Ceturtdiena, 18.Aprīlī.2024, 21:44
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Spēcīgas barikāžu bildes - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Patrioti » Spēcīgas barikāžu bildes
Spēcīgas barikāžu bildes
MeilisDatums: Svētdiena, 20.Janvārī.2013, 12:39 | Komentāri # 1
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tikai 22 gadus atpakaļ, bet lieta bija TIK nopietna... Pieejams tikai lietotājiem

Pievienots (20.Janvāris.2013, 12:39)
---------------------------------------------
Piedošanu, laikam vajadzētu šo pārcelt tomēr uz sadaļu - Patrioti.


Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Svētdiena, 20.Janvārī.2013, 12:37













 
otomarsDatums: Pirmdiena, 21.Janvārī.2013, 01:26 | Komentāri # 2
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tajā vakarā taisni sēdēju dežūrā Ainažu muitas postenī, kad tauta tika saukta pa teļuku uz barikādēm. Tautas reakcija bija ātra , mašīnas ātri vien sāka no uzņēmumiem doties uz Rīgu.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 21.Janvārī.2013, 21:29 | Komentāri # 3
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā toreiz tauta ļoti uzticējās un sargāja Jauno Valdību... un bija to vērts... biju arī pie barikādēm, neaizmirstamas emocijas.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
rusij77Datums: Sestdiena, 26.Janvārī.2013, 20:36 | Komentāri # 4
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Bet jau 2003 gadā mēs iestājāmies ES, 2014 gadā mēs likvidēsim savu nacionālo valūtu..., nu ko, tad vēl karogs mums būs pāri palicis.
Domāju ka varu atļauties šo sarkasmu, esmu arī piedalījies visā šajā lietā, saku godīgi, kad atguvām neatkarību, tolaik neticētu, ka tik īsa izrādīsies mūsu atmiņa, tik viegli esam gatavi atteikties no visa tā, kas liecina par neatkarīgu valsti.
 
GengisDatums: Sestdiena, 02.Februārī.2013, 03:25 | Komentāri # 5
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Rusij,taisnība tev ir,bet jāsaprot,ka pie mūsdienu attīstības tempiem maza valsts viena pati nevar pastāvēt!!!Tādēļ ir jāizvēlas ; vai nu austrumi ar savu degradējušos kūltūru vai rietumi,kuros toni nosaka valsts,kura pēdējos pāris karus ir zaudējusi!!!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 02.Februārī.2013, 12:01 | Komentāri # 6
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tur jau tā lieta ka nākas vien atzīt ka vara vienmēr pieder gudrākajiem prātiem. Sākot jau ar 13. gs kad vietējos vadoņus par piemēru līvu virsaiti Kaupo kuru uzpirka vācu iekarotāji un beidzot ar mūsdienu vadoņiem ( brāļi Šķēles kuri amerikāņu naudu bija aizņēmušies), pa vidu visur veiklais Godmanis (tautība gan jau visiem zināma) un pārējie par kuriem pagaidām detaļās neko daudz nezinām. Vidusmēra latvietis lielāks vai mazāks ir tomēr pakļāvīga būtne, kuram vajag savu vagaru. Nožēlojami bet patiesība...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MednieksDatums: Sestdiena, 02.Februārī.2013, 16:46 | Komentāri # 7
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
drīkst es arī pagaudošu: vai vai vai vai vouuuu vaiiiii vaiii vai vouu! Nu re palika labāk :D
Nepiekrītu jums ne par naudu (eiro ieviešanu) ne par latviešu vagara dvēseli. Viegli mums nav gājis, bet tas jau nenozīmē ka esam vāji...
 
GengisDatums: Sestdiena, 02.Februārī.2013, 21:00 | Komentāri # 8
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Mednieks,nē nedrīkst pagaudot!!!
Man jau liekas ,ka mūsdienās pārāk augstu tiek vērtētas materiālās vērtības,tādēļ vidējā latvieša lokanība un pazemība tikai palielinās!!!
 
MednieksDatums: Sestdiena, 02.Februārī.2013, 22:29 | Komentāri # 9
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Gengis)
ka mūsdienās pārāk augstu tiek vērtētas materiālās vērtības,
nez kuros laikos tās netika augsti vērtēts?
happy
 
rusij77Datums: Sestdiena, 02.Februārī.2013, 23:44 | Komentāri # 10
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Medniek, vāji ir tie, kuri baidoties tagad no krievu rubļa, gatavi norakt latu. 91-jā pilna Latvija bija ar krievu tankiem un karaspēku. Uz barikādēm esošie ticēja Latvijas valstij, latvju naudai,latvju karogam, latvju valstvīru valstiskajai domāšanai, tam ka mēs neapkaunosim savus senčus, kas šo valsti dibināja 18-jā. Es arī tam ticēju. Balsoju pret iestāšanos ES, jo paredzēju strauju cenu kāpšanu visām pamatprecēm - elektrībai, degvielai u.t.t., tātad sabiedrības labklājības straujai krišanai. Es balsotu, ja man to ļautu arī pret EUR, jo ja pat mums paveiksies ar vadoņiem, mēs nevarēsim neko ekonomikā strauji uzlabot ar monetārās politikas palīdzību. Mēs esam atpakaļ tur, kur bijām, ja runājam par suverinitāti: 2014 gadā būsim teritorija ar municipalitātes tiesībām, varēsim pieņemt nenozīmīgus lēmumus. Tas ir fakts un absolūti nav saistīts ar vaidulību, es drīzāk teiktu - mums lielākajai daļai nav patriotisma, patriotisms ir Dzimtenes mīlestība, bet Dzimtene tā ir valsts, savukārt valsts tā ir teritorija, nauda, karogs, valoda. Ceru, ka saproti mani, un to ko vēlējos pateikt.
 
