Sestdiena, 20.Aprīlī.2024, 00:40
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Pa kara takām (2014-2015) - Page 3 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Kara tēma » WW2 » Pa kara takām (2014-2015)
Pa kara takām (2014-2015)
MeilisDatums: Pirmdiena, 07.Aprīlī.2014, 23:37 | Komentāri # 51
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Durklis kolēģim interesants... (paskatijos, ka izsolēs apm. 20-30eur)
Man šodien viens senais cirvis (tāds pats kā iepriekš Valduham), krievu ķivere... šoreiz izrādījās tukša... tad pie viena ierakumā sūnās ieaugušas kaudze PPSH magazīnas (19gab, bet vēl blakus izraku + 4gab), dažas zenītlielgabala čaulas, un, protams, radziņš( šoreiz kā jau pie 1dienas - stirnu buka) Par cik fočikam nosēdās baterijas, tad bilžu nav...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 08.Aprīlī.2014, 10:26 | Komentāri # 52
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
.blokadņiks super,man vēl nav trāpījies..

Interesanti, kāpēc tāds nosaukums?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MuitnieksDatums: Otrdiena, 08.Aprīlī.2014, 12:04 | Komentāri # 53
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Jūtu salidojumā būs jautrība, uguņošana ne pa jokam tk jāatrod vieta lai paši nedabon pa biksēm, detenātori no špringminen, tas tāds veŗķis, kad nostrādā mīna palecas vienu metru no zemes un tad detonē a blokadņiks tāpēc ka ražots aplenktajā Ļeņingradā, laikam rets atradums mūsu pusē.
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 08.Aprīlī.2014, 13:52 | Komentāri # 54
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
Jūtu salidojumā būs jautrība, uguņošana ne pa jokam tk jāatrod vieta lai paši nedabon pa biksēm

Bet kā tad Tu domāji? Arī mēs - šaipus Daugavas gatavojamies... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 08.Aprīlī.2014, 15:01 | Komentāri # 55
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Te būs arī cirvis bildēs pirms un pēc rūsas slāņa noņemšanas

Cirvim pamatīga kāta vieta un salīdzinoši maza asmeņa daļa liek domāt par tā pielietojumu. Tā teikt pamatīgam, garam kātam un lieliem, spēcīgiem atvēzieniem. Cik varu saredzēt kāts bijis no radiāla kļavas vai gobas koka.
Gan jau pēc dažiem gadiem mobilajā telefonā būs funkcija radioaktīvā oglekļa analīzes veikšanai... Tad pateikšu cik īsti tas vecs... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MuitnieksDatums: Otrdiena, 08.Aprīlī.2014, 21:21 | Komentāri # 56
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Meili labi nebūs roc tos kara cirvjus atpakaļ, protams, ievērojot attiecīgo rituālu. Pavēro, kas notiek Ukrainā un viss tikai tāpēc, pats saproti kāpēc, ka neaiziet lielajā?
 
MeilisDatums: Trešdiena, 09.Aprīlī.2014, 08:42 | Komentāri # 57
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
roc tos kara cirvjus atpakaļ, protams, ievērojot attiecīgo rituālu

Domā vajag to norakt kopā ar kādu galvu? :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 09.Aprīlī.2014, 09:59 | Komentāri # 58
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
Meili labi nebūs roc tos kara cirvjus atpakaļ, protams, ievērojot attiecīgo rituālu.

Nē, nē! Tie mums būs kā drošības garants, kad maijā celsimies pār par Daugavu. nunchak Par viņpusi mums te visādas trakas lietas stāsta! velns Runā pat, ka esot neprognozējami cilvēki... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
rudisDatums: Ceturtdiena, 10.Aprīlī.2014, 12:18 | Komentāri # 59
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Interesanti, kāpēc tāds nosaukums?
Блокадник - improvizēts durklis, kādus taisīja Ļeņingradā (un citur, kur bija pieejamas arsenāla noliktavas) no salauztiem durkļiem, kas vēl cara laikos tika uzkrāti arsenālos , tiem piemetinot plakanu asmeni, ko varēja lēti pagatavot jebkurā atlsēdznieku darbnīcā. Reizēm taisīja arī pašu apaļo stiprinājumu pie stobra.


