Sestdiena, 20.Aprīlī.2024, 04:27
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Pārejais - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Forums » Viskautkas » Humors » Pārejais (anekdotes,teksti un t.t.)
Pārejais
sancho76Datums: Otrdiena, 20.Janvārī.2009, 21:45 | Komentāri # 1
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Šajā tēmā liekam smieklīgus tekstus un t.t.
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
LeraDatums: Trešdiena, 21.Janvārī.2009, 11:17 | Komentāri # 2
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Jubileja!

Mīļā! Es esmu mājās! (klusums)

- Es atnāācu! (vēl lielāks klusums)

- Kas par sviestu? Mīļais vīrs atnāk no darba noguris, izsalcis, bet viņu satiek tikai saplēstas čības un izkāmējis kaķis!!! (kaķis demonstratīvi pagriežas un virza šāviņu uz čībām)

- Ģimene, vells ar ārā! Kur tu esi!!! (?)

- Labi, velns ar jums visiem...

- Es, starp citu, algu saņēmu (kapa klusums)

- Un amatā mani paaugstināja (dubults kapa klusums)

- Man šodien dzimšanas diena ir galu galā (jau mazliet skaļākā balsī)

- Ja reiz neviena nav mājās, tad es pīpēšu uz velna paraušanu, kaut visi nosmaktu...(vēl skaļāk)

- Un draugus paaicināšu šņabi dzert! Daudz šņabja!

- Un atnāks viņi nevis ar savām debīlajām sievām, bet gan ar draudzenēm.

Un man atvedīs (klusums)

- Starp citu, mīļā laulene, man jau sen gribējās pateikt - ir acīs iekritusi tava draudzene Dace no blakus treptelpas. Un spriežot pēc visa, arī es viņai neesmu vienaldzīgs. Palaistuve jau, protams, viņa ir, bet mēs taču ar viņu tikai gulēsim, nevis kopā dzīvosim, tā kā pie kājas man viņas raksturs... (klusums neiedomājams)

- Bet draugi piedzersies un atkal runās preteklības par tevi. Es viņus kā parasti nosaukšu par slimiķiem, kas viņi patiesībā ir arī skaidrā un sasitīšu to viepļus pret virtuves galdu (kaķis atkal, parādot nicinājumu, demonstrē savu iešprici uz biksēm)

- Starp citu, tas zilais Artūrs, kurš bija pie mums uz kāzām, arī krāpj savu sievu. Krāpj pie tam, ne vairs ar Ilzi, bet gan ar Ivaru (kaķis uzliek termokūku uz čības)

- Un vispār, visi mūsu pazīstamie, ieskaitot tavus radiniekus, visi bez izņēmumiem ir garīgi satrūdējuši tipi. Bet Otomārs arī fiziski jau sācis... (dzīvnieks laisku gaitu dodas uz otru istabu, lēnām atverot vaļā durvis)

Svētku galds, baloni, vīns, šņabis, draugi...Dace, zilais Artūrs, Ilze, Ivars, Otomārs, visi radi un draugi un mīļā sieva. Izbrīnā ieplestas acis visiem klātesošajiem, plakāts "Ar 30 gadi!", lēnām lidojošs sejā šķīvis ar torti.

Kaut kur tālumā, kā atbalsojoties caur klintīm, dzirdami sievas čuksti:

"Priecīgu dzimšanas dienu, mīļais! Mēs gribējām tev pārsteigumu uztaisīt, iepriecināt..."

 
sancho76Datums: Trešdiena, 21.Janvārī.2009, 14:19 | Komentāri # 3
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
smile smile smile
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
LeraDatums: Trešdiena, 21.Janvārī.2009, 19:17 | Komentāri # 4
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
10 veidi kā nomirt no paģirām

1) Pamostoties no rīta, strauji pieleciet kājās un sapuriniet galvu.
2) Izmetiet gultā kūleni. Ja tas nepalīdzēja, un pēc kāda brīža jūs atrodieties uz grīdas, daļēji dzīvs, metiet kūleni vēlreiz.
3) Ieslēdziet televizoru un atrodiet kādu programmu par ēdienu gatavošanu vai rīta vingrošanu.
4) Paostiet alkoholu.
5) Piedāvājiet vakardienas svinētājiem paostīt alkoholu.
6) Paskatieties spogulī. Ja tas neradīja vajadzīgo efektu, variet mēģināt pasmaidīt.
7) Noskujieties ar bārdas nazi.
Pašūpojieties šūpolēs. Vai vienkārši paskatieties uz tām! Ja nav šūpoļu, noderēs arī šūpuļkrēsls.
9) Veiciet ceļojumu ar trolejbusu, vai vēl labāk, vecā autobusā kur šūpošanai klāt nāk neatkārtojams degvielas un transmisijas eļļas aromāts.
10) Pamēģiniet atcerēties cik daudz tika izdzerts un kas tika uzkosts

 
LeraDatums: Trešdiena, 21.Janvārī.2009, 19:19 | Komentāri # 5
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
....un10 laimīgas dzīves baušļi

1. Cilvēks piedzimst nomocījies un dzīvo, lai atpūstos.
2. Mīli savu gultu tāpat kā sevi pašu.
3. Dienā atpūties, lai naktī varētu gulēt.
4. Ja redzi kādu atpūšamies, palīdzi viņam.
5. Darbs ir mokošs.
6. Šodienas darbu atliec uz parītu, un tev būs divas brīvas dienas.
7. Ja kāds darbs tev sagādā grūtības, atļauj to izdarīt citam.
8. Pārmērīga atpūta nevienu vēl nav novedusi kapā.
9. Ja tev uznāk vēlēšanās strādāt, apsēdies un pagaidi, varbūt pāriet.
10.Darbs ir prieks, slinkums-laime..​.

 
LeraDatums: Trešdiena, 21.Janvārī.2009, 19:27 | Komentāri # 6
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
šito dikti gribas publicēt:)

Instrukcija vīriešiem

KĀ JŪTAS SIEVIETE STĀVOKLĪ. Praktiska rokasgrāmata vīriem!
Sieviete stāvoklī kļūst ļoti nervoza. Viņa sāk uzvesties kā bērns: čīkst un sūdzas, ka viņas vīrs nepievērš viņai uzmanību. Uzrodas dīvainas iegribas, kuras nez kāpēc jāizpilda tūlīt pat. Viņa kļūst egocentriska un visu laiku sūdzas par nebijušām kaitēm. Ieskaidrot - ka viņas stāvoklis ir dabisks, un ka miljoni sieviešu dzemdēja miljoniem reižu, - pilnīgi neiespējams. Saprast, kā jūtas sieviete stāvoklī var vienīgi pamēģinot iejusties viņas ādā.
Uzcītīgi veiciet mūsu piedāvātos vingrinājumus visu laiku, kamēr jūsu partnere ir stāvoklī un jūsu mīļotā sieviete jums vairs nebūs neatminama mīkla.
****
1-3 mēneši

1) Katru vakaru noorganizējiet sev saindēšanos - piem., iedzeriet vodku ar alu bez uzkodas;
2) Nākamajā rītā piecelieties, iedzeriet miega zāles un ejiet uz darbu. Ja ļoti velk uz vemšanu, palieciet mājās, bet esiet tik laipni - sakārtojiet māju un pagatavojiet vakariņas;
3) Piesieniet pie kājām maisiņus ar smiltīm - pusotru kilogramu katrā maisiņā;
4) Ēdiet biezpienu. Ja negribās - tad mazām porcijām;
5) To neēdiet, jums nedrīkst. Šito - tāpat. Un to. Labāk - ābolu;
6) Dzēsiet nost cigareti, jūs ko?
7) Atgulieties un apēdiet jogurtu.
8) Noslaukieties, ja izvēmāties. Un nesauciet sievu - viņa ir aizņemta.
9) Aizejiet uz poliklīniku un nododiet asinis no vēnas analīzēm;
10) Trīs reizes mēnesī pierakstieties pie urologa.

