Ceturtdiena, 18.Aprīlī.2024, 21:01
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Diena X - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Noteikumi » Jautājumi-atbildes (FAQ) » Diena X (kam jānotiek - notiksies)
Diena X
sancho76Datums: Piektdiena, 09.Decembrī.2016, 19:37 | Komentāri # 1
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Apmēram pēdējo 2 nedēļu tēmas ir zaudētas. Pārējais viss ir atgūts. Tas ir vairāk nekā nekas.
Atvainojos par sagādātajām neērtībām.

Lūgums visiem kas vēlas aiziet no šīs vietnes rakstīt man PV

Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
MeilisDatums: Piektdiena, 09.Decembrī.2016, 20:08 | Komentāri # 2
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Mmjā. Paskaidro sancho76, lūdzu KURŠ un KĀPĒC to izdzēsa??
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sancho76Datums: Piektdiena, 09.Decembrī.2016, 20:25 | Komentāri # 3
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis, Daudz neko nerakstīšu, ielikšu dažus foruma logu bildes.





Foruma tēmas ir sākts dzēst 27 novembrī un turpinājies tas ir līdz 3 decembrim.

Kapēc? Man tas vairs nav svarīgi.

Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
MeilisDatums: Piektdiena, 09.Decembrī.2016, 20:34 | Komentāri # 4
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Cik noprotu ir izdzēsts arī viss, kas rakstīts pēc 15.novembra. Tā ir?
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Piektdiena, 09.Decembrī.2016, 20:34













 
sancho76Datums: Piektdiena, 09.Decembrī.2016, 20:40 | Komentāri # 5
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis, Tā ir.
Daļēji tā ir mana vaina, jo pēdējā vietnes kopija ir ieskaitot 15 novembri. Tātad lai atjaunotu izdzēstās tēmas par pēdējiem astoņiem gadiem līdz šā gada 15 novembrim ieskaitot - biju izvēlēs priekšā. Atstāt visu kā ir, vai atjaunoties no pēdējas vietnes kopijas un līdz ar to zaudēt šī gada novembra pēdējās divas nedēļas un drusku decembra sākumu.

Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 09.Decembrī.2016, 21:07 | Komentāri # 6
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pārdomas…
Man ir bijusi tā laime izaugt un dzīvot starp labestīgiem un nesavtīgiem cilvēkiem ar pašcieņu. Cienīt sevi, manuprāt, vispirms nozīmē, cienīt apkārtējos. Latviešiem ir divas skaistas tautasdziesmas:
„Visi man labi bija,
kad es pati laba biju,”
un
„Dod dieviņi otram dot,
Ne no otra mīļi lūgt.”
Melnsvārcis no kanceles nepateiks labāk…
Nekad no tēva netiku dzirdējis sliktu vārdu par cilvēku, kura dēļ viņam 1947. gadā piesprieda 25 gadus lēģerī. Savā kaķa mūžā neesmu iemantojis nevienu ienaidnieku, kurš man, satiekoties, atteiktos paspiest roku. Kad atdeva senču mājas, tajās mita divas kolhoznieku ģimenes. Lai arī tas bija traucēklis, doma viņus padzīt pat prātā neienāca. Tā arī dzīvojām visi kopā, līdz vieni pārcēlās, pie bērniem, bet otri uz kapiem. Pat ar pirmo sievu sarunājamies…
Nekas nebija iebilstams pret jauna foruma veidošanu, lai arī dotajā gadījumā to neatbalstīju. Manuprāt, vajadzēja sagaidīt pavasara salidojumu, un tad ar vēsu prātu, mierīgā gaisotnē visiem izspriest - ko darām, kā darām un uz kādiem principiem darām. Lielā steiga un slepenība man nebija pieņemama. Tāpat pieņemama nebija arī paša izveidoto tēmu vienkārša pārkopēšana jaunajā forumā. Es varēju viņas iekopēt datorā, un uz to informācijas bāzes izveidot jaunas, kuras, ticiet man, būtu krietni labākas.
Arī „šķiršanās procesam” vajadzēja būt korektam, izrādot cieņu citiem foruma dalībniekiem un paskaidrojot savu rīcību, kā arī pasakot paldies administratoram. Piedodiet, veči, bet demonstratīvs aicinājums dzēst savu profilu, bija pamatskolas līmenī…
Par tēmu dzēšanu. Kad pamanīju, ka pazudusi tēma „Rīcība sprādzienbīstamo priekšmetu atrašanas gadījumā”, nospriedu, ka notikusi kļūme, to pārnesot uz jauno forumu. Doma par apzinātu dzēšanu neienāca pat prātā. Tieši tas mani šokēja visvairāk! Nevis citu, bet, pirmkārt, sevi necienoša rīcība. Tas būtu tāpat, kā dzīvojot, citam piederošā dzīvoklī, kurā, saprotams, tiek ieguldīti arī savi resursi, projām ejot noplēst paša līmētās tapetes, izlauzt, paša savulaik nomainītās, ārdurvis, un vēl piedirst stūrī - „Še Tev, Mirttante…”.
Tās ir manas personīgās, tagad „uz papīra” izliktās pārdomas. Joprojām jūtos sūdīgi. Neturu ne uz vienu ļaunu prātu, vienkārši dažos cilvēkos esmu vīlies. Diemžēl…

