Piektdiena, 29.Martā.2024, 17:35
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Brauciens no Rīgas uz Madonu bez ģeneratora siksnas - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Viskautkas » Auto » Brauciens no Rīgas uz Madonu bez ģeneratora siksnas (Viss labs, kas labi beidzas.)
Brauciens no Rīgas uz Madonu bez ģeneratora siksnas
ValduhaDatums: Svētdiena, 29.Augustā.2021, 06:13 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vakar ar māti un krustmāti braucām uz Talsu Meža kapiem, apkopt mātes māsīcas kapu, un pasūtīt kapa plāksni. Atceļā apstākļu sakritības dēļ, nenogriezos uz Rīgas apvedceļa. Iespējams, tas bija Laimas (Likteņa) pirksts, jo pretējā gadījumā skāde varēja izvērsties krietni lielāka.
Lai atgrieztos uz apvedceļa, tuvākā vieta kur apgriezties bija pārvads uz Rīgas lidostu. Iznāktu paprāvs līkums. Nolēmu braukt cauri Rīgai, pāri Salu tiltam, un tad pa Lubānas ielu izbraukt uz Tīnūžu šoseju. Sestdienas diena, satiksme nav tik intensīva.
Apstājoties pie pirmā luksafora, jūtu, ka kaut kas sāk smirdēt. Pie otrā luksafora saprotu, ka smird svilstoša siksna. Iela tāda, ka nav kur piestāt. Tā arī braucu līdz Salu tiltam, un tad līdz pirmajai tankštellei.
Kā tad, noķīlējies kondiškas skriemelis.
Sazvanīju čomu (spečuku). Tas saka, ja siksna trūks, tad var notikt sūdi, kas izmaksās ap štuku. Pārgriez siksnu, un brauc. Ja aķis labs, tad līdz Madonai vajadzētu tikt.
Tā arī darīju. Braukšana tizla. Stūres pastiprinātājs nedarbojas, pārslēdzot ātrumus, mašīna sabremzējas, īsi sakot, pilnīgs hemoroīds. Labi, ka lietus mitējās, un nevajadzēja darbināt logu tīrītājus. Tuvos uguņus pārslēdzu uz gabarītiem.
Iebraucot Madonā sāka iedegties dažādas lampiņas, kuras signalizē, ka pamazām atslēdzas visi "pribambasi". Un, piebraucot pie muterītes mājas, viss arī apstājās. :D Es teikšu, kā ar metramēru nomērīts.
Un tad domāju par to situāciju, kad nepaspēju nogriezties uz Rīgas apvedceļa. To, ka svilst siksna, varēja saost vien pie luksafora, kad auto stāv. Pa apvedceļu es būtu dragājis, neko nenojauzdams, līdz siksna "izbeigtos". Kā tad viss izvērstos, var tikai minēt.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 30.Augustā.2021, 07:57 | Komentāri # 2
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Kā tad viss izvērstos, var tikai minēt

Es tev pateikšu kā tas izvērstos-ar motora maiņu.
Nu vecais ,Tev drūmi noveicās.Šie pasākumi ,šiem volviķiem-aizejot pa gaisu ģeneratora siksnai beidzas bēdīgi, gandrīz ar garantiju ieķīlē zobsiksnas celiņā.Tas no paša pieredzes un citu stāstītā.Sievas volviķim esam vienreiz kapitālo remontu taisijuši motoram,otrreiz motoru nomainijām un tas tikai šī iemesla dēļ.
Ğeneratora siksna un visi gultņi šai mezglā vienmēr jāuzpasē.Uzskatu,ka konsteuktori kārtīgi šajā lietā nohaltūrējuši,tas kļūdas nepiedod.
 
007Datums: Pirmdiena, 30.Augustā.2021, 14:06 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
nēģis,
..nav ko jābrauc ar zviedru lamatām..paņem vācu...das auto..un močī :D
..man šitais joks reiz vij ww pasat..siksna nafig..bet no Ogres līdz Ērgļiem tiku..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 30.Augustā.2021, 19:14 | Komentāri # 4
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Es tev pateikšu kā tas izvērstos-ar motora maiņu.
Nu vecais ,Tev drūmi noveicās.Šie pasākumi ,šiem volviķiem-aizejot pa gaisu ģeneratora siksnai beidzas bēdīgi, gandrīz ar garantiju ieķīlē zobsiksnas celiņā

Paveicās gan! Paveicās tanī brīdī, kad nokavēju pagriezienu uz apvedceļa. Braucot normālā ātrumā, iespējams, ka svilstošas siksnas smaku nesajustu.

Quote 007 ()
..man šitais joks reiz vij ww pasat..siksna nafig..bet no Ogres līdz Ērgļiem tiku..