***

3-6 mēneši
1) Piesieniet pie vēdera maisu ar ūdeni;
2) Ja ģērbjaties - nenoņemiet to, tā arī velciet apavus;
3) Guliet tāpat ar maisu. Kā - kā? Uz sāniem;
4) Neaizmirstiet iedzert miega zāles no rīta;
5) Pirms aizejot uz darbu - izdzeriet litru ūdens;
6) Pirms gulētiešanas izdzeriet litru ūdens un urīndzenošu tabletīti;
7) Iebāziet degunā vates gabaliņu tā, lai varētu paelpot, bet mazliet pietrūktu gaisa;
8) Vati nēsājiet visu laiku. Grūti elpot? Biežāk vēdiniet telpas - dažiem tas palīdz;
9) Aizejiet uz poliklīniku un nododiet asinis no vēnas. Kā - priekš kam? Analīzēm. Tas nekas, ka vienreiz jau nodevāt.
10) Trīs reizes mēnesī ejiet pie urologa. Nenoņemiet maisu.

***
6-9 mēneši
1) Katru rītu apsēdieties uz grozāmā krēsla un griezieties 10 min. Kad vestibulārais aparāts atteiksies ar jums sadarboties - celieties un ejiet uz darbu. Ak, jums viss griežās? Jūtu līdzi, tas drīz pāries.
2) Ielejiet maisā vairāk ūdens;
3) Iedzeriet urīndzenošu tabletīti un darbā reizi stundā - glāzi ūdens;
4) Centieties pārāk bieži nepamest darba vietu. Esiet možs un enerģisks visu darba dienu. Ja jums tas izdodas salīdzinoši viegli, palieliniet dienas miega zāļu devu;
5) Maisiņos ar smiltīm pie kājām pieberiet vēl smiltis - lai būtu pa 2 kilogramiem katrai kājai;
6) Vakarā, nenoņemot ūdensmaisu, ejiet uz gultu un esiet brīnišķīgs mīļākais!;
7) Ja jums liekas, ka sievai ir cits, esiet saprotošs. Veltiet sievai vairāk laika un uzmanības - viņai taču arī ir grūti!
8) Aizejiet uz poliklīniku un nododiet asinis no vēnas. Jā, jā - tām pašām analīzēm;
9) Trīs reizes mēnesī aizejiet pie urologa. Ar visu maisu, protams.

***
Beigas

Dzemdībās nespēlēsim, jo tas vienalga nav iespējams. Vienkārši aizejiet 20 reizes pie urologa, lai viņš jums ievieto ... kaut kur meloni. Tagad elpojiet dziļi. Izdevās dabūt to ārā? Malacis!

Varat noņemt maisu.

 
rolliss79Datums: Ceturtdiena, 22.Janvārī.2009, 22:33 | Komentāri # 7
 
Balvu ielāde ...




Temats: Piekususi...

Esmu piekususi...
Darba apjomi:
Ilgi domāju, kāpēc tā...
Varbūt tas ir vecums. Varbūt vitamīnu trūkums.
Bet varbūt pazemināti eritrocīti, vai slikta ekoloģija, vai visādu citādu

vainu kaudze, kuru dēļ sāc uzdot jautājumu, vai vispār vērts dzīvot...
Bet nesen es sapratu-tas viss nav tas!
Kādēļ esmu piekususi?
Vienkārši-strādāju par daudz, lūk, kāpēc:
Šīs valsts iedzīvotāji-2.5 miljoni.
No tiem-1 miljons pensionāru.
Darbam atliek 1.5 miljoni.
0.5 miljoni mācās, tātad, darbam atliek 1 miljons.
0.3 miljoni bezdarbnieku un vēl 0.2 miljoni-valsts ierēdņi.
Tātad darbam atliek 500 000.
100 000 ieņem vēlētus amatus un dien vietējās padomēs, bet 300 000-tas ir
viņu apkalpojošais personāls.
Tātad darbam paliek 100 000.
60 000 atrodas slimnīcās, 39 998-sēž cietumos.
Darbam atliek divi...
Tu un es.
A Tu te sēdi... rakstiņus lasi...
Bļāviens, skaidrs, kāpēc esmu tā piekususi...
biggrin

 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 22.Janvārī.2009, 22:41 | Komentāri # 8
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Šitie rakstiņi reāli omu uzlabo ! happy
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
LeraDatums: Sestdiena, 24.Janvārī.2009, 14:26 | Komentāri # 9
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pēdējā darba diena

Kā padarīt šo darba dienu par pēdējo dienu šajā darbā:

1) Spēlējoties ar skapi uz trepēm, pārbaudi, kas ātrāks: šefs vai skapis?

2) Pielikot zīmīti blakām visām lifta pogām "Katru reizi, kad šī poga tiek nospiest, nomirst kāds bērns! Vēl joprojām esi gatavs braukt ar liftu?", uzraksti arī to, kas ir zīmītes autors.

3) Aizej pie šefa un piedāvā samainīties ar kabinetiem. Ja viņš jautā kāpēc, pasaki "ej dirst" un aizmūc...

4) Ieskrien šefa kabinetā ar elektrisko matu griešanas mašīnīti un skujot viņam
matus kliedz "Krišnu laiks, krišnu laiks..!!"

5) Izlej pa trepēm eļļu, bet pats stāvu zemāk papildini savus ienākumus tirgojot kruķus.

6) Ja tomēr kāds neskarts nokļūst lejā, tad iesit viņam ar kruķi, nolamājot par
to, ka viņš ir izlējis eļļu!

7) Gatavojoties dzimšanas dienai, sāc jau laicīgi krāt savas (vai citu) kreveles, lai svinībās varētu pasniegt lieliskās kreveļu maizītes. Kad ciemiņi
jautā, kas tās par maizītēm, atbildi, ka "kreveļu maizītes". Kad tev vaicā vai
esi pārteicies un domājis "krevešu maizītes", tad ar žilbinošu smaidu sejā
pastāsti, ka tās tiešām ir "kreveļu maizītes" un cik ļoti tu esi nopūlējies, lai tās visas savāktu!

8) Pusdienas laiku var izmantot lietderīgāk! Paņem savu benzīna kanniņu (katram
taču tāda ir) un aplaisti visus darbā atrodamos augus, pielaižot tiem uguni. Pēc tam apskraidi visus kabinetus un sauc visus priecāties kopā ar tevi par atklāto kūlas dedzināšanas sezonu!