P.S. Piedod, Sančo, par atdalīšanos zināju jau no paša sākuma, bet biju devis vārdu to neizpaust, ko arī turēju. Nedomāju, ka viss tā izvērtīsies…

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sancho76Datums: Piektdiena, 09.Decembrī.2016, 21:34 | Komentāri # 7
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, Viss kārtībā, lai aizgājējiem veiksme jaunā foruma celšanā. Ļaunu prātu neturu bet aizmirst arī netaisos. Laiks visu noliks savās vietās.
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
MeilisDatums: Piektdiena, 09.Decembrī.2016, 23:03 | Komentāri # 8
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
QuoteValduha ()
Tas būtu tāpat, kā dzīvojot, citam piederošā dzīvoklī, kurā, saprotams, tiek ieguldīti arī savi resursi, projām ejot noplēst paša līmētās tapetes, izlauzt, paša savulaik nomainītās, ārdurvis, un vēl piedirst stūrī

Jā, trāpīgs salīdzinājums.
Neesmu arī vēl sapratis patiesos iemeslus kāpēc tā bija jādara. Sadusmoties par to ka forumā netiek savlaicīgi apstiprināti jauni biedri, ka netiek uzlabotas lietošanas ērtības forumā? Vai vēl kaut kas ko nenojaušu?
Esmu te pieradis un patīk arī tas ka drusciņ šur tur jāpalauza galva, kaut vai, ievietojot bildes. Tas vismaz neļauj atrofēties. Domāt taču ir labi, nevis tikai truli spiest podziņas ''Like''. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Sestdiena, 10.Decembrī.2016, 18:03













 
ruketsDatums: Piektdiena, 09.Decembrī.2016, 23:53 | Komentāri # 9
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1854
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kā jau dzīvē mēdz notikt, to kas mums ir bijis dots, patiesi spējam novērtēt tikai tad, kad to zaudējam. Šobrīd esam zaudējuši vienotību, kas bija mūsu spēks. Esmu šajā lapā dēļ jaukajiem cilvēkiem, ar kuriem vienmēr patīkami satikties, nu jau par tradīciju kļuvušajos salidojumos, nevis lai taisītu partijas, vai tikai dēļ šeit pieejamās informācijas. Ar tādu domu esmu reģistrējies arī jaunajā forumā un varbūt naivi, bet ceru, ka reiz atkal ierastajā sastāvā sēdēsim pie salidojuma ugunskura, lai kurš arī mūs aicinātu kopā alus
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 10.Decembrī.2016, 02:39 | Komentāri # 10
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quoterukets ()
Kā jau dzīvē mēdz notikt, to kas mums ir bijis dots, patiesi spējam novērtēt tikai tad, kad to zaudējam. Šobrīd esam zaudējuši vienotību, kas bija mūsu spēks. Esmu šajā lapā dēļ jaukajiem cilvēkiem, ar kuriem vienmēr patīkami satikties, nu jau par tradīciju kļuvušajos salidojumos, nevis lai taisītu partijas, vai tikai dēļ šeit pieejamās informācijas.

