Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 03:42
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Labs aicinājums - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Patrioti » Labs aicinājums (Labs aicinājums)
Labs aicinājums
AigarsDatums: Svētdiena, 08.Janvārī.2012, 16:58 | Komentāri # 1
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Video autors - Mārtiņš Pavasaris, šobrīd LU Juridiskās fakultātes 1. kursa students.

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
MABUDatums: Pirmdiena, 13.Februārī.2012, 00:29 | Komentāri # 2
Tematiķis
Komentāri: 223
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Piedalīšos, un viennozīmīgi - PRET otru valodu!
 
emils92Datums: Pirmdiena, 13.Februārī.2012, 11:38 | Komentāri # 3
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Piedalīšos - un protams ka PRET otru valsts valodu! dusma3
 
rusij77Datums: Ceturtdiena, 16.Februārī.2012, 21:04 | Komentāri # 4
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pieiešu šim valodas referendumam no vēsturiskā skatu punkta(mūsu foruma nosaukumu taču visi zin). Vadoties no īstenības, ka nekas nenotiek tāds, kas jau kādreiz nav bijis var šo situāciju daļēji salīdzināt ar situāciju Krievijā pirms 1917gada, kā piemēru ņemot laika posmu starp 1895g. līdz 1917g. Citēju Ļeņinu: "kas ir revolucionārā situācija? Revolucionārā situācija ir tad, kad augšas nevar vairs dzīvot pa vecam, bet apakšas vairs negrib dzīvot pa vecam."
Par notikumiem Krievijā laika posmā kuru augšup minēju - anarhistu uzbrukumi caram,augstākajām amatpersonām,mēģinājumi tos nogalināt(kas arī daļēji izdodas), krievu-japāņu karš 1904g. līdz 1906g.(krievi karu zaudē un bija spiesti atdot japāņiem Sahalīnas dienvidu daļu, tika izspiesti no Manžūrijas), pa vidu 1905g. revolūcija ar streikiem rūpnīcās visās impērijas lielākajās pilsētās, 1914g. iesaistīšanās pirmajā pasaules karā, arī šo karu Krievija jau zaudē, kad sākas 1917g. revolūcija, kas turpinās ar pilsoņu karu 4gadu garumā un boļševiku nākšanas pie varas. Ja kāds domā, ka Krievija bija nabadzīga atpalikusi valsts, tie maldās, tā laika Krievijai bija vislielākās zelta rezerves pasaulē! Vājums bija tā laika "augšas", cara Nikolaja II neizlēmība un vājums. Nerunāšu par revolucionāru uzvārdiem un tautībām Trockis, Zinovjevs,Kaganovičs...
Tagad par notikumiem Latvijā laika posmā starp 1991g. līdz 2012g.- krīze kopš neatkarības atgūšanas ilgst vismaz līdz 1997gadam, rūpniecībā nodarbināto skaits sarūk no 25% līdz 14% no kopējā strādājošo skaita, toties budžeta iestādēs strādājošo skaits pieaug gandrīz 10 reizes, īpaši strauji tas notiek treknajos gados 2004g. līdz 2009g. , kad nauda netiek nopelnīta kaut ko ražojot ar pievienoto vērtību, bet tērējot pašpatēriņā aizdevumus(ceļ veikalus,ciematus... vis kaut ko, tikai ne rūpnīcas, vai objektus kas var dot ienākumus ilgtermiņā), krīze kura sākas 2009g. beigās ir absolūti neizbēgama, jo visi grib tērēt, nevis strādāt un radīt, sēdēt valsts darbā ir izdevīgāk(alga vidēji lielāka par 20%), nekā strādāt rūpnīcā, vai riskēt ar personīgo naudu savā biznesā... nu un tad blāc...viss trīs mēnešu laikā apstājas, jo ienākošā nauda tiek piebremzēta, darba nav, naudas nav, u.t.t.
Kas notiek, kad paliek ar iztikšanu švaki? Pareizi,augšas vairs nevar vairāk dzīvot pa vecam, bet apakšas vairs negrib dzīvot pa vecam.
Pāris jautājumi katram pie sevis pafunktierēt:
Ko visu šo laiku darīja mūsu "lielie,gudrie", ja mēs esam nonākuši līdz šim absurdajam referendumam, kas tā par likumdošanu, kura pieļauj referendumu par jautājumu, kurš ir viens no valstiskuma stūrakmeņiem?
Varbūt "lielajiem, gudrajiem" bija izdevīgi novest sabiedrību līdz šādai konfrontācijai, tādējādi novēršot sabiedrības uzmanību no ekonomiskajām problēmām? Sava veida "tvaika nolaišana"?
Nerunāšu par revolucionāru un krīzes parādos iedzinēju uzvārdiem un tautībām lin...mans, god..ns.
Kā jau teicu, viss kādreiz ir jau kaut kur bijis, zinot vēsturi, ar ko tas viss pēc tam ir beidzies, varu tikai aicināt neļaut iztirgot Dzimteni, kur dzīvos mūsu bērni, mazbērni..., citas vietas nav, kur runā latviski.
Neļausim šo zemīti saraut gabalos nevienam, vienalga vai šis ļautiņš amatā, vai pagrabā sēž!
 
ScorpinoxDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 01:22 | Komentāri # 5
Tematiķis
Komentāri: 197
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Skaisti teikts, žel ka šo tekstu izlasīs nevairāk kā 100 cilvēku. No kuriem daļa nesapratīs tavu domu (dabiskais atbirums). Jo esmu pāris forumos par šo tēmu izlasījis tādu komentārus, ka gribas dažiem Letiņiem ar mietu iedzīt smadzenes vietā (atvainojos par izteicienu). Piemēram: 1. Nu un ka Latvijā būs divas nacionālās valodas, tāpat jau pus Latvija pilna ar krievvalodīgajiem. 2. Kas tas par referendumu, kāpēc man jājiet balsot? 3. Man krievi ir labāki draugi nekā latvieši, tāpēc balsošu par otru valodu. U.t.t Nu pasakiet kā lai traks nepaliek, ja mūsu pašu tautieši, neapjēdz lietas būtību un cik nopietnos sūdos mēs esam nolaiduši savu valsti. Visvairāk man sāp tas ka mūsu senči lēja asinis tikai par to lai būtu BRĪVI un NEATKARĪGI. Cik sevietes un bērni tika nogalināti un izvaroti, mokās nomira konclāģeros. Es pat nezinu uz ko es esmu vairāk dusmīgs uz mūsu valdību vai tiem dažiem idiotiem kas var uzrakstīt tādus komentārus!!!
 
007Datums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 02:06 | Komentāri # 6
 
Balvu ielāde ...





......................
..nu ko lai saka , mums tik maziņa valstiņa... divas valodas???
...es par Latviju.....balsoju PRET....
..ja kādam nepatīk..lai mācās runāt,tās zemes valodā,,kurā ir dzimis,un uzaudzis....
 
rusij77Datums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 13:37 | Komentāri # 7
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Scorpinox, man nav no svara cik ļaudis to izlasīs un vai piekritīs, vai nē, tā ir mana pārliecība! Man dēls aug, es viņam vienmēr saku: stiprs ir tas, kuram taisnība un kurš neraustās, tos kurus Tu apraksti, raustīkļi viņi ir un "atmazkas" sev dažādas tādēļ izdomā. Tas ir kā sētā bērnībā, ja puikas redz ka kāds ir raustīklis, šis var "dirsā līst" visiem cik uziet, tā pat neviens viņu necienīs un pa pakausi "kalibahas" tāpat kraus :)
Zini man arī ir krievu draugi, brīvi runāju šajā valodā, varu kad dusmojos arī "fenjā" izteikties, bet tas nenozīmē, ka sākšu nodot pamatvērtības, mani draugi to zin. Mans niks šeit forumā ir arī krievu armijā man dots, pa rāciju tāds kad dienēju man bija "pazivnojs", es svinu 23 februāri, priekš manis tie ir svētki, esmu dienējis un ne slikti tā laika varai. Tomēr Latvija ir viena un tā ir mana Dzimtene! Ko, iebrauks kādi tūkstoši ar turkiem šeit strādāt, taisīs "gudreļi" trešo valodu - turku?


Komentāru rediģēja rusij77 - Piektdiena, 17.Februārī.2012, 14:03













 
Forums » Viskautkas » Patrioti » Labs aicinājums (Labs aicinājums)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 18.Aprīlī.2024, 18:29 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 18.Aprīlī.2024, 17:49 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Aprīlī.2024, 05:17 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024