9) Sagaidi jau no paša rīta šefu pie ārdurvīm un seko viņam līdz pat darba
dienas beigām, visu laiku atkārtojot "nebaidies, šodien es tevi sargāšu,
nebaidies šodien es tevi sargāšu!"

10) Aizej pie šefa un svinīgi paziņo, ka šodien esi nolēmis beidzot strādāt,
nevis tā kā visas citas dienas! Tad izej no kabineta, notupies, izvelc sagatavoto plakātu "Lūdzu maizītei!" un izstiep roku!

 
LeraDatums: Sestdiena, 24.Janvārī.2009, 14:29 | Komentāri # 10
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Ko darīt, ja lielveikalā paliek garlaicīgi...

1. Ieej uzlaikošanas kabīnē, bet pēc kāda laiciņa izbāz no tās galvu un sauc pārdevējam: "Ei, jūs! Te beidzies tualetes papīrs!"
2. Izlej tomātu sulu uz grīdas virzienā uz tualeti. Kad tev pieies klāt pārdevēja un vaicās, vai viņa var kā palīdzēt, sāc skaļi raudāt un kliedz: "Nu, lieciet mani visi mierā!"
3. Pagriez pret sevi vienu no novērošanas kamerām, skaties tajā kā spogulī un ar pirkstu urbini degunu.
4. Skatoties uz virtuves nažu komplektu, pajautā pārdevējai, kur šeit var nopirkt kaut ko nomierinošu.
5. Paņem 24 prezervatīvu iepakojumus un nemanot tos ieliec citu pircēju iepirkumu grozos.
6. Noslēpies aiz pakaramā, kur sakārtas drēbes, un, kad kāds apstājas, lai aplūkotu preci, čuksti: "Paņem mani! Paņem mani!"
7. Dzirdot lielveikalā paziņojumu pa skaļruni, krīti gar zemi un kliedz: "Ārprāts, atkal šīs balsis!"
8. Pie letes ar brīnumslotām sasit džema burciņu un pieprasi, lai pārdevējs nodemonstrē, kā darbojas viņa prece.
9. Iekāp iepirkumu ratos un skaļi sauc mammu.
10. Ej pa lielveikalu, aizdomīgi skaties un svilpo melodiju no mākslas filmas "Septiņpadsmit pavasara mirkļi".

 
LeraDatums: Pirmdiena, 26.Janvārī.2009, 09:08 | Komentāri # 11
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pirms un pēc kāzām.

Pirms kāzām:

VŅŠ: Urā! Beidzot! Es jau nevarēju sagaidīt to brīdi!
VIŅA: Var būt mums tomēr iet katram savu ceļu?
VIŅŠ: Nē! Pat nedomā par to!
VIŅA: Vai Tu mani mīli?..
VIŅŠ: Protams!
VIŅA: Vai Tu mani kādreiz esi krāpis?
VIŅŠ: Nē! Kā Tev kaut kas tāds vispār varēja ienākt galvā?
VIŅA: Vai Tu mani vēl skūpstīsi?
VIŅŠ: Jā!
VIŅA: Vai Tu mani sitīsi?
VIŅŠ: Nekādā gadījumā!
VIŅA: Es Tev varu ticēt?

Pēc kāzām – lasīt no apakšas uz augšu.

 
LeraDatums: Pirmdiena, 26.Janvārī.2009, 09:09 | Komentāri # 12
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Ko ir grūti pateikt dzērumā?

Šos vārdus dzērumā izrunāt ir grūti:

a) inovatīvs
b) prelūdija
c) profanācija

Šos vārdus dzērumā izrunāt ir ĻOTI grūti:

a) specifikācija
b) Lielbritānijas konstitūcija
c) transsubstantīvs

Bet šos vārdus dzērumā izrunāt ir PILNĪGI NEIESPĒJAMI!

- Paldies, man vairāk nelejiet!
- Atvainojiet, jūs neesat mans tips!
- Sveicināti, policista kungs, vai nav jauks vakars?
- Nē, man nenāk ne prātā kauties ar jums!
- Nē, es nevaru – neviens taču nevēlas klausīties manā dziedāšanā!
- Pateicos, bet es nedejošu, jo man ir grūti saskanīgi kustēties un es baidos izskatīties pēc pilnīga idiota.
- Es taču nedarīšu to uz ielas, sakiet, kur atrodas tuvākā tualete?
- Tagad es došos mājās, jo no rīta man jābūt darbā.

 
LeraDatums: Pirmdiena, 26.Janvārī.2009, 10:10 | Komentāri # 13
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Sarkanķobīte un vilks

Reiz sen senos laikos dzīvoja maza čikse, kurai bija sarkana kloze, ar kuru viņa iestiloja vienmēr un visur un jutās par to fa..ing lepna.. Tādēļ visi viņu iesauca par Sarkanķobīti. Kādu rītu sarkanķobītes mutere saņēma mesidžu :
„Tā ir no sencenes!” muča teica. „Bāc, sīkā.. Vecmuterei ir besis, slikts fīlings. Aizej ieposī, kas ar viņu, Sarkanķobīt, bet nenotusē nost no taciņas un pa ceļam ne ar vienu nebazarē!”

I vot Sarkanķobīte rullēja uz vecmuteres būdu mežā, kas atradās riktīgākajā čuhņā. Diena bija superīga. Karoče, drīz vien Sarkanķobīte iečekoja reālas puķes. Tad viņa izfiškoja, ka varētu noraut dažas, bet ieraudzīja, ka aiz koka lupī vilks. „Čiv, riv, mazā!” viņš teica. „Vou, kas par puķēm! Kas šodien notiek? Ietusēsim?”

„Sorry, es nevaru sist klaču ar frīkiem, es močīju pie vecmuteres un nedrīkstu nokavēt strelku!” šāmējā pasacīja un aizvaļīja prom, jo saprata, ka vilks šai sita kanti.

A pēc stundas Sarkanķobīte jau bija pie vecmuteres hausa. Vecmučai bija galīgs pofigs uz visu un jamā durvis bija atstājusi vaļā, tāpēc Sarkanķobīte ietresīja žigli iekšā bez klauvēšanas. Vecmuterei čista izskatījās, ka ir čābīgi.

„O Bļiin, kas tev par ausīm?! Čjo tik lielas?” pārsteigti prasīja Sarkanķobīte.
„Galīga aita esi?! Lai labāk tevi sadzirdētu!” atcirta vecmutere.
Sarkanķobīte neko nerubīja un ieskatījās ciešāk.
„Oi jezus, kas par lielām acīm!” nerimās Sarkanķobīte.
„Da laabi, tas ir tāpēc, lai es tevi labāk varētu redzēt!” atteica vecmutere.

Bet Sarkanķobīte nebija nekāda lose, tāpēc jamai bija tāds čujs, ka kaut kas īsti nav čiki.

„Oi, kāds tev liels klabeklis!” izdvesa džanga.
„FAK jeel, tu čist esi galīgi tupa.. Kas tev nedalec, ka esmu vilks. Ablomījies?!” jautāja vilks un lielā džampā izleca ārā no gultas.

Par laimi mežsargs, kurš bija reāls kačaks, ienesās ar saviem garajiem kātiem būdā un ar metamo (striķi) piebeidza vilku.