Tieši tā, tāpēc īsti nesapratu jēgu tai slepenajai un steidzamajai jauna foruma veidošanai. Tāpat līdz šim nav skaidrs, kāpēc vajadzēja lūgt dzēst savu profilu šajā forumā? Kad man piezvanīja, un aicināja ar savām tēmām pārcelties, atteicos tikai tādēļ, ka pats slepenības veids man nebija pieņemams. Arī tēmu pārkopēšanai jēgu neredzēju.

Quoterukets ()
varbūt naivi, bet ceru, ka reiz atkal ierastajā sastāvā sēdēsim pie salidojuma ugunskura, lai kurš arī mūs aicinātu kopā

Kāpēc naivi? Ja aicinājums paliks spēkā, Madonas blice būs klāt. Un kas tad cits to buntavnieku Ikaru līdz Liepājai nogādās? coolio

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
otomarsDatums: Sestdiena, 10.Decembrī.2016, 17:16 | Komentāri # 11
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es,par jaunu forumu uzzināju tikai pāris dienas atpakaļ.Ar par cik esmu pret šādiem strīdiem neitrāls ,būšu arītur,jo koriši man ir i šeit i tur un kautkā jau ir jākomunicē ar visiem.Kā jau minēju šajā lappā esmu ielicis savu darbu un iestājos šeit kad vēl maz kas te bija no infas u.t.t.- tāpēc kā biju šeit ,tā palikšu.Āmen.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.


Komentāru rediģēja otomars - Sestdiena, 10.Decembrī.2016, 17:19













 
KetuDatums: Svētdiena, 11.Decembrī.2016, 10:31 | Komentāri # 12
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Kas tas par jauno forumu?
...
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 11.Decembrī.2016, 11:18 | Komentāri # 13
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
QuoteKetu ()
Kas tas par jauno forumu?

Daļa dalībnieku izveidoja paši savu forumu. Adresi nepateikšu, tā Tev jāprasa kādam citam. doma1

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
AigarsDatums: Svētdiena, 11.Decembrī.2016, 15:19 | Komentāri # 14
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nezinu visu informāciju pilnībā kas un kā notika un galvenais kāpēc, bet padalīšos ar savām pārdomām šajā sakarā.
Nevar būt, ka "jaunais forums" uzradās tā pēkšņi un uz sitienu. Tātad tādi plāni tika kalti sen un pamazām realizēti. Strīds bija tikai iegansts, lai nolēktu nost. Tādas lietas nevar uztaisīt stundu un pat dažu dienu laikā. Un te man ir lielākā nesaprašana.
Kāpēc taisot jaunu forumu, vajag kaut ko dzēst šeit un izvēlēties starp forumiem. Tak taisiet kaut 100 jaunus forumus, tie visu var mierīgi līdzās pastāvēt un pat būt draudzīgas vietnes. Tāpēc jau nav jādzēš kaut kādi savi ieraksti šeit un pašiem jādzēšas ārā! Šito tiešām nesaprotu! Neviens tak neliedz Tev reģistrēties kaut 1000 forumos.
Pie kam es uzskatīju, ka mums te ir ļoti draudzīgs un foršs kolektīvs. Izrādās tā gluži nebija. Laikam latviešiem tā ir ierasta lieta, ka jādalās un jākašķējas un kaut kas jāshēmo.
Es strādāju jau 11gadus tādā vietā kā Rīgas Latviešu biedrība un ziniet, te to ļoti labi var novērot. Vienmēr ir kādas aizmugurējas sarunas un intrigas. Pirms katras valdes un domes pārvēlēšanas notiek visādas kaktu sarunas, biedri sadalās grupējumos un katra grupiņa tagad mēģina taisīt apvērsumu un ievēlēt savus cilvēkus. Un tā tas bijis ir sen.
Nenostājos neviena pusē, bet uzskatu, ka ir izjaukts viens no foršākajiem kolektīviem, kādus es zinu. Un dēļ kā?
Es metālmeklētājos esmu bijis tika īsu brīdi, jo tomēr esmu nelabojams makšķernieks un abus hobijus apvienot ir grūti, bet šinī lapā esmu no pirmssākumiem un tas ir vienīgais forums šādā jomā, kurā esmu reģistrēts un kuru izmantoju. Un tāpēc vēl jo vairāk žēl, ka notiek kaut kāda dalīšanās.
Kaut kādas tādas man ir pārdomas par šeit notikušo! svilpo

