Otrdiena, 19.Martā.2024, 09:28
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Senie amatnieku instrumenti - Page 6 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Meilis  
Forums » Viskautkas » Konkursi » Senie amatnieku instrumenti (Kam tie paredzēti?)
Senie amatnieku instrumenti
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 12.Martā.2018, 10:21 | Komentāri # 126
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Velns par stenderi, lai paliek, kas par nepilnību nepareizā virzienā ja spēks kaulos turas, tad var drāzt ar jebkuru rīku kas cietāks par koku? Labi vienu ideju izteicu, ka slīmesta spārnus vajag piecelt, lai varētu dziļāk iekļūt kaķī, tad nepareizs virziens sanāk šai idejai ir slīmesta spārnus vajag nolaist, sanāks uz leju it kā aptverot baļķi. Otrs pieņēmums, ko izteicu bija ka zobs jāizgatavo spicāks, ja pieņem pretēju virzienu idejai, tad būs ka zobs jāizgatavo apaļāks?
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 12.Martā.2018, 10:41 | Komentāri # 127
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
slīmesta spārnus vajag nolaist, sanāks uz leju it kā aptverot baļķi.


Nu re, kad jau uz Tevi sabļauj, tad viss notiek... :D

Atbilde pareiza! aplausi

Slīmesta rokturu viduspunktam jābūt vienā plaknē ar griezējzobu.



Citādi iznāk nevis "drāšanās", bet mocīšanās. Ik pa laikam iedomājos aizvest pie kāda "metālista", lai uzkarsē un ieloka, bet, par cik instruments nav aktuāls, allaž šo procedūru atlieku.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 12.Martā.2018, 10:56 | Komentāri # 128
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Rezultāts:

Muitnieks - 5 punkti
sālītis - 2,5 punkti
007 - 2,5 punkti


Bija doma izveidot vēl vienu kārtu, bet Muitnieka atrāviens ir tik liels, ka neredzu tai jēgu. To pēdējo aliņu izdzeršu pats! Uz visu konkursantu veselību! Priekā! alus

Sālītim ar 007 nāksies sadalīt savā starpā 5 alus. Bet konkursa uzvarētājs Muitnieks, viens pats varēs niekoties ar piecām alkohola vienībām. Tā teikt, uz savas priekšnieces vieglām smiltīm... trakais

Balvu saņemšana pavasara salidojumā, tā, ka sālīti, Tev nav variantu - jāpiedalās. ja

Muitnieka k-gam aliņus un konkursa Grand Prix , nogādāšu vai nu pats personīgi, vai caur 007.

Paldies par piedalīšanos! alus

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 12.Martā.2018, 12:19 | Komentāri # 129
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Man garšo alus, vai kā garšo tas un pārējie dzērieni teikšu Jums atklāti ir tikai samazgas! Sirsnīgi pateicos par izrādīto pretimnākšanu konkursā par dāsno alu! Man jau azarts piedalīties un ja paveicās uzvarēt! Nesaprotu, kāpēc Jums tāda pasivitāte konkursā piedalījās tikai pieci dalībnieki? Vai tiešām kamradiem nav interese kaut ko uzzināt, izzināt konkursi vienmēr paplašina redzesloku. Zināju arī iepriekšējās nedēļas atbildes, bet man bija sporta pasākums saucās Kalpaka kauss un kad es tiku mājās līdz savai kastei Valdiņš jau visu bija izstāstījis 007? Domāju Valduha Tev nevajag teikt priekšā, kā tagad man un iepriekšējā nedēļā 007, ja nevar atminēt, lai paliek neatminēts līdz konkursa beigām un tikai tad var pateikt pareizo atbildi, bet tās tikai manas domas, konkursa rīkotājs, kā teikt "sam barin". Par nogādāšanu/saņemšanu vari dikti nerūpēties, gan jau kādreiz, tā sacīt tukšā krogā pie?
 
007Datums: Pirmdiena, 12.Martā.2018, 12:31 | Komentāri # 130
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Muitnieks,
..bet mans tak ar teica,ka nav labi,ka man piešķir punktu,jo daudz priekšā pateikts.. hmmm

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 12.Martā.2018, 12:50 | Komentāri # 131
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
Domāju Valduha Tev nevajag teikt priekšā, kā tagad man un iepriekšējā nedēļā 007, ja nevar atminēt, lai paliek neatminēts līdz konkursa beigām

Mērķis jau nav, lai neatminētu. Mērķis ir, lai domātu, analizētu, meklētu un nonāktu līdz pareizajai atbildei. Turklāt, piesaistot "līdzjutējus", kas paši klusē, mēs paplašinām arī viņu redzesloku. Acīmredzot ir kādi augstāki spēki, kas, neskatoties uz Tavu prombūtni iepriekšējās kārtās, ļāva Tev izraut uzvaru.

Quote Muitnieks ()
Nesaprotu, kāpēc Jums tāda pasivitāte konkursā piedalījās tikai pieci dalībnieki? Vai tiešām kamradiem nav interese kaut ko uzzināt, izzināt konkursi vienmēr paplašina redzesloku.


Konkursantu loks nav mainījies, kopš foruma sašķelšanās. Ja agrāk aktīvu dalību ņēma 8 - 10 interesenti, tad tagad 4 - 5 . Tāda ir dzīve...

Quote Muitnieks ()
Par nogādāšanu/saņemšanu vari dikti nerūpēties, gan jau kādreiz, tā sacīt tukšā krogā pie?


Nē, nē! nene Ar alu nejoko. Jāpieghādā kamēr svaigs. alus

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 12.Martā.2018, 12:56 | Komentāri # 132
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..bet mans tak ar teica,ka nav labi,ka man piešķir punktu,jo daudz priekšā pateikts..

Kā jau teicu, tad konkursa mērķis bija nevis neuzminēt, bet analizēt, meklēt un domāt līdzi. Prieks, ka piedalīojies!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 12.Martā.2018, 16:16 | Komentāri # 133
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2114
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, liels paldies par konkursu! Bija riktīgi interesanti sestdienu rītos ieraudzīt jautājumus un arī viltīgās norādes pie minējumiem, reizēm tās nu tā kārtīgi sajauca galvu! trakais Noteikti centīšos uz pavasara salidojumu tikt, ja vien tas nebūs no manas dislokācijas vietas ļoti tālu vai arī nepamaisīs kāda cita nepārvarama vara! labi
 
Forums » Viskautkas » Konkursi » Senie amatnieku instrumenti (Kam tie paredzēti?)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 19.Martā.2024, 09:20 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 19.Martā.2024, 02:01 rukets 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 07.Martā.2024, 11:34 rukets Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, rukets, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024