Vīī, Sarkanķobīte bija glābta, bet šī nekādīgi nevarēja iebraukt, kur palika vecmutere. Izrādījās, ķip šī ir aizmaukusi uz tuvējo tuc-tuc.

Jaunais krievs Jeruzālemē.

Jaunais krievs aizbraucis ekskursijā uz Jeruzālemi, staigā pa vecpilsētu...
Gids stāsta: "No šīs vietas debesīs uzbrauca Jēzus Kristus, bet no tās - jaunava Marija..."
Jaunais krievs: "Nu jums te Baikanūra, vai zin..."

Trīs vīri pie paradīzes vārtiem

stāv rindā un gaida savu kārtu. Atveras vārti un tajos parādās Svētais Pēteris. Kungi, šodien visas paradīzes vietas ir aizpildītas, palikusi viena vietiņa tam, kurš no jums ir miris visbriesmīgākajā nāvē.

Pirmais vīrs pasper soli uz priekšu un sāk savu stāstu. Man jau sen bija aizdomas ka mana sieva mani krāpj. Tāpēc, todien pārnācu mājās tā agrāk. Un tiešām! Skatos, viens karājās pie balkona margām! Es dusmu lēkmē pieskrēju viņam klāt un sāku sist un gūst lejā, bet šis ieķēries kā dadzis spalvā un nelaiž vaļā savas neģēlīgās roķeles! Tad es paķēru āmuru un sāku sist viņam pa pirkstiem. Viņš nokrita. Bet neskatoties uz to ka krita no 25 stāva, iekrita krūmos un palika dzīvs. Tad es paņēmu ledusskapi un uzmetu viņam virsū. No tiem visiem uztraukumiem mani ķēra sirdstrieka un te nu es esmu...

Jā, bet paklausieties kā man izgāja, ierunājās otrais vīrs. Tā bija dīvainākā diena manā mūžā... Es, kā parasti darba dienā, manīju vienam klientam balkona margas 26. stāvā. Te pēkšņi man paslīdēja kāja un es kritu. Par laimi man izdevās pieķerties pie apakšējā stāva balkona. Un tajā brīdī, nez no kurienes, uzrodas satrakojies vīrs un sāk mani grūst lejā. Protams es noturējos, bet nākamajā brīdī šis jau zvetēja man pa pirkstiem ar āmuru. Un jāsaka paldies Dievam ka iekritu krūmos. Būtu ticis cauri ar izbīli vien, ja nez no kurienes nebūtu uzradies tas ledusskapis...

Te ierunājās trešais vīrs. Jums, puiši, nav gājis viegli. Bet iedomājies, sēžu es pliks, paslēpies ledusskapī...

 
sancho76Datums: Pirmdiena, 26.Janvārī.2009, 16:31 | Komentāri # 14
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
par kāzām un svēto Pēteri ,riktīgi labais happy
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
Noris76Datums: Pirmdiena, 26.Janvārī.2009, 17:15 | Komentāri # 15
 
Balvu ielāde ...




Jānītis tētim:
-Tēt,pastāsti kas ir politika?
-Nu skaties,piemēram mūsu ģimene.Es pelnu naudu,tātad es esmu finansu ministrija.Mamma vada saimniecību,tātad viņa ir valdība.Vectētiņš seko lai mājās būtu kārtība,tādat viņš ir arodbiedrība.Mājkalpotāja dara visus mājas darbus,viņa ir uzņēmēji un darbaļaudis.Viss ko mēs darām viss ir priekš Tevis,tātad tu esi tauta,bet tavs jaunākais brālītis mūsu nākotne.
Saprati?
-Nē.
-Nu tad ej gulēt.
Nakts vidū Jānītis pamostas no sava brāļa raudāšanas,viņš skrien modināt māti,bet tā neceļās.
Tad viņš dodās meklēt tēvu un atrod to virtuvē kur tas kniebj mājsaimnieci,pie kam vectētiņš to visu novēro pa durvju šķirbu.pēc tā visa Jānītis atgriešas guļamistabā.No rīta viņš satiek tēvu un saka.
-Tēt,tēt es sapratu kas ir politika.
-Nu??
-Tas ir tad kad finansu ministrija drāž uzņēmējus,valdība tajā laikā guļ un arodbiedrība uz to visu noskatās caur pirkstiem.Tajā pašā laikā uz tautu visiem uzspļaut,bet nākotne ir sūdos smile happy happy
 
sancho76Datums: Otrdiena, 27.Janvārī.2009, 08:36 | Komentāri # 16
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
365 поводов выпить

1 января - Новый год. Всемирный день мира.
2 января - В России объявлено о введении 7-часового рабочего дня (1929)
3 января - Лунный Новый год (Литва).
4 января - День рождения Исаака Ньютона.
5 января - День рождения кремлевского гаража.
6 января - День Волхвов (Испания).
7 января - Православное рождество. Открытие Юпитера Г.Галилеем.
8 января – День рождения Элвиса Пресли.
9 января - День совершеннолетия (Япония).
10 января - День Вуду (Бенин).
11 января - Всемирный День "спасибо".
12 января - День работника прокуратуры Российской Федерации.
13 января - Старый Новый Год. День Российской печати.
14 января - Православные отмечают обрезание Господне.
15 января - Праздник древонасаждения (Иордания).
16 января - Всемирный день "The Beatles".
17 января - Запатентован смывной туалетный бачок (1861).
18 января - Крещенский сочельник.
19 января - Крещение Господне / Богоявление.
20 января - День автономной республики Крым (Украина).
21 января - Международный День объятий. День инженерных войск.
22 января - День дедушки (Польша).
23 января - В России учреждено патриаршество (1589). В ленинградском рок-клубе дебютировала группа «ДДТ» (1987).
24 января - В Англии организован первый скаутский отряд (1907)
25 января - Татьянин день.
26 января - Международный день таможенника. День Австралии.
27 января - День воинской славы России - снятие Ленинградской блокады.
28 января - Международный день мобилизации против ядерной войны.
29 января - День изобретения автомобиля.
30 января - Всемирный день помощи больным проказой.
31 января - День рождения водки. В этот день Д.И. Менделеев в 1865 г. защитил докторскую диссертацию "О соединении спирта с водою".

1 февраля - Национальный день свободы (США).
2 февраля - День воинской славы России – Сталинградская битва.
3 февраля - День героев (Мозамбик).
4 февраля - Праздник сэцубун (Япония). Новый год по китайскому календарю.
5 февраля – Императрица Елизавета Петровна учредила правостороннее движение (1752).
6 февраля - День Боба Марли (Ямайка).
7 февраля – День прибытия в блокадный Ленинград первого поезда с Большой земли.
8 февраля - День российской науки.
9 февраля - Всемирный день стоматологов.
10 февраля - День дипломатического работника.
11 февраля - Всемирный день больного.
12 февраля - День Аэрофлота (Россия).
13 февраля - Праздник фонарей Юаньсяо (Япония).
14 февраля - День Святого Валентина - День всех влюбленных.
15 февраля - День памяти воинов-интернационалистов.
16 февраля - День Ким Чен Ира (КНДР).
17 февраля - Праздник в честь Сарасвати Васант Пачами (Индия).
18 февраля - День работников транспортной милиции.
19 февраля - 145-ая годовщина манифеста освобождения от крепостной зависимости.
20 февраля - Выведена на орбиту советская орбитальная станция «Мир».
21 февраля - День президента (США).
22 февраля - Международный день поддержки жертв преступлений.
23 февраля - День защитника Отечества (Россия).
24 февраля - День рождения лотереи. Первая в истории лотерея была проведена в бельгийском городе Брюже (1446).
25 февраля - В этот день Православная церковь почитает святителя Алексия-чудотворца, митрополита Московского и всея Руси.
26 февраля - День Мартиниана - укротителя страстей.
27 февраля – Начало масленичной недели в России.
28 февраля - Праздник Дракона (Китай).