MednieksDatums: Svētdiena, 03.Februārī.2013, 16:40 | Komentāri # 11
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (rusij77)
Mēs esam atpakaļ tur, kur bijām, ja runājam par suverinitāti: 2014 gadā būsim teritorija ar municipalitātes tiesībām, varēsim pieņemt nenozīmīgus lēmumus.
manuprāt Tu pārspīlē...
Par valsti un Dzimteni gan es Tev piekrītu.
Par ES un Eiro.... žēl, ka mēs nevaram salīdzināt vai labāk būt ar ES un Eiro vai pašiem par sevi. Manuprāt abiem variantiem ir plusi un mīnusi. Bet es šobrīd tomēr balsotu par Eiro, jo man šķiet tas būs ieguvums no ekonomikas viedokļa.
 
MeilisDatums: Svētdiena, 03.Februārī.2013, 18:12 | Komentāri # 12
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Mednieks)
Nepiekrītu jums ne par naudu (eiro ieviešanu) ne par latviešu vagara dvēseli. Viegli mums nav gājis, bet tas jau nenozīmē ka esam vāji...

Neiet jau Medniek runa par latvieša vājumu, bet gan par, manuprāt, bailēm uzņemties lielu atbildību par valsts neatkarību. Labāk palīst kāda ''lielā putna'' paspārnē... Bet nu tā jau ir ka katrai lietai 2 gali... tik mazai valstiņai grūti savu neatkarību saglabāt... Kaupo kopā ar vācu zobenbrāļiem kāva un laupīja ne tikai igauņus bet arī savējos pagānticīgos brāļus... ja būtu nostājies pret vācu krustnešiem, iespējams kristu visi lībieši un būtu latviešiem Prūsijas liktenis.... Vācijas izmēri pret Latvijas izmēriem...
Var jau būt Medniek ka nedaudz pāršāvu pār strīpu teikdams par latviešu pakļāvību, katrs vēstures notikums laikam ir individuāli vērtējams. Grūti arī spriest vai K.Ulmanis padodoties krieviem 40.gadā rīkojās gļēvi, pakļāvīgi vai viltīgi?

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Svētdiena, 03.Februārī.2013, 18:15













 
rusij77Datums: Pirmdiena, 04.Februārī.2013, 18:32 | Komentāri # 13
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Laiks mūs izšķirs,kuram no mums taisnība. Man dzīvē daudzkārt gadījies, ka esmu bijis pret kaut ko, bet tā sanācis, ka tajā brīdī apstākļi nav ļāvuši īstenot savu gribu ,bet laikam paejot sanāk kā sakāmvārdā: "viss, kas notiek, galu galā notiek uz labu"
Manās acīs K.Ulmanis ir Dzimtenes nodevējs, kuram krievi apmaiņā pret valsti piesolīja brīvu izbraukšanu uz Šveici. Pēc tam pašu aizveda citā virzienā, un tagad neviens pat nezina, kur aprakts(būtu cīnījies, pat ja kristu kaujā, kur aprakts jau nu gan visi zinātu un godinātu kā īstu vīru).
Pa manam, padoties nekad nedrīkst, esmu bijis situācijās, kad tas man ir palīdzējis izdzīvot. Gļēvuļi nomirst no bailēm ātrāk nekā tos nāve skar, šo patiesību arī mācu savam dēlam.
Lai Jums visiem viss izdodas vīri, ja jau sadaļā "Patrioti" diskutējam, tad jau latvji vēl dzīvi :)
Re kur var palasīt analītisku rakstu par latu un eiro(pagarš gan raksts :) )
http://www.apollo.lv/zinas/vai-vista-saks-lidot/553339


Komentāru rediģēja rusij77 - Pirmdiena, 11.Februārī.2013, 18:23













 
otomarsDatums: Otrdiena, 05.Februārī.2013, 02:04 | Komentāri # 14
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ko jūs par euro uztraucaties doma -kad Igaunija pārgāja uz euro ,tad situācija mūsu pludmalē makten uzlabojās. A to salasi kabatu pilnu ar igauņu sentiem un kronām , bet nopirkt var maz. Par igauņu eurikiem Igaunijā pērku kafiju -kā saka atgriežu Igaunijai viņas naudu aplausi . A kafija viņiem uz pusi lētāka. Pagājušais un iepriekšējais gads man bija ražens uz viņiem-protams mazliet paviesojos arī igauņos , man zināmās vietiņās-vidēji ap padsmit euro pa pāris stundām reizēm varēja salasīt.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Forums » Viskautkas » Patrioti » Spēcīgas barikāžu bildes
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 18.Aprīlī.2024, 18:29 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 18.Aprīlī.2024, 17:49 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Aprīlī.2024, 05:17 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis, Kalnietis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024