšanās iet kalties un ja kautkas skaists trāpās un ar to kalšanu var sabojāt to skaistumu , jo mīkstā zemē tomēr , ja kaut ar lāpstu trāpa virsū viņš padosies un pagriezīsies uz vienu vai otru pusi.
 
zedDatums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 14:37 | Komentāri # 10
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Jā ir kā Amigo, saka, velk! Es ar, kau vienkārši pa mežu ap māju pastaigāju, sniegs gan ir dziļs, nekur tālu jau nevar aiziet, bet tomēr savādāka sajūta. Tas tā kā metot pīpēšanu, uzlīmē plāksteri, vai pakošļā nikoret!!

Komentāru rediģēja zed - Trešdiena, 27.Martā.2013, 14:58













 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 14:50 | Komentāri # 11
 
Balvu ielāde ...




zed, ko tad nu, gadu vecas tēmas ceļam laukā?
 
zedDatums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 14:57 | Komentāri # 12
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Tottenkopf, Kas par gadu vecu (divās tēmās par šo granātu vienlaicīgi, droši vien tāpēc misēklis)? Es ar to piekrīt Amigo, ka velk rakt un nevar sagaidīt, kad atkusīs!

Komentāru rediģēja zed - Trešdiena, 27.Martā.2013, 15:16













 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 16:05 | Komentāri # 13
 
Balvu ielāde ...




zed, apskaties Amigo rakstītā gadu un datumu :)
 
zedDatums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 18:06 | Komentāri # 14
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Tottenkopf, Sorry!!! Nu super!! Jā, tev tomēr taisnība, pašam man misēlkītis sanācis!

Komentāru rediģēja zed - Trešdiena, 27.Martā.2013, 18:08













 
Forums » Kara tēma » WW2 » RG 42
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 24.Aprīlī.2024, 09:38 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024