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
sancho76Datums: Otrdiena, 27.Janvārī.2009, 08:37 | Komentāri # 17
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
1 марта - Всемирный День гражданской обороны.
2 марта - Появились первые компакт-диски и CD-проигрыватели (1983).
3 марта - Всемирный день писателя.
4 марта - Первые альтернативные выборы народных депутатов СССР (1990).
5 марта – День рождения степлера. Он был запатентован в Англии (186 .
6 марта - Вышел первый номер газеты "Пионерская правда".
7 марта - Основано Общество спасения на водах (ОСВОД) (1872).
8 марта - Международный женский День.
9 марта - День Америго Веспуччи (США).
10 марта - День архивов (Россия).
11 марта - Столица Советской России перенесена в Москву (191 .
12 марта - День работников геодезии и картографии.
13 марта - День содружества (Великобритания).
14 марта - Эквирия (Древний Рим) – праздник в честь Марса, во время которого готовились все военные кампании.
15 марта - Всемирный день защиты прав потребителей.
16 марта - День науки (Россия).
17 марта - День Святого Патрика (Ирландия).
18 марта - День налоговой полиции (Россия). День Парижской коммуны.
19 марта - День моряка-подводника (Россия).
20 марта - Международный день франкофонии.
21 марта - Всемирный день Земли.
22 марта - Всемирный день водных ресурсов.
23 марта - Всемирный метеорологический день.
24 марта - Международный День солидарности молодежи.
25 марта - Благовещение.
26 марта - День Матери (Великобритания). Холи - праздник весны (Индия).
27 марта - День внутренних войск МВД РФ. Международный день театра.
28 марта - 230-ая годовщина основания Большого театра.
29 марта - День юности (Тайвань).
30 марта - Создана Ассоциация малых народов Севера России (1990)
31 марта - Создан первый автомобиль "Мерседес" (1901)

1 апреля - День дурака (Россия). День Математика (СССР). День геолога (Россия).
2 апреля - Международный День детской книги.
3 апреля – День рождения кофемолки. Джеймс Каррингтон получил патент на эту машину. (1829).
4 апреля - Международный день настройщиков фортепиано.
5 апреля - Праздник чистоты и ясности Цинмин (Китай).
6 апреля - 107-ая годовщина московского трамвая.
7 апреля - Всемирный День здоровья.
8 апреля - Международный День цыган. Международный день тайцзи и цигуна.
9 апреля - День войск ПВО.
10 апреля - Международный день движения сопротивления.
11 апреля - Международный день освобождения узников фашистских концлагерей.
12 апреля - Всемирный день авиации и космонавтики.
13 апреля - Всемирный день рон-н-ролла.
14 апреля - Новый год (Лаос).
15 апреля - День специалиста радиоэлектронной борьбы.
16 апреля - Всемирный День науки.
17 апреля - Страстная седмица.
18 апреля - Международный день памятников и исторических мест.
19 апреля - День образования службы занятости.
20 апреля - Праздник Богини моря и Императрицы небес Мацу (Китай).
21 апреля - День окружающей среды. Основание Рима.
22 апреля - Международный День астрономии. День Земли.
23 апреля - Православная Пасха. День велосипеда.
24 апреля - Международный день солидарности молодежи.
25 апреля - День освобождения от фашизма (Италия). День святого Марко (Италия).
26 апреля - Международный день интеллектуальной собственности. Международный день секретаря.
27 апреля - День святой Зиты (покровительница лакеев и домработниц).
28 апреля – началось строительство космодрома Байконур (1955)
29 апреля - Международный день танца.
30 апреля - День пожарной охраны. Всемирный День породненных городов.


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
sancho76Datums: Otrdiena, 27.Janvārī.2009, 08:37 | Komentāri # 18
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
1 мая - Международный День солидарности трудящихся.
2 мая - Международный Родительский день.
3 мая - Всемирный День свободы печати. Международный день Солнца.
4 мая - День отдыха (Япония).
5 мая - День Европы.
6 мая - День Святого Георгия Победоносца.
7 мая - День радио.
8 мая - Всемирный день Красного Креста и Красного Полумесяца.
9 мая - День Победы (Россия).
10 мая - Открылось первое заседание 1-й Государственной Думы России (1906).
11 мая - Последний день рыбацкого сезона (Исландия).
12 мая - Всемирный день медсестер.
13 мая - Праздник Черноморского флота.
14 мая - В США запатентовано сгущенное молоко (1853).
15 мая - Международный День семьи.
16 мая - Всемирный День памяти жертв СПИДа.
17 мая - Международный день электросвязи и телекоммуникаций.
18 мая - Международный День музеев.
19 мая - День пионерии.
20 мая - Всемирный День Метролога.
21 мая - День защиты от безработицы.
22 мая - День основания Третьяковской галереи (1856).
23 мая - День рождения Будды.
24 мая - День славянской письменности и культуры.
25 мая - День филолога.
26 мая - День матери (Польша).
27 мая - Всероссийский день библиотек.
28 мая - День пограничника.
29 мая - День весны (Великобритания).
30 мая - День Святого Фердинанда Кастильского - покровителя губернаторов, заключенных и многодетных).
31 мая - Всемирный день отказа от табакокурения.

1 июня - Международный день защиты детей.
2 июня – День рождения графа Калиостро (1743).
3 июня - Праздник селедки (Нидерланды).
4 июня - День мелиоратора.
5 июня - Всемирный день охраны окружающей среды.
6 июня - Пушкинский день России.
7 июня - Родился Брукс Стивенс, создатель мотоциклов «Harley-Davidson» (1911).
8 июня - Всемирный день океанов. День социального работника.
9 июня - Родился Петр I Великий (1672).
10 июня - В Париже создан первый в мире публичный зоопарк (1793).
11 июня - День работников легкой промышленности.
12 июня - День России.
13 июня - День Святого Антония, покровителя влюбленных, животных и всех отчаявшихся.
14 июня - День национального флага США.
15 июня – Международный день прогулки.
16 июня – День рождения ВДНХ (1959).
17 июня - Всемирный день по борьбе с опустыниванием и засухой.
18 июня - День медицинского работника.
19 июня - День Святой Троицы.
20 июня - Завершился легендарный перелет Чкалова, Байдукова и Белякова Москва - Северный полюс - США.
21 июня - Международный день Цветка. Праздник лодок (Гонконг, Тайвань).
22 июня - День летнего солнцестояния.
23 июня - Международный Олимпийский день.
24 июня - День изобретателя и рационализатора.
25 июня - День молодежи России.
26 июня - Международный день борьбы с наркоманией.
27 июня - Всемирный день рыболовства. День молодежи (Россия).
28 июня – День Химеры (Греция).
29 июня - Годовщина учреждения Нобелевской Премии.
30 июня - В Восточной Сибири упал Тунгусский метеорит (190 .