Pasātam arī zobsiksnas trūkšana nenodara nekādu skādi, vismaz vecajam. Man savulaik pārtrūka. Ne vārstus aplieca, nekā. Uzlika jaunu, un braucu atkal. Kā jaunajiem pasātiem - nezinu.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KalnietisDatums: Pirmdiena, 30.Augustā.2021, 21:54 | Komentāri # 5
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tā problēma ar zobsiksnas nočakarēšanu ir 2.4 dīzeļiem? Visiem gadiem? Valduham noplauka, mums arī. Citādi salidojumā viņš būtu neomā.
 
007Datums: Otrdiena, 31.Augustā.2021, 05:54 | Komentāri # 6
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Pasātam arī zobsiksnas trūkšana nenodara nekādu skādi

..benzīniekam līdz 1,6 L.dzinejam ne vainas,,ja 1,8..un uz augšu..vārsti lupatās..par d;izeli nezinu.

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
nēģisDatums: Otrdiena, 31.Augustā.2021, 07:26 | Komentāri # 7
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Kalnietis ()
Tā problēma ar zobsiksnas nočakarēšanu ir 2.4 dīzeļiem? Visiem gadiem

Es zinu,ka 2.4 gan benzīnam gan dīzelim,tik dīzelim sekas briesmīgākas.
 
sālītisDatums: Otrdiena, 31.Augustā.2021, 07:40 | Komentāri # 8
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Mana pieredze ar zobsiksnu- Opel Kadet 1.3 benzīnniekam nekādas vainas, kad zobsiksnai zobi nodila, leca pāri, vienkārši nedarbojās, uzliku jaunu, gāja, nekas nebija salauzts. Dīzeļiem, cik zinu, laikam visiem šādos gadījumos sekas dramatiskas, jo kompresijas kamera ir daudz mazāka nekā benzīnniekiem.

Pievienots (31.Augustā.2021, 16:32)
---------------------------------------------
Lasu ziņās, ka ES pēc 14 gadiem tiks izslēgti visi automobiļu iekšdedzes dzinēji. 14 gadi taču nekas nav, paies ātri. Un ko tad? Būs jālūko pēc zirga un jāmācās jāt, jo pensionārs tak elektroauto nevarēs nopirkt...

 
ValduhaDatums: Otrdiena, 31.Augustā.2021, 17:18 | Komentāri # 9
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..benzīniekam līdz 1,6 L.dzinejam ne vainas,,ja 1,8..un uz augšu..vārsti lupatās..par d;izeli nezinu.

Tā vis nav. man Pasātam bija 1,8.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KalnietisDatums: Otrdiena, 31.Augustā.2021, 20:53 | Komentāri # 10
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Skatījos volvo dīzeļa virzienā, nu jau sāku pārdomāt.
 
nēģisDatums: Otrdiena, 31.Augustā.2021, 22:19 | Komentāri # 11
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Kalnietis,šī mašīna kā tāda,praktiski nav nobraucama,motors ļoti ilgmūžīgs,es pat teiktu pus miljonu kā minimums.Tas attiecas uz dīzeli.
 
KalnietisDatums: Trešdiena, 01.Septembrī.2021, 20:52 | Komentāri # 12
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Kalnietis,šī mašīna kā tāda,praktiski nav nobraucama,motors ļoti ilgmūžīgs,es pat teiktu pus miljonu kā minimums.Tas attiecas uz dīzeli

Man interese par xc70 bet līdz 2007, tie jau pabraukti, bet pa brīdim šis tas parādās sludinājumos.
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 01.Septembrī.2021, 21:48 | Komentāri # 13
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
VOLVO lielālais pluss, priekš manis, ir ergonomiskie sēdekļi. Tu vari visu dienu nosēdēt pie stūres, bet nejūti nogurumu. Nav vajadzības izkāpt un izstaipīties. Kad izbeidzās mans vecais V70, zināju, ka pirkšu tikai un vienīgi VOLVO.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 02.Septembrī.2021, 07:56 | Komentāri # 14
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Man paziņa aizpērn paņēma xc70 2.4 dīzeli,šķiet pat 2007. gada.Nu sākumā nomocijās dikti ar elektrolietām,bij daudz gļuku,pec laiciņa vel sprauslas dabuja atremontēt,vel nāca laukā visādi sīkumi.Toties tagad brauc bēdu nezinādams.Man jau xc70 dikti patīk,ļoti dinamisks salìdzinot ar xc90.Ja runā par komfortu,tad šķiet xc70 viens no labākajiem volvo.
 
Forums » Viskautkas » Auto » Brauciens no Rīgas uz Madonu bez ģeneratora siksnas (Viss labs, kas labi beidzas.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, Valduha, grosha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024