Otrdiena, 19.Martā.2024, 05:22
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Konkursi 2020. - Page 8 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 8 no 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Foruma moderators: otomars, Meilis  
Forums » Viskautkas » Konkursi » Konkursi 2020. (Par šo un to...)
Konkursi 2020.
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 17.Decembrī.2020, 09:42 | Komentāri # 176
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Angļu valodā pieejamā informācija mani ne pārāk pārliecināja, t.i. apm 80km/h jeb 50 jūdzes/h https://u.to/saOLGg Bet krievu lapās atradu šo https://u.to/hcWLGg
Tātad 55-64km/h. Tā ka pamats domāt , ka lūsis varētu būt tomēr fiksāks zvērulis par laci.


Bļin, mani fascinē šie precīzie mērījumi. Kā jau minēju, pat menta radaram ir pieļaujamā kļūda +/- 3 km/h, bet te ikkurāt 64 km/h. Tāpat gepardam - precīzi 112 km/h.
Starp citu, arī lācim ir 64 km/h, tātad abi līdzīgi. Tā teikt, pavēro arī latviešu valodā pieejamo informāciju:
https://lv.wikipedia.org/wiki/Br%C5%ABnais_l%C4%81cis#cite_note-11


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 17.Decembrī.2020, 12:08 | Komentāri # 177
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Bļin, mani fascinē šie precīzie mērījumi. Kā jau minēju, pat menta radaram ir pieļaujamā kļūda +/- 3 km/h, bet te ikkurāt 64 km/h. Tāpat gepardam - precīzi 112 km/h.
Starp citu, arī lācim ir 64 km/h, tātad abi līdzīgi.

Tāpēc jau saku, ka tas ir labs jautājums derību slēgšanai. :D
Tas ka gepards uzskatāms par visātrāko skrējēju, tad pieļauju ka pētnieki ar radariem to varētu būt arī mērījuši. Ja to uzticētu Čakam Norrisam, tad noteikti būtu visi 115km/h :D
Bet par lūšiem un lāčiem runājot un neņemot vērā to ''angļu'' mērījumu lūsim līdz 80km/h , bet salīdzinot ķermeņu formas, es negribētu ticēt, ka lācis var noskriet lūsi. coolio

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 17.Decembrī.2020, 16:33 | Komentāri # 178
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
bet salīdzinot ķermeņu formas, es negribētu ticēt, ka lācis var noskriet lūsi.


Salīdzinotr ķermeņa formas, lempīgais ķepainis pat Sālīša k-gu nenoskrietu. happy

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 17.Decembrī.2020, 17:27 | Komentāri # 179
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja Sālīškungs katru dienu ēstu tik daudz svaigu ogu un citas dabas veltes, rāptos regulāri kokos, tad 100% noskrietu lāci... trakais
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 17.Decembrī.2020, 17:55 | Komentāri # 180
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2113
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Salīdzinotr ķermeņa formas, lempīgais ķepainis pat Sālīša k-gu nenoskrietu.

Kas, es te kāds etalons? Varētu domāt, ka jūs paši te kaut kādi Useini Bolti esat! Es arī esmu gana ātrs. Reiz mežā stiprā vējā izdzirdēju virs galvas brīkšķi, un, pēc automātiskā starta sprinta attapos kūleņojam pa sūnām, jo aizķēros aiz saknes. Bet ātrums bija labs. Iepriekš nezināju par savām spējām. surprise
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 09:34 | Komentāri # 181
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Varu izstāstīt savas māmuļas piedzīvojumu un fiziskās spējas ekstrēmā situācijā.
Tas bija 80.to gadu beigās, tātad viņai bija kādi 58 - 59 gadi. Es tajā laikā sarkanarmieša formā vēl bradāju Donas stepi.
Mani vecvecāki (mātes vecāki), pēc atgriešanās no Sibīrijas tika izmitināti svešās mājās (apmēram 1 km no dzimtas mājām). Taisnākais ceļš bija pa dzelzceļu Madona - Lubāna, un vēl puskilometrs caur mežu. Tad nu mana māte gāja apciemot savus vecīšus. Ejot pa meža taku, viņa piefiksēja vienu egli ar domu, ka tajā viņa varētu uzrāpties, ja pēkšņi rastos ekstremāla situācija.
Ejot atpakaļ jau tumsā, minētajā punktā, viņa pēkšņi izdzirdēja visapkārt mežacūku rukšķēšanu. Tas bijis mirklis, un viņa apjēgusi, ka atrodas, iepriekš noskatītās, eglītes galotnē. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 18.Decembrī.2020, 09:48 | Komentāri # 182
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
pēkšņi izdzirdēja visapkārt mežacūku rukšķēšanu. Tas bijis mirklis, un viņa apjēgusi, ka atrodas, iepriekš noskatītās, eglītes galotnē.

