Sestdiena, 16.Oktobrī.2021, 20:00
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Šī diena vēsturē. - Page 4 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]

Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Patrioti » Šī diena vēsturē.
Šī diena vēsturē.
sālītisDatums: Trešdiena, 20.Janvārī.2021, 11:28 | Komentāri # 76
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1537
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Laikraksts "Latvijas Jaunatne" 20.01.1991. Toreiz pēdējās ziņas parādījās salikto laikrakstu ekspresjaunumu stūros, jo drukātajam materiālam nebija viegli operatīvi izsekot līdz notikumu attīstībai. Atceros, visi dzīvojām ar dienu un nakti blakus ieslēgtu Latvijas radio.

nēģisDatums: Piektdiena, 28.Maijā.2021, 07:32 | Komentāri # 77
Zemgales rakaris

Komentāri: 2615
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
https://www.la.lv/1941-gada-27-maija

Pievienots (28.Maijā.2021, 07:39)
---------------------------------------------
Domājams fīres sašļuka pēc tāda zaudējuma,gadus atpakļ pastudēju par šiem vācu kuğiem,bij vel krietni lielāki cik atceros plānā būvēt.Bet šinī sakarā kaut ko jaucu,kas bij tas pa kuği kurš bij noenkurojies(paslēpies) Norveğijas fjordos?,bet tas jau bij laikam kara beigu posms.

DidzisDatums: Piektdiena, 28.Maijā.2021, 12:25 | Komentāri # 78
Censonis
Komentāri: 83
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Tirpiz bija tas kuģis https://www.youtube.com/watch?v=7Exst44CyG0

sālītisDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 07:23 | Komentāri # 79
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Latvijas Radio 1 pēdējās dienās katru rītu pirms 8:00 līdz 14. jūnijam skan raidījums "Aizvesto ardievas", kur tiek nolasītas represēto no vagoniem izmestās atvadu zīmītes. Mani tas aizķer un liek atcerēties un padomāt lieku reizi par to, ko var maksāt sveša vara.

ruketsDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 07:46 | Komentāri # 80
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1778
 Izgājis
Un nedrīkst aizmirst arī kas šo svešo varu atbalstīja, diemžēl tie bija savējie un vēsturei ir niķis atkārtoties. Saules mūžu Latvijai, bet ticība daudziem ir zudusi, ka visi iedzīvotāji valstij ir svarīgi, pašvaldību vēlēšanas to spilgti parādīja un kopējais noskaņojums nebūt nav tautu vienojošs. Diemžēl.
Kas tas ir un cik tas maksā?

sālītisDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 08:14 | Komentāri # 81
Cienījams cilvēks
 Izgājis
Quote rukets ()
Un nedrīkst aizmirst arī kas šo svešo varu atbalstīja, diemžēl tie bija savējie un vēsturei ir niķis atkārtoties.

Tev pilnīga taisnība! Šodien mūsu vidū daudzi lamā Saeimu un valdību. Te jāatceras, ka mūsu pašu tauta to demokrātiski ievēlēja, un tieši tāpēc es šodien atbalstu mūsu varu. Jā, ir šis tas, kas man vairāk vai mazāk nepatīk, bet kopumā es esmu par savējiem! Man gan ticība nav zudusi. Ir jābūt arī mazliet pacietīgam, redzot, ka blakus dzīvo cilvēki ar citādiem uzskatiem. Neviens nekavē Tev argumentēti, ja Tu to proti, pārliecināt viņus. :)

MeilisDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 08:40 | Komentāri # 82
Vidzemes rakaris

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Ir jābūt arī mazliet pacietīgam, redzot, ka blakus dzīvo cilvēki ar citādiem uzskatiem.

Jā, tas tiesa. Nekad visi nav bijuši vienādi domājoši. Tāpēc jau konflikti un nesaskaņas rodas. Bet tas ir tikai normāli. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

ValduhaDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 08:56 | Komentāri # 83
Stāstnieks

Komentāri: 9623
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Un nedrīkst aizmirst arī kas šo svešo varu atbalstīja, diemžēl tie bija savējie

Nu nezinu, es viņus par savējiem neuzskatu. Tie bija viņējie, lai arī runāja latviski.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!

Forums » Viskautkas » Patrioti » Šī diena vēsturē.
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 16.Oktobrī.2021, 08:53 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Svens Hase... 15.Oktobrī.2021, 17:59 nēģis WW2
Lasīt
Marks Solo... 15.Oktobrī.2021, 17:20 sālītis WW2
Lasīt
Hokejs 15.Oktobrī.2021, 09:42 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Cope 11.Oktobrī.2021, 22:23 Kalnietis Pļāpātuve
Lasīt
Pirmais Če... 10.Oktobrī.2021, 14:53 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Lidotāja s... 06.Oktobrī.2021, 08:31 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Putni 04.Oktobrī.2021, 10:30 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Sveicam Ze... 02.Oktobrī.2021, 09:40 zed Pļāpātuve
Lasīt
Kurzemes i... 24.Septembrī.2021, 16:03 Valduha WW2
Lasīt

Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, Valduha, sālītis, Aldis, Kalnietis, Bogdanogg, Bogdansnq

eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2021