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
sancho76Datums: Otrdiena, 27.Janvārī.2009, 08:38 | Komentāri # 19
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
1 июля - Всемирный день архитектуры. Международный день кооперативов.
2 июля - День работников морского и речного флота.
3 июля - Праздник работников ГИБДД (Россия).
4 июля - День авиации ВМФ (Россия). День независимости (США).
5 июля - День славянских апостолов Кирилла и Мефодия (Чехия).
6 июля – День рождения доллара (1785).
7 июля - День всех российских святых - церковно-национальный праздник.
8 июля - Президиум Верховного Совета СССР принял Указ об установлении высшей степени отличия - звания "Мать-героиня" и учреждении ордена "Материнская слава" и "Медали материнства".
9 июля - День рыбака.
10 июля - День Российской почты.
11 июля - Всемирный день народонаселения.
12 июля - День бортпроводника.
13 июля - Собор 12-ти апостолов.
14 июля - День взятия Бастилии (Франция).
15 июля - Великий князь Александр разбил шведов на Неве, за что получил прозвище Невский (1240).
16 июля - День металлурга.
17 июля - Осуществлена стыковка советского космического корабля "Союз-19" и американского корабля "Аполлон" (1975).
18 июля - День труда (Испания).
19 июля - В России создана чрезвычайная комиссия по ликвидации неграмотности (1920).
20 июля - Международный день шахмат.
21 июля - Впервые человек ступил на поверхность Луны. Это был астронавт Нейл Амстронг (США).
22 июля - Между Парижем и Руаном состоялась первая автомобильная гонка (1894).
23 июля - Международный Олимпийский день. День работника торговли.
24 июля - День Святой Великой Равноапостольной княгини Ольги.
25 июля - День Святого Христофора (покровитель автомобилистов и дорожной полиции).
26 июля - Подписан указ об отливке Царь-Колокола (1730).
27 июля - Родился российский артист балета, народный артист СССР Марис Лиепа.
28 июля - Международный день системного администратора.
29 июля - В Москве, на площади Маяковского, был открыт памятник Владимиру Маяковскому (скульптор А. Кибальников).
30 июля - День Военно-Морского Флота России.
31 июля - Американские астронавты совершили первую в истории поездку по Луне (1971).

1 августа - День хлеба
2 августа - День Воздушно-десантных войск (День десантника).
3 августа - Радио Нью-Йорка применило первый в мире звуковой радиоэффект: двумя кусками дерева было изображено хлопанье дверью (1922).
4 августа – День рождения шампанского (1693).
5 августа - СССР, США и Великобритания подписали в Москве Договор о запрещении испытыний ядерного оружия в атмосфере, космосе и под водой (1963).
6 августа - День железнодорожника.
7 августа - В Петербурге открыт памятник Петру I «Медный всадник» (1782).
8 августа - Основание АСЕАН (Ассоциация государств Юго-Восточной Азии) (1967).
9 августа - Международный день коренных народов мира.
10 августа - Указом Президента РФ созданы Военно-Космические Силы России (1992).
11 августа - День Святой Клары - покровительницы телевидения.
12 августа - Международный день молодежи.
13 августа - Всемирный День левши.
14 августа - День строителя.
15 августа - Международный день археолога.
16 августа - День памяти Элвиса Пресли (США).
17 августа - Основано Всероссийское общество инвалидов (ВОИ) (198 .
18 августа - Подписан мирный трактат, завершивший русско-шведскую войну 1741-1743 гг..
19 августа - Яблочный спас.
20 августа - День воздушного флота (Россия).
21 августа - Основан "Кадиллак" (1902).
22 августа - День Государственного флага России.
23 августа - День разгрома советскими войсками немецко-фашистских войск в Курской битве.
24 августа – Праздник риса (Индия).
25 августа - Мэттью Уэбб стал первым человеком, вплавь преодолевшим пролив Ла-Манш.
26 августа - День равноправия женщин (США).
27 августа - День кино.
28 августа - День Байкала. День спецназовца.
29 августа - Православный праздник в честь Нерукотворного Образа Господня.
30 августа – В Петербурге установлена Александрийская колонна (1832).
31 августа - Александр I провозгласил бескорыстие основным принципом внешней политики России (1806).


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
sancho76Datums: Otrdiena, 27.Janvārī.2009, 08:39 | Komentāri # 20
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
1 сентября - День знаний.
2 сентября - День российской гвардии.
3 сентября - День солидарности в борьбе с терроризмом.
4 сентября - В эфир вышла первая передача телевизионного клуба "Знатоков" "Что? Где? Когда?".
5 сентября - Родился писатель Алексей Толстой.
6 сентября - Ленинград переименован в Санкт-Петербург(1991).
7 сентября - День Бородинской битвы.
8 сентября - Международный день солидарности журналистов. Международный день искоренения неграмотности.
9 сентября - Международный день красоты.
10 сентября – Всемирный день молодежи.
11 сентября - Новый год (Эфиопия).
12 сентября - Впервые русское судно под трехцветным флагом прибыло за границу (в Константинополь) (1699).
13 сентября - Страны, экспортирующие нефть, объединились в Организацию стран-экспортеров нефти (ОПЕК).
14 сентября - Профессиональный праздник работников Всероссийской санитарно-эпидемиологической службы.
15 сентября - Россия провозглашена республикой (1917).
16 сентября - Международный день охраны озонового слоя.
17 сентября - Православная Церковь прославляет чудотворную икону Божией Матери "Неопалимая Купина".
18 сентября - В Москве открыт центральный парк культуры имени Горького (192 .
19 сентября – Храмовый праздник. Воспоминание Чуда Архистратига Михаила.
20 сентября - Родился мореплаватель Фадей Беллинсгаузен.
21 сентября - Рождество Пресвятой Богородицы. День победы в Куликовской битве (1380).
22 сентября - Этот день был объявлен первым днем революционного французского календаря (1792).
23 сентября - День осеннего равноденствия.
24 сентября – День машиностроителя.
25 сентября - Всемирный день моря.
26 сентября - Европейский день языков.
27 сентября - Всемирный день туризма.
28 сентября - День работника атомной промышленности.
29 сентября - День Рождения Группы «Чайф».
30 сентября - Всемирный День Internet. Международный день переводчика.