Vo, to es saprotu!
Ir man pašam arī līdzīgi gadījies, ka mežacūka pēkšņi metas atpakaļ man virsū... pirmajā šokā es nepaspēju noreaģēt un uz ceļgala dabūju cūkas šņukura nospiedumu un pats biju uz lāpstiņām gar zemi. Pēc tam jau mācība bij rokā un kolīdz cūka cērtas atpakaļ, tā es eglītē gan... :) Vien vārdu sakot adrenalīna devu saņēmu maksimālu.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Trešdiena, 03.Februārī.2021, 18:15 | Komentāri # 183
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..nu tad ko..uzdošu es ar vienu jautājumu konkursam..
..kuram labi zināmam cilvēkam,no Ērgļu novada nupat drīzi būs apaļa jubileja??
..piebildei..skolā bija jāmācās ,un jāzin..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Trešdiena, 03.Februārī.2021, 18:42 | Komentāri # 184
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2113
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Es pat divus nosaukšu. Jurjānu Pēteris (starp citu, iespējams, mans attāls radinieks) šogad svin 170. dzimšanas dienu un ne visai tālu ir arī 2023. gada 1. janvāris ar Rūdolfa Blaumaņa 160. dzimšanas dienu. Pasaki vēl, ka nav drīz un nav apaļas! ja
 
007Datums: Trešdiena, 03.Februārī.2021, 19:47 | Komentāri # 185
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
nupat drīzi būs apaļa jubileja??

sālītis,
..izlasi vēlreiz..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Trešdiena, 03.Februārī.2021, 21:56 | Komentāri # 186
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2113
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Manis nosauktajiem jau arī drīz būs pietiekami apaļas jubilejas.
Skatos jūsu pašvaldības mājas lapu- nekā nav.
Lasu "Ērgļu novada ziņas" pēdējo numuru- nekā nav!
Atbilde atrasta nav, toties esmu neklātienē iepazinies ar Ērgļu "Pienenīti" un "Ūda" :)
 
007Datums: Ceturtdiena, 04.Februārī.2021, 08:41 | Komentāri # 187
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..labi..pateikšu drusku priekšā..
Jubileja būs 9.februārī.

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 04.Februārī.2021, 09:08 | Komentāri # 188
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2113
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Tad būsi domājis 120. dzimšanas dienu dzejniekam Jānim Grotam?
 
007Datums: Ceturtdiena, 04.Februārī.2021, 09:19 | Komentāri # 189
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis,
..bet protams..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 04.Februārī.2021, 10:45 | Komentāri # 190
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2113
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Jā. Šis aizķer gan. Labs!
Apskatījos, kur tieši Jāns Grots ir dzimis. Silamuiža atradas pie Vietalvas, mežs 3,7ha tiesi blakus (ZA puse) milzīgam karjeram. Iespējams, arī tiks izrakts un aizvests.
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 04.Februārī.2021, 19:55 | Komentāri # 191
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Hmm, laikam neesmu bijis uzmanīgs un centīgs latviešu literatūras skolnieks. Neatceros tādu dzejnieku...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Konkursi » Konkursi 2020. (Par šo un to...)
  • Lappuse 8 no 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Martā.2024, 02:01 rukets 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Martā.2024, 08:44 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 07.Martā.2024, 11:34 rukets Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: rukets


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024