Otrdiena, 19.Martā.2024, 13:33
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Sviesta konkurss 2021. - Page 11 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 11 no 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Foruma moderators: otomars, Meilis  
Forums » Viskautkas » Konkursi » Sviesta konkurss 2021. (Pus pa nopietnam, pus pa jokam.)
Sviesta konkurss 2021.
sālītisDatums: Pirmdiena, 13.Decembrī.2021, 13:58 | Komentāri # 251
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2114
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...

Links nedarbojas, un raksts būs nesalasāms. Tātad jums būs vienkārši tāpat man jānotic. ;)


Komentāru rediģēja sālītis - Pirmdiena, 13.Decembrī.2021, 13:58













 
007Datums: Pirmdiena, 13.Decembrī.2021, 14:11 | Komentāri # 252
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis, raksts ir salasām,ja palielina..paldies par info.
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 13.Decembrī.2021, 14:14 | Komentāri # 253
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Va vellos - par tādu brīnumu dzirdu pirmo reizi. surprise
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 15.Decembrī.2021, 10:08 | Komentāri # 254
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2114
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Aiz gara laika būs vēl viens jautājums.
Projektā "Zudusī Latvija" atradu skaistu bildi ar Pērses tiltu uz Koknese pilsdrupām. Tagad tas ir dziļi zem ūdens, un es šad tad iztēlojos, kā pa apakšu cauri tam dzelmē peld milzu sami.

Droši vien mēs visi (nu vismaz vecākā paaudze jau nu noteikti) esam bērnībā skatījušies seriālu "Četri tankisti un suns". Te maza bildīte no tā.

Tagad jautājums- kāds savstarpējs sakars varētu būt šim abām bildēm?
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 15.Decembrī.2021, 11:01 | Komentāri # 255
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vienīgā saistība, kas nāk prātā, ir vienas no sērijas nosaukumiem - Tilts.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 15.Decembrī.2021, 11:02 | Komentāri # 256
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Pērses tilktu uzspridzināja kino vajadzībām..filmēja kara filmu..bet...vai šoreiz tie bij Četri tankisti un suns?..Tā tak bija poļu ražojuma filma..
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Trešdiena, 15.Decembrī.2021, 11:15 | Komentāri # 257
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2114
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
Pērses tilktu uzspridzināja kino vajadzībām..filmēja kara filmu..bet...vai šoreiz tie bij Četri tankisti un suns?

silts, karsts! Neizdevās ar pa apakšu peldošajiem samiem ievilināt man jūs maldu ceļos.. :)

Pievienots (15.Decembrī.2021, 11:17)
---------------------------------------------

Quote Valduha ()
Vienīgā saistība, kas nāk prātā, ir vienas no sērijas nosaukumiem - Tilts

nebūs domāta šī saistība, auksts
 
sālītisDatums: Trešdiena, 15.Decembrī.2021, 11:22 | Komentāri # 258
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2114
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...

Jā, šis tilts tika saspridzināts kādas filmas uzņemšanas laikā 1967. gadā. Tomēr jautājums vēl nav atbildēts.
 
007Datums: Trešdiena, 15.Decembrī.2021, 11:32 | Komentāri # 259
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..filma NOKTIRNE
https://www.zudusilatvija.lv/objects/object/20588/

Pievienots (15.Decembrī.2021, 11:34)
---------------------------------------------
..pieļauju,ka viena no aktrisēm no tankistiem,filmējās Noktirnē,ar G.Cilinski.


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Trešdiena, 15.Decembrī.2021, 11:54 | Komentāri # 260
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2114
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..pieļauju,ka viena no aktrisēm no tankistiem,filmējās Noktirnē,ar G.Cilinski.

Tieši tā! okk Un "Noktirnes"galvenās sieviešu lomas atveidotāja aktrise Pola Raksa 4 tankistos tēloja rudo Marusju. Tagad skatos tās filmas kadrus un ar nožēlu konstatēju, ka tilts filmā nemaz paša sprādiena laikā nav redzams. Kāpēc to vajadzēja uzlaist gaisā? Epizodi varēja uzfilmēt savādāk, bez tilta iznīcināšanas. Būtu palicis interesants zemūdens objekts...
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 15.Decembrī.2021, 12:37 | Komentāri # 261
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu nekā! Es savas tiesības apstrīdēšu Starptautiskajā tiesā! dusma Bija 6. sērija, ar nosaukumu "Tilts"? Bija! Ir šim vārdam sakars ar Pērses tiltu? Ir! Tā, ka manas atbildes pareizību būs grūti apstrīdēt. Mani advokāti jau darbojas. Pieprasītā kompensācija nebūs liela, bet jūtama. tada :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 15.Decembrī.2021, 13:27 | Komentāri # 262
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2114
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Bija 6. sērija, ar nosaukumu "Tilts"? Bija! Ir šim vārdam sakars ar Pērses tiltu? Ir!