1 октября - Международный день музыки. Международный день пожилых людей. День учителя.
2 октября - Всемирный день архитектуры. Международный день жилья.
3 октября - Согласно классике, Анна Австрийская должна была появиться на балу с подвесками, подаренными ей Людовиком XIII (1625).
4 октября - День Ракетных войск стратегического назначения и Дня Военно-космических сил. Всемирный день защиты животных.
5 октября - Международный день учителя. День работников уголовного розыска.
6 октября - Начало русско-турецкой войны.
7 октября - Новый год (Гамбия).
8 октября - Впервые обнародован индекс Доу-Джонса, ключевой показатель ситуации на американской бирже (1896).
9 октября - Всемирный день почты.
10 октября - Международный день психического здоровья.
11 октября - Международный день по уменьшению опасности стихийных бедствий.
12 октября - В Петербурге прошел первый в России футбольный матч (между командами «Спорт» и «Василеостровский Кружок Любителей Футбола») (1897).
13 октября - Гринвич утвержден как место прохождения нулевого меридиана (1884).
14 октября - Покров Пресвятой Богородицы.
15 октября - Родился поэт Михаил Лермонтов. День работников пищевой промышленности.
16 октября - Всемирный день продовольствия.
17 октября - Международный день борьбы за ликвидацию нищеты.
18 октября - День Аляски (США).
19 октября - Родился Джон Адамс (США).
20 октября - День Войск связи Вооруженных сил РФ.
21 октября - День революции (Сомали).
22 октября - Акт поднесения Государю Царю Петру I титула Императора Всероссийского наименования Великого и Отца Отечества. Праздник Белых журавлей (Дагестан).
23 октября – День работников рекламы.
24 октября - Международный день Организации Объединенных Наций.
25 октября - День таможенника.
26 октября - Принятие Декрета о мире. Принятие Декрета о земле.
27 октября - В Москве открыт Театр рабочей молодежи (ныне театр «Ленком») (1927).
28 октября - В Санкт-Петербурге состоялась премьера Шестой (Патетической) симфонии Петра Чайковского (1893).
29 октября - День рождения Комсомола. Родился Христофор Колумб.
30 октября - День памяти жертв политических репрессий.
31 октября - Хэллоуин (США). День Апостола и Евангелиста Луки .


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
sancho76Datums: Otrdiena, 27.Janvārī.2009, 08:39 | Komentāri # 21
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
1 ноября - Кельтский Новый Год.
2 ноября - День международного признания Петербурга. Декларация прав народов России.
3 ноября – В Москве проведен первый в СССР валютный аукцион (1989).
4 ноября - День народного единства (Россия).
5 ноября - Родился художник Кузьма Петров-Водкин.
6 ноября - Родился писатель Дмитрий Мамин-Сибиряк.
7 ноября - День согласия и примирения. День освобождения Москвы силами народного ополчения под руководством Кузьмы Минина и Дмитрия Пожарского от польских интервентов.
8 ноября - Впервые вышла в эфир телепередача «КВН» (1961).
9 ноября - Международный день против антисемитизма и фашизма.
10 ноября - День милиции. Всемирный день молодежи.
11 ноября - Сброшено татаро-монгольское иго (1480).
12 ноября - День банковского работника.
13 ноября - Международный день слепых. Родился Александр Суворов - полководец.
14 ноября - Всемирный день борьбы против диабета.
15 ноября - Всероссийский день призывника.
16 ноября - Открытие Суэцкого канала.
17 ноября - Международный день студентов.
18 ноября - Новый год (Йемен).
19 ноября - Национальный день Монако. Родилась Индира Ганди. Родился Михаил Ломоносов. Родился Иван Крузенштерн - мореплаватель.
20 ноября - Приняты Судебные уставы России.
21 ноября - День работника налоговых органов Российской Федерации. Всемирный день приветствия.
22 ноября - Согласно классике, родился Тарзан (188 .
23 ноября - Состоялась первая передача Московского радио (1924).
24 ноября - Родился великий русский полководец Александр Суворов (1729).
25 ноября - Международный день борьбы за ликвидацию насилия.
26 ноября - День Матери (Россия). День Святого Иоанна Златоуста.
27 ноября - Заговенье на Рождественский пост.
28 ноября - Начало Рождественского поста (с ноября по 6 января).
29 ноября - День апостола и евангелиста Матфея.
30 ноября - Двуглавый орел утвержден в качестве государственного герба Российской Федерации (1993).

1 декабря - Всемирный день борьбы со СПИДом. День победы эскадры под командованием П.С. Нахимова над турецкой эскадрой у мыса Синоп.
2 декабря - Международный день борьбы за отмену рабства.
3 декабря - Международный день инвалидов.
4 декабря - Введение во храм Пресвятой Богородицы. День победы русских воинов князя Александра Невского над немецкими рыцарями на Чудском озере. День заказа подарков Деду Морозу.
5 декабря - Принятие Конституции СССР.
6 декабря – День рождения микроволновой печи (патент выдан в 1945 году).
7 декабря - Международный день гражданской авиации.
8 декабря - Непорочное зачатие (католические страны).
9 декабря - Международный день борьбы с коррупцией.
10 декабря - Всемирный день футбола.
11 декабря - Всемирный день детского теле- и радиовещания.
12 декабря - День Конституции Российской Федерации.
13 декабря - Утвержден текст торжественной присяги советских пионеров (1957).
14 декабря - День памяти А.Д. Сахарова (1921-1989).
15 декабря - День образования Радиотехнических войск ВВС РФ.
16 декабря - Официальный праздник г. Твери.
17 декабря - День ракетных войск стратегического назначения РФ.
18 декабря - Международный день мигранта.
19 декабря - День святого Николая Чудотворца.
20 декабря - День работника органов безопасности Российской Федерации.
21 декабря - (1965) Генеральная Ассамблея ООН приняла Международную конвенцию о ликвидации всех форм расовой дискриминации. День зимнего солнцестояния.
22 декабря - День рождения российского хоккея. День энергетика.
23 декабря - День дальней авиации ВВС РФ.
24 декабря - День воинской славы России. День взятия турецкой крепости Измаил русскими войсками под командованием А.Суворова (1790).
25 декабря - Католический и лютеранский праздник - Рождество Христово. Еврейский праздник Ханука.
26 декабря - День Святого Стефана. День подарков.
27 декабря - День спасателя (Россия).
28 декабря - Изобретение жевательной резинки (США).
29 декабря - Международный день биологического разнообразия.
30 декабря - День образования Союза Советских Социалистических Республик.
31 декабря - "Дзеуягама" - прощальное кипячение чайника в году (Япония)


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
LeraDatums: Otrdiena, 27.Janvārī.2009, 09:47 | Komentāri # 22
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
devīze:"skaidrā nevienu dienu" biggrin
 
LeraDatums: Trešdiena, 28.Janvārī.2009, 12:46 | Komentāri # 23
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Amerikaanis , Anglis un Krievs nonaak debesiis...
a paradiize paarpildiita...
Dievs saka - kursh nosauks taadu skaitli kaadu es nezinu tas tiks iekshaa!
Amerikaanis : Miljons
Dievs : Zinu taadu - vaacies
Anglis : Terabaits
Dievs : Tas nav skaitlis taa ir atminjas meervieniiba , bet vienalga zinu - Vaacies !
Krievs : DAHUJA
Dievs : Ui taadu gan nezinu - tu vari ienaakt!
Visu nakti dievs domaa cik ir dahujaa........
No riita aiziet pie krieva un prasa - eu vecais pastaasti cik ir dahuja!
Krievs : Nu tu apstaajies uz sliedeem un ej uz priekshu skaitot tos koka parliknjus apakshaa...
tad kad buusi ticis liidz zajebal , tad zini taa ir puse no dahuja!