"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 21.Aprīlī.2014, 22:05 | Komentāri # 60
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šodien ar Valduhu kā gadījās kā ne rupji pārkāpām mūsu tradīciju un aizbraucām uz mežu 1dienā. Tā rezultātā tika izjaukts līdzšinējais atradumu normatīvs. Ar PPŠ patronām bija viss kārtībā - to bija tik pat bezkaunīgi daudz, ja ne pat vairāk kā 3dienās. Ragu dievs uz mums apvainojies - nedeva nevienu, toties negaidīti izcēlu medaļu - Za našu sovetskuju rodinu! un dažus metrus tālāk sudraba gredzenu bez proves.
Tad vēl tur pat āmuru( šogad 5.) un divroku zāgi (brīnums ka ne sirpi)... Labi nāca zirgu lietas - man 4 pakavi un viena tāda neparasta lieta - zirgu suka.
Gadījās vieta kur mazdrusciņ padarbināts MG42. Ņemot vērā ka ražīgums tam 1100 -1200 lodes minūtē, tad pēc atrastā patronu daudzuma sapratu ka kāds tur uz 1 sekundi bija nospiedis gaili...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 21.Aprīlī.2014, 22:34 | Komentāri # 61
 
Balvu ielāde ...




Quote Meilis ()
Ņemot vērā ka ražīgums tam 1100 -1200 lodes minūtē, tad pēc atrastā patronu daudzuma sapratu ka kāds tur uz 1 sekundi bija nospiedis gaili...


Vels, tu nu atkal jālamājās.. nu cik tad var tādas muļķības rakstīt... it kā jau kādu laiku ar šīm lietām ņemās, bet atkal tai pašā grāvī, kā piemēram TV3 vai tamlīdzīgas televīzijas... nunchak

Atceramies un pierakstām- šaušnas tempu nemēra lodes/ minūtē, bet šāvieni/minūtē. sliktākajā gadījumā var uzrakstīt - patronas/minūtē. Ar lodēm mēs nešaujam, bet gan ar patronām.... un ja patrona tiek izšauta, tad tiek izmesta no patrontelpas čaulīte.
Nu veči cik var uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem kāpt.
Mācamies ieroču un munīcijas uzbūvi, ļoti laba lasāmviela vēlajos, tumšajos vakaros, kad galvā lien domas par Kurzemes okupāciju trakais
Munīcijas un ieroču uzbūve un darbības principi
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 21.Aprīlī.2014, 22:38 | Komentāri # 62
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man atkal palaimējās uziet "Lieldienu zaķa" dējumu mele2 pareizāk būtu teikt mezirbes pirmās olas (kad būs kādas 8-10, tad sāks perēt),

vesela gūzma krievu drazas
Pieejams tikai lietotājiem
un pa vienam abu karojošo pušu kasonam

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 21.Aprīlī.2014, 22:43 | Komentāri # 63
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
No pārējā:
-5 veseli un 2 sadragāti pakavi
-Meiļa medaļas augšējā, pie frenča spraužamā daļa
-dakšiņa
-domājams, zenītlielgabala čaula

-un šāda interesanta lietiņa

tokareva patronas čaulītē iestūķēta pistoles patronas čaulīte. Nez kas tur ir iekšā? doma

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 22.Aprīlī.2014, 08:42 | Komentāri # 64
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Tottenkopf ()
tad pēc atrastā patronu daudzuma sapratu ka kāds tur uz 1 sekundi bija nospiedis gaili...

Sory... esmu izlaidis vienu vārdu. Bija domāts - ''pēc atrastā patronu čaulīšu daudzuma...''

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 22.Aprīlī.2014, 09:04 | Komentāri # 65
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Atšifrēju arī kas tas par medāli man gadījies...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MuitnieksDatums: Otrdiena, 22.Aprīlī.2014, 09:26 | Komentāri # 66
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Tad nu beidzot sagaidīju Jūsu atskaiti pa kara takām, pašam nesanāk tagad, atvaļinājums, jāstrādā. No čaulītēm saliktais var būt arī konteineris ar karavīra datiem, esmu lasījis, ka krievu armijā iztrūkstot tiem saskrūvējamiem konteineriem karavīri paši izgatavojuši, bieži no čaulītēm? Medaļa laba, saprotams, ka Vidzemē karojuši Leņingradas aiztāvji. Valduha vai tiešām Tu tās PPŠ patronas pa vienai uzlasīji?
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 22.Aprīlī.2014, 09:50 | Komentāri # 67
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
Valduha vai tiešām Tu tās PPŠ patronas pa vienai uzlasīji?