ir, ir, zinu, Tev tur taisnība, neapstrīdu. Tomēr man tā atbilde par Polu Raksu, ko faktiski izfunktierēja 007, patika labāk. Starp citu, jautājumam iedvesmojos no komentāra par tankistu mīluli pie saspridzinātā bildes FB grupā "old latvian photos". Nav mans izgudrojums. Ja kas, tad es pats arī līdz šim domāju, ka tas tilts joprojām sveiks un vesels ir zem ūdens. Tak vajadzēja kādam spridzinātkārajam to pa katru cenu sapostīt...
 
007Datums: Trešdiena, 15.Decembrī.2021, 16:29 | Komentāri # 263
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..kvalitāte pabriesmīga,bet laikam kādu vakaru būs jānoskatās..

Pievienots (15.Decembrī.2021, 20:54)
---------------------------------------------

Quote Valduha ()
Nu nekā! Es savas tiesības apstrīdēšu Starptautiskajā tiesā! Bija 6. sērija, ar nosaukumu "Tilts"? Bija! Ir šim vārdam sakars ar Pērses tiltu? Ir! Tā, ka manas atbildes pareizību būs grūti apstrīdēt. Mani advokāti jau darbojas. Pieprasītā kompensācija nebūs liela, bet jūtama

sālītis, ..dievs pasarg..atdod to balvu..laikam butels als..tam trakajam boļševikam..man neko..es grib mierā dzīvot alus

Pievienots (15.Decembrī.2021, 20:56)
---------------------------------------------

Quote sālītis ()
omēr man tā atbilde par Polu Raksu, ko faktiski izfunktierēja 007, patika labāk.

..neko man nevajag..neko.. trakais

Pievienots (16.Decembrī.2021, 21:13)
---------------------------------------------
..ok..kurā grāmatā bija teksts..varu drusku kļūdīties ar citātu.....grāmata ļoti zināma..
..citāts..
,,,nav neviena strādnieka,,,tik krievi un čangaļi palikuši..


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 17.Decembrī.2021, 10:51 | Komentāri # 264
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
sālītis, ..dievs pasarg..atdod to balvu..laikam butels als..tam trakajam boļševikam..man neko..es grib mierā dzīvot


Nemaz netaisnojies. Arī Tu esi iekļauts sankciju sarakstā... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 17.Decembrī.2021, 13:13 | Komentāri # 265
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..un kā ar manu uzdoto jautājumu???
Quote 007 ()
,,,nav neviena strādnieka,,,tik krievi un čangaļi palikuši..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Piektdiena, 17.Decembrī.2021, 15:25 | Komentāri # 266
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2114
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..un kā ar manu uzdoto jautājumu???

neatceros gan, ka es būtu ko tādu lasījis. Tīmeklis arī neko nesaka priekšā. Nav variantu.
 
007Datums: Piektdiena, 17.Decembrī.2021, 23:39 | Komentāri # 267
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis, ...padomā...grāmata krietni bieza,,un interesanta....lab..drusku pateikšu priekšā.. ,,ir uzņemts kino,pēc šīs grāmatas motīviem.....nekļūdos tekstā...pēc motīviem..kino---- grāmata sacūkota...
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Sestdiena, 18.Decembrī.2021, 09:47 | Komentāri # 268
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2114
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nu tad jāsāk minēt no otras puses. "Dvēseļu putenis" ekranizējums, manuprāt, nekā nevar satilpt vienā filmā, tik daudzi vēsturiskie notikumi, militārie pavērsieni un galveno varoņu personīgās dzīves atspoguļojums prasītos pēc vairāku sēriju formāta. Protams, tās būtu milzu izmaksas, kas valstij nav pa kabatai.
 
007Datums: Sestdiena, 18.Decembrī.2021, 11:38 | Komentāri # 269
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
"Dvēseļu putenis

..tieši tā..citāts no šīs grāmatas.

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
Forums » Viskautkas » Konkursi » Sviesta konkurss 2021. (Pus pa nopietnam, pus pa jokam.)
  • Lappuse 11 no 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 19.Martā.2024, 09:20 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 19.Martā.2024, 02:01 rukets 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 07.Martā.2024, 11:34 rukets Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, rukets, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024