Noķēra vecīts zelta zivtiņu. Viņa viņam saka: "Palaid mani brīvībā, atpakaļ jūrā! Par pateicību es izpildīšu trīs tavas vēlēšanās"! Vecīts palaiž zivtiņu brīvībā un saka: "Mana pirmā vēlēšanās - lai amerikāņi tur, Irākā, noķer Sadamu Huseinu. Otrā mana vēlēšanās - lai amerikāņi noķer to tur Bin Ladenu. Trešā mana vēlēšanās - lai būtu miers visā
pasaulē!!!" Zivtiņa, pēc nelielas minstināšanās: "Nē, vecīt, tas viss ir pārāk sarežģīti, tev
citu vēlēšanos nav?" Vecīts aizdomājas uz brītiņu un beidzot saka: "Nē, triju vēlēšanos man vairs nav, bet ir viens lūgums"! "Lūk!, paskaties uz manas sievas fotogrāfiju, vai tu nevarētu viņu padarīt jaunu, skaistu un pievilcīgu?" Zivtiņa ilgi skatījās uz fotogrāfiju un beidzot saka: "Paklau, vecīt, ko Tu tur par Huseinu un mieru visā pasaulē runāji?"

Iet Vinijs Puks un Siventins. Puks loti kardinosi ed kucinu. Siventins ludzas:
Vinij iedod man ludzu kucinu!
Ta nav kucina,ta ir bulcina!
Labi tad iedot man bulcinu!
Ta nav nakada bulcina tas ir piradzins!!
Nu, labi, labi, iedot man piradzinu!!!
klausies cuka!!!! Tu jau pati nemaz nezini ko tu gribi!!!!!

Divas tantiņas sarunājas:
- Mildiņ, vai tu zini, ka mūsdienu jaunatne lampiņas ēd?
- Nē, tā taču nevar būt!!!!
- Var gan! Vakar redzēju - divi jaunieši ienāca kāpņu telpā, izskrūvēja lampiņu un viens ortam prasīja “VAI MUTĒ ŅEMSI????”

- Kaptein, mums uz kuģa ir zilie!!!
- Johaidī!!!, kuri tie ir?
- Iedod buču - tad pateikšu!!!

Trīs zinātnieki nolemj Anglijā,Vācijā un Krievijā uztādīt pulksteņus, ja kāds pateiks sliktu vārdu tad, pulktenis par vienu sekundi ies uz priekšu.
Pēc nedēļas aizbrauc uz Angliju- tur pa desmit min ātrāks.
Aizbrauc uz Vāciju-tur pa divdesmit min ātrāks.
Aizbrauc uz Krieviju-tur noņemts pulkstenis.Prasa prezidentam:
-Kāpēc noņemts?
-Priekškam mums tas ventilātors vajadzīgs?

peteritis pienak pie mammas un jauta:mam ko nozime i dont know?
mamma atbild es nezinu
peteritis pagriezas un noruc:rrrkam jautaju neviens nezin...

Kad pačurā, nekrati vairāk kā 2 reizes, savādāk tu jau spēlējies!

Jauns pareizticīgo priesteris gatavojas novadīt savu pirmo dievkalpojumu. Tā kā viņš baidās, ka aiz uztraukuma var ko sajaukt, vecākais priesteris viņam iesaka "ostogramitsja", t.i. iedzert 100 gramus.
Nākamā dienā pēc dievkalpojuma abi priesteri atkal tiekas:
-Nu, kā es novadiju dievkalpojumu?
-Nu, tā neko, bet ie dažas problēmas:
1. Tu nevis "ostogramilsja", bet "opollitrilsja" (t.i.izdzēra pus litru);
2. Pie altāra ir jāpieiet, nevis jāpierāpo;
3. Mantija džinsos nav jāsabāž;
4. Dievkalpojuma laikā var pieminēt tikai Dievmāti, nevis kādu citu māti;
5. Ar kvēpināmo trauku māj uz priekšu un atpakaļ, nevis to vicina virs galvas;
6. Lūgšana jānobeidz ar vārdu "Āmen", nevis "pizdetc";
7. Un visbeidzot - kas Tev iestāstijis, ka Jēzus gāja bojā 1943. gadā, pie Staļingradas?

 
sancho76Datums: Trešdiena, 28.Janvārī.2009, 13:02 | Komentāri # 24
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
happy happy happy
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
LeraDatums: Piektdiena, 30.Janvārī.2009, 08:54 | Komentāri # 25
Dīvainīte

Komentāri: 69
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
TAUPĪŠANAS REŽĪMS
• taupīgs datorists iztiek ar datoru vienu pašu bez peles, klaviatūras un monitora.Taupīga saimniece zeķi ada divus gadus.
• Taupīgs bēbis zīž tēva krūti, jo no mātes piena tēvam vāra putru, maļ krējumiņu,sien biezpienu un sieru.
• mājas celšanā paredzēts ietaupīt daudz materiālu - no jumta un grīdas iecerēts atteikties pavisam, bet sienas simt procentīgi aizņems tikai logi bez stikliem
• Taupīgs skolēns skolā raksta un zīmē ar tīru pirkstu uz galda, visas piezīmes un atzīmes atceras no galvas un mājās atstāsta.
• Taupīgam bērnam kabatasnauda nav vajadzīga, jo taupības dēļ viņam nav nevienas kabatas.
• vecā Albertīne no vecajiem, garajiem flaneļa brunčiem uzšuva sev kokteiļkleitu,vīram uzvalku un mazmeitiņai stringus .
• Autobusiem un vilcieniem tiek iznemtas durvis uz laika taupisanu! Katrā pieturā tiks ietaupitas 2min.! Izkāpšana notiks pie ātruma 10km/h
• Jānītis nolēma ieviest vecāku nervu taupīšanas režīmu. Jau otro nedēļu viņš vecākiem nerāda dienasgrāmatu.
• Taupi ko taupīdams, bet aknas netaupi.
• Ētera laika taupīšanas nolūkos dziesmas turpmāk tiks atskaņotas līdz pusei.Tā atvēlot vairāk laika valdības paziņojumiem par sekmīgo cīņu ar krīzi.
• Arī sētas krancim taupības režīms.Kāju ceļ pusmastā un izlej arī tikai 4daļu no paredzētā.
• taupīgs saimnieks nemet ārā cīsiņu plēves,bet gan izmanto tās siltumnīcas pārklāšanai
• ar vienu biļeti uz teātri iet četratā,pirmo cēlienu skatās oma,otro papiņš,bet trešo māmuķītis,pēc izrādes visi trīs teātra foajē stāsta opim lugas saturu .
• Juziks lasot grāmatu, brīžos, kad pāršķir lapu, slēdz ārā uguni.
• Ir dibināta jauna partija-"Taupas partija" Jaunā portāla taupam.lv reitings jau ir pārsniedzis draugu portāla apmeklējuma skaitu.
• Par taupīgāko ģimeni Sabilē šogad atzīta Šenkelbergu ģimene, kas gaidīja gandrīz 4. mēnešus, lai varētu opīti apbedīt reizē ar omi...
• Var taupīt arī uz attiecībām-runāt ar katru otro, ik pārdienu. Tādā veidā ietaupās!
 
Forums » Viskautkas » Humors » Pārejais (anekdotes,teksti un t.t.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 16:29 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024