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
nēģisDatums: Svētdiena, 11.Decembrī.2016, 19:35 | Komentāri # 15
Zemgales rakaris

Komentāri: 2830
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
A kas notiks tagad ar salidojumu,rīkos vai nerīkos kāds,vai daļa brauks uz jauno foruma salidojumu,vai jataisa pasiem savs atkal???Sito vajadzetu izspriest.
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 11.Decembrī.2016, 19:41 | Komentāri # 16
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quotenēģis ()
A kas notiks tagad ar salidojumu,rīkos vai nerīkos kāds,vai daļa brauks uz jauno foruma salidojumu,vai jataisa pasiem savs atkal???Sito vajadzetu izspriest.

Manuprāt nevajag steigties, lai norimst kaislības. Tuvosies pavasaris, tad jau jutīs kas un kā. Kā rāda līdzšinējie notikumi, tad steiga pie laba gala nenoved. ja

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 11.Decembrī.2016, 19:42 | Komentāri # 17
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Te būtu labi dzirdēt kādu vārdu no Russija...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
bykovaDatums: Trešdiena, 14.Decembrī.2016, 22:32 | Komentāri # 18
Latgales rakaris

Komentāri: 700
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Te nu gan iet karsti..... Šodien Valduha pamodināja no ziemas miega. īsti vēl nēesmu iebraucis lietas kursā. Kāpēc tā un kāds tam pamatojums.
Tie, kas lietas kursā lūdzu publicēt oficiālu rakstu kas pa kam un savādāk domājošos sarakstu.

Pievienots (14.Decembris.2016, 22:32)
---------------------------------------------

Quote sancho76 ()
Kapēc? Man tas vairs nav svarīgi.
Tev varbūt nav... bet derētu arī pārējiem oficiāli izskaidrot esošo situāciju, vismaz tiem kas to varētu saprast.
 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 15.Decembrī.2016, 03:35 | Komentāri # 19
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
bykova, Savādāk domājošo saraksta nebūs, jo man nav tāda. Notika tas kas jau labu laiku virmoja gaisā.... daži foruma biedri nolēma pamest šo vietni. Varbūt viņiem nepatika mana nostāja jautājumos par turpmāko vietnes nākotni varbūt iedomājās ka ir neaizstājami un neaizskarami, varbūt domāja ka viss izputēs bez viņiem, varbūt vēl kaut kas galvā nevienam nevar ielīst - pirms pamešanas tika izdzēstas foruma tēmas uz apmēram 700mb. Forums apmēram nedēļu bija autā līdz atjaunoja to ko varēja. Tagad forums darbojas, ir atvērta publiskā reģistrācija. Pārējais viss pa vecam.
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
AmigoDatums: Ceturtdiena, 15.Decembrī.2016, 15:01 | Komentāri # 20
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, Rusijs mazliet nokrāvies ar darbiem , bet cik zinu tad viss ir tāpat , paliek spēkā , jo ar zemes saimniekiem viss ir sarunāts . Domāju ka viņš šodien vakarpusē ienāks un gan jau dos savu verdiktu.
doma
 
