Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 12:46
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Tā man gāja.... - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Datorštelles » Programatūra » Tā man gāja.... (ibio razīt)
Tā man gāja....
sancho76Datums: Pirmdiena, 07.Jūnijā.2010, 23:15 | Komentāri # 1
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Vienu vārdu sakot nobira man kompis, pa pilnu klapi, visa bibliotēka, kartes un ģimenes bildes un t.t. bimbat Nocīnījos trīs dienas lai atjaunotu cieto, pārizmēģināju daudz un dažādus softus un beidzot man izdevās dabūt gandrīz visu atpakaļ, programma saucas R-studio, Dievs dod veselību tiem kas to proģīti izdomāja un neiaizmirst tos kas viņu uzlauza raksta Tad nu lūk iru tag atpakaļ hi
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
VanagsDatums: Otrdiena, 08.Jūnijā.2010, 10:04 | Komentāri # 2
Zemgales rakaris

Komentāri: 766
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
sancho76, traki, traki
man jau arī kādreiz ir bijis tā, ka kompis nokarās un tur vairs nekā nevar padarīt - mūzika, filmas un pārējais aiziet nebūtībā bimbat
bet tagad man ir ārējais cietais kur visu glabāju + man kompim cietais ir sadalīts divās daļās 1. windoam un programmām 2. filmām, bildēm un pārējam smile

Kas meklē, tas atrod..
 
bykovaDatums: Otrdiena, 08.Jūnijā.2010, 13:52 | Komentāri # 3
Latgales rakaris

Komentāri: 700
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Vot priekš šitādām lietām ārējais cietais ir gut. Var samest visu svarīgo infu. Un gadījumā ja kāda šaize ta mazāks čakars.
 
007Datums: Otrdiena, 08.Jūnijā.2010, 14:03 | Komentāri # 4
 
Balvu ielāde ...




JAA..taa tas ir,beedu ieleja,ja kompis nojuuk..es variigaako censos uz e- pastu aizsuutiit..vismaz kaukas paliek,ja nu kas.
 
AigarsDatums: Otrdiena, 08.Jūnijā.2010, 14:18 | Komentāri # 5
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man ar gan mājas kompim, gan portatīvajam, cietnis ir sadalīts divās daļās. Uz vienas ir windows un otrā visa informācija, kas jāsaglabā. Uz ārējā cietņa man informācija dublējās, bet ārējais cietnis pats nojuka aplausi
Bet progu atradi noderīgu cool2
Es te salīdzinoši nesen saskāros ar to, ka no fočuka mistiskā veidā pazuda visas bildes. Tad arī izmēģināju kaudzi ar visādām progām un atradu tādu, kas izvilka visas bildes no atmiņas kartes - pat tādas, kas bija fočētas baigi sen un jau izdzēstas. Tātad kaut kāda info tajās atmiņas kartēs paliek, kamēr to nenoformatizē ausis

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...

Komentāru rediģēja Aigars - Otrdiena, 08.Jūnijā.2010, 14:20













 
alnisDatums: Otrdiena, 08.Jūnijā.2010, 14:47 | Komentāri # 6
Garāmgājējs
Komentāri: 19
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Un tomēr visam svarīgajam ko tiešām ir žēl pazaudet ir jātaisa vairāk vai mazāk regulāri bakapi. Savādāk var sanākt arī neliela traģēdija.
 
sancho76Datums: Otrdiena, 08.Jūnijā.2010, 14:56 | Komentāri # 7
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Tā jau viņš ir, man jau arī cietais bij saskaldīts divās daļās, viena windai a otra failiem, bet nobruka viss, starp citu šitajam proģītim arī pie kājas ja disks ticis formatēts, galvenais lai pa virsu nebūtu nekas jauns ierakstīts un šansē šamais arī ar visiem iespējamajiem datu nesējiem, taka ja kādam šitāda bēda uzbrūk tad šitais proģītis un vēl Knoppix Linux live cd var paglābt no visādām nepatikšanām ausis
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
nabagsDatums: Piektdiena, 31.Martā.2017, 19:19 | Komentāri # 8
Garāmgājējs
Komentāri: 11
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
No kļūdām mācamies. Es reiz aliņu sadzēries izdomāju ka vajag paeksperimentēt ar windows 10 , tā nu sanāca ka es uzstādot formatēju nepareizo hdd uz kura bija 700gb bildes, video materiāli, dokumenti un dokumentālās filmas. Tagad veidoju galeriju mākonī.
Nav gudru vai muļķu, ir tikai tādi kam ir zināms vairāk vai mazāk!
 
Forums » Datorštelles » Programatūra » Tā man gāja.... (ibio razīt)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024