Tik traks jau neesmu. Lielākā daļa bija "depozīts" zem palielas egles saknēm, bet, testējot jauno pinpointeri, arī pa vienai salasīju krietnu riekšavu! Bija daudz sakņu, un bez šī verķa es būtu ņēmis galu... :D

nākamreiz jāņem līdzi arī maza dārza lāpstiņa, kopā ar pinpointeri tā būs neatsverams palīgs. Tagad es saprotu kāpēc Meilis bija tik saguris, jo viņš, kā vecs stagnāts, neizmanto jauno Minelab pinpointeri... :D Piedodiet par slēpto reklāmu, bet man par to maksā... mele2
Šautenes patronas arī bija vienuviet aizauguša meža ceļa malā.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!

Komentāru rediģēja Valduha - Otrdiena, 22.Aprīlī.2014, 09:51













 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 22.Aprīlī.2014, 11:15 | Komentāri # 68
 
Balvu ielāde ...




Quote Valduha ()
Piedodiet par slēpto reklāmu, bet man par to maksā...

Ja tev par to maksā, tad ieskaiti procentu Sancho kasē par reklāmas izvietošanu mele1
 
MeilisDatums: Otrdiena, 22.Aprīlī.2014, 11:16 | Komentāri # 69
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tagad es saprotu kāpēc Meilis bija tik saguris

Tas tiesa, pēcpusdienā jutos pavisam izsmēlis savus spēkus, Lieldienu olu diēta nedod pietiekamu enerģiju...
Vajadzēs atjaunot spēkus ar gaļas ēdieniem un miežu dzērieniem un tad pierādīšu Valduham ka pinpointers ir tikai nevajadzīga, lieka greznība... racejs

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
nēģisDatums: Piektdiena, 25.Aprīlī.2014, 08:30 | Komentāri # 70
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Bez pinpointera nebij ne vainas,bet kaa iegadajos,ta diezgan regulari nesaju lidz.13" spolei loti noderiga lieta,mazajai neizmantoju pointeri.Beeet pps izbarstitas ar pinpointeri ir atri un operativi savakt,par to esmu parliecinajies ari es
 
MeilisDatums: Piektdiena, 25.Aprīlī.2014, 22:04 | Komentāri # 71
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
nesaju lidz.13" spolei loti noderiga lieta,mazajai neizmantoju pointer

Tas tiesa, es savu 15 collu spoli toč vairs negribu nemaz lietot... :(

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Piektdiena, 25.Aprīlī.2014, 22:18 | Komentāri # 72
 
Balvu ielāde ...




..tā rādās,ka man nav vērts kādu laiku atgriezties uz dzimteni,,mani pozīciji jau sen norakti pirats
..bus laikam jauns jumts jāmeklē,,vecais tek lietus
trakais
 
MeilisDatums: Piektdiena, 25.Aprīlī.2014, 22:21 | Komentāri # 73
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ērgļu pusē kalnu vairs nav... smuki, plaši norakāti zemes plašumi.... tada
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Piektdiena, 25.Aprīlī.2014, 22:37 | Komentāri # 74
 
Balvu ielāde ...




Quote Meilis ()
Ērgļu pusē kalnu vairs nav... smuki, plaši norakāti zemes plašumi....

...nu jaaa,skaidra bilde,,a es ta domāju,kā var būt tur tik saulains laiks..tagad skaidrs..kalnu nav,kas sauli aiztur darbs
..nu ,,es nupat arī veco jumtu salaboju,lai netek lietus ..tagad,būs tā..būs jādalās..citādi shaut nu ja,,kad es to saku kikina trakais
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 01.Maijā.2014, 20:02 | Komentāri # 75
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šodien līdz Ērgļiem netiku... apstājos pusceļā, vietā kur sajutu aicinājumu. Laiks riebīgs, rakt slinkums... pagāju nedaudz un metu mieru jo tuvojās draudīgi lietus mākoņi...
Vienīgais kaut cik uzmanības vērtais atradums ir šī dīvainā patrončaulīte...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Kara tēma » WW2 » Pa kara takām (2014-2015)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 16:29 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek, andris, hizeee


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024