rusij77Datums: Ceturtdiena, 15.Decembrī.2016, 15:39 | Komentāri # 21
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, varu piekrist pilnībā tavam komentāram no 09.12., man pašam dzīvē tā sanācis, ka jo kāds no man zināmiem pareizāks un stingrāks pret apkārtējiem līdzcilvēkiem, jo pēc kāda laika tas tā "sarauj auzās", ka mute paliek vaļā.
Tad, kad sieva sāk mūsu dēlu par daudz kritizēt (šam 15g.), pastāstu viņai tad ko jau biju paspējis "savārīt " savos 15-it., tas lai ir viņai ar ko salīdzināt :)
Man ir nesaprotami, kā foruma dalībnieks, kurš uzrauga pārējos dalībniekus, to korektumu, var dzēst tēmas. Tas būtu tas pats, ka es savam puikam teiktu, nekad nedomā iedzert, bet pats būtu tajā brīdī pillā.
Savu viedokli jau ieliku salidojuma tēmā, esmu gatavs to maijā uzrīkot, man šeit ir tikai draugi, pat ja viņi to paši neapzinās :)
 
bykovaDatums: Ceturtdiena, 15.Decembrī.2016, 19:12 | Komentāri # 22
Latgales rakaris

Komentāri: 700
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
sancho76, Lūdzu atsūti savu Telefona Nr PV.
 
motomixDatums: Piektdiena, 16.Decembrī.2016, 12:18 | Komentāri # 23
Vietējais guru
Komentāri: 150
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiciens visiem!
Sakarā ar jauno viļņošanos arī gribu bilst kādu vārdu! Par cik esmu jauniņais, tā īsti sačomoties nepaspēju, tik ieraudzīt, sasveicināties un kādu alus lāsi norīt, pāris salidojumos, kuros esmu bijis. Ir izveidojies priekšstats par normālu vīru kopumu, kurus vieno līdzīgas tēmas un nodarbes un pie tā arī palikšu! Jā, esmu uzaicināts uz otru forumu, kurā arī reģistŗēšos, jo arī tie vīri ir pazīstami un norobežoties no viņiem es netaisos. Ne man ko dalīt ar kādu! Strīds ir bijis, no nekā nekas nerodas un ātrumā, dusmās mēdzam sarunāt netīkamas lietas un sadarīt nelabus darbus, bet ne man par to spriest! Kā jau te daži kamerādi teica: laiks visu saliks pa vietām!

"Vajag tikai gribēt dzīvot un nebaidīties nāves, tad jau vienmēr izkulsies!" /Miervaldis Ādamsons/
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 16.Decembrī.2016, 12:24 | Komentāri # 24
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote motomix ()
Par cik esmu jauniņais, tā īsti sačomoties nepaspēju, tik ieraudzīt, sasveicināties un kādu alus lāsi norīt, pāris salidojumos, kuros esmu bijis.

Nu nestāsti, ar Surikātu sacenšoties, ne jau alus Tevi piebeidza... :D
Bet, ja nopietni, galvenais - nepazūdi! Te Tu vienmēr būsi gaidīts, tāpat kā pārējie.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ShteinDatums: Svētdiena, 18.Decembrī.2016, 17:21 | Komentāri # 25
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Mjā, karsti ietas.... Bet nu ne ko gan jau viss stabilizēsies ar laiku.... Protams žēl ka šādi viss sanācis un galvenais ka laikam cik saprotu ka lielākā daļa (arī es) vispār nesaprata kas notika..... Un tur jau laikam tā lielākā sāpe ka likās ka visi vienoti, bet tomēr izrādījās ka ne....
 
Forums » Noteikumi » Jautājumi-atbildes (FAQ) » Diena X (kam jānotiek - notiksies)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 18.Aprīlī.2024, 18:29 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 18.Aprīlī.2024, 17:49 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Aprīlī.2024, 05:17 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis, Kalnietis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024